Andreea Balan si noul ei look

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Andreea Balan si noul ei look

Mesajde Samy » Lun Aug 23, 2004 10:57 am

Care este parerea voastra?Cum arata mai bine?Blonda sau bruneta?Fata cuminte sau rea? :-X
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Dum Aug 29, 2004 9:25 pm

nu cred ca arata bine
de cuminte sa fim seriosi
are noroc de fund
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Aug 29, 2004 9:35 pm

bruneta imi place mai mult..mai ales k acuma imi place negrul shi chiar vroiam sa ma fac shi eu bruneta :D
hm...nu poti zice "fata rea shi fata cuminte"...poti zice k acum e ma matura decat inainte..shi in look,shi in versuri...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Dum Aug 29, 2004 10:24 pm

Ai dreptate,dar m-i se pare ca acum a adoptat o atitudine de fata rea.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

oare andreea merita discutata?

Mesajde pusto@ik » Lun Aug 30, 2004 3:22 pm

parerea mea: nu stiu despre voi dar eu cred ca andreea nu mai stie ce sa faca k sa fie bagata in seama! nu spun ca este un lucru bun sau rau si nu critic pe nimeni, doar k intrabarea este, dak andreea nu a iesit in fata pana acum oare totusi are cu ce sa vina mai nou k sa-si stranga fanii?
multe staruri sau staruri in devenire adopta look de fata rea dar oare prinde tot timpul la public?
mie mi-a placut andreea dar de la o vreme ma cam plictiseste pt ca se vede pe fata ce sfortari face k sa fie remercata, la alte staruri de valoare importanta e doar vocea, nu?....
v-am zis, parerea mea! respect oricefel de parere a celor din jur!
pusto@ik
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Dum Aug 29, 2004 2:06 pm
Localitate: iasi

Mistho

Mesajde RalucaB » Mie Sep 15, 2004 9:51 am

E mai mishto bruneta!
Are o imagine d fata rea da nu cred k e!
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Samy » Dum Sep 19, 2004 9:22 pm

Defapt eu cred ca nimeni nu se poate schimba asha de la o zi la alta,dar poate sa dea impresia ca se schimba.Oricum,de ce sa nu recunoashtem?!?Ii sta bine oricum!!!Parerea mea.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Me^High » Joi Noi 18, 2004 8:26 pm

Sincer mie imi placea la nebunie cum arata blonda, insa trebuie sa recunoastem ca Andreea nu mai e pustoaica de 16 ani care isi prindea fundite in par, s-a maturizat si avea nevoie de o schimbare de look, pentru ca aceasta trecere de la copilarie la maturitate sa fie completa. Eu o admir foarte mult, deoarece alti artisti si-au pierdut f. repede fanii dupa o schimbare atat de radicala.
Eu te astept / Sa vii langa mine / Sa fim doar noi / Sa fie bine / Din lumea intreaga / Doar pe tine te vreau / Sub cerul albastru / Cu tine sa stau ( www.andreeabalan.20m.com )
Avatar utilizator
Me^High
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 17, 2004 12:00 am


Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron