Weet-Weet, te rugam sa nu ne mai stergi posturile!!

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Weet-Weet, te rugam sa nu ne mai stergi posturile!!

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Ian 24, 2005 7:24 pm

Draga noastra weet-weet, te rugam sa nu ne mai stergi posturile, chiar daca sunt offtopic. Atit timp cit sunt de bun gust si de o katerinca cit de cit acceptabila, fara atacuri la coloanele inamicului, nu vad nici un motiv sa fie sterse. Trebuie sa atragem cit mai multi useri aici, nu sa-i speriem la primul offtopic! Sa facem din subiect de sex cel mai tare subiect al acestui forum, fiul cel mai iubit de tot userii, doctor docent si chimist!!

hA hA hA...sunt eu,varu lu alex! am venit iar in cta sa vand niste icoane cu maica domnului. alex sa dus la una care ia promis ca pentru 30 de euro ii face laba in mashina. hA hA hA asta puteam sa-i fac si eu pe gratis,ca de,suntem veri.

ceva fete pe aici?sunt brunet,inalt,cu ochii verzi si corpul bine facut sub sutana.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Ian 24, 2005 8:07 pm

ce tantalau e var'tu. daca ar fi sa platesc si eu 30 EURO pentru o laba...ar insemna sa dau 150 euro/zi ~(
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Lun Ian 24, 2005 8:51 pm

si flori cu maner de tabla nu vrei, sau un ceas elvetian, cu cuc, pe oua, nu ti-ar placea? eventual niste d-alea... asa, maciuci africane, nu ar fi mai bine?

bine, varu lu alex, nu o sa mai sterg , poate ati putea chiar muta subiectul pe katerinca, e mai simplu
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Ian 25, 2005 3:04 pm

Multumim tie, cea mare peste noi cei slabi. Sexul merge mana in mana cu gluma, ca de exemplu: Alex, iar ti-ai dat drumu pe rochia mea de seara. Ce dracu, mah, chiar asa? Eu: Hahahahahahahahahaha. Scuza-ma, da-s grabit.

Ramin la parerea mea: atit timp cit nu se intrece masura, ie ok.

Moshule, da tu esti frumos, asa...ca barbat, deci nu-i nevoie sa da-i bani. Da nu pe toti ne-a binecuvintat al de sus cu fatza ca a lu ala de murea numai impushcat in genunchi, asa ca....
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm


Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron