noutati!!

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

noutati!!

Mesajde sly » Dum Mai 12, 2002 8:16 pm

pe acest topic vor apare noutati despre formatia akcent, concerte, ziare, reviste , unde apar,etc...vineri aseara au cantat la iasi in disco ecstasy ...a fost show !!! astept shi alte noutati despre baieti pe acest topic...
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Akcent - Seria concertelor pe litoral!

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 9:37 pm

Akcent impreuna cu alte trupe canta pe litoral :-) la Teatrele de Vara cat si Cinema`urile in aer liber din majoritatea statiunilor! Pret bilet? :-) 60 000 lei !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

pai ..

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 5:44 am

iar in legatura cu Akcent si Hi-Q vezi ca s`ar putea sa puna videoclipurile pe web site`ul lor !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Joi Aug 15, 2002 1:21 pm

Initial trimis de amalya
si? ce e mai nou?... daca ne poate spune cineva ceva...


Sambata vor canta la Oradea.

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde scumpi16 » Lun Aug 26, 2002 3:05 am

Au luat locul 3 la festivalul mamaia 2002 la sectziunea shlagare. Ce parere avetzi de acest rezultat? Io consider ca Ti-am promis era de mii de ori mai buna decat melodia care a luat locul 1: "Gaseshte-mi loc in inimia ta" de Banica Junior, melodie care ma streseaza la totzi nervii, dar.. asta e. Daca numai moshi au fsot in juriu..
scumpi16
 

Mesajde Deedee_Lo » Mar Aug 27, 2002 11:51 am

Initial trimis de scumpi16
Au luat locul 3 la festivalul mamaia 2002 la sectziunea shlagare. Ce parere avetzi de acest rezultat? Io consider ca Ti-am promis era de mii de ori mai buna decat melodia care a luat locul 1: "Gaseshte-mi loc in inimia ta" de Banica Junior, melodie care ma streseaza la totzi nervii, dar.. asta e. Daca numai moshi au fsot in juriu..

Piesa "Ti-am promis" e mai buna decat "Tu esti dragostea mea" a celor de la Hi-Q...Si Marius Moga n-a putut spune nimik pentru ca ambele erau piesele lui..Dar,daca e sa fim realisti,slagarul anului e "Ti-am promis"..Ca toata lumea a auzit de baietii care n-au bani de bilet,nu?
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

Mesajde Jasmine » Mar Aug 27, 2002 4:35 pm

eu sunt fericita ca au castigat ...e bine si premiul 3 !!!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Club Twice

Mesajde Deedee_Lo » Mie Aug 28, 2002 6:03 pm

La noutati..Noutate care nu e kiar asa noua..
Pe 2 septembrie in Club Twice din Bucuresti va avea loc o petrecere organizata pentru fani..Baietii vor fi prezenti..Si sunt asteptati presedintii fancluburilor Akcent din tara..Asta nu inseamna ca nu pot veni si simpli fani..Pretul biletului este de 40000 lei..Petrecerea incepe la ora 19:00 si se termina la ora 5:00
Cam atat...Sa fiti acolo..
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

Re: mmmm

Mesajde Deedee_Lo » Mar Sep 03, 2002 5:34 pm

Initial trimis de Andrei
mai care a fost pe 2 sept sa ne spuna mai multe :D

Pe 2 septembrie...Presa,televiziuni,interviuri..Multa lume..Multe afise..multe Cd-uri,autografe,concursuri de genul.."Ce te-a impresionat cel mai mult la Akcent?"..Concurs de dans si de "cantari"...Baietii au venit pe la 20:00 si au stat pana pe la 12..Degajati ca de obicei..Nu au cantat decat impreuna cu fanii..Adik nu au avut concert..Au raspuns la intrebarile publicului... Indiscrete cateodata..Fani fugiti de-acasa ca sa ajunga la party..Baietilor li s-au decernat discuri din partea Roton..Marius Moga a luat si el cuvantul si a cantat putin cu Adi "Sa zburam spre cer"..A fost anuntata punerea in vanzare a Cd-urilor multimedia care contin clipurile,screen-saver si galerie foto...
Intr-o fraza a fost misto tinand cont ca asta e cam prima(si sper sa nu mint)petrecere data de o formatie in cinstea fanilor..
Si cam asta a fost...
AAA...si pe la 21:00 a venit Miki de la K-pital..dar a plecat rpd.
*eXista fiinte care-s mult prea triste pentru a putea fi numite oameni*
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

Mesajde sly » Sâm Oct 05, 2002 7:53 pm

in seara asta mare concert mare al baietilor de la akcent in discoteca rosu&negru din iasi de langa mall!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Oct 25, 2002 10:47 am

akcent apar in nr nou din coolgirl cu un interviu pe 2 pagini!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Noi 10, 2002 12:44 pm

akcent au sustinut aseara 9.11.2002 un concert in discoteca rosu&negru din iasi...daca vreti sa vedeti imagini cu ei de la concert shi chiar un interviu urmariti emisiunea febra de azi 10.11.2002 de pe atomic sau miercuri 13.11.2002 in reluare ...
baietii au venit in iasi de vreo 7 /8 ori anul asta !
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Sâm Dec 21, 2002 6:29 pm

in ultimul nr al revistei popcorn apare un mini-interviu dat de akcent care se refera la comunicarea lor cu fanii (spun un lucru interesant acolo: 90% din fanii akcent au nr lor de telefon), despre site-ul lor http://www.akcent.rol.ro shi despre fancluburile lor din tara!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Joi Feb 06, 2003 8:07 pm

news:
de valentine's akcent vor canta la vatra dornei pe partia de ski din cate am auzit io iar in noul numar din bravo apare un articol cu ei in care se vorbeste despre noul album akcent si surprizele pregatite+ ca mai sunt si niste poze cu ei si cu moga la mofrecords!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

ALBUMUL NOU E GATA!

Mesajde UnCopilutz » Vin Feb 14, 2003 5:21 pm

Fani akcent,sariti pe tarabe , ca o sa apara in curand.
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

cool girl

Mesajde akcent_oana » Mie Mai 07, 2003 9:54 am

Azi 7.05.2003
in reviosta cool girl a aparut o poza mica cu mihai sa i-a spart un fan mail-ul
akcent_oana
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 01, 2003 2:52 pm

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:15 pm

I-ati vazut la Teo?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Iun 10, 2003 10:39 pm

mare noutate mare!! intr-un concert acum de curand akcent au incercat marea cu degetu` si anume au incercat sa cante live !!!!!!!!!!!!!!!!!! au rezistat o singura melodie...dupa care s-au dat jos dupa scena k obosisera si au cerut sa se puna domne` discu k la playback ei sunt no 1!!!!!! sa ne traiasca! as fi vrut sa-i aud si io melodia aia....da imi ajunge ce am auzit in studio ...putin da mi-a ajuns!!!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Mar Iun 10, 2003 10:43 pm

si da..i-am vazut la TEO!! io nu inteleg si teo dintre atatea formatii bune care ii plac ei cum de i-a tunat pe Akcent? ce vede ea asa deosebit la ei?? aveam si io o parere mai buna despre ea! da deh...ma mai insel si io! stiti ce am vazut cool?? Adi avea o bratzara super mishto!!!!!! k la capitolu moda stau bine baietii! si ca noutate..probabil k baietii o sa fie la Examenele atomic pe 12 iunie in Twice la 21:00 !!! revin si va spun sigur!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde nicoleta_d » Sâm Iun 21, 2003 8:58 pm

a fost la premiile atomic.m-am intalnit cu ei.dar nu au stat mult.singurul care a venit insotit a fost adrian.ceilalti au venit singuri.apoi au fost la o terasa.si apoi acasa
nicoleta_d
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Feb 27, 2003 7:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 9:41 pm

Cumparati revista ..Cool Girl este poster cu ei!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde kyt_pussy » Dum Iun 19, 2005 11:57 am

:dir: :dir: Akcent si-au facut jeansi la Absolut Joy de 4000 de euro,inscriptionati manual cu cristale SWAROVSKI.Sa vezi fite pe capul lor acum. :banana: :banana: :banana: :banana:
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Dum Iul 24, 2005 12:50 pm

kyt_pussy scrie::dir: :dir: Akcent si-au facut jeansi la Absolut Joy de 4000 de euro,inscriptionati manual cu cristale SWAROVSKI.Sa vezi fite pe capul lor acum. :banana: :banana: :banana: :banana:


si las sa-si faca ,dak isi pesrmit!!!
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator