Noul Album.......

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

Noul Album.......

Mesajde forever_clo » Sâm Feb 15, 2003 10:20 pm

Noul album Akcent va contine 10 piese si 2 remix-uri, va fi lansat in luna martie, mai exact pe la jumatatea lunii martie.
Akcentii si-au petrecut toata luna ianuariein studio: sase - spate ore de inregistrari zilnic, iar dimineata- coregrafie si canto......
Akcent va rupe gura targului, probabil in special pe aceea a celor de la O-Zone cu care Akcent concureaza in mod (mai) direct.

Mai multe amanunte in revista BRAVO nr. 3 .........
Ma gandesc "IN FIECARE ZI" numai la tine, si nu stiu ca m-as face fara tine!
Sper ca stii ca "TU ESTI DRAGOSTEA MEA" si cu toate ca esti mult "PREA DEPARTE" vreau sa stii ca imi este "DOR DE TINE, DOR DE NOI".
"UN MINUT" as mai fi vrut sa dansam "ROCK'N ROLL" dar stiu ca nu se poate.
"TOATA LUMEA" stie "CAT TE IUBEAM" dar acum ca vraja dintre noi s-a spulberat, nu mai pot sa-ti spun decat ca nu te voi uita....
forever_clo
Junior Member
 
Mesaje: 140
Membru din: Mar Noi 20, 2001 12:02 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde UnCopilutz » Dum Feb 23, 2003 12:36 pm

Smiley de la SIMPLU i-a ajutat la noul album si am inteles si eu ca o sa fie ceva mai special , astept sa vedem. C.r.b.l. de la simplu le face coregrafia,Moga muzica etc etc
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

...si ei ce fac?

Mesajde usualflow » Vin Apr 25, 2003 3:08 am

...pai cu o "armata" de oameni in spate...ei ce mai sunt, marionete?

...in fine, probabil vin si ei(baietii de la Akcent) cu ceva idei..... si moga face, edy face, s.s.m.d. si rezulta 100 de batai pe minut.....

Numai bine! :con:
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori