Respekt ptr Andreea,dar....

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Respekt ptr Andreea,dar....

Mesajde Bazooocka » Vin Ian 16, 2004 7:37 pm

Noul videoclip al Andreei e super,dar daca nu-l baga si pe Adrian (panarama de Adrian,jalonul de Adrian),videoclipul era si mai super! Pacat,Andreea,pacat... :(
Bazooocka
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 16, 2004 7:32 pm
Localitate: Galati/Romania

eh si tu acum

Mesajde gabuba » Sâm Ian 17, 2004 10:59 am

nici mie nu mi-a placut adi la bb, l-am detestat, mi s-a parut prefacut si idiot. nici macar modul in care canta nu imi placea, dar dupa ce l-am cunoscut personal mi s-a parut f de treaba.

iar melodia cu el sau fara el...e tot aia :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: eh si tu acum

Mesajde RalucaB » Sâm Ian 17, 2004 10:18 pm

Ai dreptate Gabi...
Ce rost mai are si el in melodie??
Oricum a iesit misto...
Putem sa nu il bagam in seama cand ascultam mel...
Parerea mea!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 27, 2004 1:07 pm

Hai sa va spun au ceva , sambata 24 Ianuarie , in clubul No Problem din Onesti ghici cine a concertat ? Andreea Balan , toate buine si frumoase , inceput misto , pana la un moment dat cand recitalul sustinut s-a transformat intr`un dans exotic cu publicul , sa nu mai reamintim ca Andreea a vrut sa se urce pe o boxa amplasata in ringul de dans si a cazut , iar coltul de la boxa .. no comment , unde a intrat ? noah , acum ce pot sa mai spun , sa dansezi exotic cu un copil de 14 ani , sa transformi discoteca intr`un club de noapte ( aproximativ , cu exceptia ca au ramas hainele pe ea ) ehh ma cam inspaimanta , ma lasa cu un gust amar de care cu greu pot scapa , stiti ce imi pare rau de un singur lucru , ca nu am avut un aparat foto la mine , dar noah , multumiti-mi ;-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Ian 27, 2004 7:47 pm

andrei, no offence, dar tu esti gay? de ce te-ar deranja ca o fata sa se miste "exotic" , eventual erotic? mai ales una care n-arata rau... :yD
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

:)

Mesajde Dragos C. » Mar Ian 27, 2004 10:18 pm

Buna faza. :)
Lu' asta nu ca nu-i place ca Andreea a dansat sexy cu unu' de 14 ani, nu-i place ca nu a dansat cu el. :D

Si unde a intrat coltul ala? Cu totu' sau numai o parte? :p
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Joi Ian 29, 2004 1:59 pm

Ba desteptilor ;-) poate daca Cristina Aguilera nu ar fi dansat cu mine m`as fi suparat dar Andreea ? noah , observ ca in voi se cultiva doar simtul animalic ;-) , iar de la muzica pana la dans e drum lung , nevermind !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Ian 29, 2004 10:35 pm

nu e nici un drum, andrei, recunoaste ca esti gay si gata! :D
a dansat aguilera cu tine? adevarul e ca si eu am pus-o cu britney, beyonce si altele, numai ca la mine in vis. asa si cu tine...

hai du-te usurel si danseaza cu aguilera, nu-ti mai pierde vremea cu rebuturi...asa cum suntem noi. nu ca e genial? esti o varza!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Radu123 » Joi Ian 29, 2004 10:41 pm

[quote="AnDrEi"]Ba desteptilor ]

Welcome, Radu123.
You last visited: 14-12-2003 at 03:04

Andrei dar mai activezi pe aici :). Nu se dezvolta :-S e deja dezvoltat, acum doar incearca sa se faca cunoscut.

Lasa Andrei ca nu ai vazut nimic :) am vazut eu chestii mult mai tari decat ce spui tu :) tot cu respectiva. Adevarul e ca daca ai 14 ani chiar merita sa te duci la un spectacol cu ea o sa ai amintiri care o sa-ti ramana in minte muuuult timp :). La urma urmei ce conteaza :B sa se simta bine si copii mici :w. Daca ai vazut ceva ceva insemna ca stii despre ce e vorba.

Si acuma zici ca nu te-ai mai duce din nou sa vezi dansul e.otic :P
Anunt
Cand va duceti luati si o camera video si faceti o inregistrare ca sa ramana ceva .... loool
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Simtu' animalic

Mesajde Dragos C. » Vin Ian 30, 2004 2:47 am

AnDrEi scrie:[..]in voi se cultiva doar simtul animalic ]

Simtu' animalic n-are nici o legatura cu faptul ca iti place sa vezi dansand sau sa dansezi cu o fata.
AnDrEi scrie:[..]de la muzica pana la dans e drum lung , nevermind !

Nu e decat un pas. :)
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Ian 30, 2004 2:49 pm

bine, tu , dragos :o
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Vin Ian 30, 2004 10:47 pm

Parerea mea e ca s-a cam facut de ras , nu stiu , dar oricum o simpatizez si as chema`o la noaptea mea de burlacie :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde Radu123 » Vin Ian 30, 2004 11:34 pm

AnDrEi scrie:Parerea mea e ca s-a cam facut de ras , nu stiu , dar oricum o simpatizez si as chema`o la noaptea mea de burlacie


:-: Cum sa-ti spun mai pe ocolite :), dansatoarelel astea exotice sunt cam scumpe dar nu fi trist pt noaptea ta de burlacie pun si eu bani =D. Chiar se merita :ham:. Sa ma anunti.
:cry: De ce spui ca s-a facut de ras?? daca nu-ti-a placut tie nu inseamna ca nu a fost :N placut.
Acuma serios vorbind, ce sa-i faci ? face si ea ce face toata lumea, si nu e ca si cum ar fi inceput ieri, daca te gandesti bine asa a fost intotdeauna.

:nope: Iarna'n bikini pe scena \:/ cine mai are nevoie de nisipul fierbinte sau de fete cuminti
;e Vara ce pot sa mai spun :shock: e natural ....... lool
In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Mesajde RalucaB » Sâm Ian 31, 2004 10:23 pm

AnDrEi scrie:Parerea mea e ca s-a cam facut de ras , nu stiu , dar oricum o simpatizez si as chema`o la noaptea mea de burlacie :)


Dc s-a facut de ras??
Pate la altzy le-a placut... ;g
:N
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

cauza: bautura, drogurile sau disperarea? ;)

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Ian 31, 2004 11:13 pm

adevarul e ca....atunci cand esti disperat, faci si chestii de genul asta. sau....nu?! :con:


<< mi-e greatza, mai bine nu citeam >>


:bleah:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

:|

Mesajde Dragos C. » Sâm Ian 31, 2004 11:50 pm

Si mie mi-e greata... de oameni prosti!
Lasa-ma sa-ti transform lacrimile in flori si sa te bucuri, si sa simt din zambetul tau o eternitate.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde marutza » Vin Apr 02, 2004 10:12 pm

hei people. Eu sunt de parere ca intamplarea asta din clubul despre care vb andrei nu este unicat in cariera andreei - deutzei curbutzei. Serios acum. Credetzi ca sunt doar coincidentze???
marutza
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 02, 2004 1:44 pm
Localitate: acasa

Mesajde Black Eyes » Lun Apr 12, 2004 4:38 pm

Dar ce o tot criticati?! A facut ce face toata lumea ca sa aiba succes: se dezbraca. In cazul ei, a dansat exotic(sau erotic); poate ca tie(Andrei) nu ti-a placut, dar pun pariu ca majoritatii i-a placut. Si are dreptate Radu cand zice ca asa a fost dintotdeauna: prin toate concertele cu sutiene de-i ieseau tzatzele pe afara, iarna cu fustitze mini....
Si daca e s-o luam dupa chestia asta, pai mai toata lumea pozeaza in Playboy, sau in alte reviste de specialitate,, doar ca sa se faca remarcata; nu vad de ce nu ar face si ea ceva asemanator(desi ea nu s-a dezbracat, ca daca se dezbraca era ceva mai grav....Doar a dansat provocator, sau cum vreti sa-i spuneti.).
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Lun Apr 12, 2004 7:37 pm

fatuca asta e mai tot timpul amestecata in diverse scandaluri.ceea ce ma enerveaza cel mai tare e ca nu stie sa se faca remarcata prin muzica,ci doar prin...accesele ei de furie si prin gafele pe care le face. :hehe:
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde adirlz » Lun Apr 12, 2004 7:48 pm

Catzelusha ... daca toti ar gandi asa, nu am mai privi la tv toate tarfele imbecile... dar... din cauza ca multi gandesc cum gandesc... nastase va fi presedinte!!! Asa ca nu trebuie sa ne mai miram de ce merge totul rau!!!
___________________________________________________________
pt cei ce au argumente contradictorii , un sfat: decat sa va kinuiti sa ascultati cum canta
toate fetitele de genul asta .... mai bine va luati reviste pt adulti (e acelasi lucru, numai ca nu trebuie sa va poluati sonic... deci obtineti un avantaj)!!!
Precizare: Totusi fata asta are ceva voce, dar nu stie sa o foloseasca!!!
Avatar utilizator
adirlz
Junior Member
 
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 09, 2004 11:00 pm

Mesajde _Ev3_ » Mar Apr 20, 2004 1:33 pm

mai....nu va mai certatzi k disperatzii.....cui nu i-ai placea sa fie vedeta??...sa fie asa k andreea????....si dak ati fi in locu ei...pun pariu k multi dintre voi ati face multe alte chestii k sa iesiti in evidenta...in fond..asta vor toate vdtle, nu?....si ce-i mare lucru intr-un dans provocator??....e chair marfa si chiar se poarta la mom asta...(vezi christina, britney)....si dak artistii romani nu fac altceva decat sa copieze...dc n-ar copia si andreea stilu de dans din afara????....
_Ev3_
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Dec 14, 2003 11:39 am

Mesajde ppink2pantherr » Mar Apr 20, 2004 1:38 pm

mai....nu va mai certatzi k disperatzii.....cui nu i-ai placea sa fie vedeta??...sa fie asa k andreea????....si dak ati fi in locu ei...pun pariu k multi dintre voi ati face multe alte chestii k sa iesiti in evidenta...in fond..asta vor toate vdtle, nu?....si ce-i mare lucru intr-un dans provocator??....e chair marfa si chiar se poarta la mom asta...(vezi christina, britney)....si dak artistii romani nu fac altceva decat sa copieze...dc n-ar copia si andreea stilu de dans din afara????....
TNK PINK!!!!! :silly:
ppink2pantherr
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Apr 19, 2004 4:11 pm
Localitate: alexandria

chiar va place andreea...?

Mesajde pusto@ik » Lun Aug 30, 2004 3:36 pm

chiar va place andreea? nu de alta inteleg k toata lumea vrea sa devina vedeta dar in felul asta? pey dc sa mai fii vedeta dak dupa aceea esti criticat mai mult? si sa stiti k si celebritatea are pretul ei, si-asa acum showbiz-ul romanesc e plin de de'astea care se dau bune, nu zic k andreea nu ar avea voce, dar my opinion i-a cam trecut vremea
}{
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi


Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron