Schimb de informatii legate de curve

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Mesajde CMED13 » Joi Ian 29, 2004 12:52 am

Ai spuso bine. Insa stii tu cum e....cind iesi la o discoteca bar etc dai bani peste tot...... daca ai ginion dai si de una care te face sa astepti 1 luna doua si cheltuielele se aduna...efectiv platesti mai mult pt promisa experienta dar si probabil obtii eventual mai mult din investitie si cu noroc de mai multe ori....acum clar nimic nu e garantat.
Am avut o prietena cind locuiam in Mexico si am facut noi ce am facut insa am lasato dupa un timp caci erau alti pestisori de pescuit in apa....citeva luni mai tirziu dau de ea la un aprozar.... a venit la mine acasa..... am consumat momentul si dupa asta o intreb ai vre un prieten nou?? La care raspunde Sigur insa el e Mexican si nu e ca cu voi Americanii trebuie sa il fac sa astepte 1luna sa stie ca sunt cuminte. VAI VAI VAI saracul de el crede ca o sa conduca ceva nou superb insa I sa vindut o rabla usata.
CMED13
 

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Ian 30, 2004 9:37 am

Feriti-va de Gianina, din C-ta:

Tipa e genul care imbracata arata super ,iar goala asa si asa ,foarte inalta.
Intre numere s-a dus in cealalta camera sa vada sfarsitul unei telenovele


:D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

eeeee

Mesajde proXtu » Vin Ian 30, 2004 4:48 pm

daca era vorba despre CLONA ii iau apararea :D e super mishto telenovela, e telenovela telenovelelor :A
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Head » Joi Mar 17, 2005 4:47 pm

Inca nu e legala in Romania prostitutia, dar speram sa vina si vremea aia cat mai rpd. Fetite gaseshti in functie de gust: pe soseaua de centura la super pret :bleah: , gaseshti acceptabile prin discoteci sau pe net, si gaseshti niste super gagici la Intercontinental. Dar depinde cat iti permiti. Bafta la ... gagici
Head
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mar 13, 2005 1:54 pm
Localitate: Romania

Mesajde DefJam » Joi Mar 17, 2005 8:46 pm

Stii cum se spune ca toate femeile sint curve asa ca ar trebui sa fie asa greu sa le gasesti! :)
DefJam
 

Mesajde mendoza » Vin Mai 19, 2006 2:19 am

Intreb si eu din curiozitate, ati mai vazut pe undeva prin Bucuresti curve care presteaza la marginea strazii, pasaje, gari etc? Daca da, pe unde?
Se pare ca astea au cam disparut, oricum erau un pericol pentru sanatate.
mendoza
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 18, 2006 4:38 pm
Localitate: Romania

Mesajde eyewitness » Vin Mai 19, 2006 5:21 am

nu, de cand au schinbat bordurile si-au asfaltat trotuarele au disparut


oricum erau un pericol pentru sanatate


dap, trebea sa le ocolejti cand tusheau sau stranutau, acu poti trece linijtit pe strada
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Unleashed » Vin Mai 19, 2006 9:15 am

Martore, deci raceala e un fel de prostitutie ascunsa?

Mendoza, intai recunoaste ca nu intrebi din curiozitate, ci pentru cultura generala, doar nu vrei sa te-ntrebe baietii "ai fost la curva aia?" si sa zici "nu" sau sa te prinda ca minti. Deci curvele n-ai disparut, au intrat in greva, da' pestii nu se lasa si tot le utilizeaza. Deci tu vii, vorbeleshti cu pimpu', intrii in camera, gasesti curva intinsa, fara nici un chef de munca, o iei, o dezbraci, faci amor si dragoste cu gaurile ei, ea la fel de prezenta la actul sexual precum era Irina Margareta Nistor in traducerile ei de acene de amor sau injuraturi (daca era vorba de un sex cu injuraturi era in dilema, asa ca lasa cadrele necomentate), fai la buci cat poti, termini unde ti se pune pata, da' tre sa cureti, ca nu sta curva sa faca curat, o imbraci la loc, o asezi cum era, sau macar asemanator, zici "ser'na", iesi, saluti pimpu' si pleci.

Deci curvele e in greva iar spitalele e pline de curve.
A mai tare semnatura de la X incoa.
Avatar utilizator
Unleashed
 
Mesaje: 381
Membru din: Mar Ian 10, 2006 12:00 am

Mesajde vlad19 » Lun Iun 19, 2006 1:15 am

DECI ...cine stie un site de unde as putea gasi niste curve in SUCEAVA ...sau niste numere de telefoane :|:|
vlad19
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iun 19, 2006 1:04 am
Localitate: Suceava

Mesajde rita » Sâm Iul 22, 2006 4:14 pm

Voi vorbiti de femei , si faceti acelasi lucru ca si ele.
Diferenta insa : ele sunt mai putine la numar, pe cand voi,
barbatii sunteti toti la fel, aceleasi ganduri mereu, sex...sex....sex ==D
rita
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mar Feb 21, 2006 11:06 pm
Localitate: SWISS

Mesajde Invincible » Vin Iul 17, 2009 6:44 pm

eu n-am vazut in viata mea prostituate oficiale. deci, mai spuneti ce-ati vazut, eventual pe unde s-au aciuat pasaricile ca acum, de cand cu largirea UE, si-au largit si ele orizonturile.

Moshule, tu esti mare plimbaretz si cred ca ai ochiul format. In peregrinarile tale prin Buci ai vazut asa ceva? Povesteste-ne, te rog, chiar si din auzite.
Draga Nicholas, cand scapi de sifilis sa ne spui si noo ce aventuri ai mai avut. :D
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde pacha » Dum Iul 19, 2009 5:13 pm

smile-" eu n-am vazut in viata mea prostituate oficiale"

pai tu nu privesti stirile la tv. ia vezi cine e in guvern!
Si asta trece !
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron