Frank Sinatra. Pur si simplu.

Cafeneaua muzicii anilor '60, '70 si '80

Frank Sinatra. Pur si simplu.

Mesajde FrankSinatra » Mar Iun 28, 2005 11:42 pm

Intr-o lume plina de manele si hip-hop dur, in goana noastra dupa bani si etc, etc, chiar am uitat de muzica lui Frank Sinatra? Imi pare rau ca trebuie sa incep un nou thread despre el, dar cel inceput mai demult de altii a degenerat in ceva ce nu prea trebuia. Parerea mea e ca este cel mai bun. Pur si simplu cel mai bun. Nu unul dintre cei mai buni, nu unul dintre cei mai cunoscuti, nu unul dintre cei mai iubiti. Ci pur si simplu cel mai bun. Astept parerile voastre.
FrankSinatra
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 27, 2005 2:10 pm
Localitate: Lugoj, Romania

Mesajde nbm » Mie Iun 29, 2005 11:37 am

pur si simplu, nu este cel mai bun - asta e pur si simplu parerea mea.
iar cum tu nu te-ai obosit sa-ti justifici afirmatziile, pur si simplu nu ma voi obosi nici eu...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Mie Iun 29, 2005 12:46 pm

hehe, Francis a fost foarte bun, al dracului de bun. alunecos, subtil, descurcaretz. daca i-ar fi reushit shi voluntariatul la FBI, probabil ar fi fost cel mai bun, pur shi simplu. mult mai interesant dosarul lui decat albumele. ie drept ca asta nu face obiectul muzichiei. :D
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde nokia2010 » Lun Iul 04, 2005 8:43 am

íŽl mai ascult şi eu din cand in cand. Am pe acasă primul lui disc stereo, imprimat in S.U.A.!
Avatar utilizator
nokia2010
Junior Member
 
Mesaje: 62
Membru din: Vin Iul 01, 2005 11:00 pm


Înapoi la Oldies but goldies

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator