Foot fetish

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Mesajde Unleashed » Dum Iul 02, 2006 6:25 pm

io am o vorba (dak o are si altii, facem club) "evolutia nu e direct proportionala cu etatea", futistii fiind un fain argument, da' zic io ca si noi estem fraieri k dam apa l moara unor nimeni(prin idei si kracter). Lasati-i in suferinta lor, sigur vor sucomba in prostie. Nu ma' zic nik acilea, nu d-alta, da' nu-i chip d discutii logice. Is sictirit de wannabes d-astia. Eeeend!(k'n caau end cican)
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde Ayala » Dum Iul 02, 2006 6:57 pm

Necko scrie:of of mai mai!


multumesc pt evidentiere, nu am pregatire filologica, stiam de asemenea constructii ca sunt cacafonii, insa nu mi le-am insusit ca atare inca. daca ma mai prindeti asupra faptului, va astept cu corectia

pai de ezenplu il intalnejti pe blade runerr la un party, va placeti, discutati, dansati si va retrajeti in final intr-o camera. tu vrei sa ti-o traga pe la spate ca asa iti place tie si el vrea sa-l calci cu tocurile ca alfel nu se escita. esperienta in domeniu ie 0 (asa ai declarat), teoria, cea acumulata din carti, iti ofera perspective largi, ca deh ejti citita si erudita ce plm, pizda planje si tzipa pentru o p00la sanatuasa ca altfel esplodezi si rijti ca foliculina sa-ti invadeze creierii, ce faci in momentu ala?

~p totul se negociaza, daca nu, din punctul meu de vedere nu prezinta interes. iar daca l-as intalni pe Blade in persoana, mi s-a confirmat ca negocierea are sanse sa se transforme intr-o situatie castig-castig. alte intrebari?
Ayala
 
Mesaje: 540
Membru din: Dum Iun 18, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori