AvP 2

Cs, Quake, Unreal, RTCW, bla...bla, bla

nu mai suport cs si quake

Mesajde Joao » Mie Apr 10, 2002 10:40 pm

am jucat cs toata vara,nu-l mai suport,sper ca vp2 sa capete avant,ca e prea ciumeg!
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

Provocare ! wow :)

Mesajde Lighionu » Mie Apr 10, 2002 11:00 pm

Ce ziceti oameni buni daca ne intalnim (atati cat om putea) si targem un AvP 2 sa avem si noi ce comenta dupa aia. Pentru cine e din Bucuresti si mai ales pentru cine sta in Regie mi se pare o propunere interesanta. Voi ce ziceti ?
Lighionu
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Lun Mar 25, 2002 5:20 am

Am sosit si eu....

Mesajde lycagon » Joi Apr 11, 2002 10:36 pm

eu unul sunt nou si am citit forumul si sunt alaturi de voi in crearea unui fan club avp.
este cel mai tare joc.
Cateva pareri legate de joc:
-ar fi aiurea ca rasele sa fie echilibrate rau;astfel alienul ar fi predator.
-grafica este buna pentru un joc 2002 iar atmosfera cel putin este terifianta;
-in general pentru a juca cu alienul tre' sa fii mai profesor decat a juca cu marinul sau predatorul (deci trebuie lasat mai pt profesionisti);cu pred si marin mai tragi de la distanta dar cu alienul trebuie sa te apropii sa-i sufli in gura adversarului ca sa ii iei capatana :)
-din punct de vedere al realitatii ( din filme bineinteles) scenariul predatorului mi se pare cel mai tare ca si interfata grafica ( si aici ma refer la modul cum schimba viziunile,viziunile in sine, taunturi mod de deplasare si mai ales feeling)
cine este de acord cu mine..........sa traiasca......cine nu.....iarasi sa traiasca...
:))))))
O sa revin
lycagon
 

din pacate sunt departe rau de regie!

Mesajde Joao » Vin Apr 12, 2002 1:45 am

nu amcum sa particip ,desi as fi incantat!
sper sa se rezolve problema on-line,mie imi mrg enorm de greu pe servarul oficial,nejucabil!
Joao
Junior Member
 
Mesaje: 998
Membru din: Dum Mar 24, 2002 2:52 pm
Localitate: Banie

?

Mesajde Game Over » Vin Apr 12, 2002 9:49 am

O sa mai vorbesc cu Sopra poate totushi se va face un klan shi pt. AvP2 !
Lighionu, suntem mai multi cei care jucam Avp2 shi nu suntem din Bucuresti ! Poate gasim un server on-line in Romania ! Am sa caut shi va anuntz (sau poate gasiti voi shi-l postatzi aici :D) !
Keep on playing !
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde makaveli_theDON » Mie Aug 30, 2006 4:26 pm

care vreti sa jucati online avp 2 intrati pe id meu : makaveli_the_don_7daytheory@yahoo.com si putem sa jucam online cu hamachi eu am mai jucat shi a mers perfect cu altii din alte localitati ......
makaveli_theDON
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 30, 2006 4:18 pm
Localitate: Norishor

Mesajde Robi14 » Lun Apr 23, 2007 7:51 pm

Sal all :-h am citi forumul despe AvP 2 sunt de acord cu ce ati spus voi.E SUPER JOCUL :D :D :D.Joc de 2 ani acest joc si am trecut jocul cu marinu si cu predator cu alien nu am trecut deoarece ma enerveaza.Acum nu mai joc in multiplayer deoarece nu am un CD-key.Ma poate ajuta cineva cu un CD-key sau macar sa imi spuna de unde sa iau unu plz plz.Eu as vrea sa facem un fanclub AvP 2.Daca vrea cineva sa ne jucam sa ma contacteze pe adresa asta de mess: robi_c992@yahoo.com:D
Avatar utilizator
Robi14
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 22, 2007 11:00 pm

Anterior

Înapoi la 3D Shooter-e

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron