Comentarii la regulament

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Mesajde cr3tz » Lun Iul 10, 2006 12:48 pm

baixinho ,fara probe contestatiile lor nu nici o valoare.

in alta ordine de idei,daca nu era regula cu scazutul de puncte ultimului clasat,as fi adunat un total de 310 puncte :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 1:07 pm

Cretzule, draga, ce probe vrei sa aduc? Io am intrebat ceva si atat. Daca un administrator editeaza, nu se vede acest lucru.

Baicsule, scopu nu era sa te fac sa-ti iei jucariile ca un copil si sa zici ca nu te mai joci. Am intrebat. Atitudinea ta e destul de ciudata.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Lun Iul 10, 2006 1:13 pm

eu doar mi-am zis parerea.si daca intradevar a modificat,cred ca aiu sau alt administrator ar putea sa vada lucrul asta
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iul 10, 2006 1:25 pm

In momentul in care scorul in finala mica era 2-0...m-am uitat pe forum sa vad ce au pronosticat ceilalti concurenti, stiind ca eu pusesem 2-0. baixinho avea 2-1 la Germania-Portugalia. Ieri seara cand m-am uitat...avea 3-1.
Da...poate m-au inselat pe mine ochii :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Lun Iul 10, 2006 1:46 pm

Baicsule, te rog posteaza cate puncte ai facut!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Lun Iul 10, 2006 3:02 pm

bre, ce-ati sarit cu gura la bietu baics? :D

bah ie trei probleme aici:

1/ baicsu ie singuru admin din cei 4 ai fanclubului caruia ii apare in postu editat "modificat de..." plm, s-a chinuit x-kranu seri la rand sa remedieze situatia si tot n-a reusit. deci ie clar ca daca ar modifica s-ar optsrva.

2/ pai din cate am inteles baicsu ie si iel in afara de concurs ca si mine pentru ca sponsorizeaza locu 3, plm , io asa am inteles deci nu vaz problema

3/ parca s-a mai discutat problema asta pe un tred, plm, faceti un printscreen si pastrati-l ca proba eventual. mie imi faceti de pomana ca io sunt concurent onorofic la tuate competitiile de pronostice asa ca daca ies pe locu 1 iau muie da mi-ati dat idei asa ca ...acush incepe divizia a ~p
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iul 10, 2006 3:22 pm

eye-ule, dar pe mine de ce m-ati bagat la onorifici, ca eu nu sponsorizez ?
nu e destul ca pe locomania am luat locu 1 la concurs...si nu ma pot bucura de premiu ca sunt sponsor acolo ? :(
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Iul 10, 2006 3:35 pm

tu esti prea versat miraculosule, inchipuie-ti ca vine federer la openu de la mamaia, ar fi corect? :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Lun Iul 10, 2006 3:55 pm

Cameleoane, ti-am zis ca nu vezi nici un ban. :D
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Iul 10, 2006 4:20 pm

eh, ofticosi :D
dar nu ma pot supara pe ei...ca am castigat vreo 4-5 premii pe la concursuri fanclubistice de-a lungul timpului :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Iul 17, 2006 10:47 am

Rog pe această cale pe userul piskesu săj citiazcă pemeuurile :D şi pe uzerul Ayrton să-mi dea un pemeu ca să-mi spună o modalitate de contact (huo la perverşi) ca să-i dau banii pentru premiuu de locu doi. eventual, la schinb cu un tub de lecitina.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Iul 17, 2006 4:11 pm

greseala... :)

in loc sa dau pm am postat aici tel mele... stresu...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mar Iul 18, 2006 2:28 pm

Multumiri pt premiu: "sponsorului" ca ii da, lui Baixinho pt ca a venit sa mi-l aduca! ~a
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iul 18, 2006 4:05 pm

sper sa nu mai castigi, ca n-o sa ma vezi venind pana unde mi-ai spus ca te muti. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron