Fan Club Akcent

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

Fan Club Akcent

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 30, 2002 10:15 pm

Ce spune`ti despre initierea unui fan club Akcent ? Crezi ca esti un adevarat fan ? da? oke .. let`s see...
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde forever_clo » Joi Ian 31, 2002 4:51 am

nu stiu daca sunt fan Akcent ptr ca de-abia au luat "nastere" si nu-mi pot da seama daca sunt sau nu..dar imi plac melodiile lor la nebunie......si de ei ca sunt draguti.....

se va infiinta oare un fanclub?
daca da anuntati-ma si pe mine......plzzzzz
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde sly » Joi Ian 31, 2002 1:11 pm

vroiam sa va spun ca akcent a fost in topuri la inceput cu melodia
'"ultima vara"" in alta componenta ....cred ca ar fi bine sa fie in top shi acuma shi sa aiba un mega fan club.
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Baietii sunt bestiali

Mesajde barna lorena » Joi Ian 31, 2002 11:03 pm

Sunt o fana a baietilor.Sunt bestiali ,ORIGINALI,sunt acel ceva ce Romania nu a mai avut.Melodia cu care s-au lansat in noua formula este foarte reusita , oascult aproape to timpul.Daca se va infinta un fan club va rog anuntati -.ma
barna lorena
 

Pai cine vrea sa faca parte din Fan Club...

Mesajde AnDrEi » Vin Feb 01, 2002 2:09 pm

Uite .. v`am citit mesajele ..daca vreti sa faceti rost din acest Fan Club Akcent .. trimite cateva date insotiter de o poza pe ackent-irc.@go.ro si mai talk about.. noah acu` va las .. astept raspunsuri de la voi si .. poate o sa ne intalnim o data cu baietii si vom petrece o seara? :) zbyee
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Baietii sunt bestiali

Mesajde Vizitator » Sâm Feb 02, 2002 12:22 pm

Initial trimis de barna lorena
Sunt o fana a baietilor.Sunt bestiali ,ORIGINALI,sunt acel ceva ce Romania nu a mai avut.Melodia cu care s-au lansat in noua formula este foarte reusita , oascult aproape to timpul.Daca se va infinta un fan club va rog anuntati -.ma
zic decat atat sunt BETON .CAND MISTO AM ASCULTATA MELODIILE ,LOR .IAM INTRECUT PE CEI DE LA 3SUD EST .ANIMALX CEI SA MAI SUNT CE I TARI
Vizitator
 

Folositi acest Forum doar ptr Akcent

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 02, 2002 9:12 pm

Heya again, tin sa va spun .. fiolositi acest forum doar pentru Trupa Akcent .. nu trebuie ca sa trimiteti mesaje spunand ca Akcent sunt "Originali" dupa care adaugati .. AnimalX .. putin ne pasa .. si ei fac parte din formatiile romanesti .. dar totusi .. deci ne`am inteles..? in mare parte cred ca da.. ededci . :) acum sa revenim .. eu am facut acest Forum dedikat celor de la Akcent pentru ca voi fanii sa va puteti expune propriile pareri si .. sa va puteti inscrie intr`un fan club.. deci ce mai asteptati ? eu va astept mesajele voastre si .. chiar e`mailuri la : ackent-irc@go.ro .. va multumesc si nu uita .. "Nu am bani de bilet" dar am .. raspunsuri la intrebarile voastre .. oka? :) zbye
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Ghici!Akcent

Mesajde D|va_ » Sâm Feb 02, 2002 10:53 pm

am o intrebare,stie careva adresa de mail celor de la AKcent fiinca vreau sa vorbesc ceva cu ei,pls!Merci mult
D|va_
 

Take a look

Mesajde AnDrEi » Sâm Feb 02, 2002 11:51 pm

Daca vrei ca sa vb cu cei de la Akcent.... incearca ca sa te inscrii in fan club si dupa aia .. mai vb .. deci ..trimite e`mail pe : ackent-irc@go.ro .. astept e`mailu tau .. iti multumesc...
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Take a look

Mesajde Vizitator » Lun Feb 11, 2002 7:53 pm

salut


Va iubesc ca atzi infiintat aceasta lista de discutzii despre AKCENT

sunt preferatzii mei si abia astept sa vina si la ORADEA CA DE VALENTINE'S DAY VOR CANTA AICI

VA IUBESC
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Feb 11, 2002 7:55 pm

AKCENT




I-am cunoscut pe baietzi la PITESTI sunt absolut geniali si foarte prietenosi
chiar am schimbat numerele de tel
Nu ma asteptam sa se comporte atat de ...
Bravo lor Lumea aici ii iubeste
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Feb 11, 2002 7:57 pm

Salut

ma numesc Danutza si sunt di Suceava
stie cineva cum pot da de baiteztii pt vreu sa le spun ca ii iubesc foarte mult
albumul lor e bestial
Imi place PRIMA IUBIRE
Vizitator
 

Daca .. vreti sa vb cu ei ..

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 12, 2002 2:50 pm

Heya .. daca vrei ca sa vb cu cei .. adika nu live .. doar prin e`mail .. trimite un e`mail pe ackent-irc@go.ro si poate vei primi un raspuns .. si nu uitati .. ca eu va multumesc .. am facut acest forum special pentru baieti .. si Love ya
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:17 pm

nu voiai sa spui akcent-irc@go.ro
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

important

Mesajde anana » Mie Noi 12, 2003 2:14 pm

astazi, la antena 1, la "madam", vor fi prezenti cei de la akcent. poate va veti uita!!!!!
anana
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Noi 12, 2003 2:02 pm
Localitate: bucuresti

:)

Mesajde Adabd » Mie Noi 19, 2003 12:26 pm

buna ziua tuturor.descopar si eu acest loc pt prima oara.:)
andrei din cate stiu eu akcent au chiar mai multe fancluburi inclusiv unul virtual.:D
tu cum vrei sa ilo faci pe al tau?
muah
ada
Adabd
 

Mesajde Eagle Raider » Dum Iul 24, 2005 12:55 pm

AnDrEi scrie:Ce spune`ti despre initierea unui fan club Akcent ? Crezi ca esti un adevarat fan ? da? oke .. let`s see...


imi place f mult akcent dar nu sunt un fan adevarat ,fanii adevarati mai greu gasesti

eu nu sunt fan adevarat al niciunei formatii e prea mult pt mine ,inca nu au aceasta valoare incat eu sa le devin fan adevarat ,ma rezum doar la muzica lor si aici nu ma refer la Akcent
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde Nanjiz_anna » Joi Sep 08, 2005 7:21 pm

I love Akcent! :D:D:D
Avatar utilizator
Nanjiz_anna
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Lun Aug 08, 2005 11:00 pm

Mesajde RallyShady » Lun Sep 12, 2005 11:14 am

care Akcent,bai?nu am auzit de ei...sunt vreo formatie de rock...or something?aaaaaa
gata 4 tipi ...mda...sunt cul...NOT!!!!!!!!!!
Avatar utilizator
RallyShady
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Vin Sep 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Joi Dec 01, 2005 9:57 pm

Akcent de BEst,mai nou se descurca bine si in afara ,ii urmeaza pe cei de la O-zone
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron