BUG Mafia vs. Parazitii

Mesajde BUG » Sâm Ian 17, 2004 4:06 am

Initial trimis de D€CR€T
Daca cineva ishi imagineaza k la o asemenea "gala" parazitzii pot lua fatza mafiei se inshala amarnic.
Aceste premii se decerneaza in functzie de ce vor producatorii, shi de cum li se scoala lor k sa-shi vanda trupele pe care le au sub contract. Parazitzii sunt exemplul tipic de trupa pe care NU vrei s-o promovezi. Pt k ei au stricat de atatea ori treaba acestor mancatori de kkt ce sunt producatorii nu vor fi niciodata scoshi in fatza de aceshtia pt k nu indeplinesc conditzia principala necesara. Nu sunt comerciali...Asha k nu mai facetzi asemenea sondaje ca sunt sortite eshecului.


Pentru un fan care a trimis o mie si ceva de mesaje, tin sa-l anunt si precizez :

Toti sunt comerciali. Mai mult sau mai putin. Iti explic eu altadata cum sta treaba cu producatori/manageri/studiouri.
BUG
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Ian 17, 2004 2:53 am
Localitate: ROMANIA

Mesajde gutza36 » Sâm Ian 17, 2004 7:46 pm

Initial trimis de BUG
..fanii B.U.G. sunt de 2 tipuri:
1. Cei care inteleg adevaratul mesaj..

bheay gospodare,
poate vrei sa lamuresti si ce intelegi prin "adevaratul mesaj"..
\\Plus ca change, plus c`est la même chose ...
\\a.karr
Avatar utilizator
gutza36
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Joi Iun 06, 2002 11:00 pm

pentru BUG

Mesajde gianiny » Dum Ian 18, 2004 12:17 am

BUG wrote:
" Iti explic eu altadata cum sta treaba cu producatori/manageri/studiouri."


esti dragutz/a sa detaliezi? cred ca nu m-ar interesa numai pe mine (si chiar ma intereseaza explicatia ta)
gianiny
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Dum Ian 26, 2003 2:17 am
Localitate: bucuresti

Mesajde cerebrum » Lun Ian 19, 2004 6:24 pm

Nu cred ca se merita sa facem o discutie de genu' asta. In primu' rand ptr. ca sunt doua stiluri diferite de hip-hop.
Totusi nu cred ca se mai pot compara cele doo formatii din punct de vedere al pieselor scoase de cele doo in ultimu' timp, mai ales ca Mafia a scos albumu' asta din lipsa de preocupare pe cand parazitii tot nu si-au pierdut ideile mai ales ca si pe albumu' lu Cheloo sunt niste piese bomba care intr-adevar merita sa fie ascultate. Mafia a scos ceva comercial fara vreo legatura cu ce scoteau inainte si poate chiar cu Hip-Hop'u.
O minte stralucita intr-un intuneric total
cerebrum
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Ian 15, 2004 4:03 pm
Localitate: Ghetto-Ploiesti

Se cunoaste...

Mesajde Aurolacul » Lun Ian 19, 2004 7:12 pm

Unele din noile piese mafia sunt chiar bune, dar multe sunt destul de obosite shi nu aduc nimica nou. Acuma se dau pe Snoop Dogg style shi pe DMX sau Xibit. Parazitii incearca sa faca shi ei ceva mai original.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: B.U.G. Mafia vs. Parazitii

Mesajde DaRockwilder » Mie Ian 21, 2004 3:50 pm

Bai mane parazitii castiga si or sa castige de acum incolo teren in fata "mafiotilor" mereu, si asta ptr ca astia au incepus sa haleasca rahat despre : "Sa treaiesti ca mine fara bani in cartier!" Ce pula mea, canta de atata timp si tot nu au bani? Sa-si gaseasca de lucru in pula mea!
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
DaRockwilder
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Ian 21, 2004 3:38 pm
Localitate: romania/constanta

Re: Re: B.U.G. Mafia vs. Parazitii

Mesajde BUG » Mie Ian 21, 2004 6:47 pm

Initial trimis de DaRockwilder
Bai mane parazitii castiga si or sa castige de acum incolo teren in fata "mafiotilor" mereu, si asta ptr ca astia au incepus sa haleasca rahat despre : "Sa treaiesti ca mine fara bani in cartier!" Ce pula mea, canta de atata timp si tot nu au bani? Sa-si gaseasca de lucru in pula mea!


Da, pe undeva tu ai dreptate. E si normal ca pentru stilul lor sa se intample asa ceva. Deocamdata sa bage toata lumea la cap ca ei au avut de spus un lucru si au facut-o. Au plecat de jos, dintre oamenii de rand ai societatii vorbind despre viata din cariere si nu numai. Pula mea .. odata si odata se termina si asta ... ajung sa nu mai aiba nimic de spus. Si de ce crezi ca nu o sa mai aiba nimic de spus ? Raspuns : Pentru ca au cam spus tot.
Cat despre Parazitii .. ce sa zic .. ascult cu placere albumele lor. Pot spune ca sunt fan. Am si fost pe la vreo 3 concerte d-ale lor.
Dar stii cum e ... Parazitii sunt buni..chiar foarte buni ... dar Mafia ... B.U.G. Mafia e la inima si nimic nu o poate detrona de acolo !
BUG
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Ian 17, 2004 2:53 am
Localitate: ROMANIA

Re: Re: Re: B.U.G. Mafia vs. Parazitii

Mesajde DaRockwilder » Mie Ian 21, 2004 6:57 pm

Initial trimis de BUG


Da, pe undeva tu ai dreptate. E si normal ca pentru stilul lor sa se intample asa ceva. Deocamdata sa bage toata lumea la cap ca ei au avut de spus un lucru si au facut-o. Au plecat de jos, dintre oamenii de rand ai societatii vorbind despre viata din cariere si nu numai. Pula mea .. odata si odata se termina si asta ... ajung sa nu mai aiba nimic de spus. Si de ce crezi ca nu o sa mai aiba nimic de spus ? Raspuns : Pentru ca au cam spus tot.
Cat despre Parazitii .. ce sa zic .. ascult cu placere albumele lor. Pot spune ca sunt fan. Am si fost pe la vreo 3 concerte d-ale lor.
Dar stii cum e ... Parazitii sunt buni..chiar foarte buni ... dar Mafia ... B.U.G. Mafia e la inima si nimic nu o poate detrona de acolo !

Mai asa este. De mafia cand aud eu personal imi aduc aminte cel mai bine de De Cartier si Romania care-sa ma scuzati-dar astea rulzz!Acum pe bune!Da parazitii sunt cei mai treaba si mai ales versurile care ating foarte fin la suflet exact pe aia care trebuie!
DaRockwilder
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Ian 21, 2004 3:38 pm
Localitate: romania/constanta

....Parerea mea !! CONTEAZA??? ORICUM NU MA INTERESEAZA!!!!!

Mesajde rap_t_one » Mar Ian 27, 2004 11:22 pm

Hi hihhi!!!!!!
"Rima de la inima la inima , insa nu e chiar asha... !" Zicea vexatu intr-un feat cu la familia!
Sa shti puiule ca shi bug erau in inima mea odata shi acum au ajuns la cur???
Ce faci cand iti ajunge poola la cur?? SHTI????? TE CACI PE EA !!!
Cam asha se intampla cu mafia !!!! Mai am posturi in legatura cu asta shi sper ca le-a citit careva!!!!
Vedeam odata un Yo d'alu Dj Dox la meteveu.... ce sa spun .... ca de obicei : tataee vorbea cel mai mult ; Uzzi a facut o faza de shmecher bashit suta la suta : Dox :" ceva pentru fani?" UZZI:"Filmeaza shi mie shapca!!!"
Bravos natiune Halal sa va fie!!!!! Ghiciti ce scria pe sapca ??????
HAI SA VA VAD CU CURAJ !!! JTITZI>>>>??????????
PANTELIMON
Asta scria !!!!
Shi eu m-am nascut in craiova in calea bucureshti da m-am mutat in alte 2 orase pana acu shi peste tot se traia greu!!!!! Nici acu n-o duc mai bine dar poola mea!!!!! :hehe: =D APLAUZE VA ROG !!! =D
JURIUL A DELIBERAT : PARAZITII RULEAZA CU VITEZA DE BOLID !!! SI NU SE VOR OPRI AICI !!!!!! CEVA NOU DE FIECARE DATA!!!!!!! =D !!!!
DEci "CONDOLEANTE " MAFIOTILOR DE PE FORUM !!!!

:M INFECTATZI-I PARAZITZI !!!!!! :M

"SHi inca ceva , zic inca ceva : doar noaptea-i mai lunga ca poola mea!!!"
" Shi vreau sa spun ca nu mi-e teama de Nea zeama zis mister juice...ma umflu de ras cand lu caddy ii cadi capatana pe jos , pe uzzi-l iert ca-i prost da-i dau osularos .... shi-acu sa vad care din mafie mai misca-n front...!"
Sau cam asha ceva ... oricum bine Getto Daci ...... si mai dau rime din trupe de valoare , ca oricat ash da " sufera , sufera , baietii au probleme psihonotorii!" sau ma lovesc de-a saptea zi " in care de trei lucruri tin cont : 2 platane si un microfon"!!!! Zic pace pentru toti si "va prind degetele in pian mumiilor!!! " :u
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde cezadany » Lun Feb 02, 2004 3:34 am

bine tuh "rap t one"...ai completat cam tot ceea ce au spus ceilalti pe aici...shi nu ca ar fi importanta parerea mea dar..PARAZITII CONTINUA SA CASHTIGE CAT MAI MULT TERITORIU IN FATZA"MAFIOTZILOR"!!!
"I cannot believe in the immortality of the soul . . . . No, all this talk of an existence for us, as individuals, beyond the grave is wrong. It is born of our tenacity of life - our desire to go on living - our dread of coming to an end."
Avatar utilizator
cezadany
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Feb 02, 2004 12:00 am

Mesajde rap_t_one » Lun Feb 02, 2004 11:25 am

;m ;y ;m
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde japarezu » Joi Feb 26, 2004 1:19 am

cu toate ca sant 2 stiluri diferite ...totushi mai buni sau poate mult mai buni sant parazitii
japarezu
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Ian 28, 2004 1:35 pm
Localitate: OLTENITZA

Parazitii

Mesajde Rated X » Dum Mar 21, 2004 8:11 pm

Nu stiu exact cine dar un forumist a spus ca 90 % din fanii B.U.G. Mafia sunt niste inculti. Ei bine nu a zis chiar asa dar o zic eu 90 % sunt niste inculti adica genul de oameni care stau la coltu blocului si sar pe tine ca sa-ti ia 10000 de lei, genul de oameni care din lipsa de ocupatie se iau in gura cu toti fraierii doar pentru ca ei sunt mai smecheri, fac scandal din orice crezand ca stiu ce inseamna rap-ul. Ba e o diferenta in a vorbi despre ce ai trait si chiar a trai ce vorbesti ceea ce Mafia si fanii lor nu o fac. Parazitii au mai mult respect fata de fani in schimb ce mafia se pisa pe ei. Asta catre fanii Mafia cei care va credeti mari si tari cu idolii lor: Ba cum v-ar place sa mergeti la concert si dragii vostrii mafioti sa va injure cartieru, orasul, si chiar pe voi? Ha? Si daca vereunul dintre voi o sa nege asta sa stiti ca va bateti gura degeaba pentru ca eu am fost la asa un concert. Sa va vad daca ati mai fi asa mari fani Mafia dupa ce ei si-ar bate joc de voi? Nu zic ca eu nu ascult Mafia ba chiar chiar cu mare placere dar totusi pana a ma lua la bataie pentru ei cand nu merita...
Oricum nu poti compara Parazitii cu Mafia, e clar ca Parazitii sunt cei mai tari.
Si asta nu e doar parerea mea.

Bafta
Avatar utilizator
Rated X
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Mar 20, 2004 12:00 am

Mesajde tequila » Dum Apr 25, 2004 9:35 am

si eu sunt pt parazitii...mafia, la familia, don baxter, k-gula si altii pt mine sunt in aceeasi oala in care i-a bagat si expirat...
ca voce mi se pare super butch!!!
tequila
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Dum Apr 25, 2004 7:41 am
Localitate: vama veche

...

Mesajde rap_t_one » Dum Apr 25, 2004 2:04 pm

K-gula kiar nu avea ce cauta in inshiruirea ta ... :hi:
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

mdaaaaa...

Mesajde Neddy » Mar Apr 27, 2004 12:27 pm

un lucru care respect la mafia: au recunoscut ca ei canta pt. bani
rimaru a zis ca el nu canta pt. bani :da a cantat cu guta ca murea de foame
cand am fost in expirat si a cantat racla, rimaru zbiera cat il tineau puterile
"imi bag pula-n ele de manele"sau "ma cac pe ele de manele" rimaru are un caracter de cacat da pacat ca e cel mai tehnic MC din romania si are rime de rime, da pacat (dc credeti ca la parasit clonatu',k-gula,dox si swamp)
sa nu uitati ca si cheloo si-a dat cu tesla-n coaie cu "baetii mei asculta doar Hip-Hop si manea" si pe ST "nu sunt o cioara sunt de rasa superioara"
sau "imi bag pula-n ei de bani ma ingrop in datorie" si la mtv zice "cumparati muzica noastra in original daca vreti ca asta sa existe"
oricum eu l-am iertat si pe rimaru si pe cheloo ca in materie de hip-hop au scos materiale foarte bune
oricum pt. mine cei mai tari raman PARAZITII (pacat de versul ala cu maneaua)
asha ca asta e
fiecare trupa si-a pus amprenta in hiphop in stilul ei iar treaba asta trebe respectata
si numai comparati voi pe mafia cu parazitii si cu racla (ca pe ei ii doare-n pula)
deci nu ii mai COMPARATI, vreti sa faceti un lucru bun?CUMPARATI-I
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

Mesajde DIEGYS » Mar Apr 27, 2004 4:20 pm

Bah neddy, tu esti unul dintre aia care au venit acum 2 saptamani in Expirat, cu geci de piele, cu unul de canta pe refren? Cand a inceput Jepcar sa injure ?
Ca sa stiu de unde te iau...

Ca sa fiu pe topic, Para. imiplac mai mult decat Mafia. Stilul gangsta nu mai merge, a plictisit Romania.+ ca au versuri aiurea...Ma duc diseara la Racla, sa vad cum dau baietii. hahaha :) cica vine si fanclubul lui ConectR din Brasov sau Galati...
Drept inainte, alerg ca intr-un vis/
Oare ma indrept spre iad, sau inspre paradis?
Avatar utilizator
DIEGYS
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Mie Mar 10, 2004 12:00 am

Mesajde tequila » Mar Apr 27, 2004 4:53 pm

sa ne povestesti si noua cum a fost ca poate asa o sa ne facem si noi o imagine...plsssss
vara asta am sa beau toata marea si am sa-i pun sarea langa un shot de tequila;)
tequila
Junior Member
 
Mesaje: 61
Membru din: Dum Apr 25, 2004 7:41 am
Localitate: vama veche

Mesajde Dany_S » Mar Apr 27, 2004 6:38 pm

Mie imi plac ambele trupe foarte mult, si le consider cele mai bune din Ro.

Dar ca si preferinta intre cele doua , prefer Parazitii, mai ales in ultimul timp. Am luat ultimul album mafia si sincer am fost deceptionat. Daca si inainte numai cu cartierul cantau, macar beat-urile erau bune, dar la ultimul album nici beat-urile nu mi s-au mai parut grozave.

Parazitii insa la capitolul versuri mi se par net superiori si beaturile pot sa zic ca si ele imi plac mult. sunt mai putin ritmate decat cele de la mafia(care sunt mai in stilul west coast) dar seamana cu stilul de rap francais. Pot sa spun ca fiecare din albumele parazitii mi-ai placut in materie de 99% de la prima la ultima melodie!

De asemenea am observat ca majoritatea fanilor inraiti mafia care au postat, nu-s din Bucuresti, ci din provincie, lucru interesant zic eu......
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

draga DIEGYS

Mesajde Neddy » Mar Apr 27, 2004 9:03 pm

nu, nu sunt eu ala de care zici
dar ii cunosc paia
am auzit ca s-au facut de cacat atunci in expirat
cica au inceput sa cante si dupa 10 secunde a plecat toata lumea din fata scenei , pe urma au mai cantat cateva secunde si s-au oprit
si s-a suit jepcar pe scena si a zis "dc pula mea nu le acordati o sansa"
asta mi-a zis chiar jepcar
si ca pe urma a dat el cu connect-r un freestyle in engleza ,el vreo 20 de versuri si connect-r vreo 50 de versuri
chiar, asha e?
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

....

Mesajde rap_t_one » Joi Apr 29, 2004 12:24 pm

Bah pula mea ... neddy tu cre ca n-ai citit pe threadu asta mai nimic ... c kkt repetam aceasi questie de inshpe mi de ori ... ;B
Eu asha propune s-o lasam in kkt cu chestia asta ... para e supra ... mafia e sub cu toate premiile de le ia !!! Ei sunt ka romanu in general : PROSTI de put ... sunt fosta generatie de copii fara perspectiva ... parerea mea , care "au facut un liceu si degeaba " , nu ca n-avea rost sa faca facultatea , nu-i ducea capatana ... !!Sunt atatea exemple concrete si fanii lor in general sunt tot la fel ca ei ... (zic fanii inraiti , adica aia de traiesc din buzunaru omului cinstit , al copilului iesit sa cumpere o paine si batut in poola mea pana la sange ) !!! Poate mafia a vrut sa traga un avertisment , sa faca ceva , dar fanii au inteles ca tre sa traga la vena si bage iarba in loc de tutun !!! La parazitii sa zicem ca se cunoaste o evolutie ( am vazut k se pune accentu pe chestia cu " baietii mei asculta doar hiphop si manea " ) de cand au aparut cand cantau ca mafia acum ... si prezent , cand se cunoaste un alt vocabular in rimele lor delicioase si pline de idei nastrusnice !!! Deci : bagati-va " umbrela-n cur " si deschideti-o !!!!
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

uff....

Mesajde Neddy » Joi Apr 29, 2004 2:34 pm

sa stii ca mai bine bagi iarba decat tutun(tutunu ucide ,iarba nu)in fine
gangsterii trebuie acceptati chiar daca versurile sunt de 2 stele
chiar daca mafia au versuri de cacat sa stii ca la capitolul sound se caca de la distanta pe racla
de-aia parazitii sunt si peste mafia si peste racla pt. ca au si sound bun si rime facute cu cap
de-abia astept albumul dexteritae al trupei RACLA
in orice caz numai comparati pe mafia cu parazitii
comparati pe mafia cu la familia sau baxter
si pe parazitii cu racla sau zale
care sunt mai buni racla sau parazitii?
Avatar utilizator
Neddy
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Mie Iul 10, 2002 11:00 pm

Mesajde MonsterSnatch » Joi Apr 29, 2004 4:53 pm

Neddy scrie:..care sunt mai buni racla sau parazitii?

..hmmm ..nu mai stiu exact daca a aparut 'cei care te calca pe cap' inainte de 'suta' sau doar am ascultat eu in ordinea respectiva ...si de fapt nici nu conteaza argumentul, cert ramane ca din momentul in care au scos parazitii suta mi se par mai buni decat racla, din toate punctele de vedere.
\\Plus ca change, plus c`est la même chose ...
\\a.karr
Avatar utilizator
MonsterSnatch
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Sadonyx » Lun Mai 03, 2004 12:14 pm

parazitii...parazitii...parazitii...parazitii...si atat..mafia... au fost intr-adevar buni..nu pot spune ca nu mai sunt..inca mai se asculta mafia..dar .../parerea mea e ca mafia sunt o trupa care suna bine doar daca fac play-back..in concerte mi se par jalnici pe langa parazitii..nu se pot compara mormaielile celor de la mafia cu show-ul pe care il fac parazitii in concerte....plus ca cei de la para sunt fff de treaba...
sTay bLind_yEt cOncIouS
Sadonyx
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mar 06, 2004 12:52 pm
Localitate: ploiesti

Mesajde $carRFac3 » Sâm Mai 15, 2004 4:40 am

FIRST: lexic e un cock sucker(e un fost fan "brigada rima grea" ak "laba usoara" adika tot ce a mai ramas din kktu ala de ran-s e acea amintire ca parazitii au fost acolo ,deci el nu e cu parazitzii e contra mafia)
-nu sunt un fan mafia da urasc tartanii...plini de rime (remember rimaru)
second: parazitii au recuperat dezavantaju pt ca au in spate o armata de oameni (radio,televiziune)si pt ca au facut compromisuri(chiar nu a observat nimeni ca schimbarea de stil a parazitilor a aparut odata cu eminem :P )
third: nu mai injurati moldovenii...ca va rupem capu!!!!
aaaa si sa nu uit...actiunea asta "cumpara-mi albumu" e penibila
in rest...albumu lu ombladon rullez....e altceva
da ......tot mai bun e UZZI
:P

Hades edit: daca ai ceva de zis intr-un interval de 3 ore si nu a mai scris nimeni dupa tine... foloseste buntonul edit... PacE
What Da F**k
Avatar utilizator
$carRFac3
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde $carRFac3 » Sâm Mai 15, 2004 4:42 am

aaaa si sa nu uit...actiunea asta "cumpara-mi albumu" e penibila
in rest...albumu lu ombladon rullez....e altceva
What Da F**k
Avatar utilizator
$carRFac3
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde $carRFac3 » Sâm Mai 15, 2004 4:43 am

da ......tot mai bun e UZZI
:P
What Da F**k
Avatar utilizator
$carRFac3
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde marius moga » Mie Iun 09, 2004 8:50 pm

yo!
mafia vs parazitii!
parazitii sunt mult mai tari indiferent ce zic unii,altii, nu conteaza! in fine! lexic a avut dreptate chiar la inceput!da-n fine!mafia,prinde la copii sub 16 ani,la tarani etc. in fine!
si apropo! stiti faza de pe ombladon"eu tin pizdele-n pula nu pe refren intrerup melodia pt. ca de data asta chiar nu m-am refrit la mafia , injuraturi puse cap la cap nu-nseamna hip hop....." sincer eu cred ca s-a referit la mafia foarte clar! da nu conteaza! (nu pot sa spun ca-s fan parazitii dar nici mafia) cu toate astea parazitii -s mai tari ! pa!
hai sa fac ceva pt. voi:"hei eu sunt tataee am aur pe-a mele coaie, sunt grasanu puturos si niciodata nu fac baie"-vezi?asta canta mafia,zic ca au si aia si cealalta si cealalta si defapt au o pula-n cur! si apropo zicetii lui uzzi sa nu mai ridice pantelimonu ca poate face hernie eu ma retrag intr-o crunta betie,pt.fanii bug cred c-am fost o tragedie! hahahaha
marius moga
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Lun Dec 15, 2003 6:36 pm
Localitate: satu mare

Mesajde lluchiano » Lun Iun 21, 2004 5:17 am

lamers thrend ma aptin de la alte comentari !
P.S. Hip-Hop-ul este o minoritate si ar trebui sa fim o FAMILIE nu sa ne mancam intre noi !
Cu respect, Luchian !
Avatar utilizator
lluchiano
Junior Member
 
Mesaje: 71
Membru din: Vin Apr 25, 2003 11:00 pm

Asadar.....

Mesajde Mind » Mie Iun 23, 2004 10:50 am

Imi plac cat si Parazitii atat si B.U.G.
Stiluri diferite dar ambele sunt fredonate
Mind
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 22, 2004 5:39 pm
Localitate: aici

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator