ce ati schimba la Akcent?

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

ce ati schimba la Akcent?

Mesajde baby blue » Sâm Feb 22, 2003 4:19 pm

normal ca va plac baietii de la Akcent dar sa recunoastem ca nimeni nu e perfect!asa ca ma gandeam daca ati putea ceva la ei ce anume ati alege?nu stiu poate mai multe versuri sau ceva legat de aspectul fizic sau de atitudinea lor fata de ceva...stiti voi mai bine!astept pareri!
baby blue
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Dec 14, 2002 5:44 pm
Localitate: bucuresti

Dragii mei idoli

Mesajde radu30 » Dum Feb 23, 2003 4:01 pm

Ma numesc Valentina, sunt eleva in clasa a-VII-a la scola generala nr. 2 ,locuiesc in Constanta si va admir foarte mult .
De cand a-ti aparut la televizor cu videoclipul "Ti-am promis" ,apoi cu celelalte, a-ti fost o surpriza minunata, atat pentru mine cat si pentru ceilalti fani ai vostri .
De cate ori ascult minunatele voastre melodii, simt ca "zbor printre nori" alatruri de voi.
Sunteti foarte simpatici mai ales in megaposterul din revista "CoolGirl", cat si in celelalte postere din "Bravo" . Idolul meu este Adrian.
Mi-as dori foarte mult o poza sau un poster cu voi.Va marturisesc ca nu pot trai nici o zi fara voi.
Va iubesc foarte mult si va doresc mult succes in continuare.
Cumulta dragoste VALENTINA
radu30
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 23, 2003 3:46 pm
Localitate: Constanta

strange

Mesajde rap_t_one » Vin Feb 28, 2003 11:04 am

ahhhh .... s-o luam sistematic .... din akcent din asta eu l-ash face circumflex k sa vada shi lumea cat e de grav can akcentuezi totul la extrem......
Shi draga mea valentina .... in afar'dah faptu' ca nu-mi dau seama daca eshti baiat sau fata (radu30-valentina,interesant nu?) vreau sate intreb ceva ?: la scoala in a 7a nu s-au invatat decat figurile de stil? gramatica unde tzi-e? atzi se scrie impreuna deoarece este marca a unui timp trecut ,nu pronume personal de persoana IIa plural......
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Re: Dragii mei idoli

Mesajde usualflow » Vin Apr 25, 2003 3:18 am

Initial trimis de radu30
Ma numesc Valentina, sunt eleva in clasa a-VII-a la scola generala nr. 2 ,locuiesc in Constanta si va admir foarte mult .
De cand
a-ti aparut la televizor cu videoclipul "Ti-am promis" ,apoi cu celelalte, a-ti fost o surpriza minunata, atat pentru mine cat si pentru ceilalti fani ai vostri .
De cate ori ascult minunatele voastre melodii, simt ca "zbor printre nori" alatruri de voi.
Sunteti foarte simpatici mai ales in megaposterul din revista "CoolGirl", cat si in celelalte postere din "Bravo" . Idolul meu este Adrian.
Mi-as dori foarte mult o poza sau un poster cu voi.Va marturisesc ca nu pot trai nici o zi fara voi.
Va iubesc foarte mult si va doresc mult succes in continuare.
Cumulta dragoste VALENTINA


....asta sa inteleg ca e o gluma?!!??!!!?!?!?


....n-as schimba nimic, ca nu am eu puterea asta si nu stau acum sa gadil grauntele de Dumnezeu din mine... :D

Ce sa schimbi, dom'le, nu vede o tara intreaga ca sunt "perfecti"? extraordinar, mai frate.....astia vor sa strice perfectiunea...rusinicaaaa mai! :D

Va multumesc pentru atentia acordata. :rolleyes:
usualflow
Junior Member
 
Mesaje: 646
Membru din: Mar Dec 17, 2002 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Sâm Apr 26, 2003 10:36 am

Ce asi schimba la baieti de la AKCENT hmmm o intrebare cam grea poate nu pot sa raspund la ea.Cred ca nu asi schimba nimik imi place felul lor de a fi imi plac piesele lor etc. Toti te plac asa cum esti!!!!!! :)
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Sâm Oct 25, 2003 7:45 am

Mai totul :p Inclusiv vocile....si lookul...Arata k...hipiotii......
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Dum Noi 09, 2003 12:32 am

Eu cred ca as schimba putin vocile si poate ar mai trebui putin lucrat la aspectul fizic!
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde F|y! » Mar Noi 25, 2003 1:29 pm

TOTUL!
Only pilots know why birds are singing!
F|y!
Junior Member
 
Mesaje: 400
Membru din: Mie Noi 06, 2002 12:00 am

Mesajde catharsis » Joi Feb 05, 2004 3:57 pm

eu as schimba moderatorul de pe forumul lor de pe fanclub.ro sau as mai pune inca unul...
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Sep 18, 2004 11:29 pm

io ash schimba totul....e de prisos sa schimbam...sa desfiintzam formatzia da ~p voce nu,look nu....e ceva de calitate la ei?nu...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde kyt_pussy » Mar Mai 31, 2005 4:19 pm

totul!!!!!!!
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde Burakuku » Lun Iun 27, 2005 3:33 pm

Sa nu fim prea severi acuma, nu? Nu pot sa zic ca as schimba tot la Akcent... Doar asa... Poate... Hmm... As face niste mici retusuri pe ici pe colo... Cum ar fi... hmm... Da! Stiu! As schimba data si locul nasterii. Prin China in timpul dinastie Qin spre exemplu... Si sa cante la instrumente traditionale chinezesti :)... Da! Asta as schimba, atat. In schimb nimic... Sau in Mozambic pe vremea cand era colonie Spaniola? Merge...
P.S. Nu va suparati pe mine... Au murit oameni in' 89 ca sa-mi zic eu parerea acum, aici! Si nu numai de-asta...
Burakuku
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iun 27, 2005 11:26 am
Localitate: Constanta

Mesajde Burakuku » Lun Iun 27, 2005 3:35 pm

Pardon! Colonie Portugheza, nu Spaniola :)
Burakuku
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iun 27, 2005 11:26 am
Localitate: Constanta

Mesajde Eagle Raider » Dum Iul 24, 2005 12:42 pm

eu , nimik mie imi plac asa cum sunt!!!!

off:bai barakuku vezi ca in dreapta sus exista un buton pe care scrie edit
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron