TrickJumping & DeFrag

Cs, Quake, Unreal, RTCW, bla...bla, bla

TrickJumping & DeFrag

Mesajde rake » Dum Iun 27, 2004 4:08 pm

DeFraggers din toate colturile tzarii uniti-va :P

cat de curand o sa lansez pagina "oficiala" a defragului in romania, inca se cauta lume, am adunat decat 7 sau 8 jucatori care sa sara fain, deci daca se mai gaseste cineva, ii rog sa posteze si ei aici.


http://www.proarena.com/defrag
demouri, tutoriale, news(?), tabele vq3/cpm si altele
sa speram doar ca gasim lume destula.

de asemenea canalul #defrag.ro e disponibil pe quakenet (contact : mtx^rake sau rake)
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde MaGi » Dum Iun 27, 2004 5:18 pm

Count me in... daca nu ai facut-o deja :)
MaGi
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Lun Apr 05, 2004 1:19 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Hawkeye » Dum Iun 27, 2004 5:23 pm

me 2 ca sigur nu ai facut-o:p
If u wana dance?
Dance by my beat
Avatar utilizator
Hawkeye
Junior Member
 
Mesaje: 241
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Dum Iun 27, 2004 6:59 pm

GoD<>Hawkeye scrie:me 2 ca sigur nu ai facut-o:p


ok te`am adaugat in Y! mess. vb mai multe acolo sau pe irc.

rake
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde luminoux » Dum Iun 27, 2004 7:05 pm

hiho...

io as vrea.... o ciocolata.... dar pana atunci...
l-as ruga pe rake sa puna undeva niste reguli pt demo-urile ce vor fi acceptate pt tabele... daca nu si aicea cel putin pe site... l-as intreba direct, da e cu brb momentan pe messenger :)

io as zice ceva de genu..

quake 3 arena ver. 1.32
defrag ver. 1.9

sv_cheats 0
timescale 1
g_synchronousClients 1
pmove_fixed 0
pmove_msec 8
sv_fps 125
com_maxfps 125
g_speed 320
g_gravity 800
g_knockback 1000
sv_pure 0
df_country sa fie setat
df_name sa fie setat

... cu toate ca rake recomanda pt invatat in tutorialul lui pmove_fixed 1. E bun pt invatat... da... stiu io
Oricum astea nu le-am scos io de la mine... asa is pe toate site-urile de defrag pe care le-am vazut. Mai exista unele diferente in ceea ce priveste daca bugurile hartilor sa fie exploatate (treceri prin ziduri, resetarea cronometrului, extra munitie unde nu ar trebui sa fie...)

si vorbind de primul tutorialul lui rake despre strafe-jumping... as recomanda
df_chs0_draw 1 - deseneaza tastele apasate in crosshair
timescale .2-.3 - ceva sa puteti observa indeaproape actiunile
si cand vedeti demo-u replay sa fie off sa vedeti first person... ma rog.. va jucati voi cu setarile...

si tuturor care mai au sugestii... pls post them.. sa vada tata lumea, ca daca tot vorbim 1v1 merge mai greu
ty
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

reguli

Mesajde rake » Dum Iun 27, 2004 7:11 pm

ceva corectare la reguli...

quake 3 arena ver. 1.32
defrag ver. 1.9 sau 1.91 BETA
sv_cheats 0
timescale 1
g_synchronousClients 1
pmove_fixed 0 ( 0 pentru demourile trimise pt tabele vq3/cpm])
pmove_msec 8
sv_fps 125
com_maxfps 125
g_speed 320
g_gravity 800
g_knockback 1000
sv_pure 0
df_country Romania (deoarece acceptam numai defraggeri romani, deocamdata)
df_name sa fie setat

oricum regulile o sa pe pun si pe site.
:) mersi lumina de post
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde luminoux » Dum Iun 27, 2004 7:22 pm

pai oricum pt tabele ma refeream... si cine stie .. poate pt ceva competitie :) ... da mai incolo.

despre freestyle... care cum vrea.. desi nu prea incanta ochiu un demo in care is schimbate gravitatia sau din astea... un pmove ceva acolo ca sa iti iasa un trick mai spectaculos e binevenit

de asemenea si io as mai avea vreo 2 alergaturi rezonabile pe harti ce nu fac parte din cele standard si nu vor fi in tabele.... astfel incat imi permit sa pp ca ar fi binevenite daca am si io un pmove 1 acolo... nu de alta... da is pe servere publice inregistrate si serverele is setate cu 1 sa compenseze cat de cat pingu (ceea ce nu tare functioneaza :) ) .. asta daca o sa am posibilitatea sa le tremit de acasa cand o sa fie rezolvat site-u *p
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde 1337 » Dum Iun 27, 2004 7:24 pm

din cate stiu in freestyle e interzis sa modifici fizica jocului( gravitatie, viteza....).
1337
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Apr 04, 2004 9:45 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde luminoux » Dum Iun 27, 2004 7:29 pm

se poate... nu stiu.. nu e domeniu meu(nu ca as avea vreunu :) )... ask rake...
cu alte modificari in afara de pmove nu-s de acord... si despre pmove daca o fi regula si la freestyle habar n-am... dar fiind la inceput nu tare ma deranjeaza daca ajuta pe unu sa ii iasa tricku... mai bine las pe cineva mai competent sa raspunda... ca iar vb mult si prost :)
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Dum Iun 27, 2004 7:36 pm

1337 scrie:din cate stiu in freestyle e interzis sa modifici fizica jocului( gravitatie, viteza....).


freestyle se joaca cu
df_gametype 2 [tricks mode]
sau 5 [multiplayer tricks mode]
pmove 0/1 cum vrei tu, dar pt overbounceuri si alea alea ii mai bine pmove 1
df_mode_tricksmode 2 [weapons / map objects]
df_ob_killobs ON
cat despre competitii si harti de run, ramane la latitudinea organizatorilor, in leg cu pmove.

cam atat.
rake
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde FaXiU » Dum Iun 27, 2004 11:28 pm

mda v-ati spart care mai de care in termeni si definitii dar pana una alta io vreau sa vad ce stiti sa faceti si apoi sa ma bag. Nu vad de ce tre sa fie eu obligat sa bag g_sync[...]ents 1, mai ales ca de la beta 91 mere demo fara el. Despre freestyle vad ca va ingramaditi sa vb, dar sa vedem intai la stilul impus cum se misca treaba. Eu astept sa vad ce stiti si daca faceti cel putin cat fac io ma bag, daca nu, astept sa imbatranesc ascultand iarba si RJ scriptul pe moarte.
P.S. vad cat cunoasteti jucatorii de q3 daca nici macar nu v-ati obosit sa-i dati un PM lui phantom...
faxqiu uai tzarane....
Avatar utilizator
FaXiU
Junior Member
 
Mesaje: 340
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde luminoux » Lun Iun 28, 2004 1:11 am

@fax:
g_synch.. 1 ca mere mai bine cu el decat fara... nu demo ii problema.. ci miscarea... cred.
Eu doresc sa fiu primu care sa recunosc ca is noob total si sper sa se adune cat mai multi sa am de unde sa invatz. Freestyle nici nu mai vb ca n-am dupa cine sa ma iau... cele standard au fost terminate de multi de multe ori si mei am sperante.
Am adus vorba de setari ca daca tot se face ceva organizat.. sa fie clar pt toata lumea.
Daca te descurci mai bine ca "noi" (care ar trebui sa fie reprezentantii tarii totusi, nu am auzit sa existe mai multe grupari pana acuma) de ce nu te alaturi miscarii sa inveti pe cei mai putin initiati (si chiar nu incerc sa fiu badaran, cu cat stii mai multe ca restu, cu atat ar fi mai bine pt toti sa participi). Cu cat competitia e mai acerba si cu cat sunt mai multi implicati, cu atat nivelul va creste mai repede, parerea mea. Dar decizia iti apartine in totalitate...
Cat despre cunoscut jucatorii... NU, nu cunoastem pe toti (eu personal mai pe nimeni :/ )... asta e ideea threadului asta... dupa cum incepe...
DeFraggers din toate colturile tzarii uniti-va :P

Si daca tu sau oricine altcineva mai cunosc alti jucatori experimentati sunt rugati sa ii anunte daca ei nu observa...
Daca rake a decis sa faca pasul spre a organiza ceva, nu inseamna ca el este cel mai cel.. nu a sustinut nimeni asa ceva (daca este bravo lui, dar ma indoiesc sa mai fie multe alte metode prin care am putea afla). Eu am vazut ceva threaduri despre trick-jumping prin arhiva de la proarena ce datau dinainte sa am eu posibilitatea sa joc quake 3 macar.. nu le-am citit decat partial, dar imi imaginez ca sunt oameni in tara asta ce pot sa faca lucruri impresionante... misiunea site-ului si a ligii este sa-i adune in viziunea mea.
Poate initiatorul este de alta parere... nu stiu. Atunci de ce continui povestea? Nu stiu... poate ca numa sa ma bag in seama aiurea is bun...

Daca vorbesc pe langa subiect, sorry, capacitatile mele de interpretare sunt destul de limitate :/ But no worries, I'll be gone soon enough... si n-o sa mai trebuiasca sa se oboseasca nimeni cu mine...

P.S. a nu se lua in seama chiar tot ce am zis... is cam.... "obosit" ca sa zic asa (cum am dovedit si prin exprimarea defectuoasa)... si nu, alta treaba n-am decat sa postez aci :)
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Lun Iun 28, 2004 1:45 am

luminoux scrie:But no worries, I'll be gone soon enough... si n-o sa mai trebuiasca sa se oboseasca nimeni cu mine...
Lumi ... s-a aruncat unu de la 5 zilele astea prin regie in Bucuresti asa ca PLEASE DON'T!!! :) Omule! zi ce putem face pentru tine acu pana nu e prea tarziu! :D (un rcon sa dai kick lu' EroarE? :D, hai zi ca am si admin pe gtv la hunter.splatterworld.de (200 slots) - ups aici ma dau doar mare).

"P.S. a nu se lua in seama chiar tot ce am zis... is cam.... "obosit" ca sa zic asa (cum am dovedit si prin exprimarea defectuoasa)... si nu, alta treaba n-am decat sa postez aci :)" subscriu.

GG rake cu defragu. Si GL.
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde luminoux » Lun Iun 28, 2004 3:18 am

@kshu
heh.. o sa plec acas si n-am netu'... geez
gluma ta insa nu e prea fericita ca anu' trecut s-o mai aruncat unu tot anu 1, tot in regie statea si a fost unu din primii preteni ce i-am avut (la gradinita - dar lucrurile s-au schimbat mult de atunci si n-am mai tinut legatura)... nu zic ca ma deranjeaza sau ceva... but be carefull.. one can never know... oricum nu prea pot sa rad :(

futhermore:
cat despre ce am zis io.. am cam sarit calu' (unu, doi, o herghelie-ntreaga.. ce mai conteaza :D ) asa ca doresc sa-mi retrag afirmatiile si sa inlocuiesc cu "GG rake!!! GL RDL!!! whatch out iT, Romania's defraggin nowadays" :) Si da, stiu ca Romania este o tara, iT un clan... asa ca in perspectiva acestor noi descoperiri "if u can't beat 'em, join 'em" si-i lucram dinauntru pana o sa fie tot defragu a nostru... and then... "we'll take over the world!!!!" ;y .. or something like that :) .. heh
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde FaXiU » Lun Iun 28, 2004 8:48 am

luminoux scrie: Daca te descurci mai bine ca "noi" (care ar trebui sa fie reprezentantii tarii totusi, nu am auzit sa existe mai multe grupari pana acuma) de ce nu te alaturi miscarii sa inveti pe cei mai putin initiati (si chiar nu incerc sa fiu badaran, cu cat stii mai multe ca restu, cu atat ar fi mai bine pt toti sa participi).

Pai la celalalt thread am raspuns o chestiune. Sa va invat si pe voi putinul stiut de mine nu se poate decat pe server. Cu demo nu ajut la nimic pt. ca (sa fim realisti) ezispta o gashca intreaga de demouri profi asa ca...Si atunci mi s-a dat in cap ca la ce-ti tre server? Pai mai ganditiva cum inveti mai usor? prin mail (demo +expicatii) sau direct printr-un spectate si vezi ce face omu gresit si il indrepti?. Gata am terminat cu capitolul asta pana vad ceva concret.
faxqiu uai tzarane....
Avatar utilizator
FaXiU
Junior Member
 
Mesaje: 340
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Lun Iun 28, 2004 2:17 pm

Faxiu scrie:Cu demo nu ajut la nimic pt. ca (sa fim realisti) ezispta o gashca intreaga de demouri profi asa ca...Si atunci mi s-a dat in cap ca la ce-ti tre server? Pai mai ganditiva cum inveti mai usor? prin mail (demo +expicatii) sau direct printr-un spectate si vezi ce face omu gresit si il indrepti?.


pt treaba asta ne trebuie un server in romania de defrag, ceea ce nu cred ca o sa avem in viitorul apropiat.

cat despre freestyle... am adaugat cateva demouri de ale mele, sa vedeti cam ce se cere.
daca aveti ceva bun, trimite`ti la mtx.rake@gmail.com pt site
daca nu, postati aici atasamentele, sa le vaz si io.

note : demouri facute cu defra 191
harti :
http://xena.utcluj.ro/~como/defrag.ro/maps/freestyle_88.pk3
http://xena.utcluj.ro/~como/defrag.ro/maps/opc2.pk3

here`s a sample :
Fişiere ataşate
rake-fs-tricks.zip
(305.36 KiB) Descărcat de 261 ori
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde luminoux » Lun Iun 28, 2004 3:31 pm

top of the morning to ya lads... :D
un server ar fi excelent.. nu cred ca poate contesta nimeni.
Pp. ca s-ar putea folosi si unu public extern cateodata... decat nimic... desi ma uit in mom asta si pe 3 servere de la mousepotato is in total 2 locuri libere... dar mai sunt si alte servere si nu-s tot timpu asa pline.
Si demo-urile ajuta totusi mai mult decat nimic... si in unele cazuri nu poti sa-i ceri la om sa faca faza de 100 de ori pana o prinzi cum trebuie...
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde dorinn » Lun Iun 28, 2004 6:20 pm

neinspirata faza cu http://www.proarena.com/defrag, try defrag.proarena.com
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde rake » Lun Iun 28, 2004 7:02 pm

dorinn scrie:neinspirata faza cu http://www.proarena.com/defrag, try defrag.proarena.com

ma bucur ca am obtinut si asta, in curand sper ca o sa imi inreg. defrag.ro
dar pana atunci e foarte bun.
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

rake's tutorial continued fara permisiunea autorului :)

Mesajde luminoux » Mie Iun 30, 2004 4:18 pm

opc1 stuff attached...
ca rake s-a dus acasa, io plec acus si pt cei interesati de continuarea tutorialului de strafing... ca primele chestii sunt sigur ca le stie toata lumea, da restu poate is cativa ce nu le stiu.... ca vad ca rake oricum s-a apucat de celelalte... si io m-am cam plictisit azi...

strafe cu beat dublu... heh... u all know it.. stanga, stanga, dreapta, dreapta and so on... in loc de astea as fi bagat cu spatele si pe-o parte... nu mare diferenta, drept, doar pt a lamuri tastele si directiile.

strafe cu beat injumatatit... asta e fain si se poate dovedi util poate si in tourney... cine stie... fiindca se priveste intr-o singura directie

strafe-uri inverse... astea-s chiar belea... nu le vad scopu in nici un fel... poate doar de amuzament si pt cei mai lenesi... ca trebe o singura tasta apsata la fiecare saritura si miscarea orizontala a mousu-lui se diminueaza odata cu cresterea vitezei, invers fata de beat strafes

singuru lucru care-mi trece prin cap pt inverted strafes ar fi refacerea trick-u lui iT.mrks numit fullcircle pe opc1 din filmuletzul 'freeform'.... now that would be something... poate in primul filmuletz romanesc de defrag :)

pt a intelege ce-i cu toate astea... repet :
df_chs0_Draw 1
timescale cat vreti voi numa sa puteti observa cu atentie miscarile si apasarile de taste cand si cum sunt realizate....

daca sunteti in stare sa terminati opc1 si vi se intampla des sa faceti overjump pe harta asta in defrag sau pe server dedicat, atunci nu va va lua mai mult de o ora sa reusiti sa terminati macar o data prin toate metodele posibile

and don't forget to HAVE FUN!!!

also buh-bye all si vacanta placuta... ne revedem (pe forum, servere sau in persoana, depinde de caz) in toamna
Fişiere ataşate
lumi_opc1_pack.zip
(212.8 KiB) Descărcat de 181 ori
"Aim low. Aim so low that no one will care even if you succeed." (Marge Simpson)
"You tried your best and you failed miserably. The lesson is: never try." (Homer Simpson)
Avatar utilizator
luminoux
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Apr 03, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Joi Iul 01, 2004 4:01 pm

intr-adevar vorbesti tu lumina ca am placat acasa, unde am mai mult timp pt lucru la site, am mai facut cate ceva dar inca nu am avut timp sa uploadez
cred ca o sa il uploadez cand e gata gata
mai am ceva tutoriale de facut asa ca daca ai tu ceva material poti sa il trimiti pe mailu meu como@xena.utcluj.ro
am vb cu m1tsu, marele m1tsu si a zis ca nu e nici o problema daca traducem tutorialele lui de pe tricking it page dar sa punem o nota fain acolo, ca is de pe pagina lor :]
inca ma chinui cu faza cu upload la fisiere pe site, dar mai trebe sa vb cu adminul (:)) serverului sa ii explic care e faza cu defragu asta
daca nu vre atunci incerc sa obtin ceva spatiu altundeva, poate in germania sau in franta... am si io ceva prieteni :))
amu va las ca is de la sala si timpu e bani :) [creca]
rAke | Romanian DeFrag League
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Sâm Sep 18, 2004 11:22 pm

new teaser
infinite Trajectory : Teamjumping
iT: Teamjumping TEASER ( zip, 32mb, planetquake3.net mirror )
iT: Teamjumping TEASER ( zip, 32mb, own-age.com mirror )
filmul tot va aprarea candva dupa craciun, dar pana atunci minunati`va de teaser
rAke | Romanian DeFrag League
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde kshu » Dum Sep 19, 2004 6:25 am

Cand a aparut filmul ala de tricks cu boti, Deception, multi au zis ca nu e corect, ca alea nu-s trickuri, ca nu merita "difuzat" dar uite ca daca nu aparea ala acuma nu mai vedeam team trickuri de genul celor prezentate in trailerul asta. Eu zic ca filmul ala a motivat pe cine se pricepe.

Si cine stie cat de misto o sa fie alea din film ...
Avatar utilizator
kshu
 
Mesaje: 631
Membru din: Lun Mar 11, 2002 12:00 am

Mesajde Groparoo » Lun Sep 20, 2004 11:41 am

am incercat si io defragu acu ceva vreme si mi-a placut...daca ma ridic la nivelu' vostru..ma bag si io
pt rake..ce id de ym ai?
LagFrag
Avatar utilizator
Groparoo
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Lun Sep 20, 2004 5:22 pm

groparoo@yahoo.com o sa te adaug io cand mai intru online
cu tine suntem 9 in "liga nationala de defrag"
sa vedem cum evolueaza aceasta liga in urmatoarele doua luni pt ca din oct o sa termin si siteul
prin febriarie martie anul viitor incerc sa organizez o competitie la nivel de tzara de defrag
cine s`ar inscrie ?
am cativa prieteni mapperi din europa si ceva cunostinte organizatori de competitii, ca sa mearga totul ok
rAke | Romanian DeFrag League
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Mie Sep 22, 2004 3:00 pm

*februarie
damn nu mai stiu sa scriu
rAke | Romanian DeFrag League
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Groparoo » Mie Sep 22, 2004 5:03 pm

rake check your mail ala cu como@xena...
LagFrag
Avatar utilizator
Groparoo
Junior Member
 
Mesaje: 160
Membru din: Dum Apr 18, 2004 11:00 pm

Mesajde rake » Mie Sep 22, 2004 5:33 pm

Groparoo scrie:rake check your mail ala cu como@xena...



da da da da
mi`am verificat`o
acum is pe la sali de net prin cj si nu pot vedea demourile
cand ma uit la ele o sa iti dau reply pe mail sau aici pe forum cu parerea mea

.
rAke | Romanian DeFrag League
Avatar utilizator
rake
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Opa-Opa » Mie Dec 01, 2004 2:05 am

iata cu ce mi-am pierdut timpul in ultimele 2 zile: map pack

e vorba de pdm02, un pachet de harti de defrag facut de mapperii polonezi pe care in mod sigur cei care cocheteaza cu defragul il cunosc.

io postez aici pentru n00bs-ii asemeni mie ;)

tot pentru cei care si-au terminat rachetele si nu stiu ce sa faca in continuare am uploadat pe proarena si demo-urile
"I can't circle/strafe jump for shit but I can blast myself in a general direction with a RL" - DarkNation
Avatar utilizator
Opa-Opa
Junior Member
 
Mesaje: 709
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde LeSharK » Sâm Dec 25, 2004 2:14 pm

eu am un singur timp reusit in DeFrag (comparat cu ciumegii din afara)
si e pe o harta mai de n00bs :D
Fişiere ataşate
glt1[df.vq3]00.05.944(AquaSharK.Romania).zip
(27.18 KiB) Descărcat de 162 ori
Fanarioti slugarnici ai mondializarii
Ne vând minciuni spoite cu izul bunastarii

vand tricou TOOL
Avatar utilizator
LeSharK
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Dum Iul 04, 2004 11:00 pm

Următorul

Înapoi la 3D Shooter-e

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron