noul album????

Forum dedicat formatiei Akcent si fanilor acesteia

noul album????

Mesajde profund » Mar Mai 13, 2003 10:43 am

-uau..cel mai bun sincron dintre toate sincroanele de la dushuri......barovo..adevaru ca E BINE CA NU A SCAPAT NIMENI SAPUNUL ..oricum nu m-ar fi mirat urmarile.....bitch
profund
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 6:50 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde mihaitzu » Dum Mai 18, 2003 2:05 pm

Erai beat cand ai scris subiectul (no offence). Subiectul e noul album, iar tu ne spui de videoclip. Trebuia sa scrii ceva de genul:

100 BPM (sau cum dracu se numeste), cel mai nou album Akcent, tocmai scos pe piata, deja se vinde in proportii majore. Albumul contine dracu stie cate piese, si asa mai departe.

Ne-ai distrat cu faza cu sapunul. Te pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde Wild Rose » Joi Mai 22, 2003 8:58 pm

asa... sincer sa va spun nu mi-am cumparat INCA albumul... dar... o sa mi-l cumpar data viitoare cand il gasesc... nu pentru ca as fi eu fana (NU sunt) dar pentru ca imi place sa mai rad din cand in cand...
sincer vorbind, am apucat sa ascult Buchet de trandafiri si nu m-a impresionat cu nimik... ma rog.. nu pot spune ca erau ei cine stie ce inainte... dar Buchet de trandafiri nu se poate compara cu TI-am promis... sau cu succesul pe care l-au avut cu melodia respectiva (recunosc, mi-a placut si mie aceasta piesa ;D)
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Wild Rose » Sâm Iun 07, 2003 11:23 pm

mi-am cumparat si eu acum cateva zile albumul... va spun sincer ca primul album era de 1000 de ori mai bun!!
piesele mi se par destul de slabe, versurile destul de jalnice iar vocile lor ineXistente sunt puse in valoare!! este clar ca nici unul nu are voce! eu va recomand sa nu va luati acest album!

cel mai mult ma enerveaza la "suflet pereche" cand incep: na na na na.. :p
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Dia » Dum Iun 08, 2003 12:08 am

pai albumul are 16 piese dintre care vreo 2 remixuri si 4 intro..sau ceva de genul asta...!!! bineinteles tot facut de Moga k baietii de la Akcent sunt busy busy busy nu au ei timp de melodii..ei isi fac paru`..manichiura...isi cumpara blanuri....nu se ocupa de prostii de-astea!!! ma enerveaza "suflet pereche" pt k am invatat inceputul pe de rost in timp ce incercau de fapt ei sa-l inregistreze si nu reuseau...e si greu sa canti nananana...!! uhh... 3 nopti i-am visat cantand nanana si nici nu vreau sa mai ascult melodia k as avea un flashback...ouch!! saracu Moga..are mult prea multa rabdare!! primu album suna MULT mai bine!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm


Înapoi la Akcent

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator