Ce parere aveti despre membrii trupei Akcent ?

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

Mdea

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 2:11 am

bad Girl .. las` ca noi stim ca tu esti cu cei de la Animal X :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Mar Ian 07, 2003 3:12 am

SI asta inseamna ca....:con: ce legatura au Animal X cu Ackent si cu cea ce am scris eu pe aici ? :shock: :lol:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde chivu oana » Joi Ian 16, 2003 3:10 pm

Initial trimis de ratusca 2002
MIAHI E UN MINCINOS.PAREREA MEA.NU ARE TUPEUL SI NICI CURAJUL SA SPUNA CA ARE PRIETENA.

DE LA NU VREA SA VORBESTI DESPRE VIATA TA SI PANA LA FAPTUL CA MIHAI MINTE E CALE LUNGA! nU CREZI? eU IL STIU PE MIHAI SI EL NU MINTE! OANA
chivu oana
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Ian 16, 2003 2:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Superba Oana » Mie Ian 29, 2003 10:37 am

daca tot veti informatii despre el, iata:
domnul sorin era elevul tatei la arte plastice...la plata
s-a prezentat la examene dar in rest...dumnezeu cu mila...
asa a taticul meu scump i-a completat cu manuta lui formularul de exmatriculare si momentan nu mai este elev.
carnetul lui de note este inca la mine!
probabil ca statul de student nu era competent cu viitorul lui stralucit in muzica si moda!:fuck:
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Mesajde forever_clo » Mar Feb 04, 2003 10:47 pm

Initial trimis de Superba Oana
daca tot veti informatii despre el, iata:
domnul sorin era elevul tatei la arte plastice...la plata
s-a prezentat la examene dar in rest...dumnezeu cu mila...
asa a taticul meu scump i-a completat cu manuta lui formularul de exmatriculare si momentan nu mai este elev.
carnetul lui de note este inca la mine!
probabil ca statul de student nu era competent cu viitorul lui stralucit in muzica si moda!:fuck:


Si daca scumpitelul tau tatic a facut asta o fi facuto pe drept ca adevarul e ca nu prea avea cum sa frecventeze scoala daca face parte dintr-o formatie, si mai ales asa de cunoscuta, e mai greu sa frecventezi si scoala.....nu?
Si asta denota in primul rand invidie, daca a facuta asta, si in al doilea rand tu te crezi mai importanta daca ne spui noua ca si acum ai carnetul lui de note??? NU inteleg de ce trebuie sa fiti asa de rautaciosi daca unii reusesc ceva in viata si altii nu, de ce trebuie sa criticati atat? TE intreb, fara suparare, dac tu ai face parrte dintr-o formatie cat de cat la moda si placuta de public, si ai fi criticata din toate partile cum ai reactiona?
Oricum se vede clar ca nu ii poti inghiti, de ce ai mai intrat pe fan_clubul dedicat lor, doar ca sa te dai in spectacol?
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Mar Feb 04, 2003 10:58 pm

Initial trimis de catharsis
ladies (if are there any...), excuseme, dar intotdeauna am vazut in sorin partea poponara a formatiei akcent... (nu ca si ceilalti nu ar arata, dar sorin ii intrece)
de ce omul se rujeaza roz si isi macheaza ochii?


AICi nu prea pot sa tac, in primul rand ptr ca Sorin este un baiat care nu ar trebui sa indure asemenea injurii, si ca este un baiat mult prea finut ptr a se baga si incurca cu unii ca acest CHATARSIS!!!ESTI un DOBITOC daca afirmi asemenea lucruri, in primul rand de unde stii tu ca este Sorin homosexual? ca sa o luam pe romaneste: Ai stat tu la c**u lui sa vezi ce face si de ce face? El este mult prea credincios ptr a face asemenea fapte, si lucruri scarboase.....ASA CA MAI TACATI DRACU GURA AIA PORCOASA DIN CARE IES NUMAI ABERATII SI VEZI-TI DE VIATA TA!
si lasa-ne pe noi in pace, si mai ales pe SORIN!!!!!!
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mihai...

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 18, 2003 6:33 pm

Mihai asta din Akcent este pus in trupa doar de flori de mar.Nu face absolut nimic in afara de a aparea pe sticla si de a .. dansa si el pe acolo prin multime.Si , pana la urma toata trupa e facuta pentru asta.Bravo Moga.
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: SoRin

Mesajde RalucaB » Lun Feb 24, 2003 1:53 pm

Initial trimis de Dee Dee
scrieti ce vreti despre el ....
ce shtiti ,ce vreti sa shiti ,ce parre aveti despre Sorin Brotnei...
blondul Formatiei akcent


Este Dragut!
HE :rulz:
Iti vine sa il :eat:
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 10:31 pm

Mie mi se par niste baieti cool.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde SatyR » Mie Mar 26, 2003 11:07 pm

Sunt super.....personal ii ador..ceed ca au un respect deosebit pt bunicii lor din moment ce le-au imprumutat frezele...
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

mihai mi se pare cel mai dragut

Mesajde salbatika » Sâm Apr 19, 2003 3:55 pm

mai e si ady si sorin dar sincer nu l suport pe marius!!!!!!
salbatika
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Apr 13, 2003 5:07 pm
Localitate: pitesti romania

sunt cei mai tari

Mesajde akcent_oana » Joi Mai 01, 2003 3:27 pm

Nu aveti ce zice au scos cele mai tari melodi
Mai arata si super
akcent_oana
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 01, 2003 2:52 pm

Mesajde Titina » Sâm Sep 18, 2004 11:40 pm

mie mi se pare k pur shi simplu n-au personalitate...se obs shi prin muzik lor shi dupa cum arata....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde biank_akc » Mar Apr 18, 2006 1:34 pm

AI LOVE ADI FROM AKCENT!!!!! dar nu e bine... AJUTOR! cine vrea sa imi dea sfaturi, sa imi scrie pe: biank_akc@yahoo.com!!!!! DAR ORICUM IUBESC TOATA TRUPA! imi plac atat de mult, incat as vrea sa ma duc la un concert la ei, sa ma urc pe scena cu microfonul in mani si sa cant cu ei... da, stiu: VISE, VISE SI IAR VISE.....
biank_akc
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 17, 2006 7:29 am
Localitate: bucuresti

Anterior

Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori