Femeile....tarfe. Baietii...macho

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Femeile....tarfe. Baietii...macho

Mesajde MissBugMafia » Dum Mai 19, 2002 2:14 pm

:confused: Ojk......poate ma lamuriti si pe mine de ce fetele care o fac des sau au multe aventuri is tarfe iar baietii is laudati etc......?
Baietii se lauda daca au avut`o pe aia, aia, aia ....... si cu cat are mai multe in pat cu atat is mai "buni", iar fetele is batjocorite etc.
??????????????????
sINCER.....SI YO URASC TARFELE.......da nu inteleg ce ii cu diferentele astea......... pt ca baietii au ceva lung intre picioare?:)
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

????????

Mesajde Joao » Dum Mai 19, 2002 3:24 pm

asta e parerea ta!am mai spus undeva ca e o conceptie cretina romana!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Mirela » Dum Mai 19, 2002 4:06 pm

Dar totusi recunoaste ca are si Codrutza partea ei de dreptate....
chiar si aici pentru baieti e ok sa o faca iar fetele sunt blamate...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

nu

Mesajde Joao » Dum Mai 19, 2002 4:23 pm

eu am alte conceptii,mult mai evoluate..........:D
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde MiG29 » Dum Mai 19, 2002 6:20 pm

Acuma sunt de acord cu Joao...asta e o conceptzie tipica pentru romanii...shi e cretina shi inapoiata...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Re: nu

Mesajde Mirela » Dum Mai 19, 2002 7:16 pm

Initial trimis de Joao
eu am alte conceptii,mult mai evoluate..........:D


lol,mah Joao,ca de ex. "practice makes perfection" sau cum??

Mig-ule,repet...nu e numai mentalitatea romana si aici se intampla la fel...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

evident!

Mesajde Joao » Lun Mai 20, 2002 9:12 pm

pai normal,Mirela,marii loveri se fac nu se inasc!
si la femei e valabila......!:o
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Lun Mai 20, 2002 9:55 pm

Risc sa mi-o iau in cap dar eu is cu prima varianta, cea ca tipele is tarfe daca o fac cu prea multi...sau na multi...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

bobo

Mesajde Joao » Lun Mai 20, 2002 10:18 pm

care-i diferenta intre baieti si fete la chestia cu de multe ori?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: Re: nu

Mesajde MiG29 » Lun Mai 20, 2002 10:40 pm

Initial trimis de Mirela

Mig-ule,repet...nu e numai mentalitatea romana si aici se intampla la fel...


Da?Wow!Eu credeam k acolo sunt ceva mai deschisi shi mai toleranti in privintza asta...guess not!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Re: bobo

Mesajde Aragorn » Mar Mai 21, 2002 1:40 am

Initial trimis de Joao
care-i diferenta intre baieti si fete la chestia cu de multe ori?


Joao sincer sa fiu n-am explicatie la asta...e numa ce simt eu in legatura cu chestia...asta e, n-ai ce-i face...:confused:
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Re: bobo

Mesajde Mirela » Mar Mai 21, 2002 6:18 pm

B-O-B-O...nu mi se pare cinstit...
tu sa o consideri pe ea tarfa daca a avut mai multe aventuri iar pentru tine acelasi lucru sa fie scuzabil...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

boboooooooo!

Mesajde Joao » Mar Mai 21, 2002 10:44 pm

Ma asteptam la mai multe de la tine,zau!
gaseste o explicatie,pt ca majoritatea gandesc ca tine,fara un motiv,ci doar pt ca asa au auzit la altii............(daca intelegi unde bat.....)
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Mie Mai 22, 2002 2:58 am

Pt Mirela: Pt mine nu neaparat scuzabil dar asa mai normal...

Pt Joao: Motivul: eu consider ca barbatii is aia care fac 95% din chestii in pat si din acel motiv la ei e ok daca merg cu mai multe tipe, ca mai invata si exerseaza...pe cand la tipe eu asa le consider...tarfe daca au multe relatii sexuale cu diferiti indivizi...sper sa te satisfaca motivul Joao...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Mirela » Mie Mai 22, 2002 6:12 pm

B-O-B-O...this is not a reason,it's simply a statement...
de ce??de ce consideri asta ca pe ceva "normal"(ca sa folosesc propriul tau cuvant)??

cat despre faza cu 95% din treaba o face barbatul...hai ma fii serios!!
aveam o parerea mai buna despre tine...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Mie Mai 22, 2002 7:36 pm

Barbatii fac 95 % din treaba ?
In cazul femeilor gonflabile da, sunt de acord cu tine.
:p

Eu am intels unde bati dar nu e chiar asa.

Mie imi plac tipele care au avut "mai multe relatii sexuale cu mai multi indivizi" BOBO si nu le consider tarfe doar prin prisma acestui fapt.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Mai 22, 2002 8:58 pm

Ok, nu-mi sariti chiar asa in cap...dar pur si simplu asta e parerea mea...

Atunci explicati-mi si mie frumos cat la suta fac femeile din toata treaba aia ca la mine mai mult de 10-15 % n-a facut nici una...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

boboooooooooo

Mesajde Joao » Mie Mai 22, 2002 9:21 pm

daca tie numai asa ti s-a intamplat,inseamna ca esti un mare ghinionist si nu ai avut nici o femeie pana acum!
exact la asta ma refeream eu pe undeva pe aici cu virginele blana,care stau si nu fac nimic!
eu pot sa spun ca am avut femei care faceau si 60 la suta!
dar,aia era femeie si stia multe,mi-ar place sa mai invat de lka ea,dar am fost bou.......si nu am considerat-o curva niciodata!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde K-gula » Vin Mai 24, 2002 1:39 pm

exista o vorba vechie din batrani ce spune:

[...] ce nu f*** pe lumea asta, pupi in cur pe cealalta [...]

probabil acele fete ce fac avansuri, despre care spunea codrutza ca sunt considerate tarfe, or fi auzit aceasta zicala si vor sa se conformeze. :o

K-gula:rulz:
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 25, 2002 12:11 am

Off topic: e adevarat ca barbatul care se culca cu 10 femei este un barbat experimentat si femeia care se culca cu 10 barbati este o curva... insa eu stau si ma intreb cum se numeste femeia care se culca cu 10 femei? :D

On topic: in general femeia ajunge la orgasm destul de greu si multi barbati nu prea intzeleg asta.... cum afla barbatii de chestia asta? Prin "experienta" domnilor...

De ce nu are femeia nevoie de experienta? pentru ca:
- barbatul ajunge la orgasm mult mai usor decat femeia => femeia nu trebe sa stie prea multe;
- barbatul ajunge la orgasm si de unul singur, nu are nevoie de femeie :lol:
- multi barbati simt nevoia ca ei sa fie printre primii in viata prietenelor lor si sa incerce sa le faca pe tipe sa creada ca ei sunt ai mai tari de pe fatza pamantului... dar asta nu tzine... ca femeile nu sunt deloc proaste :D... cel putin nu asa proaste pe cat cred unii dintre noi.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

hahahaha!

Mesajde Joao » Sâm Mai 25, 2002 12:28 am

sopra,asta e din propria-ti experienta?
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde Aragorn » Sâm Mai 25, 2002 2:45 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
Off topic: e adevarat ca barbatul care se culca cu 10 femei este un barbat experimentat si femeia care se culca cu 10 barbati este o curva... insa eu stau si ma intreb cum se numeste femeia care se culca cu 10 femei? :D

On topic: in general femeia ajunge la orgasm destul de greu si multi barbati nu prea intzeleg asta.... cum afla barbatii de chestia asta? Prin "experienta" domnilor...

De ce nu are femeia nevoie de experienta? pentru ca:
- barbatul ajunge la orgasm mult mai usor decat femeia => femeia nu trebe sa stie prea multe;
- barbatul ajunge la orgasm si de unul singur, nu are nevoie de femeie :lol:
- multi barbati simt nevoia ca ei sa fie printre primii in viata prietenelor lor si sa incerce sa le faca pe tipe sa creada ca ei sunt ai mai tari de pe fatza pamantului... dar asta nu tzine... ca femeile nu sunt deloc proaste :D... cel putin nu asa proaste pe cat cred unii dintre noi.


Bai cata dreptate poate sa aiba acest om :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

bai copii!

Mesajde Joao » Sâm Mai 25, 2002 9:06 am

daca o femeie si-o pune cu 10,si aia-s ca-n mesajul lui sopra:D ,nu e normal sa caute pana gaseste unul care s-o duca pe culmile extazului?
pai ,si ,ce,asta o face curva? nu inteleg de ce ar face-o!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Ãsta era!

Mesajde MissBugMafia » Sâm Mai 25, 2002 11:02 am

Initial trimis de Sopra Tutt1
Off topic: e adevarat ca barbatul care se culca cu 10 femei este un barbat experimentat si femeia care se culca cu 10 barbati este o curva... insa eu stau si ma intreb cum se numeste femeia care se culca cu 10 femei? :D

On topic: in general femeia ajunge la orgasm destul de greu si multi barbati nu prea intzeleg asta.... cum afla barbatii de chestia asta? Prin "experienta" domnilor...

De ce nu are femeia nevoie de experienta? pentru ca:
- barbatul ajunge la orgasm mult mai usor decat femeia => femeia nu trebe sa stie prea multe;
- barbatul ajunge la orgasm si de unul singur, nu are nevoie de femeie :lol:
- multi barbati simt nevoia ca ei sa fie printre primii in viata prietenelor lor si sa incerce sa le faca pe tipe sa creada ca ei sunt ai mai tari de pe fatza pamantului... dar asta nu tzine... ca femeile nu sunt deloc proaste :D... cel putin nu asa proaste pe cat cred unii dintre noi.


Iatí£ cine m-a lí£murit ºi pe mine! Pot spune ca is satisfacutí£ de acest rí£spuns. :) 10x Sopra Tutt1:o
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde K-gula » Sâm Mai 25, 2002 11:15 am

ai vazut bai sopra? inca o modalitate de a satisface femeile. le trimiti mesaje pe gustul lor si gata sunt satisfacute. :o

K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Sâm Mai 25, 2002 1:14 pm

hehehhe :D

Deci, nu am vorbit din experienta personala.... (ce n-ash da eu sa o fi facut cu 10 femei si sa devin "experimentat" :D)

Poate ca nu ati intzeles ca eu am presupus clar ca barbatul face toata "munca" si femeia nu "trage" decat foloasele (asta in cazul in care tipa e la inceputurile carierei).

La ce se refera experienta barbatului? Pai daca ne gandim logic... ajungem la concluzia ca diferenta intre un barbat care are la activ 10 tipe si unul care e la inceput se rezuma la faptul ca barbatul "experimentat" shtie sa puna femeia la "munca", sau mai bine zis, reuseste sa o faca pe tipa sa aiba incredere in tot ceea ce face el. Sa nu imi ziceti ca ala mai experimentat ejaculeaza mai greu, shtie unde sa sarute sau mai shtiu eu ce... pentru ca astea nu prea se simt... cel putin, nu dupa numai 10 femei :lol:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

???????

Mesajde Joao » Sâm Mai 25, 2002 3:53 pm

sopra,cred ca aici trebuie pusa si o mica precizare!
cred ca ar trebui specificat ca barbatul cu 10 femei tre sa fie si cat de cat intelept,caci altfel poate sa aiba si 30 (cazuri cunoscute personal de mine) si nu e in stare sa tina mai mult de 5 minute!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde K-gula » Sâm Mai 25, 2002 5:30 pm

fiecare are technica lui ;) cu cat mai multe relatii sexuale cu atat inveti mai mult cum sa te abti 10-30-50 de minute fara sa termini. asta bineinteles daca te intereseaza si satisfacerea partenerei, sau partenerului.

K-gula.
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

subscriu

Mesajde Joao » Dum Mai 26, 2002 11:02 am

k-gula ai spus exact ceea ce incercam eu!
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Re: Femeile....tarfe. Baietii...macho

Mesajde Serano » Joi Mai 30, 2002 2:56 pm

Ntz, ntz, ntz, ce sa ma fac cu tine mai Codrutza?
Pai hai sa iti dau niste motive pentru care prefer ca prietena mea sa nu o fi pus cu juma' de Bucuresti:
- un barbat fara experienta in pat este jalnic, pe cand unei fete ii trebuie foarte putin sa fie puna cat de cat la pat (am intalnit si fete/femei care erau jalnice totusi);
- pentru acealasi motive pentru care tu l-ai facut pe prietenul tau sa astepte atatea luni pana sa o puna prima oara cu tine (ups, nu m-am uitat cati ani ai!);
- cand o femeie o pune cu cineva de obicei ea zice ca "face dragoste", un barbat spune ca "face sex" sau "fu#e" - deci pentru o femeie inseamna mult mai mult decat pur si simplu sex;
- femeile sunt mai pretentioase in privinta felului in care se comporta cel cu care vor s-o puna pe cand barbatii pot s-o puna si cu proaste sau nesuferite;
- pentru ca o fata poate sa o puna cu 15 baieti intr-o noapte pe cand eu de exemplu la astia 20 de ani ai mei n-am pus-o decat cu 8 fete de cand ma stiu (ei bine, toate bune si pe gratis);
- o femeie cand vede pentru prima oara un tip zice "waw, ce ochi frumosi are!" pe cand un barbat zice despre o fata "waw, ce tate marfa are!";
- mentalitatea de care te plangi tu ca ar exista este un motiv in plus insa poti sa-l ignori pentru ca celelalte motive explica aceasta mentalitate;
- o femeie poate sa ramana insarcinata, un barbat nu;
- de obicei se zice "mata-i curva" nu "tactu-i curv" :) ;
- chiar si tu spui chestia asta: "sINCER.....SI YO URASC TARFELE" dar nu realizezi motivele pentru care le urasti.

Si ar mai fi da' poate devin plictisitor si nu vreau!
Sa-mi spui cu ce nu esti de acord!
George
Serano
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:47 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator