Team of the year !!!

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Team of the year !!!

Mesajde Aragorn » Lun Ian 06, 2003 10:15 pm

Mergeti pe http://www.uefa.com si puteti vota echipa anului 2002...
Voturile incep pe 6 ianuarie si se termina pe 30 ianuarie...
Printre nominalizati est si CHIVU....asa ca hai cu toti sa-l votam pe el si pe altii...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 06, 2003 10:43 pm

Nu merje sa votezi. Am cautat de am innebunit. Da link exact..unde ai vazut tu ca se voteaza..ca vreau sa votez si eu catziva echipieri de la Barca, Man U si Depor. :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Ian 06, 2003 11:01 pm

mosule nu stiu ce are ca si mie din 3 calculatoare numa pe unu mi-a mers sa vad lniku...
Ca sa ajungi la voturi tre sa apesi pe primul dintre cele trei banere din DREAPTA ...
Depinde ce ai instalat pe browser ca nu toate il vad si n-ai cum sa ajungi la vot...
Si alt link nu pot sa-ti dau ca nu agsesc ca iti deschide alta pagina...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 06, 2003 11:20 pm

Pai asa zi ! :p

Am votat cu urmatorii :

Iker Casilas (Real Madrid)

Carlos Puyol (Barcelona)
Cristi Chivu (Ajax Amsterdam)
Roberto Carlos (Real Madrid)

Clareence Seedorf (AC Milan)
Ruben Baraja (Valencia)
Pablo Aimar (Valencia)
Juan Valeron (Deportivo LaCoruna)

Hernan Crespo (Inter Milano)

coach : Rafael Benitez (Valencia)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 12:58 am

BAh mosule tu ai facut mate la scoala?

EU vad ca tu ai votat 9 jucatori...
Probabil ai uitat ca se voteaza 2 fundasi centrali si doi atacanti...


Eu am votat:

Oliver Kahn

Diego Placente
Cristi Chivu
Cristian Metzdeler
Carlos Puyol

Clarence Seedorf (aici asi fi ales si Bernd Schneider)
Michael Ballack (pe el trebuia si tu sa votezi ca e mai bun de 10 ori ca Baraja)
Hakan Yakin (weird choice, eh?)
Ze Roberto

Ruud Van Nisterlooij (cel mai bun din lume la ora actuala)
Roy Makaay

(As fi votat si Tommasson si Van Hooidonk)

Antrenor: Klaus Topmoller (bah nu stiu de ce ai votat spanioli ca-s de tot rahatu, but again esti mosu cel necinstit si subiectiv)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 07, 2003 1:08 am

Pai eu de unde sa stiu ca tre' sa votez 2 fundasi centrali si 2 atacantzi ? :p

Ehipa anului 2002 in viziunea lu' Moshu Oribil

Iker Casilas (Real Madrid)

Carlos Puyol (Barcelona)
Cristi Chivu (Ajax Amsterdam)
Lucio (Leverkusen)
Roberto Carlos (Real Madrid)

Clareence Seedorf (AC Milan)
Ruben Baraja (Valencia)
Pablo Aimar (Valencia)
Juan Valeron (Deportivo LaCoruna)

Roy MaKaay (Deportivo La Coruna)
Ruud Van Nisterlooij (Manchester)

coach : Rafael Benitez (Valencia)


Gata. Asta e. Am facut o mica modificare in linia de atac. Am votat cu cei 2 olandezi..la fel ca Bobo.
Bah..Bobo....ce grafica meseriasha au bagat la votare. A fost o placere. Mai votez si maine. :yD


PS : iar tu Bobo..trebuia sa votezi cu Lucio..care a fost incantator in primavara lui 2002.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 1:48 am

Tu ai ip schimbator? Ca mie nu mi se schimba Ip-ul si mi-e greu sa tot votez zilnic...

Da mah am uitat de Lucio, dar sincer nici nu l-am vaut pe lista...

Mosule la portar puteai alege macar Rustu daca n-ai vrut alegerea perfecta, adika Kahn...ca Casilias nu prea a jucat in 2002, ca cesar ia cam luat locul...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Ian 07, 2003 2:04 am

Nu am ip schimbator. Dar o sa-l votez maine pe MaKaay. Ca zi am votat cu Crespo. Oricum..ce am postat a doua oara..e echipa mea definitiva.

Casilas a jucat bine la nationala. Am vazut cu ochii mei cateva interventzii f. bune.
Kahn a avut un an slab de tot. Nu mi s-a parut bun nici macar la mondiale. Iar asta toamna l-au huiduit proprii suporteri.
Eh..dar gata...ca nu vreau sa ne certam iara.

Sa asteptam voturile lui Mig29 , Decret , Mirela , baixinho , Mr.Hyde si cine o mai fi. Si dupa aia...sa asteptam rezultatele finale !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 2:18 am

KAhn a fost salb la mondiale?
Atunci de ce a fost primul portar din istorie numit cel mai bun jucator al mondialului?

PS: nu aveam cum sa tac la afirmatia ta... :)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Mar Ian 07, 2003 2:54 am

Echipa anului:

Gianluigi Buffon

Cafu
Ivan Helguera
Alessandro Nesta
Roberto Carlos

Bernd Schneider
Michael Ballack
Zinedine Zidane
Juan Valeron ( la mare concurenta cu Hasan Sas)

Thierry Henry
Hernan Crespo

Antrenor: Mircea Lucescu :D ... in lipsa: Klaus Toppmoller
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 2:57 am

Bah Hyde tu esti bolnav???
Unde e Chivu? Adika ai ales Helguera in locul lui, un gafeor asa mare???
Sincer nu stiu ce-ti veni...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Mar Ian 07, 2003 3:23 am

Nu ma, sunt lucid: dupa cum spunea si Becali ( Giovani), e o mare criza de fundasi centrali in momentul asta - asa se explica din punctul meu de vedere ascensiune lui Chivu. Sa nu fiu inteles gresit, e un jucator bun, dar nu extraordinar. Este cum spun englezii overrated - supraevaluat. Uita-te la meciurile lui Ajax pe Eurosport - face multe greseli, a luat si de multe ori rosu. Asta nu inseamna ca nu poate sa mai creasca in valoare.
In ceea ce-l priveste pe Helguera: nu mi se pare gafeur, dimpotriva. Plus ( un mare plus) este cel care duce greul defensivei lui Real ( o defensiva nu prea grozava, admit): batranul Hierro e de multe ori depasit, Carlos nu prea se repliaza, la fel si Salgado.
Despre Nesta nu cred ca mai are rost sa spun ceva.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mar Ian 07, 2003 9:25 am

Ar mai fi fost jucatori pe care eu i-as fi bagat, dar asta e... Ce cauta curro torres, joaquin, emerton p-aici????? Unde sunt Totti, Vieri, Felipe Scolari?????
Foarte subiective propunerile...

Oricum, voturile mele au mers catre:

Kahn
Cafu
Lucio
Chivu
Maldini
Schneider
Ballack
Zidane
Valeron
Raul
Ronaldo

Rudi Voller
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 7:54 pm

LA noi la faculta avem 450 de compuri pt studenti...si am incercat azi si ma lasa sa votez de fiecarte comp separat, deci daca as avea nervi as da 450 de voturi la fiecare din aia alesi de mine, dar din pacate n-am nervii aia de fier sa stau sa votez atata :)
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mar Ian 07, 2003 9:08 pm

Eu n-am gasit niciunde pe site sa vad rezultatele partiale la sondaj...
Stiti voi cumva daca se pot vedea undeva???

PS: Ce parere aveti ca a fost inclus Elvetianul Yakim in voturi?... oricum el a luat votul meu ca toti ceilalti erau egali la valoare si nu vreiam sa votez nici unu...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mie Ian 08, 2003 9:44 am

Dupa primele doua zile, capitanul lui Ajax era "in grafic", ocupand pozitia a doua, cu 17,91 % din voturile exprimate. Cel mai votat fundas central din lume este italianul Alessandro Nesta, care a primit 23,81% din sufragii. Chivu ii devanseaza in acest clasament pe Rio Ferdinand, Lucio, Fernando Hierro, Sami Hyppia, Roberto Ayala, Ivan Helguera, Edmilson si Cristoph Metzelder. Editia de anul trecut a fost un succes extraordinar, la sondaj participand peste 3 milioane de utilizatori, iar in echipa ideala a sezonului a intrat si romanul Cosmin Contra, care la invins la sectiunea fundas dreapta pe brazilianul Cafu. Principalii tehnicieni care se bat pentru titlul de antrenorul anului sunt Senol Gunes - 40,85 % pana ieri, Vicente del Bosque - 21,76 % si Rafael Benitez - 14,65 %. Pentru postul de portar s-a detasat Rustu Recber, cu 61,96 % din voturi, urmat la mare distanta de Oliver Kahn, cu 17,75 % si Gianluigi Buffon cu 8,55 %. In clasamentul fundasilor dreapta, conduce brazilianul Cafu, care a primit 40,68 % din voturi, el fiind urmat de Carlos Puyol, cu 22,97 % din sufragii, si Lilian Thuram, cu 22,85 %. Batalia pentru cel mai bun fundas stanga al anului este condusa net de brazilianul Roberto Carlos, care a strans peste 65% din voturi, urmat la mare distanta de Paolo Madini, cu 18,11%, si de Ashley Cole, cu 7,98%. In linia mediana, pe partea dreapta s-a instalat olandezul Clarence Seedorf, cu aproape 35 %, in urmarirea sa aflandu-se turcul Umit Davala, cu 23,17 %, si Brett Emerton, cu 15,21 %. Postul de mijlocas central este disputat de Michael Ballack, cu 34,23 %, Yildiray Basturk, cu 28,66 %, si de Patrick Vieira, cu 16,96%. Topul mijlocasilor ofensivi este condus de Zindine Zidane, care a acumulat peste 45 % din sufragii, urmat de Alessandro Del Piero, cu 17,5%, si de Hakan Yakin, cu 17,19%. Partea stanga a liniei de mijloc este condusa de Hasan Sas, cu 38,77%, jucatorul turc fiind amenintat de Fredrik Ljungberg, cu 22,87 %, si de Juan Valeron, cu 19,8%. In fine, pentru cele doua posturi de atacanti, favoriti par olandezul Ruud Van Nistelrooy, cu 18,11%, Thierry Henry, cu 17,37%, si Ronaldo, cu 13,9%. Intrucat mai sunt aproape trei saptamani pana la incheierea sondajului, aceste ierarhii se pot schimba, la fiecare categorie fiind nominalizati cate cinci jucatori, exceptand posturile de fundas central si atacant, unde sunt propuse cate zece nume. Pentru a vota in acest top, trebuie accesat site-ul http://www.uefa.com, sectiunea "team of the year", iar pentru a-i acorda sufragiul lui Cristi Chivu trebuie intrat la oricare dintre cele doua rubrici "central back". - "ZIUA" 08.01.2003
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Mie Ian 08, 2003 9:55 am

Hakan Yakin... probabil pentru parcursul bun al echipei sale, FC Basel in Liga Campionilor; el a jucat 8 meciuri, a dat 2 goluri si 4 pase de gol, a tras de alte 8 ori la poarta, a fost surprins de 5 ori in ofsaid, a fost faultat de 21 ori, a faultat de 16 ori si a primit 2 cartonase galbene. Iar in campionatul 2001/2002 a jucat 27 de meciuri si a marcat 12 goluri, devenind campion al Elvetiei. La mondiale nu a jucat, nationala Elvetiei nefiind calificata.

Parerea mea este ca nu avea ce cauta intre cei mai buni 5 jucatori din lume pe postul sau!
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Mie Ian 08, 2003 4:39 pm

Dar imi zici si mie unde ai vazut rezultatele alea partiale???
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Ian 09, 2003 12:03 pm

Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Ian 09, 2003 4:13 pm

In primul rand linkul ala nu merge, si din cate am citit eu pe Uefa.com astea nu dau drumu la rezultate partiale...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Ian 09, 2003 5:03 pm

Eu asta am citit ieri in ziar si am copiat acolo, iar azi am intrat din nou... daca tii mortis sa vezi, incearca pe ziua.net, si apoi du-te la ziarul de miercuri, si la pagina de sport e articolul ala; daca mai gasesc pe undeva vreun clasament sau ceva o sa scriu...
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

1418

Mesajde baixinho© » Vin Ian 10, 2003 9:14 am

Voturile mele: Rustu - Cafu, Chivu, Lucio, Roberto Carlos - Seedorf, Ballack, Ze Roberto - del Piero - Rivaldo, Ronaldo. Antrenor: Gunes. Cu alta ocazie o sa si justific optiunile.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Ian 11, 2003 10:55 am

1.Kahn-sezon de exceptzie atat la club(exceptand CL 2002-2003) shi la natzionala,sa nu uitam ca a fost desemnat cel mai bun jucator al CM

2.Puyol-pt o ascensiune fulminanta
3.Chivu-no comment :p
4.Lucio-campion mondial,contributzie enorma la ascensiunea lui Leverkusen,pacat k s-a accidentat grav...
5.John Arne Riise-imi place f. mult acest jucator,de neoprit in urcarile catre careul advers shi f. util in aparare...a fost in mare forma in 2002.
6.Bernd Shneider-Seedorf a avut un an slab la Inter,cu prezente inconstante in primul 11,ce naiba l-atzi votat totzi???
7.Ballack-indiscutabil cel mai in forma jucator al anului trecut
8.Hasan Sas-shi asta pt ca Ze Roberto n-a prins mondialul unde turcul a facut minuni...
9.Del Piero-sezonul revenirii in forma a talentatului italian
10.Thierry Henry-exceptand mondialul a avut un sezon EXTREM de bun...mai bun ca Ronaldo care n-a jucat aproape deloc
11.Ruud van Nistelrooij-exceptand neparticiparea Olandei la mondial in rest un sezon ireproshabil pt jucatorul lui Manchester

Coach:Pt k am fost impresionat de aceasta Bayer Leverkusen...votul meu se indreapta catre Klaus Toppmoller
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Ian 11, 2003 10:59 am

Initial trimis de Mr Hyde

Despre Nesta nu cred ca mai are rost sa spun ceva.


Itzi spun eu ceva...sezon deplorabil la Lazio,plin de accidentari,la fel shi la natzionala Italiei kre s-a facut de kkt la mondial + un inceput nu f. convingator la Milan...f. buna alegere...n-am ce zice...din cate shtiam votam rezultatele nu valoarea...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Sâm Ian 11, 2003 4:52 pm

Initial trimis de D€CR€T
6.Bernd Shneider-Seedorf a avut un an slab la Inter,cu prezente inconstante in primul 11,ce naiba l-atzi votat totzi???


Eu l-am votat pe Seedorf ca este un jucator de exceptie, si nu l-am votat pt jumatea de sezon la inter, ci pt cea de la Milan, unde a jucat Superb si in liga si in CL.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Sâm Ian 11, 2003 9:48 pm

Nesta e de departe cel mai bun fundas central din lume. Ca a avut un sezon mai slab la Lazio, e adevarat... dar la Milan si chiar la nationala a mers ireprosabil. In schimb Kahn si Lucio s-au cam facut de kko la mondiale. Chiar nu inteleg de ce a fost ales germanul cel mai bun jucator.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Ian 11, 2003 9:58 pm

poate traim in doua lumi paralele dak tu chiar crezi ce-ai spus mai sus...poate am vazut alte meciuri...Kahn de kko la mondiale? ce putea face mai mult de-atat??? A dus de unul singur aproape echipa in finala...a greshit shi el e drept...dar in nici un caz n-a plecat cu capul in jos...

Dak tu imi gaseshti o caseta cu un joc in care Nesta a jucat 90 de minute la un nivel f. bun atunci jos palaria, io imi retrag postul...mi-e teama k o sa o cautzi mult shi bine...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Ian 11, 2003 10:28 pm

Hyde , sa nu judecam anul 2002 doar prin prisma mondialului. Ma refer la Lucio. Eu l-am urmarit cu o mare atentie in primavara lui 2002 si efectiv m-a incantat . De asta l-am si introdus in echipa mea.

Tot d'aia am introdus si pe Aimar si Baraja de la Valencia. Buni de tot baietzii in primavara. Au contrinuit decisiv la titlul de campioana al Valenciei.

Pe Seedorf l-am intordus ca imi este simpatic. In rest cred ca nu m-am hazardat la votare.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Sâm Ian 11, 2003 11:30 pm

Ma, putem s-o tinem asa mult si bine: unuia nu-i place Helguera, altuia Nesta etc. In fond nu sunt stiinte exacte, e ft. mult subiectivism la mijloc.
Decret, daca te uiti pe postul lui ayrton, vezi ca deocamdata Nesta e pe primul loc. Spune si asta ceva. Nu zic ca a avut un sezon rupere, doar ca e mai bun decat ceilalti contracandidati.
Alta treaba: recunosc, mie Kahn niciodata nu mi-a placut prea mult. La mondiale n-a mers rau, dar sa spui ca el a dus Germania in finala e o mare exagerare. Nu-mi spune ca fara Kahn nu treceau de sauditi, de Camerun, Paraguay, USA, Korea! Au avut un traseu super-usor. Iar in finala, acolo unde intr-adevar conta, Kahn a gafat.
Mosh, Lucio a mers binisor la Leverkusen, recunosc. Totusi Helguera si Nesta mi se par mai buni.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Sâm Ian 11, 2003 11:36 pm

Nici n-am zis k toata lumea tre' sa fie perfecta ca mine :p
Nesta shi Cannavaro sunt fundashi mei preferatzi alaturi de W.Samuel,dar in 2002 nici unul din ei nu merita declarat fundashul anului...cum ar zice insa baixio Parerea Mea!

Legat de Kahn...aici eshti chiar gica contra...mai ales meciul cu USA spune multe...in fine Parerea Ta!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator