MArius

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

MArius

Mesajde Dee Dee » Lun Mai 13, 2002 12:35 am

scrieti ce vreti despre el ..
ce parere aveti ,ce vreti sa shtiiti ..ce stiti deja..despre Marius
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde amalya » Joi Mai 16, 2002 4:49 pm

am o parere super buna de Marius, canta destul de bine... si cred ca e o prezenta de nelipsit in trupa. Plus de-asta e si simpatic.... nu credeti?
Shtu ca atunci cand era mik era foarte nabadaios ..se pot afla mai multe despre copilaria lui si despre el ...citind Bravo ...un numar trecut:) nu mai tin minte exact care ....
A sarit de la etajul 1 cu umbrela la indemnul unei vecine care locuia ceva mai sus ...din fericire n-a patit absolut nimik
cam atat imi aduc aminte...
amalya
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mai 08, 2002 6:26 pm
Localitate: romania, pitesti

Mesajde amalya » Dum Iun 30, 2002 6:53 pm

Stiati ca a fost vanzator la o firma de papetarie, si ca umbla din usa in usa ca sa vanda ceva?! insa in 3 zile nu a vandut nimik, si astfel a renuntat
LA inceputul facultatii a stat la oatusa care dupa ce isi facea baie, il obliga sa usuce cada?



-inf. din Bravo-
amalya
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mai 08, 2002 6:26 pm
Localitate: romania, pitesti

Re: Intrebare!?

Mesajde Jasmine » Joi Aug 15, 2002 1:55 pm

Initial trimis de Andrei
Care mai stie ce nazbatii a mai facut Marius cand era mai mik ? :D


si eu stiam de faza cu umbrela!sa stiti ca e adevarata!

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde scumpi16 » Lun Aug 26, 2002 2:43 am

Ma enerveaza cei care ii tot critica pe ceilaltzi pentru informatziile pe care le transmit, se dau rotunzi ca ei shtiu mai multe shi "adevarul", dar nu ne spun nik din "vastele lor cunoshtintze". Suntem shi noi curioshi sa vedem ce shtitzi voi, mai? Ca noi nu shtim decat acel 40% din reviste!
scumpi16
 

Re: Intrebare!?

Mesajde Deedee_Lo » Mie Aug 28, 2002 10:10 am

Initial trimis de Jasmyna


si eu stiam de faza cu umbrela!sa stiti ca e adevarata!

N-are cum sa fie adevarata ca daca ar fi sarit cu umbrela de la etajul 1 noi n-am mai fi discutat acu` pe subiectul Marius..De citit am citit si io dar de crezut e cam greu...
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

Mesajde Deedee_Lo » Mie Aug 28, 2002 10:14 am

Initial trimis de scumpi16
Ma enerveaza cei care ii tot critica pe ceilaltzi pentru informatziile pe care le transmit, se dau rotunzi ca ei shtiu mai multe shi "adevarul", dar nu ne spun nik din "vastele lor cunoshtintze". Suntem shi noi curioshi sa vedem ce shtitzi voi, mai? Ca noi nu shtim decat acel 40% din reviste!

Uneori nu e nici macar 40% adevarat..Asa ca rugam cunoscatorii sa ne lumineze..Ca eu una as vrea sa stiu ce stiti voi si nu stim toti...
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

intrebare!??!

Mesajde AnDrEi » Mar Sep 03, 2002 8:23 am

Initial trimis de Jasmyna


si eu stiam de faza cu umbrela!sa stiti ca e adevarata!


andra .. de unde stiai tu ca este adevarata chestia asta?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Dee Dee » Dum Sep 08, 2002 10:13 am

.....

Pot sa spun ca de Marius nu prea imi place ... la fizic ma refer pentru ca la moral nici nu shtiu cum e

....

Faza cu umbrela ?! (ca vad ca asta e subiectul fierbinte de pe thereatul asta ) .... naiba shtie dc e adevarata sau nu .... nici nu conteaza prea mult ....mai bine v-ati interesa unde a facut liceul ..sau la ce Facultate e... sau (n-)a fost :) ...sau ce studii in materie de muzica are...anyway :)

Andrei ,dom`ne Moderator "curatza" si tu off-topicurile de mai sus ....
It's too bad, but that's me
what goes around comes around, you'll see that I can carry the burden of pain 'cause it ain't the first time that a man goes insane and when I spread my wings to embrace him for life I'm suckin' out his love, 'cause I, I'll never be NOBODY`S WIFE !!!
Avatar utilizator
Dee Dee
Junior Member
 
Mesaje: 1075
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde Deedee_Lo » Dum Sep 08, 2002 11:55 am

Initial trimis de deedee
.....

Pot sa spun ca de Marius nu prea imi place ... la fizic ma refer pentru ca la moral nici nu shtiu cum e

....

Faza cu umbrela ?! (ca vad ca asta e subiectul fierbinte de pe thereatul asta ) .... naiba shtie dc e adevarata sau nu .... nici nu conteaza prea mult ....mai bine v-ati interesa unde a facut liceul ..sau la ce Facultate e... sau (n-)a fost :) ...sau ce studii in materie de muzica are...anyway :)


Andrei ,dom`ne Moderator "curatza" si tu off-topicurile de mai sus ....

Pai...din cate stiu io..Marius s-a apucat de Drept in Bucuresti(el e din Campina)..si apoi s-a lasat ca si-a dat seama(sau asa spune el) ca nu-i de el..si studii in materie de muzica nu stiu daca are..Stiu doar cum a ajuns sa faca parte din Akcent...El lucreaza la o sala de fitness la hotel Mariott..si la o petrecere data la respectivul hotel trebuia fiecare sa-si etaleze talentele..Si Marius a ales sa cante "When you say nothing at all" a lui Ronan Keating..Se pare ca a impresionat pe cine trebuie si care era si in sala la momentul respectiv si a fost pus in legatura cu Roton-ul..
Parerea mea..Ca fana declarata Akcent..e ca Marius e cel cu vocea..
*eXista fiinte care-s mult prea triste pentru a putea fi numite oameni*
Deedee_Lo
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 26, 2002 2:59 pm
Localitate: La intersectia medianelor

Mesajde Nightmare » Mie Mar 26, 2003 10:28 pm

Din trupa Akcent, cel mai mult imi place Adi, dar imi place si Marius.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

parere

Mesajde akcent_oana » Vin Mai 02, 2003 5:17 pm

Dintre baietii de laAkcent cel mai mult imi place deAdi,apoi Mihai,apoi sorin si apoi Marius
DAR IMI PLAC TOTI!!!!!!!!!!!!!!!!1
akcent_oana
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 01, 2003 2:52 pm

Re: parere

Mesajde bebe22 » Mar Mai 06, 2003 7:35 pm

Initial trimis de akcent_oana
Dintre baietii de laAkcent cel mai mult imi place deAdi,apoi Mihai,apoi sorin si apoi Marius
DAR IMI PLAC TOTI!!!!!!!!!!!!!!!!1


Care e Marius ??
bebe22
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Vin Apr 04, 2003 10:20 pm
Localitate: Acasa

Mesajde Crystalized » Sâm Mai 17, 2003 10:53 pm

Mariusica e preferatul meu dintre akcentuati pentru ca pare mai barbat, are un corp de milioane si pare inteligent.
Mi-a lasat o impresie f.buna cand l-am intalnit prima data.
Crystalized
 

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 1:58 pm

E cool Marius, dar cel mai mult mi-a placut schimbarea facuta de Sorin. Pe la noi prin clasa noi ii spuneam "pensionarul" la inceput lui Sorin, acum ii spunem Omul cu o mie de fete fiecare mai frumoasa k si cealalta :). Va pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Sep 18, 2004 11:38 pm

are fatza cea mai de copil penibil dintre toti :) parerea mea...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde alisa » Joi Apr 07, 2005 2:01 pm

inainte era mai simpatic,acum cu trecera anilor sa mai schimbat si nu mai e asa de draut.
Sunt un simplu pamantean,
Dragoste e tot ce am sa dau
Sunt doar la inceput de drum,
Te vreau langa mine acum
Avatar utilizator
alisa
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Mar Iul 23, 2002 11:00 pm

Mesajde kyt_pussy » Mar Mai 31, 2005 4:08 pm

Marius s-a facut urat si mai este si un mare fitos ;a ;a
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde Ivan T Florin » Joi Mai 18, 2006 8:40 am

si mie imi place de Marius, dar Adi este preferatul meu!!! Mi se pare k are vocea cea mai frumoasa dintre ei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSS
Ivan T Florin
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 07, 2006 9:56 pm
Localitate: SLOBOZIA

Mesajde Ivan T Florin » Joi Mai 18, 2006 8:44 am

E super tare Adi,dar toti canta frumos,asa k nu stiu ce ar fi unul fara ceilalti.Deci sus cu AKCENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ==D :dir: :-: :da: :rulz: :dap: :grup:
Ivan T Florin
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mai 07, 2006 9:56 pm
Localitate: SLOBOZIA

Mesajde m_e_lenna » Lun Aug 28, 2006 10:18 pm

ce vreua sa stiu.................hmmmmmmmmm........poate nr lui de telefon......il ai...?:D il are cineva..............??????
m_e_lenna
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 28, 2006 9:24 pm
Localitate: craiova

Mesajde CristinaAnnaFan » Mie Aug 30, 2006 9:58 am

intra pe http://www.akcentonline.com ca ala e siteul oficial
Avatar utilizator
CristinaAnnaFan
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Sep 19, 2005 11:00 pm


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron