Commandos2

Warcraft 3, Heroes 3/4, C&C Series, Starcraft...

Commandos2

Mesajde Aliosha » Mie Ian 09, 2002 1:36 am

Nu sunt un mare fan al jocurilor ( n-am jucat asa de multe poate si din cauza resurselor computerului vechi pe care l-am avut) dar am jucat de curand Commandos2.
Este extraordinar. De 10 ori mai complex decat 1 iar grafica este impecabila.
Iar daca mai cautati jocuri cu grafica super puteti juca Return to Castle Wolfenstein care a luat golden award in 2001.
Fişiere ataşate
snap14.jpg
snap14.jpg (34.05 KiB) Vizualizat de 1885 ori
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 13, 2002 10:00 am

Eu am terminat Commandos Behind The Enemy Lines & Commandos Beyound The Call of Duty ! Toate misiunile....fara coduri..pe bune ! Mi s-au parut foarte bune ! Commandos 2 nu am avut ocazia sa-l joc ! Dar am jucat Desperados....care este de asemenea bun !

Imi placea foarte mult bereta in Commandos..cum zicea : "Can't do that ,sir ! Imposible ,sir ! No way ,sir ! "
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Ian 13, 2002 11:53 am

Pacat ca nu-ti merge asta ultimul ca e bun rau. L-am terminat saptamana trecuta. ;w
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Rolf » Mie Feb 06, 2002 2:32 pm

Io sunt varza la joace din astea. Commandos 2 l-am pritocit fo 2 zile si n-am trecut de misiunea 1. In schimb Desperados mi-a placut, si am ajuns la 12 (il joc acu). Mai usor decit commandos si cu mult mai multe posibilitati de rezolvare a fiecarui nivel. Adeca pentru un public mai larg. Si mi se pare si mai atractiv ca poveste, grafica, scenarii si inteligenta adversarilor.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Desperados

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Feb 08, 2002 7:26 pm

Daaaa Rolf..e belea ! Eu am avut versiunea demo..cu o singura misiune..pe care bineinteles am terminat-o ! :D
O sa-mi fac si eu rost de el...pentru ca este pur si simplu SUPERB !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Comandos2 versus Desperados

Mesajde Shrek » Mie Feb 27, 2002 11:22 pm

Initial trimis de Rolf
Io sunt varza la joace din astea. Commandos 2 l-am pritocit fo 2 zile si n-am trecut de misiunea 1. In schimb Desperados mi-a placut, si am ajuns la 12 (il joc acu). Mai usor decit commandos si cu mult mai multe posibilitati de rezolvare a fiecarui nivel. Adeca pentru un public mai larg. Si mi se pare si mai atractiv ca poveste, grafica, scenarii si inteligenta adversarilor.



Rolf sa stii ca cele 2 joace mentionate de tine au practic acelasi stil de gaming...diferenta poate sta probabil in grafica si povestea jocului...insa la Desperados misiunile finale parca cresc in progresie geometrica la dificultate...si ajungi sa faci multi(foarte foarte multi) peri albi incercand fel si fel de stratageme ca sa rezolvi misiunea in timp util....iti doresc noroc sa ajungi la ultima misiune...bossul de final parca are armura unui tanc Panzer.:D...am stat juma de zi aproape ca sa termin misiunea.


Over & Out.

Bye.
It's a question of mind over matter.
If you don't mind it don't matter.
Shrek
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Vin Feb 08, 2002 3:04 pm
Localitate: Pe scaun, de obicei

Mesajde 2PAC » Mie Mar 27, 2002 1:10 pm

Bai e marfa Commandos2 dar e cam greu si ma plictisesc repede in scimb am jucat commandos1pe care l-am terminat
Avatar utilizator
2PAC
Junior Member
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde Game Over » Joi Iul 18, 2002 12:23 pm

Initial trimis de 2PAC
Bai e marfa Commandos2 dar e cam greu si ma plictisesc repede in scimb am jucat commandos1pe care l-am terminat


Daca l-ai terminat pe I inseamna ca shi pe II ar trebui sa-l termini fara sa te plictiseshti. Nu crezi?!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Joi Oct 23, 2003 6:50 am

Commandos 2 e superb...L-am jucat si l-am terminat fara coduri...Desi mi-a fost destul de greu la o misiune (la cea in desert).E mult mai complex ca primele 2 si merita nota zece ! :A
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm


Înapoi la RTS / RTB

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron