Proiectu' Verde

Mesajde monk » Sâm Ian 17, 2004 3:39 pm

dap ... clipu lasa de dorit ... mi se pare un pic cam exagerata partea cu sabiile .. asteptam mai mult de la prima piesa extrasa de pe album
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Ian 17, 2004 9:32 pm

shi ce ziceai gabitz ca eu ma oftic aiurea ca un copil? Shi nu, nu m-au dezamagit nici k-gula shi nici urban crew-ul....ii respect la fel de mult ca shi inainte....m-a dezamagit videoclipul...pentru k la modul cel mai serios e slab.

Am avut mai demult ocazia sa-l cunosc pe unul din shefii de la Green Pixel (cred k asta era) shi el mi-a zis o chestie legata de webdesign dar care se aplica sh-aici .... "nu trebuie sa construiesti un site (piesa) astfel incat el sa placa clientulului, sa-tzi placa tzie sau sa placa celui ce il acceseaza (asculta)....el trebuie sa-shi atinga scopul...." asha ca daca acest videoclip a avut un anume scop pe care shi l-a atins, bravo lor dar eu imi rezerv neplacerea de a nu fi incantat....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

pai

Mesajde Arigo » Sâm Ian 17, 2004 11:50 pm

care este scopul clipului ? acela de a atrage atentia. atentia cui ? pai aici incep complicatiile...
pe de o parte se doreste captarea atentiei unui public mai vechi (naighba, deceneu) si a unui public mai "proaspat" - vezi transformarea pantofarului in repar intzolit ;) si dream team.
scopul este promovarea compilatiei. care trebuie sa fie cumparata si de unii si de altii. ca e bine ce a iesit ori ca e rau.. asta o vor spune cifrele ceva mai tarziu.
si eu ma aflu in categoria celor "dezamagiti" dar incerc sa inteleg rationamentele care s-au aflat la baza luarii deciziilor.

"oare sa fie asta un pas inainte al artistilor in cauza si al hip hop-ului romanesc, sau sa fii ramas unii fani in urma?"

da, si urma scapa turma...
i have a life, but dont really feel like living it,
so me and the internet are getting more intimate.
Arigo
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Vin Apr 12, 2002 10:26 pm
Localitate: Bucuresti

...

Mesajde DZA » Dum Ian 18, 2004 1:19 am

io n-am vazut clipul ala ca doar n-o sa astept pe atomic/mtv sa vad o suta de cacaturi pana il da... am ascultat piesa insa... elementele pozitive: nai'bah si deceneu! dream team, subiectul, refrenul si restul strica totul!

ps
imi place instrumentalul de la piesa asta, dar in rest productia albumului sucks ! ah da, parerea mea :P
oricum eu nu-s dezamagit ca nici n-aveam cine stie ce asteptari de la un album cu titlul "proiectul verde"

peace
DZA
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Dum Noi 30, 2003 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: ...

Mesajde K.O.nfuz » Lun Ian 19, 2004 5:38 pm

Am mai vazut intre timp clipul,si mie se pare ceva nou,si e destul de bun zic yo.Despre piesa...Deceneu o da super bine si cred ca e unul dintre cei mai buni MC din Romania.
In legatura cu LaFamilia:poti sa `mi zici si mie daca Puya este sau a fost la parnaie?
In ce relatii ai ramas cu Rimaru?
Cum mai stai cu procesu`?Te mai fut gaborii la cap?!
In ce relatii esti cu Bug Mafia?Esti la curent cu ce se intampla pe forumu`cu Tataee?


Bafta si astept albumu`.
K.O.nfuz
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Ian 03, 2004 2:26 pm

Mesajde cerebrum » Lun Ian 19, 2004 6:19 pm

Melodia e intradevar tare. Mai ales versurile lu' Deceneu care cred ca a fost, este si va fii unul dintre cei mai tari MC. Partea buna e ca am scos vineri si videoclipul de pe Atomic si merita o bila alba ptr. realizare. Trebuie totusi sa gasesc albumu'. Nu stiu daca apare prea curand pe la tarabe sau daca trebuie sa-l cumpar de pe net.
Totusi as vrea sa stiu de unde pot sa fac rost de videoclipul lu' Deceneu - Sapte Zile. Daca stiti vreunul poate imi dati vreo adresa de unde pot sa-l scot.
O minte stralucita intr-un intuneric total
cerebrum
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Ian 15, 2004 4:03 pm
Localitate: Ghetto-Ploiesti

Mesajde K-gula » Mar Ian 20, 2004 1:59 pm

pt. K.O.nfuz

hai mai bine sa vorbim pe PM, pt. a nu obstructiona third-ul

pt. toci ce vor mai multe detalii legate de PV si UR intrati la http://www.urbanrecords.ro cred ca aveti mai multe de aflat acolo.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

....

Mesajde n3aGabitz » Mie Ian 21, 2004 3:13 am

dekret: glumeam, sau mai bine zis eram sarcastic...sper ca nu ai luat nimic in serios, daca da, imi cer scuze.

arigo: hmmm, era o vreme cand puteai sa imi zici ce aveai sa imi zici direct fara perdele. deci te rog frumos (vezi ce politicos sunt azi?) de acum inainte cand mai ma citezi sau cand imi trimiti vreun mesaj subliminal, scrie-mi si traducerea ca la prosti mai jos...nu de alta, dar eu cu filozofia nu le am....recunosc, de la atata muzica "gangsta" de la 2pac si Eminem, ce ar mai avea loc la mine in cap? so, stii ce ai de facut pe viitor.

ontopic: inca astept sa vad clipul, mi-a povestit cineva care a fost la filmari...ca e marfa..oricum COMPILATIA imi place, de abea astept sa o cumpar cand apare online. Cantec de voie buna si piesa ctc plus....multe altele sunt marfa.

peace
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: ....

Mesajde Arigo » Mie Ian 21, 2004 11:30 am

Initial trimis de n3aGabitz
arigo: hmmm, era o vreme cand puteai sa imi zici ce aveai sa imi zici direct fara perdele. deci te rog frumos (vezi ce politicos sunt azi?) de acum inainte cand mai ma citezi sau cand imi trimiti vreun mesaj subliminal, scrie-mi si traducerea ca la prosti mai jos...nu de alta, dar eu cu filozofia nu le am....recunosc, de la atata muzica "gangsta" de la 2pac si Eminem, ce ar mai avea loc la mine in cap? so, stii ce ai de facut pe viitor.


eu am mai pus pe forumul asta de doua ori o intrebare: Unde anume ar trebui sa ajunga HH-ul romanesc si cum ar trebui sa arate el ? prima oara nu am primit nici un raspuns iar a doua oara cineva a raspuns sec :"ca in state"...

e limpede ca noi doi avem unghiuri de abordare diferite asupra acestei chestiuni.
fiecare artist alege drumul pe care vrea sa mearga. pot doar sa nu-i mai cumpar albumul si atat. dar doar pentru ca nu sunt multumit de ceea ce ascult asta nu inseamna ca "am ramas in urma" (si nu vorbesc la persoana I sg.) iar tu tocmai asta ai incercat sa induci...

filosofie au facut nietzsche si altii, eu doar scriu pe un forum... in romania exista un joc, "v-ati-ascunselea" se numeste... pune in acest context postul de mai sus si vei intelege ce am vrut sa zic...

nu cred ca daca ti-as spune direct ceea ce am de zis as rezolva ceva. ai tendinta sa privesti orice iti este adresat ca pe un atac personal si nu are nici un rost sa ne aventuram... incearca totusi sa intelegi ca vorbim despre muzica iar faptele, pozitiile sau locurile in care ne aflam au prea putina relevanta. oriunde pe glob muzica se aude la fel... poate doar se intelege altfel... avem tendinta sa trecem pe planul doi muzica si sa atacam niste nume pe un forum. ceea ce nu cred ca e ok.
i have a life, but dont really feel like living it,
so me and the internet are getting more intimate.
Arigo
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Vin Apr 12, 2002 10:26 pm
Localitate: Bucuresti

ok

Mesajde n3aGabitz » Joi Ian 22, 2004 12:30 am

conform celor zise de tine, fiecare intelege muzica cum vrea, de acord? poate ca si eu o inteleg pe dos, poate ca si tu. dar cel putin am respectul cand e vorba despre o anume trupa care nu imi place, sa stau in banca mea. de cate ori ma vezi postand pe "underground" poate odata la cateva luni. in skimb...cand e vb de un artist/trupa "mainstream" se gasesc o mie de destepti sa isi dea cu parerea. Treaba asta mi se pare total ignoranta si de kkt. Deci, ce e de facut? Nimic, din 2000 de cand o ardem (astia mai vechi) pe forumuri unele mentalitati au ramas la fel. Cei care aveau boala pe Eminem, La Familia au ramas tot aia, o parte din Idoliii asa zisului underground romanesc au ramas tot ignoranti si tari in gura, altii cu bun simt stiu mai bine cum stau lucrurile si sunt constienti ca e vorba de GUSTURI. Multi m-au judecat ca....oh vine gabi pe net sa ne faca noua educatie ca stie el tot despre hip hop...ca vai e in america si e cel mai destept. ei bine daca treaba asta e adevarata de ce nu m-au luat toti la pula daca gandesc asa aiurea si arogant. Poate ca cei care ma considera un amic, sau o persoana care e relevanta sunt de ACORD cu mine, si repet....unii din acesti "artisti" ii cunoasteti cu totii. nu conteaza cine, poate sa fie si MC Grecu care are 14 ani si face muzica in camera lui cand maicasa e la servici, sau poate fiii cineva care are deja un anume prestigiu. Si ca sa revin la ce ai spus tu legat de progresul hip hop-ului. Cum pula mea sa nu fie mentalitatea din Romania in URMA cand iese un album cu beat-uri in genul The Neptunes, Timbaland sau Dre...si lumea sa zica ce pula mea e asta? Eu am trait in Romania, stiu cum se gandeste stiu ce sa cere....tot astia care nu suporta aceste stiluri cand le pui racla sau de cartier....wow ce muzica tare. SLOBOZ la tava. get it now? As putea sa elaborez pe tema asta...dar ma seaca cand un kktoi (nu e vorba de tine) care a ciordit niste MC eith de pe net (care ptr el e underground LOOOL) o arde la modu ca Eminem e un idiot, sa-i spuna treaba asta lu KRS 1, lu Nas oricarui veteran ca EM e idiot...si ala lar scuipa in gura, dar ma rog cine e KRS 1 pe langa un "under" din Romania. Romanii in totdeauna au fost mai destepti nu? prea mult egou, mandrie, incapatanare si invidie zace in lumea hip hopului in Romania. sa nu uitam ca e vorba de MUZICA, de divertisment, asta e definitia muzicii, daca piesa in cauza are si un mesaj luati-o ca pe un bonus, asta e realitatea indiferent ca esti sau nu de acord cu mine. Tu vrei un subiect care sa iti vorbeasca de conspiratii etc, eu vreau o piesa care sa ma bine dispuna nu sa mi se faca frica ca traiesc. de asta ascult muzica, sa ma bine dispun, sa uit de greutatile de zi cu zi. Si cum mi-ai zis si tu intr-o discutie de mai bine de un an, cand ti-am zis ca trupele underground au in comun multe subiecte cu artistii mainstream, tu ai spus da..dar mie imi place mai mult cum o dau astia. Ok, deci la urma urmei e vroba de GUSTURI nimic mai mult, daca tie iti palce x, nu iti baga pula in mine ca mie imi place y. cu asta am zis tot.

sa fii iubit, pace
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: ok

Mesajde Arigo » Joi Ian 22, 2004 2:38 am

ai inceput postul anterior total aiurea. mai intai faci referire la felul in care percep eu muzica iar mai apoi incepi sa-mi dai exemple cu niste habarnisti abstracti... nu-mi amintesc sa-ti fi reprosat vreodata ca asculti eminem sau orice altceva. chiar gandesti ca sunt in stare sa ascult ceva care nu e pe gustul meu doar pentru a acumula venin si a veni mai apoi sa-l scuip pe forumuri? ce nu-mi place, nu ascult... simplu. daca asta se numeste ignoranta, atunci asta e. sunt convins ca-ti mai amintesti de discutiile extrem de civilizate pe care le aveam candva, si atunci gusturile erau diferite.

si NU, romanul NU CERE nimic. romanului i se ofera. el nu are un sistem de valori bine definit si nu va cere vreodata ceea ce ar dori. va imbratisa doar ce e la moda. daca nu, alege cealalta extrema.

"Cum pula mea sa nu fie mentalitatea din Romania in URMA cand iese un album cu beat-uri in genul The Neptunes, Timbaland sau Dre...si lumea sa zica ce pula mea e asta?" - daca ar fi aparut threaduri in care aceste albume ar fi fost laudate am fi avut o mentalitate mai avansata ?!? raportezi mentalitatea unui INTREG public la 3 albume ? nu e bine... iar privesti lucrurile cu mult prea mult subiectivism. de cand au ajuns neptunes sau timbaland sa fie un standard al calitatii in HH ? cu dre e o cu totul alta poveste...

"Tu vrei un subiect care sa iti vorbeasca de conspiratii etc, eu vreau o piesa care sa ma bine dispuna nu sa mi se faca frica ca traiesc. de asta ascult muzica, sa ma bine dispun, sa uit de greutatile de zi cu zi." - de unde pana unde conspiratii ??? common, care e unul dintre artistii mei preferati, are vreo treaba cu conspiratiile ? in fine, saluta-l daca-l vezi prin oras ;)

privind in urma e clar ca toata discutia nu a inceput de la gusturi. a inceput de la anumite atitudini ce incercau sa impuna standarde ale calitatii. vrem ceva dar nu prea stim ce... romania e o tara atipica in care retetele importate au foarte rar succes. iar daca il au acesta este relativ. nu incerc sa dau solutii, ma tem ca nu am. dar refuz sa cred ca ramanand fidel gusturilor si principiilor mele risc "sa raman in urma". ori tu asta ai incercat sa insinuezi si asta a deranjat.

sper ca ai inteles ca nu e vorba de ura sau de animozitati ce te privesc ca persoana. e vorba doar de opinii ce nu au coincis.

numai bine
i have a life, but dont really feel like living it,
so me and the internet are getting more intimate.
Arigo
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Vin Apr 12, 2002 10:26 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde n3aGabitz » Joi Ian 22, 2004 3:48 am

deci, eu am zis una tu alta. cred ca mai bine o lasam asa, si vb noi cand ne-om vedea la o bere.

de cand e timbaland un standard in hh? vezi intrebarile de genul asta fac ca cele spuse de mine sa aibe relevanta referitor la hhul din romania. te rog frumos sa intri pe un forum de hip hop strain si sa intrebi userii de acolo daca timbaland e un standard, sau daca are vreun rol important in hip hop, aici in america cel putin. cat despre the neptunes, nu cred ca in ultimii 4 ani nu a fost vreun artist (mainstream binenteles) sa nu aibe vreun hit produs de ei. daca treaba asta nu conteaza pula mea, vezi aici e iar diferenta de idei dintre noi 2. eu din cauza ocupatiei mele vad hh-ul din mai multe unghiuri si din toate punctele de vedere, nu doar din cel al preferintelor.

Ce am zis eu de Eminem si La familia, nu aveau legatura cu tine, te rog sa recitesti ce am spus. Al doilea exemplu, cu conspiratiile, stii f. bine la ce m-am referit, la stilul de muzica care il asculti tu, si anume underground. era doar un exemplu, cat despre Common, are destule teme in piesele sale "politice" chiar daca nu sunt despre conspiratii. L-as saluta cu placere daca ar stii ca exist, pana acolo...mai e mult.

nu iti cer sa iti skimbi gusturile si sa accepti ca exista si "altceva" . daca omul nu era curios si in special determinat sa progreseze poate ca nici in ziua de azi, nu se inventa roata. Bine, depinde asta si de la om la om, eu unul am bunavointa sa ascult absolut tot ce se scoate chiar daca sunt multe care imi displac, dar le ascult ca sa vad ce au de spus si cei care nu imi plac. Ca si in politica, esti de stanga, dar urmaresti sa vezi ce zic si cei de dreapta, ca sa fii in pas cu noutatile. Nu iti cer sa asculti Jay-Z, ci doar sa recunosti ca exista si ca face treaba asta, chiar daca muzica lui nu e pe gustul tau. .....cred ca ai a luat putin personal post-ul meu cu ramasul in urma...si da consider ca e vorba de gusturi, de aici vin toate neintelegerile.
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

merge..

Mesajde whateva` » Joi Ian 22, 2004 3:51 pm

bah deci videoclipul de destul de tare..dar lumea seastepta la ceva maimult..deceneu e un geniu..no kiddin..e cel mai tare..si mai e ceva care imi place...refrenu...in rest m-a dezamagit!!!! keep up the good work..
whateva`
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 22, 2004 3:45 pm

Mesajde K-gula » Joi Ian 22, 2004 4:14 pm

am cateva chiesti de spus.

1. respect pt. toate parerile de bine, de rau. numai asa poti invata ceva.

2. se incearca sa se faca ceva pe propriile puteri si din cate se vede, sa realizat ceva in sfarsit dupa atata timp.

3. nu va mai panicati atat. vor fi videoclipuri la diferite piese (din cate stiu cam 5 la numar) de pe PV, iar aceste piese vor satiface toate gusturile.

4. cred ca in maxim o saptamana va fi de gasit si proiectul pe piata. el a fost dat la multiplicat si asta este ultimul lucru ce ar trebui sa se mai intample.

concluzie: vor fi de toate pt. toti. rebdare sa aveti. :)


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde muffinass » Vin Ian 23, 2004 4:03 am

Astept compilatiia asta ca un mesiah al hh-ului ca sa cutremure putintel mai mult piata muzicala in Ro.
Albumul se va putea cumpara online de la magazinul Urban? Pentru cei din strainatate, vor putea cumpara albumul (ma numar si eu printre astia)?
Pentru mine Panica pe net, cantec de voie buna, si ambele cantece Zale sunt superbe. Zale cred ca va face praf piata muzicala cu albumul (iese, nu, da, cand? ). Yolo are un timbru perfect, si Raku...e Raku, 'nuff said.
Ascultand albumul (cenzurat, da' tot merge) de la cap pana la coada, mi se pare un album de concept foarte misto (concept=feel-good-rap + muzica pt. verde) care nu are o melodiie cel putin 'acceptabila'.
Videoclipul insa m-a dezamagit, si voi fi direct ca deh, 'daca n-ai nimic frumos de zis, mai bine nu zici nimic'. Efecte bunicele, dar care nu-si aveau rostul (si treaba cu sabiile mi s-a parut de moda veche, adica gen acum cativa ani cand se experimenta cu efecte pe computer). Parca ar fi fost mai misto sa fie intalnirea cu manelistul intr-un club, sau pe o alee undeva. Gestica de la Dreamteam mi se parea prea 'fortata' si stil 'hai sa dansez si eu in stil 'hip hop'. Scuze daca supar pe cineva (k-gula) da' prea des vad artisti hh care 'incerc prea greu' sa impinga imaginea si gestica hh la auditori. (Vezi pharell williams care poarte blugi stransi si nu prea le da pe gestica de 'yo yo').
Oricum, melodiia e superba, si contrar parerilor generale, Dreamteam mi se par de caterinca si buni.
Ma retrag si ma duc la loc in colt sa astept compilatiia.
"sunt inzestrat cu- deosebita putere,
ce poate lasa kiar si bolta cereasca fara stele..."
/
tehnica ta....este minunata
Avatar utilizator
muffinass
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:00 am

Mesajde vali » Dum Ian 25, 2004 1:45 am

Initial trimis de K-gula
4. cred ca in maxim o saptamana va fi de gasit si proiectul pe piata.

asteptam cu sufletul la gura sa il gasim pe la tarabe
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gutza36 » Mie Ian 28, 2004 1:45 pm

whateva` scrie:..deceneu e un geniu..no kiddin..e cel mai tare..

..vorba mea! =)

..mi-a placut cum incepe clipu! ..pana la faza cand din manelistu' pulii se morpheaza rapperu' versat! ..sa fim seriosi, cine ar lua un rapper-wanna-be in serios dac-ar stii ca a ascultat candva manele?!? heh?
..in rest, cu riscul sa ma repet, Deceneu rulez!!!
\\Plus ca change, plus c`est la même chose ...
\\a.karr
Avatar utilizator
gutza36
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Joi Iun 06, 2002 11:00 pm

tare!

Mesajde zosteru » Joi Ian 29, 2004 1:00 am

pisa tare promovata de un clip tare!ashtept sa ascult tot proiectu'!
zosteru
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Sâm Oct 11, 2003 11:00 pm

Mesajde cerebrum » Joi Ian 29, 2004 9:26 pm

Am scuturat toate tarabele din oras sa gasesc proiectu', i-am schingiuit pe toti tarabagii sa-mi faca rost de album da' n-a iesit nimic. Da-ti si voi un site de unde pot sa-l comand ca prea ma freaka curiozitatea.
O minte stralucita intr-un intuneric total
cerebrum
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Joi Ian 15, 2004 4:03 pm
Localitate: Ghetto-Ploiesti

Mesajde onTHEmic » Vin Feb 06, 2004 3:48 pm

Cu toate ca au mai zis cativa inaintea mea, o sa zis si eu: Deceneu o da cel mai bine!Videoclipul e cam slabutz, ma asteptam la ceva mai bun.Nici melodia nu e prea stralucita, pe album sunt melodii mult mai bune.
Parerea mea...
onTHEmic
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Dum Noi 16, 2003 3:56 am
Localitate: Direct din PLANTATIE

Mesajde AdevaRapper » Sâm Feb 07, 2004 11:39 pm

Deja rabdarea mea a atins culmile maxime...am fost aproape zilnic la magazine dupa PV si pana la urma am sfarsit prin a-mi chieltui banii stransi pt Proiect pe cu totul altceva...fara sa regret... Acum sper sa-i pun la loc, dar sunt sigur ca am timp daca lucrurile merg in stilul asta...
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde tUdOrUK » Dum Feb 08, 2004 3:19 am

am auzit shi eu promo-urile de pe site! super beton ! abea ashtept sa vin la vara in romania sa mi-l pot lua din magazin, original ca daca nu scad in ochii celora de a CTC :D
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

crezi k il vei mai gasi ?

Mesajde piticstyle » Dum Feb 08, 2004 11:53 pm

tUdOrUK scrie:am auzit shi eu promo-urile de pe site! super beton ! abea ashtept sa vin la vara in romania sa mi-l pot lua din magazin, original ca daca nu scad in ochii celora de a CTC :D

he he mane ...la noi in tm se ashteapta Proiectul verde de multa vreme...m`am interesat si cik sapt viitoare apare...dar am auzit k se va vinde k "paine`a klda"...oricum vei face download si il vei gasi :)...
piticstyle
 

A Aparut

Mesajde Stephonf » Lun Feb 09, 2004 1:03 pm

A Aparut!! :))
Stephonf
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 02, 2004 6:10 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde et_alien » Lun Feb 09, 2004 5:54 pm

sunteti brendosi
et_alien
 

Mesajde tUdOrUK » Lun Feb 09, 2004 6:14 pm

piticstyle scrie:he he mane ...la noi in tm se ashteapta Proiectul verde de multa vreme...m`am interesat si cik sapt viitoare apare...dar am auzit k se va vinde k "paine`a klda"...oricum vei face download si il vei gasi :)...


de luat nu se pune probleme ... de unde conteaza.. eu unul aa vrea sa- am original .. dar mai exista variante .. ps. daca apare-n dej il gasesc si peste 2 ani ca nu exista multi rapperi in dej :p
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

am auzit k

Mesajde piticstyle » Mar Feb 10, 2004 12:27 am

tUdOrUK scrie:de luat nu se pune probleme ... de unde conteaza.. eu unul aa vrea sa- am original .. dar mai exista variante .. ps. daca apare-n dej il gasesc si peste 2 ani ca nu exista multi rapperi in dej :p

Am vb azi cuh un prieten kre jtie mai multe de asha zisu` "proiect verde"...si cik ink se lucreaza la copertzile albumului ..oricum sapt viitoare cik ..apare mai mult k sigur ..
piticstyle
 

Mesajde K.O.nfuz » Mar Feb 10, 2004 3:50 pm

a aparut o pula...sper sa apara!
K.O.nfuz
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Ian 03, 2004 2:26 pm

Mesajde K-gula » Mar Feb 10, 2004 4:05 pm

piticstyle scrie:.....si cik ink se lucreaza la copertzile albumului ....



cine a zis ca inca se lucreaza la coperti? normal ca auziti tot felul de zvonuri daca va luati dupa ce nu este oficial, ca sa spun asa. totul este gata.


K-gula.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde et_alien » Vin Feb 13, 2004 3:18 pm

ce mai faceti bulanilor!!!
mergeti si culcativa !!!
et_alien
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori