SUPERDepor

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Mesajde baixinho© » Joi Sep 23, 2004 3:27 pm

Vali, eu inteleg ca matale ai oaresce afinitati prin campionatul spaniol, dar nu este nevoie sa te manifesti in halul acesta. gandeste-te ca mai devreme sau mai tarziu se va intoarce roata si exista posibilitatea ca valencia sa o fure cel putin la fel de urat pe cat i-a tras-o lui depor. cat despre ironii, io zic sa o lasi mai moale. nu are cum sa retrogradeze superdepor anul acesta din simplul motiv ca Primera Division se va termina in 2005.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Joi Sep 23, 2004 6:22 pm

ha-ha-ha, ce tare :o
am exagerat cu retrogradarea, dar nu va reusi sa intre in cupa campionilor la sfarsitul campionatului(2005) :B si cel mult va intra in uefa ;B
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Sep 26, 2004 12:21 am

nu retrogradeaza SUPERDEPOR stai tu linisit, e abia inceputul campionatului...
nici azi n-au facut mare lucru dar sunt convins ca isi vor reveni... in fotabalul adevarat orice echipa are si perioade de cadere, a fost cazul celor de la Real (care nic acum nu stau pe roze) s-a intamplat anul trecut si cu Barca...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Sep 26, 2004 8:49 am

N-au jucat rau cu Betis...dar s-au trezit cam tarziu. Oricum au un inceput de campionat cam slabutz....cu 5 puncte din 5 partide. Dar sunt convins ca isi vor reveni..atat in Primera cat si in Champhions League.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Dum Sep 26, 2004 6:45 pm

nu retrogradeaza....., dar daca nu se opreste cat de curand cadere lu' Depor s-ar putea k antrenoru' sa-si ia zboru'.... ;B
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Dum Feb 27, 2005 1:58 am

Super Depor!!!!!!!!! nu stam prea bine dar macar batem pe cine trebe:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Catalánul » Dum Feb 27, 2005 2:01 am

hehe, tot timpul cand joaca cu madrid, jucatorii lui Depor sunt foarte motivati :D azi au facut un meci foarte bun, realul nu a avut nici o sansa in fata lor :cool: apropo, hahalacticii nu au mai castigat pe El Riazor de 14 ani ~p
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Depor-Real Madrid

Mesajde Santos » Dum Feb 27, 2005 1:58 pm

Rael Madrid s-a batut singur.Asta din cauza antrenorului.
In schimb Depor n-a prea jucat mai nimic.Nu mai e cea fost.
Si acum,ca o sa inceapa sa vanda jucatorii,o s-o duca si mai rau.
Penalti si cartonas rosu!
Avatar utilizator
Santos
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Feb 27, 2005 2:13 pm

pai daca Deportivo nu a jucat nimic, dar a cashtigat, ce o fi jucat Real, care nu a tras nici un shut pe poarta care sa poata fi considerat "periculos"?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Lun Mai 09, 2005 10:21 pm

vad ca nu se mai ocupa nimeni de Deportivo. nici echipa nu a avut un sezon stralucit, l-as numi mai degraba mediocru, asta ca sa nu spun dezamagitor.
la anul cred ca vor lipsi din Cupele europene (asta daca nu se baga in intertoto). pacat, a mai disparut una din echipele frumoase!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Daimon » Mar Noi 01, 2005 11:52 pm

iarasi i-au batut pe Real:D un meci care a amintit de perioada buna de acum 3-4 ani. din pacate in ultima vreme depor e o echipa mai degraba de pluton, cu rare sclipiri. sa speram ca isi vor reveni.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Sică » Mar Noi 01, 2005 11:56 pm

depor are o continua scadere de vreo 2 sezoane, din pacate nu mai este echipa care a castiga primera acum cateva sezoane, a demonstrat ca inca este o echipa mare in meciul cu Real (doamne ce m=am mai bucurat ca au batut pe ingamfati aia) dar din pacate face unele greseli cu echipele mici si asta este caua principala pt care nu se califica printre primele 4 echipe in campionat :( ( MUIE REAL )
p.s. scuze pt injurii :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 2 vizitatori

cron