Mafia - Baietii Buni

thats the spirit

Mesajde ckride » Mie Ian 07, 2004 9:54 pm

vorba lu` vali, ce e nasol in ziua de azi e ca toti prostii au dreptu la o parere.
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Re: thats the spirit

Mesajde TheSmoker » Mie Ian 07, 2004 10:04 pm

Bah n-are rost sa mai discutam...pe tema,cu tine nu se poate discuta daca nu e cum zici u,in legatura cu bugmafia asa ca...bye and pace!
Sunt un uitat din popor in istorie cu glorie
Sunt intr-un foc scanteia de victorie!
Avatar utilizator
TheSmoker
Junior Member
 
Mesaje: 261
Membru din: Joi Feb 27, 2003 12:00 am

hehe

Mesajde Iramon » Joi Ian 29, 2004 2:52 pm

Album super. Este un album agresiv spre deosebire de celelalte. Nu shtiu unde vedetzi voi acelashi mesaj ca shi in albumele anterioare. BUG practica stilul Gangsta ashe ca nu prea vad io ce "stiluri" noi de melodii vretzi de la ei. Asta e stilul, asha suna ;).
Faptul ca romanul tot roman ramane este partea a-2-a. Atat timp cat 90% din voi au tras melodiile de pe NET fara sa contribuie cu un ban la bugetul trupei nu avetzi dreptul nici macar sa zicetzi pssss. Un fan MAFIA adevarat va asculta MAFIA tot timpul. Nimeni nu e perfect. Nu va convine va invit cu, caldura sa va reprofilatzi pe muzica country ;)

Anyway Gherila PTM mi se pare the hotest song ;)

P.S. Pentru durii aia care injura pe forum. Bah ciobenilor, asta este un forum public, shi cum zicea baiatul in primul post, vorbitzi in **** civilizat. Ma refer in special la nespalatzii care au furat banii de paine parintzilor sa ishi ia juma' de ora la NET, sa ishi etaleze idiotzia shi radacina de neam prost.
Iramon
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Dec 18, 2003 12:16 am
Localitate: Vaslui

Corect...

Mesajde Aurolacul » Joi Ian 29, 2004 7:33 pm

Iramon scrie:
P.S. Pentru durii aia care injura pe forum. Bah ciobenilor, asta este un forum public, shi cum zicea baiatul in primul post, vorbitzi in **** civilizat. Ma refer in special la nespalatzii care au furat banii de paine parintzilor sa ishi ia juma' de ora la NET, sa ishi etaleze idiotzia shi radacina de neam prost.



Bravo! N-am ce zice, parca mi-ai luat vorbele din gura.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

.... da...

Mesajde rap_t_one » Sâm Feb 07, 2004 1:04 am

Foxu a cumparat albumu shi eu m-am rezumat la a citi titlurile pieselor ... Si de aici nu mai fac nici un comentariu .... Shi iramon eu stilul lor il numesc "motonie" .... atat.... Shi care-i faza cu coperta aia atat de nesugestiva , neexpresiva si provocatoare de pish de ras ? Eu am vazut pe ea un album foto al unui jaf armat ( adica baseball-at ca erau doar bate pacolo :) LOLZA ) Daca m-am inshelat explicati-mi shi mie ..... !!!
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Hip-Hop

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori