bancuri cu prostanac

bancuri de toate felurile. se servesc calde

Mesajde kant emir » Lun Dec 07, 2009 5:02 pm

culmea prostiei (sau a politicii, sau a inconstientei, sau a calcatului pe-o ureche):


sa te culci presedinte si sa te trezesti prostanac.
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Dec 07, 2009 5:05 pm

(completare la cel de mai sus)

culmea consolarii (nu pentru amante de presedinti, ci pentru geonaci):

daca te culci cu un presedinte si te trezesti cu altul, nu e din cauza de prostănăcie, ci e din cauza ca politica e o curva
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mar Dec 08, 2009 7:54 pm

pentru ca nu avem categoria "bancuri scurte", il pun aici pe cel mai scurt:

geoana presedinte

si unul dintre cele mai scurte comentarii la bancurile scurte:

terminati cu bancurile!

(cu varianta terminati cu prostiile!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Dec 09, 2009 10:19 pm

politica cea izvoditoare de bancuri
q: Ce inseamna PSD?
a: Presedinte in Seara de Duminica.






q: Ce inseamna PDL?
a: Presedinte in Dimineata de Luni.


sau nu-i politica? e numai geoana?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Dec 09, 2009 11:28 pm

btw de asta:
Compania Adobe a hotarat ca versiunile de Photoshop CS4 distribuite in Romania vor salva fisierele in format .PDL nu .PSD ca pana acum.


daca mai gasesc bancuri cu geaoana si campania lui, cred ca facem split
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Joi Dec 10, 2009 2:09 am

tot de pe la radio erevan:
q1 - Ce-au facut romanii in timpul mandatului de presedinte al lui Geoana?

a1 - Au dormit.



q2 - Ce i-a pus Moş Nicolae lui Mircea Geoană in ghetuţe?

a2 - Programul “Geoană-Preşedinte”

(completare pentru a2: era varianta demo)

(completare la completare: mircea cauta acuma crack, pe la CCR
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ciuhandru » Joi Dec 10, 2009 9:53 am

- Cine este in spatele lui Traian Basescu?
- Mircea Geoana.

Traian Basescu a lovit un copil. Pe Mircea Geoana.
Regele si Patria! Nihil sine Deo!
Avatar utilizator
Ciuhandru
Burghez monarhist
 
Mesaje: 1394
Membru din: Joi Ian 26, 2006 12:00 am
Custom user title: Burghez monarhist

Mesajde eliana » Joi Dec 10, 2009 1:32 pm

Dilema electorala a sahistului: Sa iau nebunul sau pionul?
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde kant emir » Joi Dec 10, 2009 11:11 pm

insemnarile unui prostanac:


• Ora 21. Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat!L-am invins pe Basescu cu 52-48, frate o sa-l trimit la taiat de stuf in Delta, la Vantu. Voi reforma Romania voi anula toate taxele si inpozitele care ma incurca de cate ori trebuie sa ies la televizor sa vorbesc oamenilor care m-au votat si carora le multumesc! asta e victoria lui Crin si a lui Hrebenciuc, desi e victoria mea sunt fericit va pup va pup va pup (Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat! Am castigaaaaaat!) ne vedem la nationalizare!
Mihaela, dragostea mea, si mama care stiu ca stai la televizor, si tata din ceruri...

sper ca Traian sa fie barbat si sa stie sa accepte infrangerea, sa depaseasca acest moment trist si dificil

• Ora 21.30. Am castigat ! L-am invins pe marinar poate nu chiar cu 52-48, dar sigur cu 51-49. O sa-l trimit la taiat stuf in Delta sa se invete minte, da` o sa il tratez cu respect si o sa-l dezleg doua ore pe zi. Am vrut sa cobor taxele si impozitele, da` nu am cum, ca m-au sunat de la FMI si mi-au spus ca nu-i voie si ca imi trag una peste degete daca ma prind ca umblu la fiscalitate. Ei, important e sa-i umilesc pe nenorocitii de pedelisti. Le mai multumesc odata lui Crin si Mihaelei, dragostea mea si mamei de la televizor si tatei din ceruri pentru victoria mea.

• Ora 22,00. Bai tata, sunt convins ca am castigat, fie chiar si la mustata. 50,1 la suta sa iau eu, restul nu ma intereseaza. Chioru naibii se lauda cum ca…. doamne fereste N-o sa-l trimit chiar la stuf, da-l naibii de marinar, dar cat pot, il fac sa se simta mic in fata mea. O sa ii ofer la misto un post de directoras in Ministerul Transporturilor, la biroul unde se vor primi dosarele pentru licitatiile pe care le vor castiga oamenii mei. Cat despre impozite, baietii de la FMI au strgat "No way! Nu te apropia de taxe". Cand le-am spus ca ma gandesc sa le cresc, au zambit si m-au poftit sa le arat calculele. Sa nu uit sa ii trimit un mesaj lui Crin in care sa ii spun cateva cuvinte de multumire.

• Ora 23. Treaba e mai conplicata. E ca si cum as fi castigat, da` de fapt gurile rele zic ca am pierdut. In fine, nu vreau sa ma gandesc acum la asta. E mai important sa imi fac guvernul. Iohannis nu-mi raspunde, da` mi-a scris ca o sa ma sune el, sa nu-l mai deranjez o vreme. Vantu nu-i acasa, ca tare as fi avut nevoie de un masaj. Desi ultima data, cand m-a pus sa-i masez talpile si ceafa, parea tare bucuros. Acu uite ca nu raspunde…M-am gandit si la taxe mai bine. Da-le naibii, le dublez ca alta varianta nu este. Da` numai pedelistilor, sa se invete minte. Lui Chioru, o sa-i dau totusi un post de ministru, ca sa vada ca nu am nimic de impartit cu el. Nu-l mai sun pe Crin, da-l naibii de Mireille Mathieu. Sa-l sun ca sa-i spun, ce ?

• Ora 06,00. Futu-i ma-sa, ca am ratat si alegerile astea! Am fost totusi 11 ore presedinte. N-am apucat sa fac vizite in strainatate in tinpul mandatului , da` le-am scris celorlalti sefi de state sa vina in vizita rapid in Romania. Si sa faca bine sa vina in urmatoarele 4 ore, ca sa ma mai prinda presedinte. Din 147 mailuri, 146 mi s-au intors cu un mesaj din ala automat in care mi se multumeste pentru mesaj si ca in masura in care agenda presedintelui va permite, voi fi sunat in urmatoarele luni de zile. Acasa insa mi s-au dat toate onorurile de stat. Cativa sclavi adusi de la partid au dansat Hora Unirii in costume traditionale, iar doi tristi au imitat ciocarliile. Unul deghizat in ministru de finante m-a intrebat ce sa faca cu impozitele. I-am spus sa le urce de 10 ori, da-i dreaq de sarantoci si de nemernici, le trebuie politica? O sa-l sun totusi pe Crin, sa-i multumesc ca din cauza lui am pierdut si alegerile astea. Ca mai mult m-a incurcat….
sper sa nu aiba si el caseta aia

• Ora 07,00. Cred ca am sa abdic. Desi tara ma vrea, BEC nu confirma rezultatele voturilor. Chiar, oare unde se duc presedintii cand se duc ? Domnule Basescu, stiti ca eu v-am iubit intotdeauna. Vantu si Patriciu m-au pus sa ma comport asa, stiti asta….La Externe aveti pe cineva dom` Basescu ?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Vin Dec 11, 2009 2:17 am

Venit-a iarna la romani
Se duc pe Vint ciulinii
Se ofiliră-n noapte luni
Si rozele, si crinii


De dimineaţă-s fara chef
Ma simt o panaramă
Că m-am trezit cu Băse şef
Dar m-am culcat cu Geoană!
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde kant emir » Mie Dec 16, 2009 5:16 pm

cica Geoana l-a depasit pe Bula la bancuri

(insa Bula nu a cerut renumararea bancurilor...)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ciuhandru » Mie Dec 16, 2009 5:53 pm

Ba tocmai ca, suparat foc, Bula cere renumararea!
Regele si Patria! Nihil sine Deo!
Avatar utilizator
Ciuhandru
Burghez monarhist
 
Mesaje: 1394
Membru din: Joi Ian 26, 2006 12:00 am
Custom user title: Burghez monarhist

Mesajde kant emir » Mie Dec 16, 2009 6:07 pm

bula nu e prostanac

bula e barbat
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am


Înapoi la Bancuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron