BUG Mafia vs. Parazitii

Parazitii rulz!!!

Mesajde IrC » Sâm Iul 03, 2004 9:14 pm

Parazitii sunt mult mai buni ca mafia.Au rime mai legate, subiecte diferite de la album la album(mafia vb.doar despre pizde, Pantelimon, parnaie si bani) + k Parazitii au avut si campaniile Anti-Playback, Jos Cenzura si aia cu cultura deci, Parazitii sunt mult mai tari.Si mi se par k sunt mai culti ca mafiotii.
pace!
Inteligente
Rime
Compun
"Mii de pusti in centru la concertul Wu-Tang/Mii de taguri, pe-alocuri/Statui cu Sugarhill Gang."
"Cel ce fara de pacat sa arunce primul cu piatra"
Avatar utilizator
IrC
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Vin Iul 02, 2004 11:00 pm

Mesajde rap_t_one » Lun Iul 05, 2004 11:02 pm

lluchiano scrie:lamers thrend ma aptin de la alte comentari !
P.S. Hip-Hop-ul este o minoritate si ar trebui sa fim o FAMILIE nu sa ne mancam intre noi !


Cred ca tu nu shti sa spui altceva in afara de " lame thrend " :D Dak nu shtiai forma corecta (scrisa) este "thread" (scrie si in capu paginii ) ! Las-o pasta cu familiile ca oricum ... sa zic ca nu m-ash baga in aceasi oala cu rata-ta-tat-tii aia de isi ia bata de acasa ca asa "a vazut si ei ' in clipu Dupa blocuri ! Shi varianta corecta este :" Noi suntem ca si voi adeptii libertatii ...!"nu minoritate ignorata ... pentru ca nu ii va baga in continuare nimeni in seama pe rata-tat-ta-tat-tat-tii aia de o ard tot in strada si tot pe 10000 de lei (bafta ratedX) si fac texte de genu :"sunt din capat ,bag pulan mata , sunt din flocului , ma pis pah mata , shi am gacici , deci fut pa sorta !"!
DECI : cand ne vom desprinde de ashtia ... atunci vom fi priviti altfel !
auzi : "n-ai stat in strazi !" , "n-ai vorbit pah maidan !" , "n-ai trait !" ...
...Zic :"optimist in continuare ... desi n-am fost acolo ..." imi "continui drumu in subteran , taindu-mi cordonul ombilical ..." si va zic ca " dak vrei sa ajungi o mare scula in strada , bineinteles , afla c amintea conduce pumnu nu invers !" !

Lamer thrend , lamer thrend , lamer thrend .... bla bla bla ! "Ma aptin... " :D
"Aptine"-te de la anumite trupe romanesti ... mai stai pe forum un timp , mai aduna ceva mesaje si apoi catalogheaza threaduri si useri ! OKAY WITH YOU ???? :A
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde ckride » Mar Iul 06, 2004 7:32 pm

cre ca rap_t_one e poponar
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

...

Mesajde Hades » Mar Iul 06, 2004 11:23 pm

subiect inchis... nu ii mai vad rostu(a avut vre unu?)...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

Anterior

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron