Manchester United

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Manchester United

Mesajde bhuttu » Mar Oct 29, 2002 8:31 pm

Pentru a contribui la dezvoltarea nou-infiintatului forum am deschis acest thread dedicat celei mai bune echipe englezesti a ultimilor zece ani cel putin(as fi spus "din toate timpurile", dar n-as putea sa ma pronunt in duelul palmaresurilor Manchester-Liverpool).
Aici o sa apara deci varii discutii si idei despre aceasta mirifica echipa, cu o istorie atat de interesanta si cu niste rezultate atat de impresionante, plus mesajele off-topic.
Deocamdata nu prea am nici o idee, asa ca o sa ma opresc prin a spune ca astept, in aceasta seara, o noua victorie a "diavolilor rosii" in drumul lor catre un nou titlu european.
Asa sa le-ajute Dumnezeu!

A, inainte sa termin, discutie avuta saptamana trecuta intre mine si un londonez, suporter al lui West Ham.
je: "What do you think about Manchester United, Sam?"
Sam: "They suck."
j: "In the last five years, how many titles have they won in England."
S: "...Four..?"
j: "Which was the last English team to win the Champions League?"
S: "Man U. So?"

Apararea nu mai are intrebari.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 29, 2002 8:58 pm

Si eu tot cu Manchester tin . Ma refer la echipele din campionatul Angliei.
Oricum,cu sigurantza cea mai titrata echipa englezeasca la nivel de cluburi este Liverpool , dar anii 90 - 2000 au fost dominatzi de Man U.

Imi placea mai mult...Manchesterul ala clasic...cu Andy Cole ,Yorke si Schemeichel .
Dar nu e rau nici cel din zilele noastre..cu jucatori precum Ruud van Nistelrooy , Juan Sebastian Veron sau Barthez.

Preferatul meu insa ...este ...galezul Giggs , care e de o grama de vreme la Manchester. Si bineinteles..irlandezul Roy Keanne....cel care a fost lasat acasa la mondiale....pentru comportament necuvincios.
Si mai imi place si de Paul Scholes....ca e un jucator de mare fortza...dar e si foarte tehnic.

Si imi mai placea pe vremuri..de un alt irlandez...Dennis Irwin . Si mai imi plac si fratzii Neville .
Si sa nu-l uitam nici pe Beckham !

Ce mai ? Imi place toata echipa ! Sunt fan Man U ! :yD



Sa stitzi ca eu uitasem cum il cheama pe argentinianul de la Man U ,adica pe Veron.Bobo mi-a zis. Si tot el mi-a spus si cum se scrie corect Nistelrooy. Si tot bobo...a tinut ca eu sa precizez ca el m-a ajutat ! :p :p :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Nu stiu cat de nostalgic poti fi dupa un lucru de acum 3 ani dar...

Mesajde bhuttu » Mar Oct 29, 2002 9:04 pm

sunt si eu un nostalgic al formulei:
Schmeihel-Irwin,Berg,Johnsen,G.Neville-Giggs,Keane,Scholes,Beckham-Cole,Yorke. Echipa campioana a Europei in sezonul 1998/99!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 29, 2002 9:07 pm

bhuttu-le...daca stii sa imi scrii si numerele de pe tricou ....vei avea parte de toata stima mea...si am sa te aplaud la scena deschisa !
Daca nu stii..o sa incerc sa le scriu eu !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Mar Oct 29, 2002 9:57 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Si bineinteles..irlandezul Roy Keanne....cel care a fost lasat acasa la mondiale....pentru comportament necuvincios.


unde mai punem ca mai nou,Roy Keane a fost iar suspendat de la Man.U...astia de la irish news spuneau ca s-ar putea pana pe 5 decembrie(si asta...dupa ce si-a mai luat o suspendare de 3 meciuri si luna trecuta)

ps: mie nu imi place Man.U!!!!!recunosc ca au oameni de valoare,ii admir pe Barthez si pe Veron,dar fana Man.U.nu voi fi niciodata!(sau poate doar in cazul(deloc probabil) in care o ajunge Rivaldo acolo..)
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Oct 29, 2002 10:02 pm

Rivaldo nu ar rezista nici macar o repriza la Manchester si la stilul lor de joc.
Ce sa faca Rivaldo ,cu finetea lui caracterisitca....in fatza unor fundasi barbari ca cei de la Southampton sau Charlton ?
Mai Mirelo..vrei sa-i rupa piciarele aia ? :p

Daca nu stie bhuttu numerele de la Man U..sa le zica altcineva !
Daca nu..vi le zic eu dupa ce se termina meciul ce tocmai il urmaresc.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 30, 2002 11:08 am

Mda,habar nu avetzi. Am lasat sa treaca 12 ore..si tot nu s-a gasit nimeni sa posteze numerele celor de la Man U ,din perioada lor de glorie.
Hai sa ma risc eu ! Sa ma corectatzi unde gresesc !

Manchester United 1998-1999

1.Schemeichel
3.Irwin
6.Berg
5.Johnsen
2.G.Neville
11.Giggs
16.Keane
8.Scholes
7.Beckham
9.Cole
19.Yorke

Astept sa fiu corectat.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 31, 2002 12:28 pm

Habar nu avetzi fotbal,bai fraierilor ! Astept in zadar sa fiu corectat !
bhuttule...de ce p*** mea mai deschizi subiect cu Manchester daca habar nu ai ?

Am facut o eroare mai mult decat grava in postul meiu anterior ! Scholes are numarul 18 bai ....ca 8 e Nicky Butt ! :D

In atasament iata o poza cu preferatul meu de la Man U . Un betiv notoriu si un afemeiat.
Dar un mare jucator .
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Sâm Noi 30, 2002 8:59 pm

De ba, Moshule, eu is mai retard. Bine ca esti tu destept!

In alta ordine de idei, in lumea reala Manchester va infrunta maine o provocare dificila: fara Beckham si Keane Manchester trebuie sa invinga Liverpool pe Anfield Road, treaba care nu prea s-a mai intamplat in ultimii 6 ani. Dar cum am pariat pe ei, baietii lui Alex Ferguson nu au dedcat varianta victoriei, o victorie care ii va aduce la doar 2 puncte de cormorani.
I have a dream: van Nistelroy, Giggs, van Nistelroy, Man. U. 3, Liverpool 0.

GO RED DEVILS UNITED!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 01, 2002 2:18 pm

Uitatzi o poza cu stadionul celor de la Man U ,stadion ce in acest sezon va gazdui finala UEFA Champhions League.
Un stadion absolut superb.
Ar fi interesant ca Man U sa joace finala....asa cum anul trecut Feynord Rotterdam a jucat finala cupei UEFA pe propriul stadion.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Dum Dec 01, 2002 3:41 pm

"2 goals in 3 minutes" urla comentatorul radioului oficial Manchester United in castile mele. Forlan the killer!

"United goal: Scorer Diego Forlan 1-0! Dudek drops the ball in front of Diego and He's scored at Anfield!
Fantastic!
Terrible error by Dudek and he's gifted us a goal
Even Diego couldn't miss from there!
United fans singing Dudek's name
Think the sun was in his eyes
No excuses though
Diego cross headed clear by Hyypia before it gets to Ruud
Well done Diego!
He kept his head well for his fourth goal"

"9 to play
Liverpool 1, Manchester United 2" Muie Hyypia

"We're in for a mad last nine minutes"

Probabil n-o sa am timp sa trec impresiile finale. Oricum, mai sunt doar prelungirile de jucat. Grande Manchester! 2-1 impotriva cormoranilor pe Anfield.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde TARAN » Sâm Dec 07, 2002 6:14 pm

si eu sunt fan Manchester United de 7 ani si ma bucur sa vad aici ca se da lumea mare ca stie nr de pe tricou ale jucatorilor:))
Este adevart ca era formidabila echipa 99 cu cei doi negri in atac si cu acel stil de joc cu pase "din prima",iar asta se datoreaza numa lui Ferguson pt ca era stilul lui preferat de jos.
Acum Manchester merge f bine,de fapt din 90 merge f bine,si pot spune ca din 99 Man.Utd si-a schimbat stilul de joc f PUTIN,doar la atac a mai umblat Ferguson(ca acu de obicei merge doar cu nisteroy in fatza) .
La fel Manchester incearca pe cat poate sa-si pastreze nucleul de fotbalisti si chiar sa-si aduca fotbalisti din propria pepiniera ceea ce este remarcabil ca echipa cea mai bogata din lume sa nu doreasca sa-si faca echipa de vedete(englezii sunt destepti :)
Cat despre noi jucatori care au venit la Man(nu mai dau acu ex)deja au devenit niste "clasici"ai echipei!
Si altceva ce est f important este ca jucatorii intre ei sunt f buni prieteni si in afara jocului.
Toate astea ma fac sa iubesc Manchester United(si fotbalul englez) plus multe alte elemente.
Si nu va mai dati tare in nr de tricou pe care puteti sa le luati de pe net ...
Apropo care stie care este rezerva care joaca in locul lui Beckam?
Sau spuneti-mi un portar care a fot la Man si acu evolueza intr-o tzara latina.
Oricum nu astea conteaza...ma enervat unu pe aici care sa da mare ca stie el despre Man. si atunci altii nu mai au voie sa posteze topic despre Manchester! (penibil)
E bine totusi ce e fan...
TARAN
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mar Aug 20, 2002 2:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde cutuma© » Sâm Dec 07, 2002 7:59 pm

Pe dreapta e Luke Chadwick...shi la nevoie sud-africanul Quinton Fortune care e insa accidentat pt vreo doua luni.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde TARAN » Sâm Dec 07, 2002 10:58 pm

decret,asa e,era vorba despre chadwick...:)
da la portari stii despre cine este vorba?

bafta
TARAN
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mar Aug 20, 2002 2:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde bhuttu » Mar Dec 10, 2002 1:08 am

Schmeihel in Portugalia.
Taibi in Italia.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Manchester - Chelsea 2-1

Mesajde bhuttu » Sâm Ian 18, 2003 5:39 pm

Datorita casei de pariuri WettPunkt am avut azi ocazia sa urmaresc live un meci incantator al diavolilor rosii.
Un meci cu un inceput destul de echilibrat si cu o deschidere nesteptata de scor in minutul 30. Gudjohnsen a inscris pentru Chelsea dintr-o pasa a lui Petit(cel mai bun jucator al oaspetilor, in opinia mea). Bucuria londonezilor a durat mai putin de 10 minute pentru ca o degajare slaba a portarului lu' Chelsea, o centrare extraordinara a lui Beckham si o lovitura de cap a lui Scholes au dus rezultatul la 1-1.
Repriza a doua s-a jucat cam la o singura poarta, Manchester ratand cel putin 4 ocazii clare de gol, printre care si o bara.
Introdus in joc in minutul '71, in locul lui Van Nistelroy, Forlan si-a dovedit inca o data clasa, reusind sa lase cele 3 puncte in Old Trafford printr-un gol inscris in al treilea minut de prelungire.

Cu acest meci, Chelsea face un mare pas inapoi in lupta pentru titlu, iar Manchester nu pandeste decat un pas gresit al celor de la Arse-anal pentru a se instala acolo unde-i este locul, pe primul loc al clasamentului.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

League Cup

Mesajde bhuttu » Joi Ian 23, 2003 4:10 pm

Ieri, Blackburn Rovers - Manchester United 1-3(Cole-Scoles, Scholes, Van Nistelrooy). Asa ca luna viitoare, la Cardiff, Manchester ii va infrunta pe basitii de Liverpool in finala cupei ligii, dupa ce cormoranii au trecut greu de Sheffield Wednesday(1-2,2-0).
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Ian 27, 2003 2:20 am

Sambata asta, un adevarat galop de sanatate pentru rosii in meciul cu West Ham United. 6-0, goluri inscrise de Giggs(2), van Nistelrooy(2), P. Neville si Soljkaer. Manchester trec in optimile Cupei Reginei demonstrand inca o data, pentru sceptici, ca ciocanarii au ajuns in acelasi punct al carierei ca si simbolul lor, Paolo Di Canio: iesirea din elita si intrarea in istorie.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Joi Feb 06, 2003 5:29 pm

Acum 45 de ani, la 6 februarie 1958, ora 15:04 avionul care-i transporta pe jucatorii echipei Manchester United acasa, dupa un joc cu Steaua Rosie Belgrad, s-a prabusit deasupra Munchenului. 8 jucatori si 3 membrii ai staffului tehnic au murit in accident.

Jucatorii morti atunci sunt: Roger Byrne (28), Eddie Colman (21), Mark Jones (24), David Pegg (22), Tommy Taylor (26), Geoff Bent (25), Liam Whelan (22) si Duncan Edwards (21). Dumnezeu sa-i odihneasca!

PS: Mai multe detalii aici .
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde deampulea » Lun Feb 17, 2003 3:35 pm

presa britanica (in special the sun) a relatat faptul ca dupa meciul pierdut in cupa cu arsenal (0-2), sir a ferguson a intrat nervos in vestiar si a lovit cu putere o gheata aflata si ea pe acolo care a zburatacit si a aterizat unde??? in arcada lui d beckham... totul s-a terminat cu bine (si 2 copcii) atata doar ca clubul dinb manchester nu a facut nici o declariatie oficiala inca.

sursa: http://www.eurosport.com/static_filesV2/asp/pages/V3/sport_dyn.asp?langueid=0&sportid=22&eventid=5123&storyid=396540&Gener=true
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde tUdOrUK » Mar Feb 18, 2003 5:34 am

Man U-Arsenal 0-2 scorul spune totul...
jucatori plecati de la faimoasa echipa a lui Man U:

Schmiechel:In penzent la Man.City(City-United 3-1 & united-city 1-1
Yorke & Cole sunt acum pereche de atac la Blackburn
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

1662

Mesajde baixinho© » Lun Mar 03, 2003 9:59 am

hai ca a mai castigat Manchester inca un trofeu. i-a mai ramas campionatul si Liga Campionilor.

ps: Liverpool a castigat Cupa Ligii Angliei, invingand in finalí£, pe Millennium Stadium, cu 2-0, pe Manchester United. Golurile au fost marcate de Gerrard (39) si Owen (86).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Lun Apr 07, 2003 10:28 am

In ceea ce priveste Liga Campionilor, pentru sferturi si semifinale, eu voi fi cel mai mare fan Manchester United, si sper din tot sufletul sa ii elimine pe cei de la Real si pe cei de la Juve/Barca!
Vreu o finala Manchester-Milan!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

2967

Mesajde baixinho© » Dum Aug 31, 2003 5:54 pm

nu mai selecta, ma, ca nu mai ai ce sa selectezi ©

scrie pe livescore.com ca Manchester ar fi pierdut meciul din etapa a 4-a, cu Southampton, in deplasare. scorul final ar fi fost 1-0 pentru gazde, gratie golului marcat de Beattie in minutul 86. asa o fi bhuttule sau minte astia de la livescore.com?

sper sa nu fi deranjat pe nimeni prin continutul acestui post ©
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Noi 16, 2003 8:05 pm

mi-am facut poza la emblema de pe trening....ca sa vada si bhuttu cu ce echipa din Premiership tin eu. :o
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde BloodOnMoral » Dum Noi 30, 2003 6:01 pm

Oh nu. Nu-mi vine sa cred. Singurii jucatori care mi-au placut vreodata in echipa asta sunt Ole Gunnar Solskjaer si Ryan Giggs. Nu inteleg cum se poate, dar cred ca sunt cea mai iubita echipa din Anglia si au cei mai sufletisti fani. Pentru mine, sunt mereu Merchandise Utd, cel mai bogat club din lume, dar macar nu adopta tactica lui Chelsea ... In fine, aveti si voi dreptatea voastra. Tin cu MU cand joaca impotriva celor de la Newcastle (scuze Moshule, dar nu le port gand dulce dupa sezonul trecut de CL ... nu uit ce au facut cu Bayer) :D
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

desi manchester merge sus jos

Mesajde Mr Teo » Joi Ian 01, 2004 8:47 am

eu tot zic cas una din cele mai bune echipe din anglia
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Mesajde whatever » Lun Iun 21, 2004 12:15 am

deci sunt mare fan Liverpool, si simt nevoia sa zic cateva lucruri. Manchester au fost clar cei mai buni din Anglia in ultimii 10-11 ani dar totusi, sa nu uitam ca mai tot timpul au fost dublati si de o sansa fantastica, si sa nu ziceti iar faza aia cu norocul facut de mana omului ca e prea de tot cel putin la M.U.

Cupa campionilor din sezonul 1999 NU a fost meritata deloc, spre deosebire de titlu, unde nu prea au avut adversari. Oricum, era cazul sa vina o scadere de forma, ca prea dominasera totul. Sunt curios cand o sa isi revina si ai mei.

ps - giggs e un jucator MARE. Absoult genial, trebuie sa recunosc.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Raspopitu » Mar Aug 17, 2004 5:24 pm

Sunt fan Manchester United de cand ma stiu.Ce a fost asa norocos?Alea 2 goluri?cam atat.Cand castigi titlu dupa titlu,iar daca nu iei titlu un trofeu oricum iei intr-un an asta inseamna ca esti norocos?Normal ca au avut SI noroc,fara el nu se poate,dar nu au avut cu caru.
Eu sunt nascut in alb-violet/Traiesc in alb-violet/Si port in suflet si in gand/Mereu un nume sfant/Caci alb imi este sufletul/Violeta inima/Si pentru POLI voi canta/Doar asta-i viata mea!
Avatar utilizator
Raspopitu
Junior Member
 
Mesaje: 453
Membru din: Mie Oct 23, 2002 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Aug 18, 2004 1:02 am

au avut noroc cu carul, nu ma face sa iti amintesc de zecile de meciuri castigate in minutul 90 cand adversarii ratau cu poarta goala sau aveau jucatori eliminati, sau isi dadeau autogoluri, etc etc.


ps - cele 2 goluri ai facut sa castige o finala care nu o meritau de fel. Uite si cum au ajuns in finala, dupa meciurile cu Juve castigate iara in ultimele minute.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Următorul

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron