Mafia - Baietii Buni

Mafia - Baietii Buni

Mesajde n3aGabitz » Mar Dec 09, 2003 10:20 pm

pun aici pe HIP HOP acest subiect, deoarece nu toata lumea care vine aici intra pe forumu Mafia. Vreau si eu parerile tuturor userilor, cele mai sincere, despre acest album. Din respect ptr acest forum as dorii ca toti userii indiferent de pozitie sociala sau ocupatie sa isi exprime parerea despre acest album. Cred ca m-am facut clar. Poate dupa primele 15 raspunsuri voi raspunde si eu.

So...bagati mare

ps: cei care obisnuiasca sa pupa in cur, mai bine sa taca in pula mea. n-am nevoie de pareri false, sau oameni falsi. iar cei care stau cu frica in ei, ca de...e amic cu trupa...etc, sa se abtina iar, deoarece nu agreez tarfele.

o zi buna
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Mesajde gizzo » Mie Dec 10, 2003 1:25 am

Slabutz albumul...ma asteptam ca dupa atat timp sa scoata ceva mai spectaculos. Per total este ok, merita ascultat insa nu aduce nimic nou, iar lucrul ce m'a surpins destul de neplacut a fost productia. Aceleasi sunete folosite...beaturile sunt construite cam la fel..a devenit cam monoton. Singurele melodii care se desprind sunt "Romaneshte", "Exces Pervers" si "O lume nebuna...". In rest...melodii medii. IN concluzie un album bunicel...insa nu un clasic Mafia.
Avatar utilizator
gizzo
Junior Member
 
Mesaje: 66
Membru din: Vin Apr 18, 2003 11:00 pm

Heh..

Mesajde BringItOn » Mie Dec 10, 2003 3:56 am

Nu prea postez pe aici dar ya sa zik si yo ce mi`a placut:
Sa sara`n aer - negativul m`a uimit
Romaneste - nu m`a impresionat excesiv melodia dar nu neg faptul ca mi`a placut
Exces pervers - interesanta melodia, negativul este diferit, suna bine
Swamp - jos palaria
40 kmh - m`a amuzat la kulme, golf III portocaliu cromat 19" si "la volan o fata, bai tata"... Cunosc :)
Astea cat de cat... in rest acelasi stil acelasi mesaj.
Oricum nu este albumul asta chiar perfect, dar Mafia ramane Mafia no doubt.
Capu` sus
"And we both love hip hop..."
Avatar utilizator
BringItOn
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Aug 17, 2003 11:00 pm

Mesajde ckride » Mie Dec 10, 2003 7:36 am

Aici e vorba de cine mananca cacat si cine nu, nu altceva, nu ? sau ? nu conteaza.

Parca am discutat si aseara pe tema asta, nu ? sau visam io ?
Tot ce am zis a fost ca mie imi place albumul. E ceva nou, e ceva altfel... Si n-am sarit in sus pentru ca la unii nu le place albumul, ci pentru ca se manca cacat in cantitati indistriale. nu ? nu conteaza.
Si sa-ti mai zic ceva ma gabitz ? oricum cred c-am zis si aseara. oricum mai zic odata. oricum nu conteaza. Mafia poate sa scoata un album cu 2 trakuri pe el odata la 3 ani. Si stii de ce ? Pentru ca isi permit.

Asa ca gata. Pofta mare.
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Mesajde cutuma© » Mie Dec 10, 2003 9:41 am

Ce-am vazut la tv....hmm....interesant.....se simte o schimbare in bine, cel putzin refrenul mi s-a parut f. reushit la fel shi videoclipul....o sa ma gandesc de doua ori daca vreau sa dau bani sa le ascult albumul....da' se vede un mic progres.....asta-i bine....
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde RaPkId0 » Mie Dec 10, 2003 4:50 pm

Parerea mea e ca e tare , mie unu imi place , nush ce zic altii , da merita .... pelea mea nush ce sa mai zic , l-am ascultat de o gramada de ori si e tare ........ parerea mea
RaPkId0
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Noi 22, 2003 10:09 am
Localitate: calare pe muzica

bla bla bla

Mesajde zodiak » Mie Dec 10, 2003 5:15 pm

am ascultat albumul (am si scris despre el) si este bun. nu am de gand sa ma pierd in tampenii si clisee de genul „bitu e ganxta, versurile sunt cu alea-alea, mesajul nu stiu cum“ sau alte d-astea, pt ca materialul este bine lucrat si nu ar avea rost... l-am ascultat cu oarece dispozitie si consider ca e bun. cat despre standardul de «clasic»... e clar mai bun decat intotdeauna pt totdeauna, dar ma mai gandesc la precedentele... trebuie sa-l mai ascult
zodiak
Junior Member
 
Mesaje: 52
Membru din: Mie Sep 17, 2003 3:38 pm

Re: bla bla bla

Mesajde muffinass » Mie Dec 10, 2003 7:52 pm

Faptul ca am asteptat 3 ani pentru albumul asta, poate ca m-a facut sa ma astept la ceva prea diferit/revolutionar.
'Sa sara-n aer' --- melodie superba, care arata putin calea ar fi trebuit s-o ia tot albumul. Un beat mai prelucrat, si rapid. Oricum, foarte misto melodie.
'In anii ce au trecut' --- incepe ca melodiile vechi de pe IPT (intotdeauna pentru totdeauna). Oricum, beat-ul e mai prelucrat si suna bine.
'Gherila PTM' --- buna melodiia, dar d-acum incepe cea mai nasoala parte a albumului (cred eu). Refrenul cantat de un tip (cred ca e Villy, nu?). Din partea mea, multe melodii ar fi iesit si mai misto daca canta Catalina sau Nico (ma rog, nico n-ar fi fost posibil, da'...).
'Iarba si alcool' -- foarte misto melodiie. Totul prelucrat la fix, voci, beat, etc.
'O lume nebuna...' --- foarte reusita melodiie. Din partea mea, asta aduce o evolutie foarte binevenita la muzica Mafiei. Negativ de chitara, si un mesaj foarte bun.
'Romaneste' -- belea melodiie. cel mai reusit videoclip din Romania la actual cred eu (adica perfect pentru export).
'Garda' -- Iarasi aplica beat rapid, si suna superb. Si Swamp baga un old-school beat la mijloc de tot dragul.
'Exces Perves' -- aici de exemplu ar fi mers superb un refren cantat de o gagica...tipu' (iarasi, cred ca-i villy) suna oribil de tot...
...de fapt, ascultand albumul cu de-adevaratelea, imi dau seama ca nu e atat de nasol...un lucru zic, dupa Dupa Blocuri di De cartier, Baietii Buni si-a gasit locul perfect.
N-are multe melodii 'dure' ca pe Dupa Blocuri, si lipsa unei gagici pe refren e un detriment cam mare. Fata-n Fata 2 de exemplu mi s-a parut o melodiie care nu-si avea locul (negativ prost, si injuratura peste injuratura), la fel cu 'cine are cu noi'...)

Oricum, sound-ul BUG s-a schimbat, inspre bine...merita laudati pentru efort si raman cu speranta sa vad un Dupa BLocuri 2 pe orizont.
ATAT!


am uitat sa adaug ca Swamp e demential pe album, si e o valoare pentru BUG.
"sunt inzestrat cu- deosebita putere,
ce poate lasa kiar si bolta cereasca fara stele..."
/
tehnica ta....este minunata
Avatar utilizator
muffinass
Junior Member
 
Mesaje: 128
Membru din: Sâm Feb 23, 2002 12:00 am

Re: Re: bleau

Mesajde LaFamili_stu » Joi Dec 11, 2003 8:37 am

Salut.A,sa incep cu tarfele(se stiu ele).Ce pula mea,parca aveti forumurile voastre,mai cititi odata mai sus si vedeti ce s`a zis,omu`ala a explivcat destul de clar,nu?
Albumu`,e sub ce asteptam,totusi are cateva piese kiar tari.Piesele cele mai de CACAT:Muzica de Noapte,si FAta`n Fata2,piesa asta e mancata de cacat,are injuraturi de CACAT,si vorbeste d`am pulea despre LaFamilia,ca n`ar avea nimik de zis,xa sunt dusi,etc.Ramane de vazut,nu?
Bafta
sunt prea bagabont pt.posturile radio/sistemu`politic il iau la misto/uneori sunt un plagiator de melodii straine./sa vina dr.dre sa se judece cu mine/
LaFamili_stu
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Oct 27, 2003 2:26 pm
Localitate: Craiova_yo

Mesajde SEFU_SCARII » Joi Dec 11, 2003 11:42 am

Salut, am sa incep cu tarfele, se stiu ele, sau nu?, in cazu asta BA!la_familistule ai mancat cacat la faza asta, copilu. Ma faci sa cred ca mori de piesa "fata in fata 2". asa-i? sunt convins ca din acuza asta nu-ti place albumu. ai plans? alea-s problemele lor. si melodia imi place de altfel :beatu e dur, si flowul lor e de belea.

despre album ce sa zic, cred ca a iesit bine in majoritate, mai putin mi-a placut "muzica de noapte", dar melodiile suna ceva diferit (in mai bine). featurile cu cei de la casa( "iarba si alcool") sunt belea. la "drumul spre parnaie" Tataee m-a uimit cu versurile lui, bravo lor. ce am de zis e ca b.u.g. mafia nici nu tre sa se chinuie ca sa faca ceva tare, sunt la un alt nivel. sper ca celelalte trupe sa le urmeze calea. astept xxl si 1í  grei sa vad cum o scot.
bafta
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

bleau

Mesajde LaFamili_stu » Sâm Dec 13, 2003 6:41 pm

Salut.Ba,sefule _scarii,du`te`n mortii matii de labar.Esti off topic,bah!Te`ai simiti tarfa!?Pisa`ma`s pe ma`ta de jigodie.Pur si simplu ``Fata`n Fata2 ``e penibila!(cel putin fata de piesa din 2000)Citeste forumu`cu Tataee sa vezi parerile fanilor,bah!
sunt prea bagabont pt.posturile radio/sistemu`politic il iau la misto/uneori sunt un plagiator de melodii straine./sa vina dr.dre sa se judece cu mine/
LaFamili_stu
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Oct 27, 2003 2:26 pm
Localitate: Craiova_yo

Re: bleau

Mesajde LaFamili_stu » Sâm Dec 13, 2003 6:44 pm

[quote]Initial trimis de LaFamili_stu
[B]Salut.Ba,sefule _scarii,du`te`n mortii matii de labar.Esti off topic,bah!Te`ai simiti tarfa!?Pisa`ma`s pe ma`ta de jigodie.Pur si simplu ``Fata`n Fata2 ``e penibila!(cel putin fata de piesa din 2000)Citeste forumu`cu Tataee sa vezi parerile fanilor,bah! Oricum,albumul mi se pare foarte bun.
sunt prea bagabont pt.posturile radio/sistemu`politic il iau la misto/uneori sunt un plagiator de melodii straine./sa vina dr.dre sa se judece cu mine/
LaFamili_stu
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Oct 27, 2003 2:26 pm
Localitate: Craiova_yo

mafia

Mesajde subversiv » Dum Dec 14, 2003 3:47 pm

strong noul album , pt mine , e clasat printre primele 3 , tot respectu


ii dau o nota de 9
subversiv
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Oct 27, 2003 5:16 am
Localitate: sud pe viata

Bah , tarfa mica

Mesajde SEFU_SCARII » Mar Dec 16, 2003 2:03 pm

daca tu crezi ca fata in fata2 e "penibila" (din cauza ca esti fan la familia) mie mi se rupe pula, da faza-i ca sugi pula pre mult sa nu-ti dai seama ca esti tarfa, copil parazitat ce esti si ma si faci sa injur pe internet(in mortii matii de flegma). Sia despre parerile "fanilor" ce sa zic, ma doare fix in pula si de ei. Bah! bagabontule, cati bagabonti din Romania stau pe forumuri sa-si dea cu parerea despre album???? Bagabonti ca tine vad ca-s multi. si familiei tale un calduros "bag pula in mata"., "bah" latzel
Concluzie: taci dreaku
SEFU_SCARII
Junior Member
 
Mesaje: 218
Membru din: Mie Iul 23, 2003 10:22 pm
Localitate: Europa Româneascã

aiiighttt...

Mesajde sadox » Mie Dec 17, 2003 1:00 am

First of all (sa nu fiu intzleles greshit) nu am ascultat albumuh full a celor de la mafia so....nu pot spune prea multe pe aici(poate ar cam trebui pe de-o parte sa ma abtzin dar....:)).Am vazut pe tv-eu doar klipooh care pare ca are ceva ...new pe undeva in el in sensooh ca .....este parca mai ...altfel..putzin mai matur..dar pare-mi-se mie subiectooh este tot acelashi dar intr-un context mai subtilizat:baietzashii shi alte alea.Nu vreau sa par ca ma leg de treaba astah pentru ca nici nu o fac dar eu totushi cred ca nu au parasit vekea "sfera" in kare s-au remarcat de la inceput.


P.S. Datorita faptului ca n-am ascultat albumu s-ar putea sa ma inshel in unele privintze las in latitudinea celor care au ascultat albumooh sa-shi exprime shi ei parerile.
Singur cu mine
Avatar utilizator
sadox
Junior Member
 
Mesaje: 445
Membru din: Joi Dec 26, 2002 12:00 am

Mesajde HERETE » Mie Dec 17, 2003 8:50 am

ma asteptam la ceva mai mult din partea lor dar din pacate nu au reushit...am crezut ca s-au mai "maturizat" dpdv muzical. sunt cateva piese bune precum si romaneshte al carei videoclip este reushit. din pacate mafia nu reuseste sa ajunga la un alt nivel. pacat.
HERETE
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Joi Ian 02, 2003 11:14 pm
Localitate: bucale

calitatea conteaza

Mesajde DarkSign » Mie Dec 17, 2003 5:17 pm

Yo zic ca unii ar trebuii sa se mai informeze in ceea ce priveste HIP-HOP-ul actual de la noi din tzara asta de toata KK shi sa vada ca trupe precum MAFIA sau Parazitzii fac istorie !!!
Pentru mine ei sunt un simbol al luptei in viatza shi pentru asta :
Baietzashi ! Tot respectu>>>>>>>>>
DarkSign
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Dec 17, 2003 3:47 pm
Localitate: Mauritania

Mesajde tUdOrUK » Mie Dec 17, 2003 5:53 pm

nu am tot albumul dar am auzit nishte fragmente din fiecare piesa. Mi se pare cel mai tare album mafia de pana acuma...mai diferit doar prin faptul ca ataca guvernul. Cea mai tare piesa, cred eu e Exces Pervers( marpha negativ dar imi place mai ales flowul lui tataee shi uzii)

super album!
Avatar utilizator
tUdOrUK
Junior Member
 
Mesaje: 260
Membru din: Dum Feb 09, 2003 12:00 am

Mesajde rady » Joi Dec 18, 2003 9:26 pm

sincer nu ma asteptam sa fie chiar asa de bun, mai ales dupa cate am citit pe-aici. poate ca intr-adevar lipseste o voce feminina, dar mie chiar imi place, n-au stat degeaba in studiouri. dupa gusturile mele, mai tari sunt urmatoarele:
1: In anii ce-au trecut (pref. mea)
Restul: Gherila PTM
Outro
Swamp
Fata-n Fata 2

ah si sa nu uit: O lume nebuna, nebuna de tot
X

KNICKSONLINE.COM
Avatar utilizator
rady
Junior Member
 
Mesaje: 319
Membru din: Dum Noi 10, 2002 12:00 am

Mesajde Vendetta » Sâm Dec 20, 2003 10:07 am

... PAREREA MEA - Albumul e slab ... si cam totate piesele suna lafel ... intrumentalurile nu sunt cine stie ce (O Lume Nebuna ... asta e mai reusit) ... si pt cat au zis ei ca au muncit la album ma asteptam la mult mai mult de la ei ... cred ca tot albumul a fost facut in max 2 luni ... textele sunt varza !!! (bine .. asta e mafia ) ... nu fac "filozofie pe felie" .... Albumul vicii terestre mi se pare mai super decat ce au facut acum mafia !!!
Avatar utilizator
Vendetta
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Lun Noi 03, 2003 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Dec 20, 2003 8:31 pm

probabil k te vei supara shi nici nu vei intzelege urmatoarea intrebare stimate Vendetta :

Parerea de mai sus de la cine ai imprumutat-o?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde georgeones » Sâm Dec 20, 2003 11:07 pm

Mie nu mi-a facut o impresie foarte buna albumul asta
Da mi-au placut vreo 2 melodii
"In anii ce au trecut"
"Drumu spre parnaie"
Nu tuturora li-i dat sa zboare, dar cati nu stiu sa se tarasca
georgeones
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Oct 16, 2003 5:05 pm
Localitate: infern

Mesajde AdevaRapper » Sâm Dec 27, 2003 12:05 am

Eu m-am obisnuit sa ascult BUG MAfia numai pt sound... Si mi se pare bun albumul din punctul asta de vedere. Cel putin instrumentalul de la "sa sara-n aer" e chiar de 5 stele! Una peste alta, mi se pare exact continarea stilului pe care si l-au format ... nu pot sa ma pronunt dak asta e un lucru bun sau nu, ce conteaza e ca e!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

salut.

Mesajde LaFamili_stu » Sâm Dec 27, 2003 3:15 pm

Bai,sefu`_scarii,hai sa`mi bag pula in mortii matii ultima oara si te las.In mortii mati,ma deranjaza prea putin ca pe fata`n fata2 e votba de LaFamilia,pur si simplu e treaba lor si nu`mi place piesa,prostule.In rest,....N3agabitz,ce crezi frate de album,iti place?
Bafta
sunt prea bagabont pt.posturile radio/sistemu`politic il iau la misto/uneori sunt un plagiator de melodii straine./sa vina dr.dre sa se judece cu mine/
LaFamili_stu
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Lun Oct 27, 2003 2:26 pm
Localitate: Craiova_yo

give me a brake...

Mesajde TheSmoker » Vin Ian 02, 2004 1:59 am

1.Atata timp cat ne asteptam la ceva anume din partea unora ne vor uimi cu acel ceva pe unii pozitiv,altii negativ,altii raman indiferenti,cu vechile pareri...asta asa ca toata lumea zice ca nu e ce se astepta :)
2.Albumu asta...lol...pt mine nimik nou,e adevarat are cate ceva pe la sound,dar n-am ramas impresionat,altele nici atat...hai sa zicem ca mi-a atras atentia videoclipu la Romaneste,bah vizual e interesant...melodic varza(sub orice critica),eu abia pot sa ascult lirica aia,marpfa cand in hh se repeta cuvinte(ma deranjaza pe mine) si tot aci hai sa zic ceva si de mesaj...care e mesaju? eliberatii peia din parnaie si intrati voi?(bineinteles cei carora li se adreseaza(guvernul)) hai ca devin chiar penibili...sa ma conduca unu aca UZZI a? cam asa ar parea mesaju din pctu meu de vedere
3.Si acum GIE concluzie...un album ca si restu...poate nu e de kkt ca e inca nou...hah

pace!
Sunt un uitat din popor in istorie cu glorie
Sunt intr-un foc scanteia de victorie!
Avatar utilizator
TheSmoker
Junior Member
 
Mesaje: 261
Membru din: Joi Feb 27, 2003 12:00 am

dupa o luna... de ascultat Baietii Buni

Mesajde ckride » Vin Ian 02, 2004 2:38 am

probabil cel mai bun album B.U.G. (momentan sunt de parere ca e).
Un album de care NU TE PLICTISESTI. Foarte foarte dar foarte greu ca artist sa faci asa ceva.
Daca ascultati foarte dar foarte foarte atent la niste casti SONY veti sesiza maiestria cu care acest album a fost lucrat, si daca veti asculta foarte foarte tare la neste boxe de 160 W minim veti fi chiar socati.
Acest album ne re-aduce aminte cine e cel mai bun MC din Romania. Amprenta vocala, versuri, flow, tot. TOT !
Si in PULA MEA... astia care tot halitzi caca in grupa mare, chiar nu va simtiti ? sunteti niste nesimtiti inseamna.

Pula mea nu stiu ce inseamna pentru voi HipHop-ul sau ce a ajuns sa insemne, tot ce va sugerez e sa va amintiti in pula mea de unde a plecat toata "treaba asta". Ca sa ne-ntelegem.

G'YEAH !
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Mesajde gutza36 » Vin Ian 02, 2004 11:43 am

Initial trimis de neamtzu
Daca ascultati foarte dar foarte foarte atent la niste casti SONY veti sesiza maiestria cu care acest album a fost lucrat

..fnck! l-am ascultat la casti Yamaha! damn! = )
..cu toate ca nici acest album b.u.g. nu a reusit sa ma impresioneze, respectiv sa ma convinga sa-l ascult si a 3a oara, mi se pare mai bine lucrat instrumental. La nivel de mesaj si lirica insa... cred ca a zis TheSmoker tot... btw, care-i mesajul?!

..anyway, chiar daca nu ma numar printre cei simpatizanti de muzica compusa de b.u.g. ridic cuvantu sus pt Mafia si muzica gangsta pe care incearca sa o transmita in Romania...
\\Plus ca change, plus c`est la même chose ...
\\a.karr
Avatar utilizator
gutza36
Junior Member
 
Mesaje: 199
Membru din: Joi Iun 06, 2002 11:00 pm

...

Mesajde Hades » Vin Ian 02, 2004 9:08 pm

Initial trimis de neamtzu
Daca ascultati foarte dar foarte foarte atent la niste casti SONY veti sesiza maiestria cu care acest album a fost lucrat


intradevar se vede diferentza cand ascultzi la ceva calumea, itzi tre scule adevarate sa vezi cu cata atentzie s-a lucrat acest album, degeaba asultzi la niste boxe de 200 de mi, ca se aude nasol rau de tot... oricum a mai uracat o treapta Mafia prin sound, flow si lirica(mai ales Tataee, care se vede ca nu se joaca)...

PacE
There is no save game in real life...
Hades
 
Mesaje: 891
Membru din: Dum Iun 01, 2003 11:00 am
Localitate: ...

albumul lam ascultat si eu si eu bunut

Mesajde Mr Teo » Vin Ian 02, 2004 9:56 pm

Toata lumea stie doar ca ei au avut un trend oarecum ascendent de cand sau lansat.
Poate o sa mai scoata si alte albume.
Sa speram.
Avatar utilizator
Mr Teo
Junior Member
 
Mesaje: 1125
Membru din: Mie Feb 26, 2003 12:00 am

Re:hah sunt constipat...dar ascultat Baietii Buni

Mesajde TheSmoker » Sâm Ian 03, 2004 1:14 am

Daca sunt constipat,ascult albumu Bietii buni si o sa ma cac nu una ci doua luni ,ca imi provoaca diarie oameni buni!

Am zis mai sus foarte elegant parerea mea despre album,daca neamtzu da tot cu cacaturi delea ca halim cacat si nu ne simtim...atunci pe sleau bagati pule singur in tine,sunt un nesimtit ca asa simt sa ma exprim cu privire la atitudinea ta despre cei care nu le place albumu sau Mafia, ii respect ca au pus pe picioare hh-ul si pt ce au facut,dar ma cac pe noi lor fani si pe tot daca treaba se rezuma la "Ca sa ne-ntelegem."!

GYeah..sa ma cac ca imi provoaca sila a voastra stima! stimat domn Neamtzu!
Sunt un uitat din popor in istorie cu glorie
Sunt intr-un foc scanteia de victorie!
Avatar utilizator
TheSmoker
Junior Member
 
Mesaje: 261
Membru din: Joi Feb 27, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori