Sexu Oral Este Sau Nu O Rusine?

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Mesajde bisoubisou » Joi Feb 05, 2004 7:17 pm

Mark1 scrie:In mod sigur oralul nu este o rusine. Cui nu-i place sa i se-o suga, ma refer la barbati? Asta intareste feeling-ul si inlatura monotonia. Cel putin 50% din femei accepta oral si asta pentru ca ele doresc, asa cum noi simtim nevoia sa mai dam o limba.

Fara glume! Si in plus de asta "albul contine fluor si combate caria!"

:a


corect, pe de alta parte, nu numai barbatilor le place, cum spune Mark1 ci de cele mai multe ori, fetele cer chestia ca pe un "must" al relatiei intime. cel putin prin franta cam asa se petrec lucrurili [-(
bisoubisou
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 05, 2004 7:04 pm
Localitate: paris

Mesajde EvilAngel » Joi Feb 05, 2004 7:34 pm

Deci in concluzie toata lumea face sex oral....unii din obligatzie (asha zic ei ) altii pentru ca pur si simplu mor dupa asta.....si face variatzie in viata sexuala...
Imaginati-va sa facem totzi oamenii sex precum animalele intr-o singura pozitzie ;) cum vi s-ar parea ?
Urat de tot nu ?
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde Vince Carter » Vin Feb 06, 2004 12:07 am

CORECT! Period
Check out my STREETBALL site : http://www.streetballromania.tk
Vince Carter
Junior Member
 
Mesaje: 249
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:21 am
Localitate: Bucuresti, Romania

Mesajde fun » Vin Feb 06, 2004 10:01 am

depinde daca dai sau iei
fun
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Feb 06, 2004 8:19 am
Localitate: intre oameni

Mesajde eyewitness » Vin Feb 06, 2004 11:13 am

EvilAngel scrie:Imaginati-va sa facem totzi oamenii sex precum animalele intr-o singura pozitzie cum vi s-ar parea ?

najpa bre numa ca gagica refuza sa se futa-n strada
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Delphyna » Vin Feb 06, 2004 11:17 am

Si daca zice ca "da! hai sa... haidem" acolo in strada, banuiesc ca nu stai pe gaduri aiule, hm?
Si detaliaza nene ce dai sau ce iei? Pumni in abdomen? Ca moare lumea de curiozitate!
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde ROMIKA » Joi Feb 12, 2004 5:45 pm

si daca zice da, de ce nu? tu ai refuza?
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde Delphyna » Joi Feb 12, 2004 10:07 pm

Eu cred ca depinde de strada:) voi nu? si acuma nu ma pun pe detaliat ca iar ne apuca rusinea:)...
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde CMED13 » Vin Feb 13, 2004 3:35 am

Nu stiu de ce e asha de complicat. Fiecare cu gusturile dietare ale lui/ei dar doamne fereshte pentru noi toti daca SEXUL ORAL DEVINE O RUSHINE. Daca exista cineva care nu ii place o limba sau nishe buze calde in locul lor favorit cald nu este o rushine e un PACAT.

Acum gusturile, se vede bine din raspunsuri, variaza. Shi ca orce lucru dietar e ceva normal, cum au spus mai sus...variaza shi depinde de restaurant. :j
Cristi. :ham:
CMED13
 

haha

Mesajde nikytaiconin » Sâm Feb 14, 2004 2:14 pm

daca nu ai facut secs oral pana acum, inseamna ca ai luat numai m***.
nikytaiconin
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Ian 22, 2004 3:28 pm
Localitate: Neamt

Mesajde Mr_Jiggle » Mie Feb 18, 2004 5:37 am

Hop peste prezentare. Sunt nou dar raman pe forum - e destul de cool.
Topicul cu sexul oral si cat de vinovat sa ne simtim daca o facem.. mhm. Pot sa-ti spun ca am avut o prietena care incet incet a invatat sa fie femeie in pat - pana cand intr-o seara la o partida mi-a luat-o in gura, si-a ridicat ochii inspre mine si m-a intrebat: "zi-mi ce fac acuma?". Faza la care eu nu am stiut ce sa-i spun... "...mhm.." si ea mai departe: "spune-mi. Exact. Haide. Nu mi-e rusine... spune-mi cum se cheama ce fac eu". Eu: "... ma pupi..." Ea: "Nu. Spune cum se cheama asta. Cum se cheama exact lucrul asta." Si eu: "....mmmmmuuiee...?"... EA: "AHAM. Mai spune o data! SPune ce e!". In clipa in care am spus uitandu-ma in ochii ei: "...iti dau muie...", am stiut ca vreau curand sa-i juisez in gura! Mhm... asta e alta poveste...
Concluzie: indiferent cum e - e bine. Si daca o si spui este extrem de erotic! In pat lucrurile spuse excita!
Mr_Jiggle
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 18, 2004 3:53 am
Localitate: DE

Mesajde Delphyna » Vin Feb 20, 2004 6:09 pm

Da! postul anterior m-a coborat in amintirile copilariei... asa prin clasa a sasea... cand Sandra Brown era cea mai citita scriitoare de generatia mea si parca as fi recitit una din paginile ei...
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde oaspetele » Sâm Feb 21, 2004 6:02 pm

Mr_Jiggle scrie:- pana cand intr-o seara la o partida mi-a luat-o in gura, si-a ridicat ochii inspre mine si m-a intrebat: "zi-mi ce fac acuma?". Faza la care eu nu am stiut ce sa-i spun... "...mhm.." si ea mai departe: "spune-mi. Exact. Haide. Nu mi-e rusine... spune-mi cum se cheama ce fac eu". Eu: "... ma pupi..." Ea: "Nu. Spune cum se cheama asta. Cum se cheama exact lucrul asta." Si eu: "....mmmmmuuiee...?"... EA: "AHAM. Mai spune o data! SPune ce e!". In clipa in care am spus uitandu-ma in ochii ei: "...iti dau muie...", am stiut ca vreau curand sa-i juisez in gura! Mhm... asta e alta poveste...


da nu inteleg cum putea tipa sa vorbeasca atat in timp ce........
oaspetele
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Dec 30, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Sâm Feb 21, 2004 6:27 pm

Nu este neaparat o rusine ... depinde de situatie .. daca ma intreaba mama sau tata daca practic acest sport , normal , mi-e rusine sa raspund .. dar cand e vorba de trecut la actiune , nu e o rusine ... Si da , sexul oral apropie partenerii :yD
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde hunny bunny » Joi Feb 26, 2004 10:53 am

hello la toata lumea..imi pare rau ca nu toata lumea considera ca asta e un subiect idiot...care era de actualitate acum cateva generatii ....ma intreb bunicu' o fi avut si el parte de asa ceva??? who knows ar trebui sa-l intreb,. nu?

sexul oral e super bun pentru ambii parteneri...daca ti-e rusine sa faci chestii d-astea ...ramane doar un sex animalic facut pentru a te "usura" putzin...iti reduci singura placerea care poate exista intr-un act sexual..la doar cateva clipe de "orgasmel" (daca e si ala). sunt de parere ca poti face multe daca te duce imaginatia...femeile cu inhibitii nu sunt capabile sa obtina orgasm si aici ele au cel mai mult de pierdut.
Nu vorbesc de sex asa aiurea cu toti...ci despre sexul cu partenerul.
hunny bunny
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Feb 20, 2004 12:19 pm
Localitate: bucuresti

Sexul Oral Este Sau Nu O Rusine Pt Cei Care Il Practica Voi Ce Parere Aveti ????

Mesajde Malko » Sâm Mar 06, 2004 5:28 pm

Sa-ti dau un exemplu.
Eram prin 98 in Galati si am agatat o studenta, numai muc si sfarc. Din vorba-n vorba am ajuns la partea cu sexul. Fata dorea o partida buna de sex. Aveam camera la hotel si i-am propus sa petreaca o noapte cu mine. M-am pregatit ca omul: bautura (sampanie), lumanari, etc. Am ajuns in pat. (sac). Dupa mangaieri, tipa a trecut direct la prohab. Am lasat-o sa-si faca numarul. Pot sa-ti spun ca nu mi-a fost rusine deloc. Cea mai mare placere pentru un barbat este ca partenera sa-i suga .....(Invatati fetelor).
Sa revin. A fost o noapte de neuitat. Am facut-o de nenumarate ori (nu ma laud).
Si ca sa-ti dau un raspuns, nu este nici o rusine sa faci sex oral cu un partener (atata timp cat nu te lauzi in mediul tau de relatii, prieteni).
Avatar utilizator
Malko
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 07, 2003 12:00 am

Mesajde Cruela » Dum Mar 07, 2004 7:11 pm

Parerea mea este ca sexul oral nu este rusinos pentru cel care il practica, atata timp cat ii provoaca placere partenerului. In pat, atat femeile cat si barbatii pot face absolut ceea ce vor, trebuie sa fie lipsiti de inhibitii, pentru ca sexul sa fie reusit pentru ambii parteneri.
Nu fi trista daca voi pleca/Fiecare are calea sa!
Mai trec pe la voi/ Poate marti, poate joi/ Poate peste un an/ Sau poate doi!
Cruela
Junior Member
 
Mesaje: 237
Membru din: Lun Sep 09, 2002 4:36 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde charlize » Dum Mar 07, 2004 9:21 pm

mey, mie nu mi se pare o rusine....Dar ma plictisesc, in ambele ipostaze...Imi place sa ofer placere, insa daca nu se intampla repede ( si cum eu nu sunt asa experimentata, nu se intampla ) renunt... Nu aveti ceva idei de a face chestia asta ceva mai interesanta ?
charlize
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 07, 2004 9:07 pm
Localitate: iasi

Mesajde vali » Lun Mar 08, 2004 6:53 am

fisca? sampanie? ciocolata?
capsuni? cirese?
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde charlize » Lun Mar 08, 2004 9:46 pm

hmmm...tot boring...Pe mine actiunea in sine ma plictiseste...Sugi si lingi si lingi si sugi...( chiar daca mai sunt si alte cateva artificii, cam asta e baza nu? )
charlize
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 07, 2004 9:07 pm
Localitate: iasi

Mesajde Malko » Lun Mar 08, 2004 10:51 pm

Mai faci o pauză, mai bei o bere, fumezi o ţigare, etc. Nu te plictiseşti.
Avatar utilizator
Malko
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Dec 07, 2003 12:00 am

Mesajde Joao » Mar Mar 09, 2004 1:13 pm

d-aia e oral? ce mai poti face cu GURA? mesteci?triturezi?inghiti?vomiti....
Aici sunteti cu totii: "de la maimute la pentium 8"
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Mesajde miHaimm » Joi Mar 11, 2004 11:43 am

charlize scrie:hmmm...tot boring...Pe mine actiunea in sine ma plictiseste...Sugi si lingi si lingi si sugi...( chiar daca mai sunt si alte cateva artificii, cam asta e baza nu? )
Daca e boring sa iti satisfaci partenerul... pai... atunci mai bine ti-o faci singur... cam asta reiese din ce spui tu.
miHaimm
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Lun Feb 02, 2004 7:25 pm
Localitate: Polonia, Cracovia

Mesajde charlize » Joi Mar 11, 2004 3:43 pm

nu e boring sa imi satisfac partenerul, dimpotriva. INsa nu imi place felul in care pot sa o fac...Poate o sa imi placa pana la urma ( sunt sigura )
charlize
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 07, 2004 9:07 pm
Localitate: iasi

Mesajde zalmoxe » Joi Mar 11, 2004 3:47 pm

presupun ca persoana de-a deschis subiectu voia sa stie daca isi refuza gagiu diseara sau nu
zalmoxe
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Mar 11, 2004 3:25 pm
Localitate: Vascauti

Mesajde FUNNY MY » Joi Mar 11, 2004 5:42 pm

salutare!eu sunt noua pe aici,imi plac discutiile despre sex,asa ca presupun ca o sa avem niste discutii placute.Referitor la subiectul dezbatut de voi pana acum,parerea mea este cam asa:practic sex oral,si imi face o deosebita placere si nu consider ca este rusinos deloc.
FUNNY MY
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 11, 2004 5:17 pm
Localitate: BUCURESTI

Mesajde Superba Oana » Joi Mar 11, 2004 5:50 pm

ne bucuram ca iti place .
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde curly » Lun Mar 15, 2004 12:13 pm

totzi ne bucuram ca itzi place....nr de tel pe pm,nu?
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Sfat

Mesajde bade » Lun Mar 22, 2004 4:18 am

Atata timp cat faci cu placere ceea ce faci in intimitatea voastra de cuplu,nu vad de ce te sperii atat.Numai la natia noastra de inhibati ai sa auzi de genul;i-am dat muie lui cutare ori,cutare da limbi,etc.Sexul e un sport full contact;toul este permis!Apoi trebuie sa stii sa(te)darui ca,apoi sa stii sa primesti.Vad cu stupoare ca,ceilalti parteneri de Forum s-au inversunat pe mimoza pudica aceea ce imi aduce aminte de cateva intamplari hazlii din viata mea de afemeiat.
bade
 

Mesajde anemoney » Joi Apr 01, 2004 10:25 am

mey eu nu cred ca este o rusine sau un lucru chiar asa naspa...chiar provoaca placere daca este facut klumea, sunt unele persoane care considera deplasata aceasta idee legata de sex...dar va asigur ca daca o faceti nu aveti ce pierde. atat fata cat si baiatul vor fi ceva mai excitati...dar asta depinde de la persoana la persoana...dai inainte ptr ca nu e nimik de pierdut!
anemoney
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Noi 22, 2003 6:08 pm
Localitate: bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator