server privat de wow

Diablo, NeverWinterNights, Morrowind, Baldur's Gate

server privat de wow

Mesajde HapaGiu » Vin Feb 10, 2006 9:32 pm

salutare lume, am jucat pe multe servere private WoW si am un lag enorm si asa mi-am propus sa fac eu un server acasa pentru cei din regiunea mea, ca sunt multi doritori

care imi spune ce imi trebuie sa fac un server ca nu am gasit nicaieri nimic despre faza asta, poate aici ma ajuta cineva; va astept cu idei
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Hawkeye » Sâm Feb 11, 2006 12:45 pm

e bataie f mare de cap, asha ca eu zic sa stai in banca ta ca tot degeaba iti faci:D
If u wana dance?
Dance by my beat
Avatar utilizator
Hawkeye
Junior Member
 
Mesaje: 241
Membru din: Dum Apr 04, 2004 11:00 pm

Mesajde HapaGiu » Sâm Feb 11, 2006 4:21 pm

da totusi nu imi poti da detalii ca ma intereseaza, am wow emu dar vreau sa stiu ceva mai multe detalii, deabia am facut rost de el si nu prea vrea sa ma aventurez fara mai multe cunostinte, cam cat cere sa mearga pe net asta
HapaGiu
Junior Member
 
Mesaje: 31
Membru din: Dum Iul 31, 2005 2:46 am
Localitate: Bucuresti

Esti interesat ?

Mesajde aKustic » Sâm Ian 27, 2007 12:08 am

Daca tu sau altcineva care citeste acest post sunteti interesati in Hostarea unui server de W0rld 0f w@rcr@ft si aveti internet de calitate (de la 2 mega in sus download si upload intern si extern) minim 1gbram si 2.5ghz procesor atunci contactati-ma la lord_acustic@yahoo.com si aveti ocazia sa hostati un server adevarat ridicat si scriptat de profesionisti.. mult noroc (va rog fara spam pe mail cu intrebari tampite)
aKustic
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 26, 2007 11:52 pm
Localitate: acasa

Mesajde aKustic » Joi Sep 13, 2007 6:51 pm

aKustic scrie:Daca tu sau altcineva care citeste acest post sunteti interesati in Hostarea unui server de W0rld 0f w@rcr@ft si aveti internet de calitate (de la 2 mega in sus download si upload intern si extern) minim 1gbram si 2.5ghz procesor atunci contactati-ma la lord_acustic@yahoo.com si aveti ocazia sa hostati un server adevarat ridicat si scriptat de profesionisti.. mult noroc (va rog fara spam pe mail cu intrebari tampite)


Mai nou , toate ofertele sunt afisate aici : http://www.emulare.ro
aKustic
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 26, 2007 11:52 pm
Localitate: acasa


Înapoi la RPG

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator