Care-i fantezia ta???

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Care-i fantezia ta???

Mesajde genicon » Sâm Dec 21, 2002 12:13 am

Cu totii avem niste vise ascunse... care uneori raman doar vise, care uneori devin realitate, pe care uneori le spunem altora, pe care alteori le pastram pentru noi.
Hai sa lasam pudoarea la o parte!!! Hai sa ne dam jos chiloteii si sa zbieram in gura mare: "Frate, asta-s eu!"
Fie ca iti doresti sa faci sex cu 14 fete, fie ca iti doresti sa i-o iei in gura unui poponar, fie ca vrei ceva romantic in fatza semineului, zi-ne si noua, ca poate ne place si... cine stie :D visele devin realitate... Sau daca nu, zi macar ca poate asa ne schimbam si noi parerile...
VIsele noastre ascunse - cine, cand, cum si cu cine?
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Mie Dec 25, 2002 5:58 am

fantezia mea: eu, pe o insula pustie, cu 2 dintre fostele mele prietene si cu laeticia casta (neinsarcinata). :cool:
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 28, 2003 8:08 pm

O mica fantezie de a mea...
Suntem la o cabana la munte...afara ninge e iarna...
Suntem in fata semineului...pe o blana de urs...(sau de tigru alb)...
Bem un pahar de vin rosu...incep sa te sarut...incet incet iti rup
nasturii cu dintii...apoi cu buzele mele moi voi incepe sa-ti mangaii
corpul,fiecare centimetru in parte...mainile mele tandre iti vor atinge corpul fiebinte cu mangaieri gingase...care te vor face sa ma doresti si mai mult...fiorii trimisi pe spate iti vor face clitorisul sa zvagneasca de placere...dintii mei se vor infructa din sfarcurile sanilor tai...limba mea se va juca cu sanii tai...si va cobora pana la buric si nu numai ma privesti...ma doresti...ungiile tale imi vor sfasia omoplatii asudati de placerea atingerii tale...muschii mei...se vor tensiona...de placerea atingerii tale...In micuta noastra cabana 'of love' se aud doar gemetele a doi iubiti plini de dorinta de a se avea unul pe altul...incepem actul sexual....ma doresti si te doresc...
Cam tat pt azi...daca ti sa parut vulgar de rog sa ma scuzi dar daca ti-a placut...va mai urma...ai inteles iubit`o?:D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Mar Ian 28, 2003 10:15 pm

:))
andrei,ai dat si-o laba intre timp?
una singura s-a realizat.....
normal,sa o fac cu 2 femei!cand o sa fac asta va dau de baut la toti :D

cu o negresa.....nu prea am acum inspiratie...revin!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 30, 2003 12:09 pm

Alin , Nu nu am dat nici o laba .. eu doar am postat un mesaj cu una din fanteziile mele :-) asa ca.. eu unul sunt sigur ca tu poate ai dat ..in timp ce imi citeai fantezia :-)
Intrebare: Atzi avut parte de o partida cu 2?(Povestiti)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dilematica » Sâm Feb 01, 2003 7:08 am

Initial trimis de AnDrEi
O mica fantezie de a mea...
Suntem la o cabana la munte...afara ninge e iarna...
Suntem in fata semineului...pe o blana de urs...(sau de tigru alb)...
Bem un pahar de vin rosu...incep sa te sarut...incet incet iti rup
nasturii cu dintii...apoi cu buzele mele moi voi incepe sa-ti mangaii
corpul,fiecare centimetru in parte...mainile mele tandre iti vor atinge corpul fiebinte cu mangaieri gingase...care te vor face sa ma doresti si mai mult...fiorii trimisi pe spate iti vor face clitorisul sa zvagneasca de placere...dintii mei se vor infructa din sfarcurile sanilor tai...limba mea se va juca cu sanii tai...si va cobora pana la buric si nu numai ma privesti...ma doresti...ungiile tale imi vor sfasia omoplatii asudati de placerea atingerii tale...muschii mei...se vor tensiona...de placerea atingerii tale...In micuta noastra cabana 'of love' se aud doar gemetele a doi iubiti plini de dorinta de a se avea unul pe altul...incepem actul sexual....ma doresti si te doresc...
Cam tat pt azi...daca ti sa parut vulgar de rog sa ma scuzi dar daca ti-a placut...va mai urma...ai inteles iubit`o?:D

A...ann....dreeiii....wow...ce ai scris mai draga tu aici?....Nu pot sss..aaa..cred..wow...e super cool...ai un nr de telefon?;-)..poate iti indeplinesc fantezia...heheheh...era o gluma sper ca tzi-ai dat seama...nu ca nu ar fi interesant...:p
~Viatza e o continua dilema..nu stii cand sa optezi spre un lucru sau altul..si de fiecare data speri sa faci alegerea cea buna...Chiar si asa invatza sa ieshi din situatziile dificile cu zambetul pe buze pt ca altzii sa nu creada ca suferi...Astfel itzi va fi mai simplu!!~:)
It's curious,it's scandalous,do't be so furious,Life is bad joke don't take it serious,When i feel myself doublecrossed,no loss,Nothing can make me swollow my words...
Dilematica
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Ian 07, 2003 6:57 pm
Localitate: .::>Bacau<::.

Mesajde Nicholas_Alex » Sâm Feb 01, 2003 9:46 am

Fantezia mea ar fi sa ma uit la Andrei si Dilematica (amindoi in BACAU!!), cum se joaca de-a capra cu doua (care-i pluralul de la spate??)..*lol*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

BAHHHHHHH :)

Mesajde genicon » Mie Feb 12, 2003 5:39 pm

Initial trimis de AnDrEi
O mica fantezie de a mea...
............................
Cam tat pt azi...daca ti sa parut vulgar de rog sa ma scuzi dar daca ti-a placut...va mai urma...ai inteles iubit`o?:D


Uite ca acum citii si yo mesajul lu' Andrei si tare ma speriai. Sper ca nu mi te adresai mie, DRAGA Andrei... Pt ca, sti tu... nu-ti impartasesc de loc fantezia... hahahaha... pt ca eu nu sunt o "ea", sunt un "el"... intzelegi?
:P :D :confused: :eek:
Am zis (si mi-am facut cruce)
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Joi Feb 13, 2003 9:07 am

mi-ar placea sa ma culc cu 3 barbati si cu o femeie..dar toti sa se ocupe numai de mine.. ce ziceti?
si alta...sa mi-o pun cu alladyn in altarul unei biserici....evil,right? :)

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde deampulea » Joi Feb 13, 2003 12:43 pm

stie cineva serialul 'just shot me'? (tradus 'poza la minut')

era acolo un personaj finch si intr-un episod a avut o 'experienta' cu 2 femei... cine l-a vazut stie despre ce e vorba...

si cu asta am spus tot

pa

p.s. (nu e off-topic :))
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Care-i fantezia ta???

Mesajde tUdOrUK » Lun Mar 03, 2003 10:01 pm

Eu cu profa mea de Engleza, la ea acasa in piscina, unde sa le gasesc pe Pamela Anderson shi pe Jennifer Lopez linganduse peste tot...reushesc eu sa le seduc pana la urma...nu degeaba mi se spune...Alladyn...:)
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Re: Raspuns

Mesajde Pizzi » Joi Mar 06, 2003 9:03 am

Initial trimis de AnDrEi
Alin , Nu nu am dat nici o laba .. eu doar am postat un mesaj cu una din fanteziile mele :-) asa ca.. eu unul sunt sigur ca tu poate ai dat ..in timp ce imi citeai fantezia :-)
Intrebare: Atzi avut parte de o partida cu 2?(Povestiti)


Sunt unul din putinii fericiti care au avut parte de un menage a trois (nu stiu daca e bine scris). S-a intamplat acum vreo 3 ani intr-o vila din cartierul Eroilor. Eu eram cu prietena mea de atunci si am fost acasa la cea mai buna prietena a sa. Asta sta la o vila acolo si era singura acasa. Odata ajuns acolo am avut surpinderea sa aflu ca astea doua erau combinate. (eu vorbeam cu prietena mea de vreo 5 zile). La inceput se sarutau ele in fata mea si dupa vreo 10 min. m-au intrebat daca vreau sa iau si eu parte la experienta asta. Restul e istorie... M-am despartit de asta cu care am vorbit atunci dupa vreo 3 luni. In tot acest timp am m-ai facut-o lata de cateva ori. :t
Today is the last day that I'm using words...
Avatar utilizator
Pizzi
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mar 05, 2003 12:00 am

LOOOOOL

Mesajde genicon » Joi Mar 06, 2003 10:14 pm

Initial trimis de tUdOrUK
...nu degeaba mi se spune...Alladyn...:)


Si uite ca asa s-a gasit Alladin pt Jasmyna. Eu mai caut 2 baieti dornici, ca sa ii implinim Jasmynei si celelalte 2 fantezii. Cine e de acord, sa trimita un SMS la 1260 numai in reteaua Connex si Orange, cu 99 de centi/minut. Lasati numarul de telefon, ca va sunam noi...
Am zis
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde basstard » Vin Mar 14, 2003 6:50 am

Fantezia mea din dimineata asta (dupa 7 ore de baut si 2 de munca):

Sa imi tai cateva fire de par (de unde il am mai cretz) si sa i-l lipesc ei cu Super Glue pe dintzii din fatza in timp ce doarme. Apoi sa merg cu ea in oras... sa ma bucur de realizare (now that's entertainment)

Disclaimer: cand implinesc 5 ani mi-a zis mama ca imi face un tort mare si va chem te toti la ziua mea.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Mesajde vali » Dum Mar 16, 2003 6:03 am

Initial trimis de Dilematica

A...ann....dreeiii....wow...ce ai scris mai draga tu aici?....Nu pot sss..aaa..cred..wow...e super cool...ai un nr de telefon?;-)..poate iti indeplinesc fantezia...heheheh...era o gluma sper ca tzi-ai dat seama...nu ca nu ar fi interesant...:p


(sper sa nu iau avertismnet)

pai in p**a mea, stimata domnisoara (pe cautate) ori vrei sa ti-o traga, baiatu, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu, ori da, ori nu ?

hotaraste-te anul asta, ca nici el nu mai e asha tanar si nici eu nu ma simt prea bine
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: Raspuns

Mesajde vali » Mie Apr 09, 2003 6:57 am

Initial trimis de Pizzi
Sunt unul din putinii fericiti care au avut parte de un menage a trois (nu stiu daca e bine scris).

da stii ce e ala menage a trois? sau ai auzit-o pe doamna invatatoare ca se lauda cu asta la grupa mare?

evil fantasy: eu cu jasmyna, aliosha si neamtzu, iar moshu si andrei stau pe margine si o iau la laba :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Re: Care-i fantezia ta???

Mesajde TheSmoker » Joi Apr 10, 2003 11:03 am

Pai...as dori sa ma aflu pe un iaht...numai eu si ea...o atmosfera romantica...cu tot ce isi doreste ea...eu sa o doresc numai pe ea :-)...sarutari pasionante la apusul soarelui...iar apoi...intr-o atmosfera mirifica...sa se satisfaca actul suprem al iubirii...iar dimineatza sa ne trezeasca razele soarelui, gasindu-ne imbratzisatzi si apoi sa o luam din nou de la capat o viatza intreaga!:D
Sunt un uitat din popor in istorie cu glorie
Sunt intr-un foc scanteia de victorie!
Avatar utilizator
TheSmoker
Junior Member
 
Mesaje: 261
Membru din: Joi Feb 27, 2003 12:00 am

Mesajde deampulea » Mar Apr 15, 2003 5:31 pm

bla bla bla...

yeah right

smokarule, tu ai iesit la agatat pe forumu' asta?????????
Un calculator fara COBOL si FORTRAN este ca un tort de ciocolata fara ketchup si mustar
Avatar utilizator
deampulea
Junior Member
 
Mesaje: 267
Membru din: Lun Feb 10, 2003 12:00 am

Mesajde valbog » Dum Iul 18, 2004 12:31 pm

hi hi hi ce fain! faza e ca eu nu mai am fantezii, am avut norocul sa incerc mai multe chestii ( normale ) care mi-au placut!
Avatar utilizator
valbog
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Mie Iun 30, 2004 11:00 pm


Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator