Alergie la sperma!

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Alergie la sperma!

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Iun 02, 2002 1:24 am

A vazut cineva stirea de acum 2 zile de la protv care spunea ca o tipa a murit pentru faptul ca avea alergie la sperma? Eu sunt chiar curios cum poate cineva sa aiba alergie la asa ceva si cum de a ajuns sa moara? Din cate s-au discutat pe aici, s-a ajuns la concluzia ca tipa a inghitit sperma si ori s-a inecat ori a avut insuficienta respiratorie...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Aragorn » Lun Iun 03, 2002 2:30 am

Chiar de alergie la sperma n-am mai auzit...si nici nu vad cum ar putea fii cineva alergic la asa ceva.
Dar na fie, poate e asa cum ai spus tu...s-o fi inecat tipa... sau cine stie poate tipu' era tenismen si a servit-o prea cu viteza :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Lun Iun 03, 2002 3:08 am

Io am citit de alergie la sperma in sensul de iritatie si usturimi aparute la femei dupa relatii sexuale neprotejate dar de aici pana l-a moarte e drum lung. Vorba voastra, s-o fi innecat femeia. ;)
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

nope

Mesajde Serano » Lun Iun 03, 2002 12:59 pm

Aia era pur si simplu bolnava. Avea o boala rara (doar doua cazuri au fost consemnate in Romania). Ea stia ca are alergie, doctorii i-au zis sa o puna cu prezervativ da' pe ea a durut-o in pi#%a si n-a folosit.
Si chiar a durut-o! :D

Acum, daca asta nu ar fi fost adevarat eu m-as fi gandit la posibilitatea ca "barbac-su" sa fie singuru' care isi da drumu' acid sulfuric! ;a
Serano
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:47 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Alergie la sperma!

Mesajde PuturOSU` » Sâm Iul 06, 2002 9:23 pm

daca as fi in locul ei cred ca mi-as da foc.....
Nu conduc pe nimeni dar sunt un lider ,si-mi place sa cred ca sunt un om liber!
PuturOSU`
Junior Member
 
Mesaje: 86
Membru din: Vin Iul 05, 2002 2:22 pm
Localitate: north pole

Mesajde CMED13 » Mie Mar 03, 2004 3:41 am

O reactie alergica puternica poate fi atinsa shi de particole inhalate din aer. sau pishcat de albina......nici volumul de sperma nu conteaza..adica chiar daca ar fi facut laba inainte tipul tot ar fi omorito ;S ....in orce caz reactia corpului dilateaza toate vasele de singe shi se creaza "Edema pulmonara" adica apa in plamini shi se unfla calele respiratorii nemai lasing aerul sa intre shi sa ieasa din plamini. Nu e o moarte placuta ;f
CMED13
 


Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron