Team of the year !!!

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Mesajde Aragorn » Dum Ian 12, 2003 5:30 am

Initial trimis de Mr Hyde
In schimb Kahn si Lucio s-au cam facut de kko la mondiale. Chiar nu inteleg de ce a fost ales germanul cel mai bun jucator.


Bah Hyde pot sa zic ca esti umpic dus... intai nu-l votezi pe chivu si acum nu stii de ce a luat Kahn...Am o intrebare: Tu ai vazut mondialele???
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

1425

Mesajde baixinho© » Dum Ian 12, 2003 9:05 pm

Sa-mi justific, deci, optiunile. Cafu, Lucio, Roberto Carlos, Rivaldo si Ronaldo au facut parte din nationala Braziliei, care a cucerit in Asia al cincilea titlu mondial si nu puteam sa-i las pe afara. Chivu este capitanul echipei care in Olanda a realizat eventul cu Ajax Amsterdam si este disputat e cele mai valoroase echipe de pe continent. Ballack si Ze Roberto au contribuit in proportie de 75 la suta la calificarea lui Bayer in finala Ligii Campionilor. Rustu - unul dintre artizanii performantei nationalei Turciei (nationala antrenata de Senol Gunes) de la CM de anul trecut. Del Piero - unul dintre oamenii de baza ai lui Juventus. Seedorf - la asta nu am un argument solid (asa am considerat pe moment; la o prima vedere mi s-a parut a fi mai valoros comparativ cu ceilalti contracandidati).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ballooba » Dum Ian 12, 2003 10:38 pm

Deci..
Portar Canizares desi Kahn e mai bun da mie numi place deloc de el..:)
Fundasi Cafu, Chivu, Nesta Roberto Carlos
Mijlocasi Seedorf Baraja Del Piero Valeron
A tacanti Ronaldo Rivaldo
Antrenor Del Bosque
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Dum Ian 12, 2003 10:55 pm

Bah Bobo...daca nu poti sa porti o discutie civilizat, nu cread ca mai are rost sa insist. Kahn a gresit ingrozitor,de neiertat... si gafa lui m-a afectat puternic, pt. ca mereu am tinut cu Germania. Daca nu gresea, cine stie ce se putea intampla, mai ales ca nici Brazilia n-a jucat cine stie ce. Imi pare rau, dar dupa greseala aia nu mai am cum sa-l votez. Despre desemnarea lui drept cel mai bun portar al turneului: mi se pare mai degraba o miscare diplomatica, in general toti cu care am discutat au fost de parere ca Ronaldo merita titlul.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Lun Ian 13, 2003 2:40 am

Hyde a luat titlu de cel mai bun jucator al turneului(implicit si portar)
Deci a avut un sezon superb si a luat 3 goluri la mondiale si pt o gafa gata s-a terminat??? Ia zi-mi tu mie ce portar din lumea asta nu gafeaza niciodata?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Anterior

Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori