Bancuri cu forumisti

bancuri de toate felurile. se servesc calde

Mesajde baixinho© » Dum Ian 04, 2004 5:26 pm

ayuy si SODy la pescuit. se chinuie ei sa prinda peste o zi, daoua, cinci - nimic. cand isi strangeau ustensilele sa plece spre casa, prinde SODy pestisoru de aur.
- Gata pestisorule, ai belit-o. te duc acasa, te curat, te prajesc si te mananc.
- Mai, SODy, mai, nu te saturi cu mine. hai mai bine sa facem alceva: iti indeplinesc trei dorinte.
- Ce dorinte? Nici nu ma gandesc.
- Hai, mai, orice dorinte vrei tu.
- Incearca, si asa nu ai nimic de pierdut, decat un pestisor mic> il sfatuieste ayuy pe SODy.
SODy cedeaza si ii spune pestisorului:
- Prima dorinta: sa vina chinezii in Romania.
- De ce?, intreaba pestisorul.
- Nu este treaba ta. tu fa in asa fel incat sa vina.
da pestisoru de doo ori din coada, vin chinezii, manca ce era de mancat si pleaca.
- A doua dorinta este sa vina iar chinezii in Romania, spune SODy.
- Mai, da' gandeste-te si tu, ca sunt multi, spune pestisorul.
- Asta nu este problema ta. tu fa ceva sa vina iar chinezii in Romania.
mai da pestisorul o data din coada, apar iar chinezii. beau astia tot ce era de baut si pleaca.
- In fine, ultima dorinta este, evident, sa mai vina chinezii o data in Romania, spune SODy.
- Mai SODy, tu nu esti in firea ta. Ce samai faca chinezii? Nu mai au nici de mancare, nici de bautura, zice pestisorul.
- Dar nu ma intereseaza. Adu chienzii inca o data in Romania", spune SODy.
- Nu te pune cu nebunul, ca nu e bine. mai bine indeplineste-i rugamintea, spune ayuy catre pestisor.
pestisoru da ultima data din coada, vin chinezii, manaca ce mai era de mancat, beau ce mai era de baut, dupa care pleaca.
in drum spre casa, ayuy il intreaba, putin curios, pe SODy:
- Ma, da de ce dracu ai vrut sa vina chinezii in Romania? acum nu mai avem nici de unele. economia s-a dus dracu de rapa.
- Ca au trecut de sase ori pe la rusi. a raspuns SODy.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Joi Ian 08, 2004 10:40 pm

De ce are moshu camasa in patratele ?

Ca sa ii zica lu Gabizzu : Scarpina-ma la B-7.


------------------------------------------------------------------------------------

Cica se duce Wild Rose la o baca si zice casieritei :
-Vreau sa bag si io niste cacat de bani in banca voastra de cacat.
-Domnisoara in sediul bancii noastre nu se vb asa obscen.
Vine directorul bancii si intreaba :
-Care e problema.
-Pai am venit si eu sa bag niste cacat de bani in cacatul asta de banca .
-Si cam ce suma ati dori ?
-Pai vreo 2 milioane de dolari.
-Cum si curva de la ghiseu nu a vrut sa va ajute ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Sydney » Sâm Ian 10, 2004 11:47 am

Monk ,Gabyzzu si Moshu dormeau totzi intr-un pat.Monk in stanga , Gabyzzu in dreapta si Moshu la mijloc.
Dimineatza se trezeste Monk si ii zice lu` Gabyzzu :
- Ba,am visat k imi facea unu` laba!
Gabyzzu:
- Sa mori tu?Si eu la fel.
Peste cateva minute se trezeste si Moshu si zice:
- Ba baietzi...am visat k am schiat toata noaptea!

:)
Good shit this is....mmmmm....

Chester chooses chestnuts,cheddar cheese with chewy chives.He chews them and he chooses them.He chooses them and he chews them...those chestnuts, cheddar cheese and chives in cheery, charming chunks
Avatar utilizator
Sydney
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Noi 01, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Ian 11, 2004 11:35 am

Diriginta clasei a 12-a W face adunatura de copii in a doua zi de scoala si ii ia pe toti la intrebari:
- Ionescu, tu la ce vrei sa dai?
- La ASE.
- Popescu, tu la ce vrei sa dai?
- La Drept.
- Vasilache, tu la ce vrei sa dai?
- La Politehnica.
- eyewitness, tu la ce vrei sa dai?
- la buci.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 11, 2004 1:04 pm

Nicholas tocmai ce a primit un post de profesor de educatie sexuala la liceu. Fiind nou, directorul liceului il verifica deseori.
Intr-o zi intra directoru' in clasa si toate fetele erau la pizda goala.
"Ce-i asta , Nicholas ? " , intreba directorul uimit.
"Practica la fete ! " , raspunse Alex.
A doua zi vine iar directorul in inspectie si ii gaseste pe toti baietii la pula goala. Profesorul Nicholas il linisteste spunandu-i ca este practica la baietzi.
Vine a treia zi directoru si toti elevii se futeau intre ei.
"Dumnezeule mare...ce-i asta, Nicholas ? "
"Pai le-am dat lucrare de control", spuse Alex.
Gabizzu si monk se futeau in cur.
"Astia doi ce fac?", intreba directoru.
"I-am prins copiind si le-am schimbat subiectele", raspunse profesorul.
In ultima banca eyewitness si-o lua la laba.
"dar cu asta ce-i?", intreba nedumerit directoru.
"aaa....pai asta-i un elev nou...si i-am dat un subiect mai usor", raspunse mandru Nicholas.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Lun Ian 12, 2004 5:27 pm

Se face moshu doctor si ...
Intr-o zi constiinta ii spune: "moshule ... nu esti primul doctor care face sex cu pacientii sai" acesta se gandeste , si trece la treaba.
dupa 5 min. .....
"moshuleeeeeee.... tu esti veterinar"
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

moshu face virusi

Mesajde memetshot » Mar Ian 13, 2004 10:30 am

Buna.
Io sunt un virus creat de Oribil, dar din cauza de lipsa de cunostinte oribile nu prea fac nimic la computer. Asa ca te rog sa fii amabil satz stergi si tu un fisier de pe calculator si sa ma trimiti la alti useri
Multumesc mult.
Virusu lu Oribilu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Feb 03, 2004 9:10 pm

o frigea intr-o seara aiu cu mertzanu cu 200 intre romana si unirii si cum o frigea el asa, loveste un papagal. aiu, milos din fire, ia papagalu, vede ca inca traieste, il baga in portbagaj si fuga cu el acasa. in drum, ii cumpara o colivie frumoasa de tot. ajuns acasa, baga aiu papagalu in colivie, ii da apa, mancare, iar a doua zi pleaca la munca. la aiu ma refer. papagalu se trezeste cam cheaun, se uiat in stanga si vede apa, se uita in dreapta si vede mancare, se uita in fata si vede gratii dupa care glasuieste:
sa fiu al dracu, l-am omorat p-ala cu mertzanu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Apr 17, 2005 9:42 am

poola mea. nostri cu un singur i in titlul subiectului !

--------------------------

Hades, pe la 30 de ani, ca orice jidan era mare bogatash. Intr-o zi se duce la banca si cere la ghiseu :
- Doresc un imprumut de 1 $ pe termen de 1 luna !
- Dar domnule Hades, dumneavoastra avetzi milioane de dolari in conturile noastre. Nu-i mai bine sa va dam de acolo 1 $ ? , il intreaba casierul.
- Nu. Vreau imprumut de 1 $ pe termen de o luna. Daca nu acceptati imi retrag toti banii din banca voastra. Cat este dobanda ?
- 3 % !
- Bine. Am sa va las drept garantie Mercedesul meu !
- Dar nu este nevoie, domnule Hades. Va cunoastem foarte bine !
- Nu. Insist sa va las Mercedesul drept garantie. Daca nu acceptati imi retrag toti banii din banca voastra.
- Bine, raspunde casierul nemaiavand ce face.

Intors acasa, Hades ii spune nevestei sale Titina : "gata draga. am gasit parcare pentru Mertzanul nostru pentru cat suntem plecati in vacantza. 1 luna de zile cu doar 1,03 $"

*p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde alexa.maz » Dum Apr 17, 2005 4:58 pm

Pana de curent intr-un mall:
2 brunete raman blocate in lift si 3 blonde pe scara rulanta
alexa.maz
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 17, 2005 4:08 pm
Localitate: HELL

Mesajde theOffender » Dum Apr 17, 2005 5:29 pm

moshule, daca iei imprumut $1 shi plateshti $1.03, asta nu inseamna ca hades a platit doar $0.03 pentru parking???
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde tzache » Vin Feb 10, 2006 4:11 pm

Mă duc la psihiatru. Timid, ii spun doctorului:

- Ştiţi... am o problemă... mă... evită lumea. nu am prieteni... nimeni nu mă bagă in seamă, nimeni nu vorbeşte cu mine.... nici măcar nu pot să termin o...

- Următorul!
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Anterior

Înapoi la Bancuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron