votati Akcent la www.mtv.ro

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

votati Akcent la www.mtv.ro

Mesajde akcent_oana » Sâm Mai 10, 2003 7:07 pm

votati!!!!!!!!!!!!!!11111
akcent_oana
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 01, 2003 2:52 pm

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:08 pm

Unde sa votam? Pentru premii sau ce? Astept msg dupa ce te convingi de veridicitatea informatiilor date.Tepup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Iun 08, 2003 12:16 am

ce sa votati mah?? nu au fost nominalizati la nimic la MTV! poate la cei mai stilati ! sau la cei mai slabi! sau la cele mai frumoase prosoape! daca vrei poti...trebuiau a faca o categorie speciala pt ei...primu nominalizat:akcent, al doilea:akcent...si incredibil castigatorii in lupta stransa: AKCENTTTTT!!!!!!!! yey!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Dum Iun 08, 2003 12:29 am

mintiti!! au fost nominalizati la "cele mai seXY cocutze" si au castigat!!! Numai ca premiile au fost acordate in private!!
vedeti ca nu stiti nimik?? :lol:
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Mar Iun 10, 2003 10:20 pm

the best of the best!! stai k poate se dau premii pt moda si stil si pt machiaje deosebite etc... !! acolo o sa fie primii...o sa ia fatza la toate gagicile concurente...they're the best!!! dragile noastre cocutze... ! :) sa ne traiasca mah!!!! nu au multi ce avem noi! noi avem Bambi, avem Akcent, avem Alin, Valahia..la creme de la creme... !!! cei mai tari ai nostri sunt! traiasca industria muzicala romaneasca! si nu uitati VOTATI AKCENT la MTV (god knows where....) coz` THEY RULE!!!!!! ya right....
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde alinutza_akcent » Lun Sep 25, 2006 7:14 am

buna!! sunt o mega-fana akcent!!! as vrea sa vb cu toti fanii baetziilor!! id-ul meu este alinutza_love_akcent!! va poopik pe toti
alinutza_akcent
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Sep 25, 2006 7:10 am
Localitate: alexandria

Mesajde adelinaak » Sâm Dec 30, 2006 4:47 pm

alinutza_akcent scrie:buna!! sunt o mega-fana akcent!!! as vrea sa vb cu toti fanii baetziilor!! id-ul meu este alinutza_love_akcent!! va poopik pe toti

ciao alinutza sunt si eu una mega fan imi place la nebunie akcent SUNT SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIE IMI PLACE LA NEBUNIE MARIUS e superbbbbbbbbbbbbbbbh
inimioara .TIE? ITI PLACE ULTIMO VIDEOCLIP FRANCH KISS ? CE PARERE AI ?mie imi place la nebunie marius catde frumos e .ti-e ce baiat iti place ? daca vrei poti sa imi scri pe adresa :adelyna_ady@yahoo.com te pup adelina : :*
adelinaak
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Dec 27, 2006 8:00 pm
Localitate: italia

Mesajde adelinaak » Sâm Dec 30, 2006 4:49 pm

alinutza_akcent scrie:buna!! sunt o mega-fana akcent!!! as vrea sa vb cu toti fanii baetziilor!! id-ul meu este alinutza_love_akcent!! va poopik pe toti

ciao alinutza sunt si eu una mega fan imi place la nebunie akcent SUNT SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIE IMI PLACE LA NEBUNIE MARIUS e superbbbbbbbbbbbbbbb .TIE? ITI PLACE ULTIMO VIDEOCLIP FRANCH KISS ? CE PARERE AI ?mie imi place la nebunie marius catde frumos e .ti-e ce baiat iti place ? daca vrei poti sa imi scri pe adresa :adelyna_ady@yahoo.com te pup adelina
adelinaak
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mie Dec 27, 2006 8:00 pm
Localitate: italia


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron