Ce parere aveti despre membrii trupei Akcent ?

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

Ce parere aveti despre membrii trupei Akcent ?

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 09, 2002 2:20 pm

Noah .. acum fanii trupei Akcent au posibilitatea de a`si exprima liber propriile pareri despre trupa ! Have Fun !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Componenta Trupei!

Mesajde AnDrEi » Joi Mai 09, 2002 2:44 pm

Adrian Sana
Nascut sub semnul Berbecului, pastreaza caracteristicile definitorii ale zodiei: adica perseverenta si pasiune. Pasiunea sa cea mai adinc inradacinata este muzica, dealtfel este DJ la un post de radio cu traditie ("Extrem de putine sunt momentele din zi in care nu ascult muzica, si acelea mi se par cele mai nesuferite si lungi!"). De asemenea se simte foarte atasat de luna decembrie, caci adora Craciunul. Dorinta sa cea mai fierbinte pe care vrea ca Mosul sa i-o indeplineasca este ca noul proiect AKCENT (pe care il vede realizat cit se poate de profesional din toate punctele de vedere) sa se bucure de succesul pe care il merita!

Mihai Gruia
Student in anul I la Facultatea de Filosofie si Jurnalistica "Spiru Haret". A practicat multe sporturi (se vede, nu?!) ca inot, rugby, judo, fotbal si... iar inot, dar s-a lasat de toate! Mama sa l-a convins sa-si inceapa cariera de model. Are reputatia unui tip care isi utilizeaza intr-adevar mintea, dar cite nu se petrec si in inima sa... Desi este cel mai tinar membru al grupului, stie sa discute despre aproape orice subiect cu aproape oricine. Din primele clipe in care il cunosti, te impresioneaza placut franchetea sa! Perfect pentru interviuri.

Marius Nedelcu
Este un Leu veritabil, dar care (stupefiant!) nu crede in zodii! Desi a venit in Bucuresti pentru a urma cursurile Facultatii de Drept, a ajuns foarte repede la concluzia ca nu-i de el si ca se descurca mai bine in marketing. In prezent este instructor de spinning & funk. Ca mai toate starurile internationale, Marius si-a dovedit calitatile vocale cintind in corul bisericii. Dupa care, tot ca vedetele de prima mina, a continuat sa cinte solo acapella si gospell in cadrul bisericii. Ce ar mai trebui sa stiti despre el?! A, ca maninca in disperare dulciuri!!!

Sorin Brotnei
Este din Baia Mare si a venit in Bucuresti pentru a urma cursurile Facultatii de Arte Plastice (sectia Ceramica, Sticla & Metal!). O vreme a facut modelling si chiar ar fi putut face o cariera internationala, daca n-ar fi fost muzica, bat-o vina! S-ar putea sa aveti senzatia ca figura sa va este cunoscuta... Ei bine, nu este doar o senzatie: el reprezinta imaginea unui post de radio adorat de tineri! (Ramine sa descoperiti doar care...). A facut prezentari pentru Doina Levinta, Pierre Cardin si reclame mass-media pentru Dialog si Sony. Crede in Dumnezeu si incearca sa citeasca din Biblie in fiecare seara!


Andrei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

SoRin

Mesajde Dee Dee » Lun Mai 13, 2002 12:22 am

scrieti ce vreti despre el ....
ce shtiti ,ce vreti sa shiti ,ce parre aveti despre Sorin Brotnei...
blondul Formatiei akcent
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Adi

Mesajde Dee Dee » Lun Mai 13, 2002 12:27 am

scrieti ce vreti despre Aditza....
ce parere aveti despre el,,ce shtiti ce ,vreti sa shtiti...
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

MiHai

Mesajde Dee Dee » Lun Mai 13, 2002 12:31 am

Scrieti ce vreti despre el ...
ce shtiti ,ce vreti sa shtiti ,ce parere aveti Mihai
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Dee Dee » Vin Mai 17, 2002 7:14 am

am scriu cate ceva despre Sorin ...:)

numele si prenumele: Brotnei Sorin
Data nashterii: 15 decembrie 1980
Locul nashterii: Baia Mare
Zodia: Sagetator
Inaltime: 1,84 m
Greutate: 72 kg
Ochi: Albashtri
Par: Blond
Calitate: credincios
Placeri: snowboard-ul si muzica
Preferintze culinare: bucataria romanesca
Bautura preferata: sucurile naturale
Trupele preferate: *NSYNC,Sistem,muzica house

--informatiile sunt preluate din revista Bravo--
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde amalya » Mie Iun 05, 2002 10:06 am

Adi este liderul trupei Akcent, formula de acum. Adi este cel care i-a gasit pe Mihai, Sorin, Marius, si astfel a format trupa.
este nascut in Baia Mare...
a fost dj la Radio Contact, unde spune ca i-a placut foarte mult....
cam atat...mai scrieti si voi...
amalya
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mai 08, 2002 6:26 pm
Localitate: romania, pitesti

Mesajde amalya » Dum Iun 30, 2002 6:39 pm

Sorin spune despre Adi ca e un tip misto.
Este consilier muzical la Roton.
El l-a descoperit pe Marius Moga, care trimisese un demo la Roton si au semnat imediat un contract, care pt o perioada a fost lasat balta, si din care mai tarziu a rezultat melodia, defapt mega hit-ul "Ti-am promis".
La o fata ii place sa fie frumoasa, rafinata, feminina, si mai ales romantica.
In '94 si-a intalnit marea dragoste, cu care insa a inceput o relatie in '96 si care a durat sase ani.
amalya
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mai 08, 2002 6:26 pm
Localitate: romania, pitesti

Mesajde amalya » Dum Iun 30, 2002 6:47 pm

Cand era mic Sorin era un bataus. Deasemenea el isi spargea capul sistematic.
Ca manechin el a lucrat la Paris, si este imaginea Radio 21. Deasemenea el a aparut pe MTV intr-un spot publicitar.
Din aceasta lume a modelling-ului il cunoaste si pe Mihai.
amalya
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mai 08, 2002 6:26 pm
Localitate: romania, pitesti

Mesajde forever_clo » Joi Iul 04, 2002 7:35 am

Mihai? e un tip foarte timid care inca nu stie ce vrea .....este inca in perioada dintre adolescenta si maturitate, adica pubertate....se va schimba foarte mult pe langa ceilalti 3 ......veti vedea
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Mar Iul 16, 2002 9:08 am

n-am spus ca stiu ce se va intampla in viitor doar ca stiu ca isi va schimba look-ul
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Rosu Oana » Vin Iul 19, 2002 10:30 pm

Mihai e cel mai simpatic dintre toti,ma rog, fiecare cu gustul lui..
Pacat ca nu prea canta-daca are si ce canta, la ce versuri au..
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Upssssssss!

Mesajde AnDrEi » Sâm Iul 20, 2002 3:30 pm

Mey .. ia nu va mai tot certati .. acest forum implikit acest subiect a fost facut pentru a se putea vb despre "Akcent" asa ca .. ma suparati :-) noah.. deci ce parere aveti despre baieti ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Sâm Iul 20, 2002 7:42 pm

probabil va intrebati ce caut pe acest forum...ma rog,nu conteaza!important e ca vreau sa-mi dau si eu cu parerea..am avut ocazia de cateva ori sa schimb 2-3 vorbe cu baietii de la Akcent..mi-au placut foarte mult ca oameni..imi plac mult si ca vedete!Sunt dragutzi,au melodii placute..-->sunt printre preferatii mei din Romania!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde forever_clo » Dum Iul 21, 2002 6:32 am

Initial trimis de Andrei


mey .. eu stiu fana cui esti tu .. dar am spus asta sub forma de gluma.. apropos.. mai stii ceva nou despre sorin ? adik inafara de muzika cu ce se mai ocupa ... sau faze de genu asta ?:)


pai nu stiu sa ma gandesc.........ca fost model si ca s-a lasat ptr cariera muzicala, nu are parul asa de blond de la natura, ca si-l mai vopeste putin, ca sa para si ma blond decat e, si nu inteleg de ce ptr ca are o culoare superba, culoarea lui nat., dar oricum, face ce vrea, ca si-a dat jos barbitza pe care o avea....., si momentan cam atat.
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Rosu Oana » Dum Iul 21, 2002 9:57 am

Initial trimis de forever_clo
n-am spus ca stiu ce se va intampla in viitor doar ca stiu ca isi va schimba look-ul


Hai mai forever_clo...de ce ne tii atat in suspans?
Rosu Oana
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Dum Ian 27, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 9:18 pm

Initial trimis de forever_clo
AICI TOTUSI TREBUIA SA MAI SCRIE CINEVA CEVA???? DAR VAD CA VA CONVERSATI PE FAN_CLUB.......STIAM CA S-A INVENTAT MAIL-UL......SAU AM VISAT IO?


forever_clo ce anume ai vrut sa spui ? eu si cu lucianus discutam despre acest forum si anume despre link`u Siteuri Cool!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: buna

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 9:59 pm

Initial trimis de AMIRA SIMONA
Mie imi place formatia Akcent si as vrea sa intru intr-un fan club bucurestean.
Cat despre ala care scrie fat-o,imi pare rau dar esti cam ...



AMIRA SIMONA vezi ca pe acest forum este un subiect facut mi se pare care detine toate adresele fan cluburilor oficiale din Romania !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 10:01 pm

Initial trimis de Rosu Oana


Hai mai forever_clo...de ce ne tii atat in suspans?


Oana noah asa este forever_clo ... :-) mai rea de felu ei :P dar pana la urma ne va spune cate ceva despre acea schimbare de look :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 10:06 pm

Initial trimis de forever_clo


pai nu stiu sa ma gandesc.........ca fost model si ca s-a lasat ptr cariera muzicala, nu are parul asa de blond de la natura, ca si-l mai vopeste putin, ca sa para si ma blond decat e, si nu inteleg de ce ptr ca are o culoare superba, culoarea lui nat., dar oricum, face ce vrea, ca si-a dat jos barbitza pe care o avea....., si momentan cam atat.



Claudia .. :) hihihihih am observat si eu ca nu mai are barbitza :-) kewl :-) sa vedem daca se va tunde mai scurt decat este acum sau daca se va vopsi .. adik sa fie o schimbare de look radicala nu ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde forever_clo » Mie Iul 24, 2002 4:41 am

Initial trimis de Andrei



Claudia .. :) hihihihih am observat si eu ca nu mai are barbitza :-) kewl :-) sa vedem daca se va tunde mai scurt decat este acum sau daca se va vopsi .. adik sa fie o schimbare de look radicala nu ?



Andrei, de unde ai auzit ca ma cheama pe mine Claudia???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????daca nu poti sa-mi rasp aici trimite-mi mail la : forever_clo@yahoo.com
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Mie Iul 24, 2002 4:44 am

daca v-as spune as strica tot farmecul surprizei....asa ca mai bine asteptati si veti vedea....ok?
si nu sunt rea deloc
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Mie Iul 24, 2002 4:55 am

nici io nu inteleg......oare s-a referit ca sunt buni la pat???????loooooooooooooooooooool(glumeam) sper sa nu se supere nimeni pe mine
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Mie Iul 24, 2002 4:57 am

nu e vorba de asta dar noi , alti fani, cand ne mai certam sau vb de altceva imediat sari tu si zici hey hey hey aici este fanclub Akcent ia nu va mai tot conversati sau certati pe aici, nu este corect....;.ok?
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 5:50 pm

Initial trimis de forever_clo
nu e vorba de asta dar noi , alti fani, cand ne mai certam sau vb de altceva imediat sari tu si zici hey hey hey aici este fanclub Akcent ia nu va mai tot conversati sau certati pe aici, nu este corect....;.ok?


okei forever_clo .. de azi nu o sa va mai spun ! :-) voi lua alte masuri!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 8:33 pm

Initial trimis de forever_clo
nici io nu inteleg......oare s-a referit ca sunt buni la pat???????loooooooooooooooooooool(glumeam) sper sa nu se supere nimeni pe mine


Pai .. noah poate ca baietii sunt buni si la muzika si la pat nu ?:) .. hai ca la muzika stiu cu siguranta dar la pat nush :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 9:19 pm

Initial trimis de forever_clo
daca v-as spune as strica tot farmecul surprizei....asa ca mai bine asteptati si veti vedea....ok?
si nu sunt rea deloc



hehehe .. cred ca stiu .. se va tunde chel :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Iul 25, 2002 9:26 pm

Initial trimis de forever_clo



Andrei, de unde ai auzit ca ma cheama pe mine Claudia???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????daca nu poti sa-mi rasp aici trimite-mi mail la : forever_clo@yahoo.com



pai asa te cheama sau nu? si de la cine ? de la Razvy :P ca eu am crezut ca Mada este plekata afara din tara .. dar mi`a zis ca tu esti .. :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde forever_clo » Vin Iul 26, 2002 11:46 pm

pai adevarul asta e dar nu trebuia sa zici si tu aici, ok?
zi-mi si mie ce se mai intampla prin Ro? ca nu mai stiu nika de mult....
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde forever_clo » Vin Iul 26, 2002 11:48 pm

asta ar fi ultima gluma, zi:"Doamne fereste!!!!!!!!!" dar stii cum e te fereste, te fereste pan-te nimereste....
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Următorul

Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron