Site-uri cu si despre Andreea Balan

Forum dedicat fanilor Andreea B , ei vor putea sa primeasca raspunsuri chiar de la Andreea

Ce credeti despre site-ul meu?

super-cool
0
Niciun vot
mishto
0
Niciun vot
binisor
0
Niciun vot
nashpa
1
100%
 
Voturi totale : 1

Re: Re: www.go-dragos.go.ro

Mesajde Dragos C. » Vin Iul 19, 2002 11:46 pm

Initial trimis de Andrei


Dragos .. acest site din cate am vazut eu este facut doar asa de dragu de a face siteuri .. :-) si dupa cum spuneai si tu .. ai facut acest site pentru a demonstra ca stii sa lucrezi in HTML ma rog ..dar de ce ai ales tocmai "Andreea Balan" ?

Exact! Tocmai de aceea l-am facut! De dragul de a face un site! Un site prin intermediul caruia sa "vorbesc".
De ce Andreea? De ce ma intrebi? Poate pentru ca... imi place? Poate pentru ca am vrut sa fac un site in care sa SCRIE ceva despre ea, nu sa apara o gramada de poze scanate de prin ziare. Asta poate sa faca oricine.
Tu de ce ai ales 'tocmai' Hi-Q?
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

New

Mesajde Radu123 » Sâm Iul 20, 2002 12:26 am

Nu stiu ce sa spun pt ca as putea spune mai mai multe decat va imaginati !!!
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

De ce?

Mesajde AnDrEi » Sâm Iul 20, 2002 2:46 pm

Initial trimis de Dragos_21

Exact! Tocmai de aceea l-am facut! De dragul de a face un site! Un site prin intermediul caruia sa "vorbesc".
De ce Andreea? De ce ma intrebi? Poate pentru ca... imi place? Poate pentru ca am vrut sa fac un site in care sa SCRIE ceva despre ea, nu sa apara o gramada de poze scanate de prin ziare. Asta poate sa faca oricine.
Tu de ce ai ales 'tocmai' Hi-Q?

Pai .. mey Dragos.. eu am ales la inceput Hi-Q deoarece sunt prieten cu ei .. si imi plake nespus de mult genul de muzika pe care il abordeaza .. adik "they ar kewl" :-) ceva de genu asta .. noah acum am zis sa incerc sa fac ceva si pentru Andreea Balan .. sa vedem ce iese nu ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sandrino » Dum Iul 21, 2002 12:44 pm

ete ca am vazut si eu vreo 2 site-uri cu si despre andreea balan... merge.. mai mult nu spun ..
Love of my life you`ve heart me, broken my heart, and now you leave me, love of my life can't you see, bring it back, bring it back, don't take it away from me, because you don't now, what it means to me !!! :cry: :kiss:
Avatar utilizator
sandrino
Junior Member
 
Mesaje: 761
Membru din: Joi Aug 23, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Dum Iul 21, 2002 2:26 pm

parerea mea este ca http://www.andreeabalan.go.ro este cel mai tare site destinat ei vredata. e profesionist, si OFICIAL. fara poezii de dragoste.... :bleah: cum e pe http://www.andreeab.go.ro sau asa ceva...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Yeap!

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 22, 2002 6:19 pm

Initial trimis de Gabytzu
parerea mea este ca http://www.andreeabalan.go.ro este cel mai tare site destinat ei vredata. e profesionist, si OFICIAL. fara poezii de dragoste.... :bleah: cum e pe http://www.andreeab.go.ro sau asa ceva...


Noah .. si eu sunt de aceeasi parere cu Gabytzu si spun ca http://www.andreeabalan.go.ro este cel mai reusit site :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yeap!

Mesajde Dragos C. » Sâm Iul 27, 2002 1:18 am

Initial trimis de Andrei


Noah .. si eu sunt de aceeasi parere cu Gabytzu si spun ca http://www.andreeabalan.go.ro este cel mai reusit site :-)

Tu, ca moderator al forumului "Andreea Balan", nu ar trebui sa fii de aceeasi parere cu Gaby. Nu ar trebui sa fii de aceeasi parere cu nimeni in privinta site-urilor dedicate ei. Nu crezi ca ar fi mai bine sa fii impartial? Un fel de presedinte intre partide...
Si alta chestie... M-au innebunit cu oficialu'. Care site e mai oficial ca altul... Ce mare branza e asta??? Pai daca cuiva ii place de Andreea si-i face un site, scrie acolo ce vrea si gata. Poate sa scrie din suflet sau poate sa puna doar niste poze. Sau amandoua. Vizitatorii vor decide care site e mai "oficial". If you know what I mean.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Pai mah

Mesajde AnDrEi » Dum Iul 28, 2002 2:39 am

Initial trimis de Dragos_21

Tu, ca moderator al forumului "Andreea Balan", nu ar trebui sa fii de aceeasi parere cu Gaby. Nu ar trebui sa fii de aceeasi parere cu nimeni in privinta site-urilor dedicate ei. Nu crezi ca ar fi mai bine sa fii impartial? Un fel de presedinte intre partide...
Si alta chestie... M-au innebunit cu oficialu'. Care site e mai oficial ca altul... Ce mare branza e asta??? Pai daca cuiva ii place de Andreea si-i face un site, scrie acolo ce vrea si gata. Poate sa scrie din suflet sau poate sa puna doar niste poze. Sau amandoua. Vizitatorii vor decide care site e mai "oficial". If you know what I mean.


Dragos .. hai sa iti spun .. eu nu sunt presedinte adika nu ma consider .. deci in legatura cu acel site Andreea a spus ca este site`ul ei oficial .. nu Gabytzu .. noah acumk ce dreaq sa mai zik ?
Si din cate am inteles Gabytzu o simpatizeaza pe AndreEA iar acum incearca sa fie cu Andreea B .. cred eu ..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Iul 28, 2002 1:50 pm

deci... mai intai.
dragosh-site oficial e ala oficial. dak ai inteles ce am vrut sa zic. un site oficial un inseamna un site pe care un ziarist intra si isi culege informatii, comenteaza si critica, atat artistul cat si webmASTERUL SE FACE DE KKT dak pe prima pg. apare nonshalantza o poezie de dragoste...
-andrei poate sa aiba orice parere, dupa tine ar insemna ca moderatorii nu trebuie sa-si mai exprime parerea sau cum? lasa ca e mai bine asa!

Andrei-eu inainte am avut fan club Andre, dupa ce ele s-au despartit am incercat sa cred ca le iubesc pe amandoua dar de fapt mai minteam pe mine, eu o iubesc pe Andreea Balan, de aceea am si fan clb central, national Andreea Balan.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Acuz-o sau apar-o aici !!!

Mesajde deca » Dum Iul 28, 2002 1:59 pm

Avatar utilizator
deca
Junior Member
 
Mesaje: 138
Membru din: Joi Iul 25, 2002 11:00 pm

Ha?

Mesajde AnDrEi » Lun Iul 29, 2002 1:46 am

Initial trimis de Gabytzu
deci... mai intai.
dragosh-site oficial e ala oficial. dak ai inteles ce am vrut sa zic. un site oficial un inseamna un site pe care un ziarist intra si isi culege informatii, comenteaza si critica, atat artistul cat si webmASTERUL SE FACE DE KKT dak pe prima pg. apare nonshalantza o poezie de dragoste...
-andrei poate sa aiba orice parere, dupa tine ar insemna ca moderatorii nu trebuie sa-si mai exprime parerea sau cum? lasa ca e mai bine asa!

Andrei-eu inainte am avut fan club Andre, dupa ce ele s-au despartit am incercat sa cred ca le iubesc pe amandoua dar de fapt mai minteam pe mine, eu o iubesc pe Andreea Balan, de aceea am si fan clb central, national Andreea Balan.


Gabytzu tu o iubesti pe Andreea Balan ? hihihihihhi fain .. dar ea te iubeste pe tine? :-) iar in legatura cu site`ul oficial .. nu prea cred ca ziaristii intra pe site`ul ei ca sa isi culeaga informatiile pentru a publika un articol :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Iul 29, 2002 10:02 pm

andreea isi iubeste toti fanii, deci...

nu m-am referit la asta,... dar in fine...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Kewl

Mesajde AnDrEi » Mar Iul 30, 2002 12:00 am

Initial trimis de Gabytzu
andreea isi iubeste toti fanii, deci...

nu m-am referit la asta,... dar in fine...


Bine Gabytzu .. am inteles ideea :)

P.S. mai stie careva vreun site super fain cu si despre Andreea Balan ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Iul 30, 2002 9:44 pm

eu personal nu mai cunosc...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 12:48 am

Initial trimis de Gabytzu
eu personal nu mai cunosc...


Gabytzu .. okeya :-) atunci lasa ca am sa mai fac eu rost de ceva site`uri :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Poezie

Mesajde Dragos C. » Joi Aug 01, 2002 1:08 am

Initial trimis de Gabytzu
deci... mai intai.
dragosh-site oficial e ala oficial. dak ai inteles ce am vrut sa zic. un site oficial un inseamna un site pe care un ziarist intra si isi culege informatii, comenteaza si critica, atat artistul cat si webmASTERUL SE FACE DE KKT dak pe prima pg. apare nonshalantza o poezie de dragoste...
-andrei poate sa aiba orice parere, dupa tine ar insemna ca moderatorii nu trebuie sa-si mai exprime parerea sau cum? lasa ca e mai bine asa!

Andrei-eu inainte am avut fan club Andre, dupa ce ele s-au despartit am incercat sa cred ca le iubesc pe amandoua dar de fapt mai minteam pe mine, eu o iubesc pe Andreea Balan, de aceea am si fan clb central, national Andreea Balan.

Asta inseamna acum daca scrii o poezie de dragoste? Ca te faci de c****? Asta inseamna daca iti deschizi sufletul? Este mai "reusit" un site care nu exprima nimic?
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Re: Poezie

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 2:21 am

Initial trimis de Dragos C.

Asta inseamna acum daca scrii o poezie de dragoste? Ca te faci de c****? Asta inseamna daca iti deschizi sufletul? Este mai "reusit" un site care nu exprima nimic?


mey .. deci un site oficial este acel site pe care vedeta care este inclusa in acel site il recunoaste ca fiind cel mai bun :) corekt ?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Re: Poezie

Mesajde Dragos C. » Joi Aug 01, 2002 3:03 am

Initial trimis de Andrei


mey .. deci un site oficial este acel site pe care vedeta care este inclusa in acel site il recunoaste ca fiind cel mai bun :) corekt ?

Gresit! Ei, vezi, uite de aia ne invartim in jurul cozii si toti se cearta pe chestia asta: cine are oficialu'. Hai sa va zic ce-i aia site oficial. Un site este oficial atunci cand persoana (sau organizatia sau partidul sau ce vrei tu) vizata (in cazul nostru, Andreea) il recunoaste ca fiind "purtatorul ei de cuvant", informatiile si tot ceea ce apare pe site fiind furnizate sau verificate direct de aceasta. Cu alte cuvinte, site-ul reprezinta imaginea vedetei, CU ACORDUL ACESTEIA. TOATE CELELALTE SITE-URI ISI IAU INFORMATIILE DE PE ACEST SITE SAU DE UNDE LE GASESC, DAR NU REPREZINTA "VOCEA" VEDETEI. Ele sunt de la fani, pentru fani.
Si in nici un caz oficial NU inseamna neaparat cel mai bun.
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mdeah

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 3:49 am

Initial trimis de Dragos C.

Gresit! Ei, vezi, uite de aia ne invartim in jurul cozii si toti se cearta pe chestia asta: cine are oficialu'. Hai sa va zic ce-i aia site oficial. Un site este oficial atunci cand persoana (sau organizatia sau partidul sau ce vrei tu) vizata (in cazul nostru, Andreea) il recunoaste ca fiind "purtatorul ei de cuvant", informatiile si tot ceea ce apare pe site fiind furnizate sau verificate direct de aceasta. Cu alte cuvinte, site-ul reprezinta imaginea vedetei, CU ACORDUL ACESTEIA. TOATE CELELALTE SITE-URI ISI IAU INFORMATIILE DE PE ACEST SITE SAU DE UNDE LE GASESC, DAR NU REPREZINTA "VOCEA" VEDETEI. Ele sunt de la fani, pentru fani.
Si in nici un caz oficial NU inseamna neaparat cel mai bun.


Pai si tu vrei sa spui ca datele de pe http://www.andreeabalan.go.ro sunt furnizate direct de Andreea B ? eu nu prea as crede .. !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Mdeah

Mesajde Dragos C. » Joi Aug 01, 2002 4:04 am

Initial trimis de Andrei


Pai si tu vrei sa spui ca datele de pe http://www.andreeabalan.go.ro sunt furnizate direct de Andreea B ? eu nu prea as crede .. !

Nu, nu vreau sa spun si nici nu am spus asta! Nu am pomenit nimic despre vreun site. Concluziile le trage fiecare.

Daca Sergiu nu discuta cu Andreea ceea ce apare pe site, atunci degeaba se lauda ca e oficial! Ca nu e!
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Aug 01, 2002 9:14 pm

deci sergiu ia totul direct de la AB pt. ca se cunosc bine. asa ca... dragosh in ziua de azi exista mai multi oameni realisti cu picioarele pe pamant, decat cei cu capu'n nori care viseaza, abereaza prin intermediul unor poezii. pe ziarist nu-l intereseaza povestea ta de dragostea cu vedeta respectiva, pe el il intereseaza siteul in sinea lui.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde AnDrEi » Joi Aug 01, 2002 11:41 pm

Initial trimis de Gabytzu
deci sergiu ia totul direct de la AB pt. ca se cunosc bine. asa ca... dragosh in ziua de azi exista mai multi oameni realisti cu picioarele pe pamant, decat cei cu capu'n nori care viseaza, abereaza prin intermediul unor poezii. pe ziarist nu-l intereseaza povestea ta de dragostea cu vedeta respectiva, pe el il intereseaza siteul in sinea lui.


Korekt .. iar din cate am auzit eu .. Andreea B vorbeste foarte des cu Sergiu .. acum sa vad ce site am sa fac eu in cooperare cu AnDrEy - Radu .. un host manager super de treaba .. prieten cu mine .. presupun ca in mai putin de 1 luna site`ul va fi pus pe net .. atunci voi lua legatura cu Andreea B sau chiar mai repede pentru a pune pe pagina care vreau ca sa o rezlizez o serie de informatii .. cum s`ar spune "direct de la sursa" :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde rrb » Vin Aug 02, 2002 6:14 pm

radu sincer imi pare rau despre tine ce ti-a facut ab , ti-am spus ca e o persoana lipsita de bun simt, care nici macar nu are bunul simt sa zica un BUNA ZIUA ce sa-i faci.PA
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Poezii 2

Mesajde Dragos C. » Vin Aug 02, 2002 8:24 pm

Initial trimis de Gabytzu
deci sergiu ia totul direct de la AB pt. ca se cunosc bine. asa ca... dragosh in ziua de azi exista mai multi oameni realisti cu picioarele pe pamant, decat cei cu capu'n nori care viseaza, abereaza prin intermediul unor poezii. pe ziarist nu-l intereseaza povestea ta de dragostea cu vedeta respectiva, pe el il intereseaza siteul in sinea lui.

Cand scrii o poezie inseamna ca aberezi?

P. S.: M-ai innebunit cu ziaristu'... :)
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Aug 02, 2002 9:14 pm

cand scri o poezie fff posibil sa dai in sentimentalisme, cand dai in sentimentalisme, ff posibil sa devii subiectiv, cand devii subiect fff posibil sa incepi sa aberezi.

faza cu ziaristu' e un exemplu care, de ce nu, se poate materializa.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Ce este poezia?

Mesajde Dragos C. » Sâm Aug 03, 2002 1:29 pm

Initial trimis de Gabytzu
cand scri o poezie fff posibil sa dai in sentimentalisme, cand dai in sentimentalisme, ff posibil sa devii subiectiv, cand devii subiect fff posibil sa incepi sa aberezi.

faza cu ziaristu' e un exemplu care, de ce nu, se poate materializa.

Mai Gaby, eu am impresia ca tu nu stii ce inseamna poezia! Am cam deviat noi de la subiect, dar daca pe site-ul lui Radu sunt poezii, hai sa-ti spun ce-s alea. Nu exista ceva mai subiectiv ca poezia!! Sigur ca esti subiectiv cand scrii o poezie, pentru ca exprimi sentimente, emotii, trairi sufletesti; o poezie sugereaza modul tau de a privi lumea, un loc, o persoana sau chiar un sentiment. Radu tine (sau tinea) la Andreea. Ii scrie poezii si le pune pe site. E chiar atat de aiurea??

Tu spui: "cand scrii o poezie [...] fff posibil sa incepi sa aberezi." Asta e parerea ta "oficiala" :)?
Avatar utilizator
Dragos C.
Junior Member
 
Mesaje: 271
Membru din: Vin Mai 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Sâm Aug 03, 2002 3:14 pm

da aia este parerea mea "oficiala". pt. ca o poezie de dragoste nu impresioneaza pe toata lumea deoarece ea poate exprima si incultura la un moment dat. si asta enerveaza cumplit. deci abereaza.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Kewl

Mesajde AnDrEi » Dum Aug 04, 2002 10:50 pm

intrati pe http://www.google.com si da`ti search : Andreea Balan

- asa o sa va puteti convinge singurei de anumite chestii !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Aug 07, 2002 6:07 pm

da..?? si in ce sens?? anumite chestii? adik care sunt acele anumite chetii?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Raspuns!

Mesajde AnDrEi » Lun Aug 12, 2002 12:38 pm

Initial trimis de Gabytzu
da..?? si in ce sens?? anumite chestii? adik care sunt acele anumite chetii?



Pai anumite chestii ? Existenta infinitatii de site`uri cu si despre Andreea Balan !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Andreea Balan

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron