bancuri cu si despre casnicie

bancuri de toate felurile. se servesc calde

Mesajde nbm » Vin Aug 25, 2006 4:29 pm

O tipa se duce la un sexolog:
- Domnule, nu stiu ce sa ma mai fac, de fiecare data cand facem dragoste, sotzul meu urla ingrozitoor !
- Pai nu e bine ? asta ar trebui sa va bucure,
- Ba da, ba da, dar ma trezeste...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Aug 25, 2006 4:35 pm

Sotul:
- Iţi promit că te fac cea mai fericită femeie din lume.
Soţia:
- Cand pleci?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde nbm » Vin Aug 25, 2006 4:53 pm

Un tip vorbeste cu prietenul lui:
- M-am gandit sa-mi omor nevasta... dar incerc sa gasesc solutia crimei perfecte... ma tot gandesc si nu-mi vine nici o idee...
Amicul, mai hatru din fire, ii zice:
- Simplu, fa sex cu ea tot timpul, dar tot timpul, si o s-o obosesti atat de tare ca o sa moara. Crima perfecta!
Se intalnesc peste 6 luni. Nevasta era frumoasa, infloritoare, iar sotul abia se mai tara.
- Ce faci? il intreaba prietenul.
- Hmm, asa si asa, dar uita-te la ea, proasta, habar n-are ca-i pe moarte!!!
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Lun Aug 28, 2006 11:04 pm

Patru barbati stau de vorba la o sticla de vin. Fiecare se lauda cu performantele sale sexuale. Primul : Eu o regulez pe nevasta-mea o data pe luna. Al doilea : Eu de doua ori pe luna. Al treilea : Eu o data pe saptamana. Al patrulea : Eu de doua ori pe saptamana. La care primul : Da' tu nici n-ai nevasta ! Al patrulea : Aa, nu despre a ta era vorba ?
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde nbm » Joi Aug 31, 2006 1:35 pm

zeitzo, p-asta l-am postat si eu acu citeva zile pe unu din threadurile alaturate :D

Doi prieteni se reintalnesc dupa multí£ vreme.
- Unde ai fost anul trecut in concediu?
- La Constanta.
- Si cum a fost?
- Infiorator! Imediat ce am ajuns in gara, eu am fost batut mar si nevasta-mea a fost violata!
- Groaznic! Si anul asta?
- Tot la Constanta.
- Si-a fost totul OK?
- Da' de unde! Chiar in gara, eu am fost batut mar si nevasta-mea a fost violata!
- Iisuse! Si la anul unde plecati?
- Pai, nevasta-mea vrea tot la Constanta...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Pinguinu » Vin Noi 03, 2006 1:34 pm

La o banca intra un individ mascat, cu un pistolin mana si striga:
- Nu misca nimeni. Acesta este un jaf armat.
Toata lumea ramane inmarmurita de groaza. tipul se duce la o caserita si ii spune:
- Doaman o sa te impusc.
Tipa speriata il roaga:
- Domnule, va rog nu! Am copii acasa, fac orice numai nu ma impuscati.
Tipul spune:
- Da? Chiar faci orice ca sa nu te impusc? Atunci fa-mi repede un sex oral.
Tipa se impotriveste prima data, dar la amenintarile individului face cele solicitate. Dupa ce termina, tipul foarte fericit isi scoate masca de pe fata si-i spune candid:
- Ai vazut nevasta ca se poate? Erai tare revoltata acasa...
A umblat pisica neatenta odata
In curte la un motan
Iar curcanul smecher o vazu `ncordata
Si gandi: "Why not?!"
Avatar utilizator
Pinguinu
Junior Member
 
Mesaje: 372
Membru din: Dum Aug 21, 2005 11:00 pm

Mesajde Dragoon » Sâm Noi 04, 2006 2:35 am

Cica merge bula si-l intreaba te taicasu':" tati, tati... ce inseamna logodna?"
si dupa multa si multa gandire tata ii raspunde: " mai fiule.....stii bicicleta aia care o vezi zilnic in vitrina la magazinul din centru? Imagineaza-ti k ti-o cumpar aku si nu ai voie sa te plimbi cu ea pana la ziiua ta"... =)) =))
Dragoon
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 04, 2006 2:10 am
Localitate: Timisoara

Mesajde fabitm » Dum Noi 05, 2006 3:34 pm

foarte fain hihih
fabitm
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:48 pm
Localitate: literatura

Mesajde anjin-san » Mar Iun 23, 2009 9:54 pm

ea: dragul meu, avem deva o relatie serioasa, suntem impreuna de doua luni, cand ma prezinti familiei tale?
el: acum nu se poate, sotia este in delegatie si copiii in vacanta......
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Mesajde eliana » Joi Noi 12, 2009 5:11 pm

Un tip se trezeşte dimineaţa, ia ziarul de la uşă, se uită pe numerele de la loto şi vede că i-au ieşit toate cele şase. Cum avea un serviciu pe care nu il suporta, pleacă tacticos la serviciu, intră in audienţă la şef şi il anunţă cu satisfacţie că demisionează.
Şeful spune că e alegerea lui, ii mulţumeşte pentru cei peste 20 de ani lucraţi in firmă şi ii dă un bonus de despărţire de 200.000 de euro.
Omul, fericit nevoie mare, in drum spre loterie intră la reprezentanţa BMW şi cumpără cel mai scump model, in valoare de 200.000 de euro.
Cand să dea banii, este anunţat că, deoarece este clientul cu nr.1.000.000, primeşte maşina gratis.
- Cand e să ai noroc, ai noroc, zice omul bucuros că a rămas şi cu cei 200.000 de euro şi are şi BMW nou nouţ.
Trece pe la loto, ridică milioanele şi pleacă acasă.
Stă pe terasă, la o bere şi o vede pe soţia sa venind acasă, cu bicicleta. Moment in care trece pe stradă o betonieră şi o calcă.
- Asta e, zice omul, cand e să ai noroc, ai noroc pană la capăt!
ghionoiul: sunt câteva domenii în care românul este în mod caracteristic atașat de tradiție - ritul bisericesc, raporturile cu familia și aspectul paginilor web

Imagine
Avatar utilizator
eliana
Administrator
 
Mesaje: 1939
Membru din: Dum Iun 14, 2009 11:00 pm
Custom user title: αλαξανδρα

Mesajde dutchess » Mie Noi 18, 2009 11:24 am

- Le vezi pe tipele-alea care merg in fata?
- Da.
- Ei, afla ca cea din dreapta e nevasta-mea,iar cea din stinga-i amanta mea.
- Foarte ciudat. La mine-i invers!
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde kant emir » Lun Noi 23, 2009 4:27 pm

(cica e un vechi proverb tibetan)

Daca femeia ar fi buna, cu siguranta ar avea si Dumnezeu una.
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Visul lui Ion

Mesajde Invincible » Vin Dec 11, 2009 9:10 am

Ion a sarutat-o pe nevasta-sa pe obraz si a adormit.
Cand s-a trezit, a vazut un tip ciudat care statea la capul patului, imbracat cu o roba alba:

- Cine esti? intreaba Ion, si ce cauti in dormitorul meu?
- Asta nu e dormitorul tau, iar eu sunt Sfantul Petru.
- Adica... sunt mort?! Nu se poate! Mai am atatea lucruri de facut in viata! Nici nu mi-am luat la revedere de la familie! Trebuie sa ma trimiti inapoi!

- Ok... poti sa te reincarnezi dar... nu te putem trimite inapoi decat ca o gaina.

Ion a fost devastat, dar stiind ca era o ferma nu prea departe de casa sa, a rugat sa fie trimis inapoi ca o gaina. Flash de lumina si *poof* s-a trezit acoperit de pene si ciugulind de pe pamant.

Cocosul s-a dus la el si i-a zis:

- Deci... tu esti gaina cea noua? Cum iti place prima zi aici?
- Nu e chiar asa de rau, zice Ion, dar am o senzatie ciudata, parca explodez.
- Ovulezi, nu-mi spune ca n-ai mai facut niciodata un ou?
- Niciodata!
- Eh... relaxeaza-te si lasa sa se intample...

Cateva secunde (destul de incomode) mai tarziu, un ou iese de sub coada sa. Un sentiment intens de relaxare il cuprinde, iar emotiile il coplesesc, devenind mama pentru prima oara.

Cand a facut al doilea ou, sentimentul de fericire a fost si mai coplesitor si a stiut atunci ca reincarnarea sa ca gaina a fost cel mai bun lucru care i s-a intamplat vreodata!

Cuprins de fericire, a continuat si exact cand trebuia sa scoata si al treilea ou, a simtit o lovitura incredibil de puternica in ceafa si a auzit-o pe nevasta-sa:

- IOANE!!! Trezeste-te dracu', betiv nenorocit! TE CACI IN PAT!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde Invincible » Vin Dec 11, 2009 10:40 am

Acum doua saptamani a fost ziua mea. Cand m-am trezit dimineata nu ma simteam prea bine dar speram ca sotia o sa-mi cante "Multi ani traiasca..." si eventual o sa-mi dea un cadou, dar ea nu mi-a zis nici macar buna dimineata... Copiii si ei s-au asezat la micul dejun fara sa ma felicite.

Am ajuns deprimat la birou, cand am intrat pe usa, secretara plina de euforie mi-a zis "La multi ani!"... M-am simtit un pic mai bine, macar ea si-a adus aminte de ziua mea...

Am lucrat normal si spre dezamagirea mea nimeni din prieteni sau rude nu m-a sunat sa ma felicite. Aprope de pranz secretara a intrat la mine in birou si mi-a zis: " Ce ar fi sa mergem sa mancam impreuna " I-am raspuns ca e cea mai buna propunere pe care am auzit-o in toata ziua si am acceptat.

Am ales un restaurant intim unde am mancat bine, am baut si ne-am distrat de minune. In masina, in drum spre birou, ea mi-a zis: " Intr-asa o zi speciala de ce sa ne mai intoarcem la birou, mai bine vino la mine acasa si continuam sa ne distram!"... "Bine!" am zis "hai, si asa mai bem cate un paharel"...
Odata ajunsi in apartamentul secretarei mi-a zis: "Sper ca nu te deranjeaza daca am sa ma simt mai 'comoda' "... "Nuuuu, nici o problema" i-am raspuns, iar in sinea mea ma gandeam ca o sa fie o experienta interesanta.

Ea a intrat in dormitor si dupa cate clipe a iesit........ cu un tort imens cu lumanari, urmata de sotia mea, copiii, prieteni si rude, care cantau in cor "La multi ani!" ...iar eu stateam ca un idiot in chiloti in mijlocul sufrageriei...

Asta e motivul pentru care am dat-o afara pe secretara... Cu sentimentele nu se joaca!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde dutchess » Mie Ian 13, 2010 1:45 pm

O tanara se adreseaza vanzatoarei de la un magazin de cosmetice:
- As dori ca barbatul meu sa imi acorde mai multa atentie. Aveti cumva un parfum care miroase ca un computer?
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde dutchess » Joi Ian 14, 2010 4:47 pm

Un sofer de tir intra intr-un bordel de pe traseu, pune 500 de dolari pe masa patroanei si spune:
- Ai aici 500 de parai, da-mi cea mai grasa si nasoala femeie pe care o ai si trimite-mi in camera si o portie din cea mai arsa, lipita si fara gust mincare de la bucatarie.
Patroana :
- Iubi...dar de banii astia iti dau cea mai misto femeie de pe aici, plus ca te hranesc 3 zile cu cele mai fine mincaruri.
Soferul : - Honey, n-am chef de sex, mi-e dor de casa !
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde anjin-san » Joi Ian 14, 2010 5:04 pm

o batranica mergea pe strada. la un moment dat se prabuseste in fata ei un tip care a cazut de la etajul patru.
mamaia speriata- maica esti bine?
tipul(ridicandu-se fara probleme)- nu-ti face probleme mamie, yo sunt parasutist profesionist.
mamaia- pai si unde ti-e parasuta.
tipul- sus la patru, o bate barbatul ei.
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde anjin-san » Mie Ian 20, 2010 12:45 pm

Un tip da sa traverseze strada…O voce suava in spatele lui:
-Nu traversa!
Omul nu traverseaza si in fata lui accident groaznic, trece un autobuz pe rosu, pietonii mor toti etc.

Ajunge omul la gara, da sa cumpere un bilet la tren, aceeasi voce:
-Nu cumpara bilet la trenul asta!
Omul nu cumpara, si a doua zi afla ca trenul a deraiat si au murit toti calatorii.

-Doamne, iti multumesc ca ai grija de mine, spune omul cu voce tare.
-Nu este Domnul, sopteste vocea suava, sunt eu, ingerul tau pazitor!
-Ingerul meu pazitor! (se mira omul), stii, tare mult mi-am dorit sa te vad, nu ai putea sa te transformi intr-o giza,un fluture or something? Un fluture vine si se aseaza in palma omului.

Omul striveste in pumn fluturasul, mormaind printre dinti:

-Unde erai mai coaie cand m-am insurat??
Avatar utilizator
anjin-san
 
Mesaje: 1045
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:00 pm

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde kant emir » Mie Ian 20, 2010 5:01 pm

vine acasa jupanu' X si isi gaseste nevasta in pat, cu unul dintre prietenii lui; fara un cuvant, ia pusca din dulap (avea omu' un dulap cu pusca inclusa) si il impusca pe individ

nevasta il priveste lung si ii zice: "daca ai de gand s-o tii tot asa, o sa ramai fara prieteni"
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde dutchess » Lun Ian 25, 2010 10:37 am

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul: - Ce s-a intamplat?
- Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
- Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.

Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se intoarce la doctor.
- A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
Doctorul: - Vezi daca-ti tii gura?
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Re: bancuri cu si despre casnicie

Mesajde dutchess » Mar Feb 02, 2010 5:56 pm

Doi soti fac 50 de ani de casatorie si se duc sa serbeze la hotelul unde si-au petrecut luna de miere. Ajunsi acolo povestesc ocazia si sunt tratati regeste, cu sampanie si caviar din partea hotelului. Dimineata cei doi se trezesc si sotia incepe sa-si sufle nasul pe cearsaf.
- Ce faci, draga? Cum poti sa faci asa ceva dupa ce am fost tinuti in puf de hotel?
- Auzi barbate, acum 50 ani te-ai taiat la deget ca sa imi salvezi onoarea... acum e randul meu...
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Anterior

Înapoi la Bancuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron