Bancuri

bancuri de toate felurile. se servesc calde

Care sunt cele mai cool bancuri??

cu bula& strula si itik
30
25%
cu blonde& roscate
20
17%
cu ardeleni
13
11%
cu Americani....rusi...etc
13
11%
nici unul de mai sus!
44
37%
 
Voturi totale : 120

Mesajde nbm » Vin Feb 10, 2006 9:04 pm

Doi batrani (un el si o ea) se intalneau zilnic intr-un parc, sedeau pe aceeasi banca si-si petreceau zilele citind si comentand diverse ziare.
Asa trec zile ... saptamani ... luni.

La un moment dat, batranelul o intreaba pe batranica cu o voce rusinoasa daca i-ar place sa-i tina penisul in mana in timp ce el citeste.

Surprinsa de intrebare, batranica ramane fara cuvinte, "interzisa".

Batranelul, ca s-o convinga, subliniaza varsta pe care o au si dorinta de a se simti tanar. Atunci, batranica se indupleca si puse mana.

Trec din nou zile ... saptamani ... pana cand batranelul nu mai apare la intalnirea zilnica. Dupa o saptamana in care batranelul nu-si mai face aparitia, preocupata, batranica incepe sa-l caute disperata prin tot parcul, gasindu-l intr-un sfarsit pe o alta banca, langa o alta batranica care-i tinea penisul in mana. Avand in fata o asemenea priveliste, batranica, oripilata si neplacut surprinsa, incepe sa urle:

- Voi barbatii sunt toti la fel indiferent de varsta. Spune-mi ce poate sa aiba in plus ea fata de mine?

La care batranelul, surazand malitios si entuziasmat, raspunse:

- Parkinson, draga mea!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde maxx1nsane » Sâm Feb 11, 2006 3:22 pm

Doi psihologi coborau pe scarile unei cladiri, la un moment dat unul din ei aluneca, cade shi ishi rupe piciorul, celalalt, se apropie repede de el shi cu o mana pe umar ii spune cu o voce calda:
- Vrei sa vorbim despre asta?
FX47 - wish | more
Can U feel it?...I don't think so...
Avatar utilizator
maxx1nsane
 
Mesaje: 713
Membru din: Joi Ian 27, 2005 12:00 am

Mesajde cubu » Mar Feb 14, 2006 4:59 pm

Un poponar si un sadic joaca macao pe porunci. Prima oara castiga poponarul si, evident, sadicul trece la aparat. A doua oara castiga tot poponarul si treaba se repeta. La fel si a treia oara. A patra oara, in sfarsit, castiga sadicul. Care sadic il pune pe poponar sa-si de jos pantalonii. Poponarul, mirat intrucatva, se executa. Sadicul ii ia sulacul si i-l strange intr-o menghina, iar in mana ii pune un briceag. Poponarul, mirat, il intreaba:
- Bun, si care e pana la urma porunca?
- Salveaza-te cum poti, eu acum dau foc la casa.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde nbm » Dum Feb 19, 2006 1:05 am

Mamico, ce faci goala pe taticu’?
- Sar pe el ca sa-i dezumflu burta...
- Te obosesti de pomana, fiindca in fiecare dimineata, matusa ingenuncheaza si i-o umfla la loc ...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Feb 24, 2006 1:25 pm

- Cum se cheama un alergator pentru un canibal?
- Fast-food.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Lun Mar 06, 2006 3:06 pm

nu mai stiu daca l-am postat...

O doamna intr-un magazin de pielarie, gaseste o poseta superba, foarte mica, dar extrem de scumpa. Femeia intreaba vanzatorul:
- De ce o poseta atat de mica are un pret atat de mare?
Vanzatorul raspunde:
- Poseta este confectionata din piele de pe penis. Daca o lingeti usor, se transforma intr-o valiza.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Mie Mar 15, 2006 11:43 pm

cam vechi, sper sa nu le stie multa lume:

Cica se duce profa' la scoala intr-o zi , intra in clasa si spune:
- Buna ziua, copii!
Iar copii ii raspund:
- Buna ziua MEA!
Auzind asta, se oftica profa, da' pina la sfirsitu' zilei ii trece.. a doua
zi:
- Buna ziua, copii!
- Buna ziua MEA!
Se oftica asta rau, pregateste cerere de demisie, vine a III-a zi:
- Buna ziua, copii..
- Buna ziua!
Asta fericita se uita prin clasa ... si ... nu-l vede pe Bula... Le zice
elevilor:
- Copii, miine cind vin si zic "buna ziua" voi sa taceti din gura si sa-l
lasati numai pe Bula sa zica...
Zis si facut . Ziua urmatoare:
- Buna ziua, copii!
la care Bula:
- DUTE-N PULA MEA!

Dadea unu' la peste. La un moment dat, scoate infipt in ac un pestior de aur. Pestiorul ii zice: - Da-mi ba nene drumul ca mult bine iti voi face. Ii da asta drumu' inapoi in apa si pestisorul ii zice: - Pa chestia asta iti indeplinesc trei dorinte. Pleaca asta acasa si in fata usii scapa cheile din mana. - Mii de pule! exclama el. In fine, intra-n casa si ce sa vezi - mii de pule imprastiate prin toata casa. - Ptiu bagami-asi dregeami-asi, fa ba ceva sa dispara toate pulele astea. Mai sta cateva momente si zice: - Ia da ba pula inapoi!


Intr-o seara intr-un bar inra unu' paraos-barbos, cere o bere o bea si da sa plece, barmanul il intreaba : - Da' de ce nu platesti ? - Pai fac parte din organizatia parosi-barbosi. - OK Se intampla asta si a doua seara si a treia seara , in a patra seara vine in bar un chel, cere o bere o bea si da sa plece, la care barmanul ii spune - Sa nu-mi spui ca si tu faci parte din organizatia parosi-barbosi ca nu te cred. Chelu' isi desface slitul de la pantaloni si spune : - Lucrez sub acoperire
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde nbm » Mie Mar 29, 2006 9:56 pm

Osama bin laden isi deschide o companie de transport aerian!!
Mesajul de intampinare:"Osama Bin Laden AirLines va ureaza drum BUM!!!!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Dum Apr 02, 2006 1:58 am

Un calator ajunge la hanul "Gheorghe si Balaurul". Bate la usa, i se intredeschide si o figura feminina intreaba:
- Ce vrei?
- As dori sa innoptez la han si daca ati avea si o farfurie cu mancare...
- Nu avem!
Si i se tranteste usa in nas.
Bate din nou la usa, i se intredeschide si aceeasi figura feminina intreaba:
- Ce vrei?
- N-as putea sa vorbesc si cu Gheorghe...?
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Apr 03, 2006 10:08 pm

De ce au homosexualii atata imaginatie?
Pai tre sa ai al draqului de multa imaginatie sa te culci cu un barbat si sa crezi k e femeie.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Apr 07, 2006 7:37 pm

Un evreu nu isi mai platise impozitele de mult timp, gasind mereu metode de a pacali fiscul.
Intr-o zi primeste o citatie sa se prezinte la sediul finantelor pentru a da explicatii privind impozitele.
Panicat se duce la un prieten care avusese aceleasi probleme sa ceara un sfat.
Prietenul ii zice:
"Tot ce pot sa iti zic e sa te imbraci foarte rau, sa te duci cu hainele rupte, pantofii dezlipiti, murdar si nebarbierit; astfel celor de acolo o sa li se faca mila de tine si te lasa in pace"
Nemultumit de sfat, evreul se duce si la avocat, care il sfatuieste:
"Important e sa lasi impresia de putere si siguranta. Inchiriaza o limuzina, un smoking, un ceas Rolex de aur si du-te. O sa li se faca frica de tine si te lasa in pace"
Tot nemultumit, evreul decide sa se duca la rabin si ii povesteste totul:
"Rabbi, prietenul mi-a zis sa ma imbrac prost, avocatul sa ma imbrac luxos, nu stiu de cine sa ascult"
Rabbi se gandeste un moment si zice:
"Fiule, am sa iti spun o mica poveste care te va lamuri. A fost odata o fata tanara care trebuia sa se marite. Nestiind cum sa se imbrace in noaptea nuntii, ea s-a dus si i-a
cerut sfatul mamei sale. Aceasta i-a zis: Fata mea, imbraca-te cu rochia veche a bunicii tale, cea neagra si lunga si incheie-te pana la gat, pune-ti si un batic in cap astfel incat sa nu ti se vada decat chipul.
Nemultumita fata i-a cerut ajutorul celei mai bune prietene care i-a zis: Imbraca-te cu o lenjerie sexy, parfumeaza-te, cumpara-ti o rochie super scurta si totul va fi bine.
Fiule, cred ca povestea asta a mea iti va fi de mare folos"
Nedumerit, evreul intreaba:
"Bine, rabbi, dar nu inteleg ce legatura are ceea ce tocmai mi-ai spus cu problema mea. Nu poti fi mai clar?".
"Fiule, nu conteaza cum o sa te imbraci, oricum o sa te futa"
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

unu vechi de tot, dar poate l-ati uitat...

Mesajde nbm » Mie Apr 12, 2006 8:29 am

Era Titi matriterul angajat la uzinele Roman din Brasov. Intr-o zi vine seful si-i spune:
"Titi, fa si tu curat pe aici ca maine vine primarul si vreau sa fie luna aici"
"Sigur sefule, se poate?!"
A doua zi vine primarul da mana protocolar cu seful lui Titi, cand il vede pe Titi il ia il pupa...oricum se saluta ca doi vechi prieteni...Seful moare de ciuda... Dupa un timp vine iar seful si-i spune:
"Titi fa si tu curat pe aici ca maine vine presedintele si vreau sa fie luna aici"
"Sigur sefule, se poate?!"
A doua zi vine presedintele se saluta protocolar cu seful lui Titi si cu ceilalti angajati, cand ajunge la Titi se iau se pupa sa imbratiseaza ca 2 foarte buni prieteni...Normal ca seful lui Titi moare de ciuda... si ii spune lui Titi:
"Bah Titi manca-ti-as norocul, de unde il stii tu pe presedinte mah?"
"Asta nu-i nimic, il stiu si pe papa de la Roma..."
Fac ei imprumut la banca, ceareuri peste ceareuri si pleaca la Roma... Acolo in piata Sf Petru era papa la balcon si saluta multime...cand il zareste pe Titi... ii face cu mana si il cheama la balcon... Acolo se pupa ei se imbratiseaza ca 2 prieteni la catarama care nu s-au mai vazut de mult timp... Titi stiind ca il asteapta seful pe afara isi ia ramas bun de la papa si pleaca... Jos isi gaseste seful cu spume la gura zvarconlindu-se:
"Ce-ai patit sefule...ce s-a intamplat?"
"Pai au venit 2 japonezi la mine si m-au intrebat:
Cine-i tipul ala la balcon cu Titi matriterul?"
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Apr 14, 2006 1:49 pm

Patru prieteni in vacanta. La hotel, neavand prea multi bani, hotarasc sa doarma cate doi in camera. Unul din ei sforaia cumplit, asa ca au convenit sa doarma in camera cu el pe rand, fiecare cate o noapte.
A doua zi dimineata, vine primul cu ochii rosii, parul ravasit etc.
- N-am putut dormi toata noaptea, am stat in fotoliu si m-am uitat la el!
A treia zi, urmatorul, rupt de somn si el:
- Cum sa dorm, se clatina acoperisul de la sforaitul astuia, am stat toata noaptea in fotoliu si m-am uitat la el!
A patra zi vine ultimul dintre ei odihnit, proaspat, bine dispus.
- Cum ai reusit sa te odihnesti?!?
- Pai... inainte de a ne baga in pat, l-am strans in brate tandru, l-am sarutat dulce si i-am spus "Noapte buna". N-a inchis un ochi toata noaptea, a stat in fotoliu si s-a uitat la mine!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Afaceri in stil american...

Mesajde nbm » Sâm Apr 15, 2006 12:53 am

mai vechi, dar bun:

Jack, un istet om de afaceri, vorbeste cu fiul sau:
Jack: "Vreau sa te insori cu o fata pe care o aleg eu."
Fiul: "Imi voi alege singur mireasa."
Jack: "Dar fata este fiica lui Bill Gates."
Fiul: "Ei bine, in acest caz..."
Apoi, Jack se intalneste cu Bill Gates.
Jack: "Am un fiu pentru fiica ta."
Bill Gates: "Dar fata mea este prea tanara pentru casatorie."
Jack: "Dar tanarul este vice-presedinte la Banca Mondiala."
Bill Gates: "Ah, in acest caz..."
In sfarsit, Jack se duce sa se intalneasca cu presedintele Bancii Mondiale.
Jack: "Iti recomand un tanar pentru a fi vice-presedinte."
Presedintele: "Dar deja am mai multi vice-presedinti decat am nevoie."
Jack: "Dar tanarul este ginerele lui Bill Gates."
Presedintele: "Ah, in acest caz..."
Acesta este un mod de a face afaceri.
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Lun Apr 24, 2006 1:49 pm

Morons of 2005

1. WILL THE REAL DUMMY PLEASE STAND UP? AT&T fired President John Walter after nine months, saying he lacked intellectual leadership. He received a $26 million severance package. Perhaps it's not Walter who's lacking intelligence.

2. WITH A LITTLE HELP FROM OUR FRIENDS: Police in Oakland, CA spent two hours attempting to subdue a gunman who had barricaded himself inside his home. After firing ten tear gas canisters, officers discovered that the man was standing beside them in the police line, shouting, "Please come out and give yourself up."

3. WHAT WAS PLAN B??? An Illinois man, pretending to have a gun, kidnapped a motorist and forced him to drive to two different automated teller machines, wherein the kidnapper proceeded to withdraw money from his own bank accounts.

4. THE GETAWAY! A man walked into a Topeka, Kansas Kwik Stop and asked for all the money in the cash drawer. Apparently, the take was too small, so he tied up the store clerk and worked the counter himself for three hours until police showed up and grabbed him.

5. DID I SAY THAT??? Police in Los Angeles ha d good luck with a robbery suspect who just couldn't control himself during a lineup. When detectives asked each man in the lineup to repeat the words: "Give me all your money or I'll shoot", the man shouted, "that's not what I said!".

6. ARE WE COMMUNICATING??? A man spoke frantically into the phone: "My wife is pregnant and her contractions are only two minutes apart". "Is this her first child?" the doctor asked. "No!" the man shouted, "This is her husband!"

7. NOT THE SHARPEST TOOL IN THE SHED! In Modesto, CA, Steven Richard King was arrested for trying to hold up a Bank of America branch without a weapon. King used a thumb and a finger to simulate a gun... Unfortunately, he failed to keep his hand in his pocket. (hellooooooo)!

8. THE GRAND FINALE!!! Last summer, down on Lake Isabella, located in the high desert, an hour east of Bakersfield, CA, some folks, new to boating, were having a problem. No matter how hard they tried, they couldn't get their brand new 22 foot boat, going. It was very sluggish in almost every maneuver, no matter how much power they applied. After about an hour of trying to make it go, they putted into a nearby marina, thinking someone there may be able to tell them what was wrong. A thorough topside check revealed everything in perfect working condition. The engine ran fine, the out-drive went up and down, and the propeller was the correct size and pitch. So, one of the marina guys jumped in the water to check underneath. He came up choking on water, he was laughing so hard.
NOW REMEMBER...THIS IS TRUE: Under the boat, still strapped securely in place, was the trailer!
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cubu » Mie Mai 03, 2006 12:12 am

Unde isi petrece doctorul Ciomu vacanta?
In Retezat.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Mai 05, 2006 10:16 am

Un ceh merge la oftalmolog care ii arata pe tabla literele:
'C Z W X N > Q S T A C Z'.
- Poti sa citesti asta? il intreaba doctorul?
- Daca pot sa citesc? Chiar il cunosc pe tip!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Vin Mai 05, 2006 10:58 am

A fost inregistrata oficial in sistemul international unitatea de masura pentru prostie: bekalul. Ca subdiviziuni oficial acceptate ale bekalului regasim vanghelul. Ecsemplu: Ion e prost de 1 bekal shi 4 vangheli.
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde nbm » Lun Mai 08, 2006 1:43 pm

Un tanar dintr-un sat trebuia sa se casatoreasca, avand de-acum varsta.
Cauta... cauta...
Se indragosteste, vine si arata parintilor aleasa inimii lui. Tatal lui se uita la ea, il ia de-o parte pe fiul sau si-l intreba:
- De-ai cui este?
- De-ai lui Pavalache, tata!
- Pai, in situatia asta nu poti sa te casatoresti cu ea, fiindca-ti este sora. Asta, e... imi pare rau... stii valurile tineretii, eu si cu mama ei...
Necajit tanarul cauta o alta fata. Gaseste, asa ca o prezinta si pe aceasta. Tatal il i-a deoparte:
- Este de-ai lui Stroe nu? Nu poti sa te casatoresti cu ea ca-ti este sora. Stii?!? Valurile tineretii, fiule. Imi pare rau.
Necajit fiul il intreaba:
- Auzi tata? Pe fata lu' Cristea o stii?
- Da fiule si ea iti este sora!
- Dar pe a lu' Marin o stii?
- Da!
- Si imi este tot sora?
- Da fiule! imi pare rau... valurile tineretii!
Dezamagit fiul se duce la maica-sa si-i spune:
- Auzi mama nu vreau sa faca scandal in casa, dar tata cand era tanar era armasarul satului! Asta s-a culcat cu toate femeile din sat. Acum cand vreau sa ma insor si eu imi spune ca nu pot cu aia ca mi-e sora, cu aia nu ca mi-e sora... Ce sa fac, ca am ajuns la disperare?
- A.... da-l dracu' mama si insoara-te cu care vrei ca nici el nu este tactu'...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde cubu » Dum Mai 14, 2006 11:13 am

Gheorghe il suna pe Ion acasa, iar la telefon raspunde baiatul, Gigel, care vorbeste in soapta.
- Gigele, taica-tu e acasa?
- Da.
- Da-mi-l la telefon.
- Nu pot.
- De ce?
- E ocupat.
- Bine, dar maica-ta e?
- Da.
- Da-mi-o pe ea.
- Nu pot.
- De ce?
- E ocupata cu tata.
- Atunci cheam-o pe bunica.
- Nu pot.
- De ce?
- E ocupata cu mama si cu tata.
- Mai Gigele, da-mi sa vorbesc cu cineva, cine mai e pe acolo?
- Politia.
- Da-mi pe cineva de la politie, atunci.
- Nu pot.
- De ce?
- Sunt ocupati cu mama, tata si bunica.
- Baiete, ce dracu se intampla? Ce fac ei acolo?
- Ma cauta pe mine...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde marian jan » Dum Mai 14, 2006 11:53 am

gheorghe se duce la nunta in sat.se striga darul.gheorghe:
-din partea mea 300 de lei si-o oaie!(catre nevasta:)Ridica-te,fa in picioare sa te vada lumea!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Sică » Mie Mai 17, 2006 8:00 am

sper sa nu mai fi fost postat.

Scufita Rosie si Scufita Roz se plimbau prin padure. La un moment dat se intilnesc cu Lupu' Scufita Rosie, care stia povestea a luat-o-ntr-o parte. Scufita Roz, care nu o stia, a luat-o-n toate partile.
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Sică » Lun Mai 22, 2006 10:11 am

Un ungur si un roman la vanatoare, impusca o rata si nu stiau cum sa faca s-o imparta. Romanul zice: "Bai ungure uite cum facem ne tragem cate un picior in coaie si cine se vaita cel mai putin ia rata." Isi ia romanu avant si ii da un mare picior in coaie la ungur; unguru lesinat de durere ii zice ca-i randul lui sa dea la care romanu ii raspunde: "Lasa, ba, ungure, ia tu rata!"
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde cubu » Mar Mai 23, 2006 8:06 am

Iepurasul se intalneste cu ursul in padure:
- Ursule, ai auzit ca au facut astia bere cu numele tau?
Ursul, fericit, se duce la bar:
- Barman, da-mi si mie o bere Danutz.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Arthemis » Sâm Iun 03, 2006 12:59 pm

Jurnalul lui Winettou:
15 mai 1885: Astazi, in cursul mutarii tarcului, s-a pierdut scroafa tribului. Toti razboinicii am plecat in cautarea ei, dupa trei ore am gasit-o si de bucurie am regulat-o toti.
18 septembrie 1885: Acum 3 zile s-a pierdut soacra sefului de trib, in cursul mutarii spre plaiurile de iernat. Toti razboinicii am plecat in cautarea ei, am gasit-o astazi si de bucurie am regulat-o cu totii.
20 decembrie 1885: Acum 7 zile, in timpul unei vanatori, din cauza unei furtuni de zapada, m-am pierdut. Mi-e frica ...


Sot si sotia in noaptea nuntii.
Ea: Te rog sa fii bland cu mine, e prima data!
El: Pai stiam ca ai mai fost casatorita de 3 ori!
Ea: Da, dar primul era psiholog si ii placea doar sa vorbeasca despre
asta, al doilea sot era ginecolog si ii placea doar sa se uite, iar al
treilea era filatelist...Doamne, ce dor imi e de el !!!


Bula a invatat la scoala despre diferenta dintre teorie si practica dar nu a inteles mai nimic.Se duce la taica-su si il roaga sa-i explice. Tata cheama partea feminina:
-Fetito, ia zi, daca un arab ti-ar da $1000 te-ai culca cu el?
-Cum sa nu taticule, mi-as lua si eu fusta mini, geaca de piele...
-Nevasta, daca un arab ti-ar da $1000 te-ai culca cu el?
-Normal, mi-as lua gresie in baie...
-Mamaie, daca un arab ti-ar da $1000, te-ai culca cu el?
-Cum sa nu, mi-as lua si eu medicamente...
-Vezi ma Bula care e diferenta dintre teorie si practica?
-Sincer sa fiu, tot nu inteleg.
-E simplu, ma! Noi teoretic avem trei mii de dolari, practic insa avem trei curve.


Pe o banca, in parc, doi indragostiti se imbratiseaza.
La un moment dat, langa ei se asaza un domn, care o fixeaza cu privirea pe femeie. In cele din urma,
partenerul ei nu mai suporta si izbucneste:
- N-am mai pomenit atata obraznicie !
- Regret, nu vreau sa va deranjez, dar trebuie sa-i cer nevestei cheia de la casa!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Iun 21, 2006 8:59 pm

Cum s-au cunoscut Dana si Adrian Nastase?

Au avut un prieten comun.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Iun 23, 2006 1:07 pm

Un vanator intra intr-un magazin de profil.
- Pantaloni de camuflaj aveti?
- Avem, dar nu-i gasim!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nbm » Mie Iun 28, 2006 3:24 pm

Noapte de iarna, furtuna, un brutar tocmai voia sa inchida magazinul, cand intra pe usa un client infrigurat care voia sa cumpere doua cornuri.
- Sunteti insurat, domnule? intreaba brutarul.
- Bineinteles! Dar ce, credeti ca mama m-ar fi trimis la cumparaturi pe o vreme ca asta?!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Cristy » Joi Iun 29, 2006 7:09 pm

Sper ca nu s-a mai spus, dar am cautat si nu l-am gasit.

La o gradinita merge in vizita George Bush... le explica la copii cum se mentine democratia, cum se lupta impotriva terorismului etc...
„Si acum daca aveti intrebari, nu ezitati sa le puneti!“
Bob din prima banca:
„As avea eu 3 intrebari:
1. De ce ati castigat alegerile desi voturile d-voastra erau minoritare?
2. De ce ati atacat Irakul fara motiv?
3. Nu credeti ca cel mai mare atac terorist din lume a fost cel de la Hiroshima??â€Â
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde ghionoiul » Vin Iun 30, 2006 2:28 pm

Nişte programatori in pauză de ţigară. Unu povesteşte ultima lui cucerire amoroasă.
- Bă, să vedeţi, am agăţat in discotecă o blondă super-adevărată, craci beton, ţaţe, tot tacamul (...ăştia blazaţi rău mai trăgeau cate-un fum...), am dus-o acasă, am dezbrăcat-o şi am inceput (...ăia plictisiţi de numa'...) şi i-am tras-o in pat, după aia in picioare, la perete, p-ormă am intins-o pe masă, peste tastatura noului meu computer...
Ăştia se trezesc instant din apatie:
- Ce mă, ţi-ai luat computer nou ?!!
Picus canus
Avatar utilizator
ghionoiul
 
Mesaje: 1359
Membru din: Vin Mar 12, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Bancuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron