Invidia

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Mesajde Catzelusha » Mie Noi 09, 2005 12:30 pm

citind unele mesaje de p'aci....imi aminteam cu o oarecare melancolie vremea cand si pentru mine o-zone erau THE BEST. :D
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde Liana b_AB » Mie Noi 09, 2005 6:49 pm

Sica_wine scrie:~p the best de unde din tara sau din lume ??? sau din oras ?? sau din sat de la ea ?? ~p
eu as alege ultima optiune ~p

Ha ha ha,vrei sa si rad???:nervos:
E THE BEST DIN TARA!!!! E cea mai tare!!!
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Sică » Mie Noi 09, 2005 8:47 pm

E THE BEST DIN TARA!!!! E cea mai tare!!!

cred ca vroiai sa zici: "E THE BEST DE LA TARA!!! E cea mai tare la facut sarmale (sa nu zic un cuvant obscen )" ~p
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde CRYSTY-666 » Joi Noi 10, 2005 12:58 am

Sica_wine scrie:cred ca vroiai sa zici: "E THE BEST DE LA TARA!!! E cea mai tare la facut sarmale (sa nu zic un cuvant obscen )" ~p


Da ce amuzant !!! Hai sa radem !!! :hang:
أقسّم الحبّ أنت ! أنت هل خاصتي الحياة !
Avatar utilizator
CRYSTY-666
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Aug 06, 2005 11:00 pm

Mesajde Liana b_AB » Joi Noi 10, 2005 10:37 pm

Sica_wine scrie:cred ca vroiai sa zici: "E THE BEST DE LA TARA!!! E cea mai tare la facut sarmale (sa nu zic un cuvant obscen )" ~p

Vai de mine,ce comic esti:nervos:!!! :eat:
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Shaki » Sâm Noi 12, 2005 12:40 am

Sica_wine scrie:cred ca vroiai sa zici: "E THE BEST DE LA TARA!!! E cea mai tare la facut sarmale (sa nu zic un cuvant obscen )" ~p

sica, cu asta ai fost shi tu o data amuzant, shi ai mai avut shi dreptate. :D anyway, fatuca e una dintre cele care ingroasha randurile prostitutziei muzicale, copirait, de talent sau voce sau orijinalitate sau frumusetze sau de orice altceva, nu poate fi vb
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Sâm Noi 12, 2005 10:45 am

In primul rand piskeshu ai grija ce spui si mai usor cu insultele,ok? Poate tu nu ai bun simt si cu ce drept ne faci pe noi imbecili?

yo zic ca sta fuarte bine cu simturile, mai ales cu al' auditiv, care la mataluza, fata, nush cat de bine iaste dezvoltat daca poti sustine sus shi tare ca "THE BEST" are voce! Dreptul la insulte il are oricine, chiar shi voi aveti dreptul sa ripostati, dar situatia ramane aceeasi.. the best SUCCCKKKS! (acu urmeaza un post (Lyana sau Crysty), care va incepe cu "nesimtito" shi "nerecunoscatoareo" shi se va sfarshi cu "Andreea, iarta-i ca nu stiu ce zic; Andreea RULZZZZ) :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde cr3tz » Sâm Noi 12, 2005 10:57 am

E THE BEST DIN TARA!!!! E cea mai tare!!!

e pe dracu.are cumva cele mai multe albume vandute?umple stdioane de 40-50.000 de locuri?e mai buna doat pt k e parerea ta? :calm:
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Sâm Noi 12, 2005 11:48 am

of, Cristi, mi-ai stricat premonitzia..mesajul de sub al meu trebuia sa fiu unul amenintator shi jignitor, dedicat mie cu drag de fanii mandrutzei :D
nu e numa parerea ei, shi crysty crede la fel, dej sunt 2 in TARA :)
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde Sică » Sâm Noi 12, 2005 11:57 am

andreea balan are cei mai multi fani in romania..............2 la numar crysty si liana.
moare nicola de invidie (daca tot despre asta vb aici)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde Liana b_AB » Sâm Noi 12, 2005 4:29 pm

Sica_wine scrie:andreea balan are cei mai multi fani in romania..............2 la numar crysty si liana.
moare nicola de invidie (daca tot despre asta vb aici)

Din nou esti foarte amuzant :nervos:!!! Decat sa spui numai tampenii,mai bine ai inceta sa postezi aici!!!Si Andreea are foarte multzi fani ,nu numai pe mine si pe Cristi,dak nu stii,mai bine nu spune ceva doar asa k sa te afli si u in seama!!!Si da,ANDREEA E THE BEST,OK?? Voi scrie acest lucru mereu pt k asa este!!!! :dir:
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Liana b_AB » Sâm Noi 12, 2005 4:40 pm

[quote="o_tzestoasa"]yo zic ca sta fuarte bine cu simturile, mai ales cu al' auditiv, care la mataluza, fata, nush cat de bine iaste dezvoltat daca poti sustine sus shi tare ca "THE BEST" are voce! Dreptul la insulte il are oricine, chiar shi voi aveti dreptul sa ripostati, dar situatia ramane aceeasi.. the best SUCCCKKKS! (acu urmeaza un post (Lyana sau Crysty), care va incepe cu "nesimtito" shi "nerecunoscatoareo" shi se va sfarshi cu "Andreea, iarta-i ca nu stiu ce zic]
Nu iti voi zice nici nesimtitza,nici nerecunoscatoare,pt k eu spre deosebire de altii am bun simt,ceea ce la voi nu prea se vede!!! Iar dak vreau sa comentez o anumita sau anumite informatzii o fac prin argumente,nu prin jigniri k voi!!! Si n-ai nici un drept sa-mi zici "mataluza",ai inteles:nervos:??De asemenea nu-ti face griji,am si un bun simtz auditiv,poate tu nu ai,bine dezvoltat!!!
Andreea are voce,pt k intradevar asa este si nu pt k zic eu acest lucru!!!!!
Si mai terminatzi odata cu jignirile la adresa ei!!!!!! Datzi dovada de bun simtz,dak tot sustinetzi k il avetzi!!!!
ANDREEA ESTI THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Intreaga ei cariera muzicala si toate premiile pe care le-a castigat dovedesc acest lucru,asa k pls silence,dak nu avetzi argumente!!!
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde cr3tz » Sâm Noi 12, 2005 6:35 pm

iete k c am zis eu nu a vazut :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Shaki » Sâm Noi 12, 2005 7:08 pm

alo, donshuara, nu te-a jignit nimeni shi mai ushurel cu acuzele k nu ie tuata lumea obligata sa-tzi cante in struna numa k asha vrei tu

Liana b_AB scrie: Intreaga ei cariera muzicala si toate premiile pe care le-a castigat dovedesc acest lucru
care premii? cireshica de aur, zmeurica de arama, jenibilitatea aia de mtivi romanesc de doi lei? care cariera, aia protijiuasa in care se strofoca sa cante k n-o lasa papa la mare shi ne agresa timpanele vara de vara? mai lasatzi-ne...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Liana b_AB » Sâm Noi 12, 2005 10:15 pm

Acum chiar k m-ai calcat pe nervi!!! A castigat 4 discuri de aur si 4 discuri de platina,cand a fost in Andre,in 2002 au luat premiul Otto de la revista Bravo pt cea mai buna trupa,apoi in cariera solo,in 2003 a obtinut locul 1 la Festivalul de la Mamaia,sectiunea slagare,cu melodia Nopti de vara,cantand live,bineinteles, a luat premiul pt cel mai bun site la MTV RMA 2005!!!! Aceste premii le-a obtinut ,nu tampeniile pe care le-ai spus tu,doar ca sa te afli in treaba,pt k altceva nu pot sa zic!!!Deci,pls silence: nervos:!!!
Si inca ceva,nu vreau sa te jignesc,dar mai intai ar trebui sa fii atent la felul in care scri,sa scrii corect,pt k sa jigneasca e simplu pt oricine,no offence!!!
Si ANDREEA YOU ARE THE BEST!!!!!!!
P.S: eu nu am acuzat pe nimeni si nu trebuie sa-mi cante nimeni in struna!!!Dak zici ceva o faci pt k stii,folosesti argumente si nu o faci doar asa pt k tie pur si simplu nu-ti place Andreea si vrei sa o jignesti!!! :nervos:
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Shaki » Sâm Noi 12, 2005 10:41 pm

Liana b_AB scrie:Acum chiar k m-ai calcat pe nervi!!! A castigat 4 discuri de aur si 4 discuri de platina,cand a fost in Andre,in 2002 au luat premiul Otto de la revista Bravo pt cea mai buna trupa,apoi in cariera solo,in 2003 a obtinut locul 1 la Festivalul de la Mamaia,sectiunea slagare,cu melodia Nopti de vara,cantand live,bineinteles, a luat premiul pt cel mai bun site la MTV RMA 2005!!!!
care premii sunt nishte vacsuri date pe nishte criterii aiurea sau pe ochi frumoshi

Liana b_AB scrie:Si inca ceva,nu vreau sa te jignesc,dar mai intai ar trebui sa fii atent
i-auzi, love2fly, iubito ~p

Liana b_AB scrie:la felul in care scri,sa scrii corect,pt k sa jigneasca e simplu pt oricine,no offence!!!
ieste k itzi place scrisu meu? A-) nu-mi arog meritele, e cu copirait baicsu... da ia uita-te matalutza la ce-am bolduit mai sus, shi vezi-tzi barna din ochiu tau, caci, pun pariu, capacitatea bate la usha...

Liana b_AB scrie:Si ANDREEA YOU ARE THE BEST!!!!!!!
P.S: eu nu am acuzat pe nimeni si nu trebuie sa-mi cante nimeni in struna!!!Dak zici ceva o faci pt k stii,folosesti argumente si nu o faci doar asa pt k tie pur si simplu nu-ti place Andreea si vrei sa o jignesti!!! :nervos:
dulceatza, reiterez: cu ce-am jignit-o pe sfanta andreea? am afirmat duar k muzicalmente e nula, dar puate are alte talente nedescoperite... tu ce argumente aduci, in afara de andreea is the best? cam care sunt orizonturile tale muzicale, depashsehti mtvul sau nici n-ai schinbat ink postu de pe atomik?

duamne, ma scuzatzi de partzialu offtopic, da asta e generatzia necst, mare majoritate abarnare pe ce lume ie, o sa ne ducem dreq...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Sâm Noi 12, 2005 11:19 pm

matalutza
nu iaste ofensa, cum ti-ai dori..matalutza sa crezi! yo nu te-am jignit cu nimic, doar ca admiratie ce i-o prti THE BEST-EI (ca sa nu zic BEST-iei shi sa zici IAR ca n-am bun simt)...mi se pare o copilarie de care shi tu o sa razi, cu siguranta peste ceva ani :D shi ac sa fiu on-yopic : INVIDIA iaste..THE UN-BEST :D
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 12:50 am

liana imi poti spune si mie cum a obtinut andreea acele discuri de aur si platina?si ai idee pt ce se acorda ele? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Liana b_AB » Dum Noi 13, 2005 4:20 pm

Normal k am idee pt ce se acorda!!!
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Liana b_AB » Dum Noi 13, 2005 4:30 pm

Shaki scrie:care premii sunt nishte vacsuri date pe nishte criterii aiurea sau pe ochi frumoshi

i-auzi, love2fly, iubito ~p

ieste k itzi place scrisu meu? A-) nu-mi arog meritele, e cu copirait baicsu... da ia uita-te matalutza la ce-am bolduit mai sus, shi vezi-tzi barna din ochiu tau, caci, pun pariu, capacitatea bate la usha...

dulceatza, reiterez: cu ce-am jignit-o pe sfanta andreea? am afirmat duar k muzicalmente e nula, dar puate are alte talente nedescoperite... tu ce argumente aduci, in afara de andreea is the best? cam care sunt orizonturile tale muzicale, depashsehti mtvul sau nici n-ai schinbat ink postu de pe atomik?

duamne, ma scuzatzi de partzialu offtopic, da asta e generatzia necst, mare majoritate abarnare pe ce lume ie, o sa ne ducem dreq...

Am uitat si eu sa pun un "i",mare lucru,ce sa zic???
Si mai termina odata k deja intreci orice limita a bunului simtz!!!
Si "matalutza",spune-i mamei tale,daca iti permite acest lucru,ai inteles??:nervos:
Da,cineva da atatea premii doar pe ochi frumoshi,sa fim seriosi!!! Ascult ce muzica vreau,pt k este dreptul meu sa fac acest lucru,nu am de ce sa-ti dau tie explicatii privind muzica pe care o ascult!!!
Eu aduc argumente pt ceea ce spun,daca vrei sa le crezi bine,daca nu,putin imi pasa,pt k eu stiu care este adevarul!!!
Inca ceva,poate pe tine te asteapta capacitatea...Asa cum am mai spus nu vreau sa te jignesc,dar ai un scris "de doi lei", ca sa nu zic altceva...
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 4:40 pm

ma bucur k ai idee pt ce se acorda acele premii.dar imi zici si mie de ce a primit andreea balan acele discuri?si cine le-a oferit? :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Dum Noi 13, 2005 4:50 pm

Liana b_AB scrie:Si mai termina odata k deja intreci orice limita a bunului simtz!!!

Daca vrei sa o enervezi pe Shaki injur-o de industrial :D

Liana b_AB scrie:Eu aduc argumente pt ceea ce spun,daca vrei sa le crezi bine,daca nu,putin imi pasa,pt k eu stiu care este adevarul!!!


Ssstttt.....intre noi doi fie vorba. Detin americanii o nava extraterestra in Area 51? :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 4:54 pm

aduce pe dracu asta...ce plm nu vb in cifre,albume vandute?asa si eu sunt super fan decret,serios k el e cel mai tare,dmx sau 2pac (odihneasca'se in pace) sunt mici copii pe langa el :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Liana b_AB » Dum Noi 13, 2005 6:36 pm

cr3tz scrie:aduce pe dracu asta...ce plm nu vb in cifre,albume vandute?asa si eu sunt super fan decret,serios k el e cel mai tare,dmx sau 2pac (odihneasca'se in pace) sunt mici copii pe langa el :D

Bravo tie,vad k fara sa injuri nu potzi vorbi!!! Daca chiar vrei sa iti spun cifre iti spun: in cei patru ani de activitate trupa Andre a vandut peste un milion de unitatzi(albuma,cd-uri),in plus au obtinut si premiile pe care le-am mai mentionat mai sus!!! De asemenea Andreea a obtinut premii si in cariera solo(le-am spus deja)!!!
Si vezi cum vb,ok? Se poate vb si frumos :eat: !
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 7:51 pm

se poate tu .dar nu ai citit posturile mele de mai sus.vad k te opresti numai la plm sau pll...dar ma rog,trecem peste :D

imi zici si mie cate albume a vandut ea in ultimul an?u le ai pe toate in original? ;;)
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde o_tzestoasa » Dum Noi 13, 2005 8:20 pm

Si "matalutza",spune-i mamei tale,daca iti permite acest lucru,ai inteles??
imi permite, ca doar nu iaste proasta ca shi altii si stie ce inseamna matalutza! dej, yo deja nu mai inteleg un lucru - di ce plm ne certam cu o copila, vreti s-o deranjam de la lectii? inca exereseaza bastonashe da' da lectii despre discruri de platina si voci nemaipomenite din prostitutia romana. Hai mandruto, la teme! salutari lu' Andreea Balan!
am carapacea mea, sunt pionier...
"probabil poza ta, din rama ti-ar sopti...stii? nu esti ce-mi doream sa fii" Ion
o_tzestoasa
Junior Member
 
Mesaje: 779
Membru din: Joi Sep 22, 2005 11:00 am
Localitate: nicaieri

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 8:28 pm

bai testi sa citez vocea de aur a romaniei :"arde invidia in tine" :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde Liana b_AB » Dum Noi 13, 2005 9:32 pm

[quote="cr3tz"]se poate tu .dar nu ai citit posturile mele de mai sus.vad k te opresti numai la plm sau pll...dar ma rog,trecem peste :D

imi zici si mie cate albume a vandut ea in ultimul an?u le ai pe toate in original? ]
Normal k am toate albumele in original,pt k dak nu le-as avea ce fana as mai fi??
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Liana b_AB » Dum Noi 13, 2005 9:43 pm

o_tzestoasa scrie:imi permite, ca doar nu iaste proasta ca shi altii si stie ce inseamna matalutza! dej, yo deja nu mai inteleg un lucru - di ce plm ne certam cu o copila, vreti s-o deranjam de la lectii? inca exereseaza bastonashe da' da lectii despre discruri de platina si voci nemaipomenite din prostitutia romana. Hai mandruto, la teme! salutari lu' Andreea Balan!

Chiar esti dea dreptul nesimtitza"o_tzestoasa",n-am vrut sa ti-o zic in fatza,dar deja nu mai suport!!! Poate proasta esti tu,normal k stiu ce inseamna matalutza,dar nu-mi place sa-mi zici asa,ai inteles,pt k am un nume si acela nu e matalutza,ok???Poate tu exersezi bastonashe ,desi ar trebui sa mai invetzi putina gramatica,pt k stai km prost la acest capitol!!!
Nu stii nimic despre mine,asa k pls shut_up!!! Desi ai scris la profile k ai 20 de ani,nu prea te comportzi asa cum ar trebui sa se compoarte cineva la varsta de 20 de ani,nu ai pic de bun simtz si cu asta am terminat!!!
Am scris despre discuri de platina,nu "discruri" !!! :eat: :eat:
Liana b_AB
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Dum Aug 07, 2005 1:02 pm
Localitate: BN

Mesajde Sică » Dum Noi 13, 2005 9:50 pm

Adevarul este ca da Andreea are o voce criminala numai cat o auzi iti vine sa te spanzuri :D:
Tare as vrea sa o aud odata live, sau daca stau si ma gandesc putin nu mai vreau sa o aud ca cine stie ce o sa se intample.
Liana_fan_parazitii scrie:in cei patru ani de activitate trupa Andre a vandut peste un milion de unitatzi(albuma,cd-uri),

iti dai seama in 4 ani au reusit sa vanda un milion de unitatzi asta da realizare, nu imi vine sa cred cum de au omis-o astia de la mtv sa o puna la best female acum la premiile europene ??:D:
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron