Bundesliga 2003/2004

Champhions League, UEFA Cup, EURO 2004, Il Calcio, Primera Divizion, Premiere League, Bundesliga

Bundesliga 2003/2004

Mesajde baixinho© » Mar Aug 12, 2003 12:16 pm

2673
selecteaza, foca, selecteaza
aici si aici gasiti linkuri unde aveti rezultate, marcatori, minute, clasamente, etc etc etc legate de campionatul germaniei. evident, informatiile pot fi folosite si in concursul de pronosticuri.

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Mie Aug 13, 2003 5:00 pm

Iti multumesc mult pentru acest subiect, se si poate discuta despre campionatul respectiv aici ? :)
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm

2699

Mesajde baixinho© » Mie Aug 13, 2003 5:14 pm

selecteaza, foca, selecteaza
evident, ca doar nu faceam subiect pentru un singur post. de exemplu, cam cine crezi ca o sa castige campionatul? sa nu-mi spui ca Bayern pentru ca l-au luat (cica) pe Makaay ca ma spanzur!

evident, multumex pentru atentie
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde BloodOnMoral » Mie Aug 13, 2003 5:18 pm

Detest formatia aia, dar sa nu ma spui la nimeni :D

Pai eu cred asa :

1. Leverkusen a inceput-o bine de tot, e practic singura cu 6 puncte, cred, dar a jucat primele 2 meciuri cu echipe nou promovate si se stie ce au patit sezonul trecut. Deci ... am dubii, dar sper :)

2. Dortmund :D ... ah ... iubirea mea ... ma rog. Cred ca au mari sanse, pentru ca Rosicky pare sa fie in mare revenire de forma. Cel mai tare ma oftica faptul ca au pierdut un portar ca Lehmann(cine mai ia acum cartonase rosii ?), si nu cred ca Weidenfeller e suficient.Si cu Metzelder accidentat ... of.
When you die the pain is over
Avatar utilizator
BloodOnMoral
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Lun Aug 11, 2003 11:00 pm


Înapoi la Fotbal International

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori