Sexu Oral Este Sau Nu O Rusine?

Discutii fara perdea despre sportul numit sex

Sexu Oral Este Sau Nu O Rusine?

Mesajde judokanka » Mar Dec 23, 2003 10:46 am

SEXUL ORAL ESTE SAU NU O RUSINE PT CEI CARE IL PRACTICA VOI CE PARERE AVETI ????
judokanka
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Dec 23, 2003 10:04 am
Localitate: pitesti

bleahhhhh

Mesajde Castila » Dum Dec 28, 2003 6:22 pm

Eu cred ca da este sincer nu mi-ar place sa fac asa ceva de ce nu o partida de sex linistita decat cu inebuni sau fanteziile baietilor. NU sincer akuma la ce le trebuie la baieti sex oral sau anal cand pot sa stea linistiti . Eu una nu as face niciodata asa ceva ar fi cea mai mare prostie si rusine care am vazut-o si care am auzit-o :D so stai cool :D
Avatar utilizator
Castila
Junior Member
 
Mesaje: 60
Membru din: Vin Dec 26, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Dum Dec 28, 2003 6:42 pm

off topic
fetelor nare nea baicsu internet acasa ca zau ca va espunea la gazeta de perete si la ziaru life da deo aberatia zilei sau un lanu de secara oricum nu scapati...sa va dea Dzeu sanatate ca mult ma distratarati...batava norocu sa va bata
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Dum Dec 28, 2003 7:36 pm

nui adevarat.raule.sexu oral si anal este ca si oricum cu prietenul meu nu am facut dar odata anal niciodata.so,stai relax,daca va iubiti si parintii nare nimic inpotri-va este cul da doar oral ca anal doare rau.voi ce parere aveti?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Mark1 » Lun Dec 29, 2003 10:31 am

In mod sigur oralul nu este o rusine. Cui nu-i place sa i se-o suga, ma refer la barbati? Asta intareste feeling-ul si inlatura monotonia. Cel putin 50% din femei accepta oral si asta pentru ca ele doresc, asa cum noi simtim nevoia sa mai dam o limba.

Fara glume! Si in plus de asta "albul contine fluor si combate caria!"

:a
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Re: Sexu Oral Este Sau Nu O Rusine?

Mesajde Mark1 » Lun Dec 29, 2003 10:47 am

Initial trimis de judokanka
SEXUL ORAL ESTE SAU NU O RUSINE PT CEI CARE IL PRACTICA VOI CE PARERE AVETI ????


Jodokanko, nu-i o rusine sa o sugi, singura conditie este sa nu te dai mare pe la cei care stii ca nu sunt de acord cu asta. Daca prietenului tau ii place si mai ales tie iti place nu este absolut nici o problema.

:o
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde basstard » Lun Dec 29, 2003 11:26 am

Mare rusine secsul asta oral....de aia multi si multe nu recunoaste ca il practica.
Io nu inteleg treaba asta...este absolut ok sa faci orice chestie care produce placere ambilor parteneri....sau unuia daca alalalt e platit.
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

deloc!!

Mesajde MissBugMafia » Vin Ian 09, 2004 9:30 am

De ce este o rusine???
Mi se pare o prostie ce spune Castila. Draga mea..tu ai 11 ani? Poate nici cu preludiul nu esti de acord. Cred ca tu esti genul de vaca care sta cu cracii in sus si .... "a....gata?"
Nici sa ighiti nu e o rusine, daca iti face placere. In sex nu exista limite, faci orice ca tu si partenerul sa va simtiti bine.


bassplayer multi si multe nu recunoaste
----pt ca e mai multe? :con:
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Ian 09, 2004 9:40 am

Citat dintr-un film erotic da mai damult: "In dragoste nimic nu e gretzos!"
Draga Castila, da limbi in pixda iti place sa iei?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Re: deloc!!

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Ian 09, 2004 9:40 am

Initial trimis de MissBugMafia
In sex nu exista limite, faci orice ca tu si partenerul sa va simtiti bine.


=D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Ian 09, 2004 9:45 am

alt citat mai calumea ie: secsul ie murdar cand nu jtii sa-l faci
castilia: ie te-nteleg. adevarul ie ca secsu oral ie rusine. pai cum sa stai de vorba cu unu despre seX? in schimb suptu putzei s-o faci p.la ie placut si folositor...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Re: bleahhhhh

Mesajde Mark1 » Vin Ian 09, 2004 10:24 am

Initial trimis de Castila
Eu una nu as face niciodata asa ceva ar fi cea mai mare prostie si rusine care am vazut-o si care am auzit-o


Am mai intalnit de-astea ca tine care spun ca nu accepta sexul oral dar se fut in kur numai ca sa nu le depisteze parintii la un eventual control legal. Am intalnit odata o fata misto care se pregatea sa se marite cu un marinar ce tocmai era plecat. Ea se pastra ca dorea sa fie virgina in seara nuntii. Parea o nevinovata pina cand a pus mina pe scula. Atata a manipulat-o ca am crezut ca mi-o rupe.
Ajunsese sa-mi faca niste chestii cu gura ca odata l-am implorat pe tata sa plece la un film ca sa raman cu arzoaika singur acasa.

Castilia, cand o sa simti si tu gustul poolei iti garantez ca nu o mai lasi din mana. Va fi la fel de firesc ca si cititul ziarului!
:o :o :o :o
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Re: Re: bleahhhhh

Mesajde eyewitness » Vin Ian 09, 2004 10:53 am

Initial trimis de Mark1

Castilia, cand o sa simti si tu gustul poolei iti garantez ca nu o mai lasi din mana.

din gura...
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Ian 09, 2004 10:56 am

De-ale lui Alex (ala de 19 ani):

Cu sexul oral, intr-adevar sa iti lingi partenera in pizda, daca e rasa atunci nu pute asa rau, daca nu e rasa si mai e si transpirata miroase destul de naspa. Gustul nu e cine stie nu se simte, mirosul strica tot. Ca sa o lingeti cum trebuie, trebuie sa stea cu picioarele cat mai desfacute. Nu va grabiti si nu va asteptati sa aiba orgasm continuu. Le place sa savureze. Daca o sa le lingeti in pizda o ora, doua trei, patru, probabil tot nu se satura. Ca sa faceti un sex oral cum trebuie, trebuie sa le lingeti cat mai multe in zona clitorisului. Apoi in jurul clitorisului, intre labii, in jurul uretrei si pe uretra, in jurul vaginului, puteti sa va bagati limba in vagin, sa ii lingeti labiile, chiar daca au par pe ele. La fel puteti sa o lingeti pe fund daca nu zice nu, pe anus, sa incercati sa ii bagati limba in el. Chiar daca face figuri cand ajungeti cu limba in vagin sau d'astea, n-o bagati in seama, spuneti-i sa stea culcata acolo si sa taca din gura... Tot sexul oral nu trebuie sa contina numai limba, puteti sa ii bagati cate un deget in vagin cat ii lingeti clitorisul, sau sa ii masati cu mana clitorisul cat ii lingeti vaginul.

:D
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Ian 09, 2004 11:00 am

Initial trimis de Nicholas_Alex
trebuie sa le lingeti cat mai multe in zona clitorisului. Apoi in jurul clitorisului, intre labii, in jurul uretrei si pe uretra, in jurul vaginului, puteti sa va bagati limba in vagin, sa ii lingeti labiile, chiar daca au par pe ele. La fel puteti sa o lingeti pe fund daca nu zice nu, pe anus, sa incercati sa ii bagati limba in el.


zii bre mai bine sa-i faca o ecografie completa cu limba
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Mark1 » Vin Ian 09, 2004 1:14 pm

Initial trimis de eyewitness


zii bre mai bine sa-i faca o ecografie completa cu limba


eye! Adevarat tot ce a zis pulika asta de Alex (ala de 19 ani), are mult talent la povestit. Nicholas zi-i sa se faca scriitor sau sa ne trimita si noua cate un newsletter.

In plus de asta nu uitati de sfanta mu*e cand lucrati la piXda. Este bine ca partenerea sa aiba si ea partea sa, nu numai sa stea cracita. Pe mine pozitia asta nu ma tzine mai mult de 10 minutes. Pacat... de aceea o las la sfarsit.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde marian jan » Vin Ian 09, 2004 8:47 pm

sexul oral nu e o rusine,da' muia e.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde shakti » Dum Ian 11, 2004 1:33 pm

sexul oral? nu inteleg de ce sa fie o rusine , atata timp cat va simtiti bine nimic nu e rusinos:) sunt de acord cu orice lucru care imi provoaca mare placere si nu vad de ce sa mi fie rusine .... poate ca din punct de vedere religios sau moral sexul oral e rusinos , dar astea nu sunt decat niste reguli date de societate... cu totate ca majoritatea ilpractica putini recunosc chestia asta
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

Mesajde Mark1 » Lun Ian 12, 2004 2:11 pm

Q: De ce depinde o mu*e reusita?

A: Depinde de care parte a poolee te afli.
Mark
Constanta/Romania
London/UK
1906
Avatar utilizator
Mark1
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 17, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Ian 12, 2004 2:16 pm

La ce te raportezi? La cap sau lacoae ?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde ROMIKA » Joi Ian 22, 2004 4:46 pm

sexul oral?mda... asta reprezinta cea metoda cea mai convingatoare in a-ti demonstra iubirea fata de celalalt... nu poti face asta daca nu iubesti respectiva persoana( exceptand cazurile in care intervin banii)
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde nirobit » Joi Ian 22, 2004 4:58 pm

nu prea as fi de acord cu dovada iubirii. adica cel putin a mea nu crede asta. e genul ca daca ma iubesti ma iubesti asa cum sunt, ceea ce ar fi valabil si din partea mea. deci am avea o contradictie pe care prefer sa o las asa. din contradictii ies scandalurile. voi vedea mai tarziu.
nirobit
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Ian 22, 2004 4:41 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Delphyna » Joi Ian 22, 2004 5:18 pm

Mama... Castila draga, (iertare daca memoria mea de scurta durata e mai scurta decat durata insasi) m-am intrebat si eu asupra varstei tale cand am citit postul ala. Si trebuie sa recunosc ca mi-a luat vreun an si jumatate de cand am inceput sa practic sporturi interzise de parinti pana le-am simtit adevaratul gust... da` si dupa aia! Tin`te bine!
Abia astept sa treaca anii si sa tii fidelitate fanclubului si sa fii sincera si apoi sa te aud!
Nu cred ca e imoral sau nereligios sexul oral, desi in anumite acceptiuni se intampla sa fie... Ideea e ca daca vine dintr-o dorinta sincera si nu pentru ca "asa ii place lui" (sau ei) sexul oral poate fi o binecuvantare, iertata fie-mi blasfemia (pentru cei mai "religiosi" )....
Deci: in opinia mea nu e nici o rusine sexul oral! Rusine e sa nu recunosti cum stiu ca fac majoritatea!
...realitatea nu exista... totul este o iluzie, in timp ce nimic nu este intamplator...
Delphyna
 
Mesaje: 591
Membru din: Sâm Noi 29, 2003 12:00 pm
Localitate: In my secret life

Mesajde nirobit » Joi Ian 22, 2004 5:23 pm

pai recunoastem cum fac majoritatea. si mie mi-ar place recunosc. dar pana la a face mai e.
nirobit
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Ian 22, 2004 4:41 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ROMIKA » Joi Ian 22, 2004 5:30 pm

spre deosebire de tine, nirobit eu am reusit sa o conving... si pot sa-ti spun ca i-a placut....
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde basstard » Joi Ian 22, 2004 9:24 pm

Initial trimis de ROMIKA
sexul oral... ... nu poti face asta daca nu iubesti respectiva persoana( exceptand cazurile in care intervin banii)


Buahahahah asta a fost buna.
Vorbeste in numele tau. Ti-a trecut prin cap ca exista persoane (nu putine) carora le place sa faca (si/sau sa li se faca) sex oral ?

PeSe: Sexul oral cu persoana pe care o iubesti se numeste dragoste orala. ;n
human being/being human
Avatar utilizator
basstard
Junior Member
 
Mesaje: 1542
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 12:00 am

Nu e rushine...

Mesajde Aurolacul » Joi Ian 22, 2004 10:50 pm

Da e foarte placut, shi relaxant.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde EvilAngel » Vin Ian 23, 2004 9:44 am

Sexul oral :) este placere pentru cei care vor sa o descopere.
Vorbind si eu din experienta acumulata....cred ca femeile au o parere proasta despre sexul oral datorita mediului in care traiesc.
Ele au impresia ca o mue face doar o prostituata sau asha au auzit acasa ca e scarbos sa faci sex oral sau limbaju' anturajului care folosesc expresii cunoscute de noi totzi.
Toate tipele care au fost cu mine si la inceput vedeau in sexul oral ceva murdar sau ceva care trebuie facut doar cu persoana iubita care merita acest lucru , au ajuns dupa cateva probe...sa spuna ca
au descoperit ca le place la nebunie unele dintre ele kiar devenind addicted de sex oral ca sa nu mai vorbesc ca le placea kiar sa inghita lucru de neconceput pentru ele ca doar sperma e cava lipicios si scarbos si urat mirositor... nicidecum un aport de vitamine sau eu stiu tratament cosmetic :P :sperm: !!!
Asha ca pentru d-ra castila stai calma fata ca vine si vremea ta... e doar o kestiune de timp.
In privinta baietzilor barbatzilor nu cred ca e nevoie sa mai discutam :D cu totzii dam limbi in pizda si murim de placere sa o facem.
Hell is gone and heaven's here
There's nothing left for you to fear
Shake your arse come over here
Now scream
EvilAngel
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Ian 21, 2004 11:17 pm
Localitate: Let me entertain you !!

Mesajde ROMIKA » Vin Ian 23, 2004 11:17 am

bassplayer, vorbesc pentru mine personal....crezi ca daca unei femei ii place sexul oral, o va face cu oricine?
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Mesajde ROMIKA » Vin Ian 23, 2004 11:18 am

bassplayer, vorbesc pentru mine personal....crezi ca daca unei femei ii place sexul oral, o va face cu oricine?
tie , daca iti place sa dai limbi, o poti face cu orice femeie, asa luata de pe strada?
aminteste-ti mereu, casatoria este primul pas catre divort.....
ROMIKA
Junior Member
 
Mesaje: 133
Membru din: Mar Ian 13, 2004 3:58 pm
Localitate: wherever you want me to be....

Următorul

Înapoi la vechi: Totul despre Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator