cum sa faci bani usor 100%

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

cum sa faci bani usor 100%

Mesajde n36rut2u » Lun Iul 17, 2006 8:53 am

Cum sa faci 10.000.000 intr-o luna?

CINE PRICEPE SI CREDE FACE BANI USOR SI REPEDE
Poti sa castigi milioane in doar cateva saptamani, cu o investitie initiala de numai 60.000 de lei!!! Veti spune ca asta e vreo escrocherie. Asa am crezut si eu prima data cand am citit acest anunt pe internet. Doar incercasem toate toate metodele legale dar niciodata nu am obtinut atat. Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Merge pentru ca... e testat!

Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul:

Luna trecuta am primit un mesaj ratacit pe adresa mea de e-mail in care am descoperit un articol asemanator cu acesta; acolo se spunea ca pot castiga milioane investind doar 60 000 lei si ceva timp ca sa popularizez articolul. Trecand peste indoiala initiala, si presata de niste probleme familiale foarte grave, m-am hotarat sa incerc. A fost ceva facut mai mult impinsa de imprejurari si nu pentru ca sunt usor influientabila sau o jucatoare inraita la Loto, bingo sau alte jocuri de noroc.

Am trimis deci cei 60 000 la cele 6 adrese si am publicat acest anunt pe internet la grupuri de discutii, forumuri, organizatii. Nu stiu sigur la cati am trimis dar cred ca la peste 100 de adrese de posta electronica. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei si 6 timbre?!!

In prima saptamana nu am primit nimic si deja imi luasem gandul de la investitia mea. In a doua au venit cam 40 de scrisori cu cate 10 000 lei fiecare. In a 3a peste 500, in urmatoarea numarul s-a marit de nici nu am mai tinut cont numarul dar am primit pana acum 13 700 000 lei! Incredibil nu?! Si banii continua sa vina! Acum imi pot duce copilul bolnav la medici buni si pot sa-mi platesc datoriile.

Cred ca mai sunt si alti oameni care au probleme cu banii care ar vrea sa incerce si va spun ca nu aveti ce pierde.

Urmati doar instructiunile de mai jos si veti avea succes.


PASUL 1: Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele: "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA"; apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure); pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand cate o coala de hartie si cate o bancnota de 10.000 de lei.
Nu-ti mai ramane decat sa trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1. HIDEG GRIGORE MARIUS STR.MIHAELA RUXANDRA MARCU NR.3, BL. 108, SC. 4, ET. 5, AP. 154, SECTOR 6, BUCURESTI

2. ADASCALITEI CRISTIAN MARIUS STR.PINULUI NR. 3, BL. P4, SC. A, ET. 1, AP. 7, MUN. DOROHOI, JUD. BOTOSANI, COD 6850

3. STEFANUT IULIANA STR, BUCURESTI NR. 81, BL. RO5, SC. 1, P., AP.1, CLUJ-NAPOCA, JUD. CLUJ, COD 3400

4.DIMIR VASILICA- str FURNALISTILOR nr 2, Bl E1, ap 28, GALATI, 6200

5. SUCIU LUCIA, B-dul 1 Decembrie 1918, bloc 210, ap. 2, Tg Mures, Jud Mures, cod: 4300

6. NICOLAE NICOLAE, str tineretului nr 10A, Constanta, cod 900002

PASUL 2: Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5; 5 devine 4; etc...). Astfel numarul 6 ramane liber; completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.
Trebuie sa intelegi ca DACA TE VEI INSCRIE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc si pentru a-i permite sa functioneze corect, incearca SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE; altfel te excluzi singur din circuit si, in plus, incepi sa semenei neincrederea in sistem.
PASUL 3: Schimba ce doresti in acest mesaj, dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original, in sensul pastrarii in continutul acestuia a informatiilor esentiale pentru noii intrati. Acum publica anuntul la cat mai multe ! forum-
uri/newsgroup-uri (sunt o groaza pe INTERNET!). 200 este suficient ca sa te poti declara multumit de rezultate, dar, cu cat publici mesajul in mai multe locuri si cu cat acesta ajunge la mai multe persoane, cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou intregul text; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului ('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol intr-un editor de texte si inserezi textul, ca sa iti poti adauga numele in pozitia a 6-a; salvezi fisierul, de preferinta cu extensia ".txt", ca sa il poata citi oricine.
Acum poti incepe sa cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on- line; message board-uri; site-uri de chat; de discutii etc.), romanesti, bineinteles, unde poti publica textul tau. Il poti de asemenea trimite la diverse adrese de e-mail pe care le cunosti. Da-i un titlu cat mai atractiv, astfel incat sa nu treaca neobser! vat.
GATA! Felicitari!... ASTA E! Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE: MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI PENTRU TINE SI PENTRU TOTI CEI CE VOR INTRA DUPA TINE! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIMUM DE 200! Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Pentru ca din cele MINIMUM 200 de publicari pe care le-ai facut, sa presupunem ca primesti 5 raspunsuri (un exemplu cu un numar EXAGERAT DE MIC - randament de 2,5%). Deci ai castigat 50.000 de lei cu numele tau pe pozitia a 6-a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai ti-au trimis cate o scrisoare publica la randul lor MINIMUM 200 de articole cu numele tau pe pozitia a 5-a
si primesc si ei cate 50.000 de lei (la acelasi randament de 2,5%).
Tu primesti astfel 5*5*10.000 de lei = 250.000 de lei. Continuand exemplul cu acest randament constant de 2,5%, respectiv 5 persoane din 200 care intra in joc la fiecare etapa, vei primi 5*5*5*10.000 = 1.250.000 de lei, cu numele tau pe pozitia a 4-a; 6.250.000 cu numele tau pe pozitia a 3-a si mai departe poti calcula si singur  ar trebui sa primesti un MAXIMUM de 156.250.000 de lei cu numele tau pe pozitia intai. INTERESANT, NU!? Daca fiecare participant publica articolul de MINIMUM 200 de ori, cu un randament constant de intrare in joc de 2,5%!!! Aceasta in conditiile in care randamentul normal este de 10%!! Si totul ti se poate intampla chiar tie, cu o investitie initiala de 60.000 de lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista, poti sa repeti procedura: iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 10.000 de lei la adresele care se afla pe lista punandu-ti din nou ! numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIMUM 200 de ori s.a.m.d.
Va dati seama ca in f iecare zi mii de oameni intra pe Internet (sau pur si simplu isi citesc posta electronica) si citesc in consecinta aceste articole ASA CUM CIT ESTI TU ACUM !!
Intrebarea este: iti poti permite 60.000 de lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii s-au intrebat: "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?"
Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20-50.000 de useri noi la Internet, dintre care foarte multi citesc astfel de a nunturi si sunt dispusi sa incerce?

Tineti minte: JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VA FUNCTIONA!!! In fond ce
aveti de pierdut?!
n36rut2u
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 17, 2006 8:51 am
Localitate: constanta

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator