50cent

asha e

Mesajde deianira » Mar Sep 23, 2003 11:37 am

Initial trimis de Quai D Orsay

te intreb ce e adevarat din ce spune 50 despre el ? tu cum potzi stii ce e adevarat decat din biografia lui,biografia provided by casa de discuri pt fani, biografia falsificata pt http://www.punebotu.fani ( stiu ca nu esti fan)


d'asta faceam si atata agitatzie, si despre eminem si despre 50 cent.
deep in thoughts, deep in trouble
Avatar utilizator
deianira
Junior Member
 
Mesaje: 78
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:00 pm

nu spune hop pana nu spui hip!

Mesajde deianira » Mar Sep 23, 2003 11:43 am

Initial trimis de AdevaRapper

Si cel romanesc de ce sa nu traiasca?
PS: Am dat Geografia la BAC...
PPS: Pace!


ca sa nu mai fac atata valva in jurul meu, oricum pt mine hip hopul romanesc e pe primul loc! nus daca intelegi, anyway.

A, stiai ca ejti printre preferatzii mei? Word up, bro!

Yo in sud stil romanesc!
deep in thoughts, deep in trouble
Avatar utilizator
deianira
Junior Member
 
Mesaje: 78
Membru din: Dum Iul 27, 2003 11:00 pm

....

Mesajde n3aGabitz » Mie Sep 24, 2003 12:51 am

Kombat: E VORBA de GUSTURI!!!!!! GUSTURI! Faptul ca tie nu iti plac negativele pe care canta EM asta e. Nu iti plac tie, asta nu inseamna ca il strica negativele sau whatever. Nici mie nu imi plac negativele lui Premo....personal ma pish pe ele...decat sa fiu MC sa dau pe asa ceva mai bine ma las. dar asta e parerea mea, e gustu meu si nimeni nu imi poate lua asta. asa ca frate, iti respect gustul. tie nu iti plac beat-urile alea, nu tre sa avem toti acelasi gust...dar nu te supara pe mine, intr-un fel iti plac si asta se observ din demou la KST care l-am dld si eu ca toata lumea...de asta imi SI PLAC multe piese de acolo ptr ca suna in genul ala...gen care mie imi place, care adeseori se gaseste in productiile lui em, dre, mel man etc. Deci, tie nu iti plac, mie imi plac. Pace...corect da?

Si eu pot sa zic...ca pe Guru il strica negativele lui Premo. si daca nu ar avea atata istorie impreuna ei doi...ar fii plecat demult Guru de langa Premo..si asta ti-o zic soto.

hai salut bro

Quai: da mami a fost o gluma :) dar las ca stim noi mai bine :PP
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Lärägë » Joi Sep 25, 2003 3:57 pm

50=fake?
am citit pe mai multe site-uri de stiri in domeniul hh-lui ca pe 9 septembrie la Double Tree Hotel in Jersey City, curtis jackson(50) a inscenat chestia cu agresiunea armata,pe scurt,dorind sa para mai hard,mai gangsta, omul HalfDolla sau cineva din anturajul sau au tras cateva(9) focuri in aer si au chemat Da Police zicand ca a fost agresat.Sa fie adevarat?astept raportul final de care se ocupa Jersey City's Police Department dupa care voi avea ceva de zis la adresa omului Wanksta.
<< peace >>
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

....

Mesajde n3aGabitz » Joi Sep 25, 2003 7:53 pm

r u on drugs? ti-am zis eu tie ba....tu duci lupta altuia....pe pariu ca daca vezi un fan 50 pe strada il ei la pumni...si urli it's murda...

citeste si tu ce scrii....ma rog e viata ta.

peace
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Lärägë » Joi Sep 25, 2003 9:23 pm

what do u smoke dude? u run in chicago?who gives a fuck man?
eu duc lupta altuia?topicul se numeste 50cent?aici se da cu parerea despre ''artistul" curtis jackson?
bah,stii ceva, deschide un topic nou: "JaRule punkass" si dam cu cacat si in Ja ok?

P.S. tu imi zici sa citesc ce scriu si io iti zic sa intelegi ce scriu.
<< peace >>
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Re: nu spune hop pana nu spui hip!

Mesajde AdevaRapper » Joi Sep 25, 2003 10:05 pm

Initial trimis de deianira
ca sa nu mai fac atata valva in jurul meu, oricum pt mine hip hopul romanesc e pe primul loc! nus daca intelegi, anyway.

Da, rapul romanesc ar trebui sa primeze in preferintele tuturor. Cel putin la mine asa se intampla (alaturi de cel francez), bineinteles, in limita in care pot face rost de materiale.
PS: Check Your PM Inbox, Deianira!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Lärägë » Joi Sep 25, 2003 10:31 pm

pt n3aGabitz:
ia sa citesti The Source october 2003,vei afla si tu ceva nou despre 50 fuckin cent : are gangsta rappers hiding behind bodyguards,50cent is really a puppet si chestii din astea si nu mai aiuri si tu cu Shady,slim shady,cheers,got some teeth,Lady,Bad Bitch,albume clasice ascultate 13 ore in continuu,muzica buna,respect pentru artisti,mesmerize,it's murda,asculta murda,viata ta,doar comentarii bazate pe ''eu sunt in Chicago eu stiu tot''.
pace
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

.......

Mesajde n3aGabitz » Joi Sep 25, 2003 11:06 pm

n-am ce sa citesc in the source ba, iar daca tu citesti ce scriu cacatii aia...sa fii sanatos. si cu asta am incheiat.

chuck d e un bou, nu el a PRODUS PIMP ptr 50. Ci Denaun Porter (Kon Artist din D12) Toata lumea stie asta.....noroc cu poza lu 50 pe coperta ca mai vand si ei o copie doua a revistei....maine o sa imi spui ca il apreciezi si pe BenzinHOE.

ce legatura are faptul unde sunt ba cu lucrurile care le stiu? Puteam sa fiu si in Tokyo...tot aia era.
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Lärägë » Vin Sep 26, 2003 3:34 pm

n-ai ce sa citesti in the source? daca citesti the source, in opinia ,ta esti bou? trebuie sa crezi ce scriu aia acolo?citesti si analizezi bah,si daca mai ai si alte surse bune de informatie intelegi mai bine situatia,dar oricum vad ca esti convins ca totul este asa cum il vezi tu si nimic nu-ti poate schimba parerea .
pace
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

lol

Mesajde n3aGabitz » Vin Sep 26, 2003 9:12 pm

ok ma....lol peace

ps: i like ur new avatar :) pare mai gangsta :)
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde Lärägë » Vin Sep 26, 2003 10:54 pm

merci merci n3aGabitz,vad ca stii sa si glumesti,so faci mai des please.
pace
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Mesajde Lärägë » Lun Dec 01, 2003 5:00 pm

2 piese ok:
"How We Get Down" Llyod Banks feat. Prodigy
"Realest Killas" 50 Cent/Tupac

P.S."stunt 101" e de caca
Avatar utilizator
Lärägë
 
Mesaje: 347
Membru din: Vin Iul 25, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori