Eros-Sore.org VERSUS Fratia.net

Forumul siteului www.la-start.ro

Este mai bun :

[url]www.Eros-Sore.org[/url]
417
82%
[url]www.Fratzia.net[/url]
91
18%
 
Voturi totale : 508

niciunul

Mesajde Unregistered » Mie Ian 08, 2003 3:37 am

sincer , de-abia m-am inscris la eros si nu reusesc sa iau nimic ( ma tot deconecteaza ) cat despre fratzia , aia sunt dusi rau ( si de mult tp )- decat sa iei melodii de la ei mai bine incerci imesh sau daca nu macar kazaa .


bafta!
Unregistered
 

Saliu`

Mesajde SpUrKaTa » Vin Ian 10, 2003 12:54 pm

Dupa parerea mea situ` lu eros-sore eeste mult mai bun deoarece este mai nou iar in ziua de azi tot ce e nou si modern e bun se mai perfectioneaza lumea mai :)))
SpUrKaTa
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 10, 2003 12:29 pm
Localitate: Romania , Medias

asha...in general

Mesajde DoDo » Lun Ian 13, 2003 3:26 pm

In primul rand vreau sa va salut pe totzi. In special pe acei baietzi care se chinuie sa ne aduca 9 mp3-uri "pe tava" pe siteurile lor , indiferent dak acestea sunt manele sau dance sau house sau latino. Toate sunt stiluri de muzica shi fiecare are libertatea sa asculte ce vrea (asha k at0m , nu te caca tu in gusturile oamenilor, da?). In privintza "bunatatzii" siteurilor, mie mi se pare ca eros-sore da ceatza , cu multa muzica 9 si acele mp3 la cerere. Sorry pt. fratzia ... se putea mai bine , da` ce sa faci dak timpu` nu permite... ata ete... Oricum si erosu` in ultimu timp cam scartzaie k nu se mai poate downloada nik !!! speram (noi, adik userii inregistratzi la tine) la o rezolvare eros. Cam atat pt. mesaju` asta. Bafta in continuare si capu` sus, nu mai va tot certatzi. cya
DoDo
 

ircmuzica.com

Mesajde Alin din Windsor (mnemon) » Mar Ian 14, 2003 5:31 am

IRCmuzica.com -> dump site pentru mp3-uri.

Trageti si dati si la altii. Sau, trageti muzica si filme romanesti de la robotii nostrii de pe IRC Undernet #muzica.

Aloha,
mnemon
Alin din Windsor (mnemon)
 

uite cum sta treaba

Mesajde OLiX » Mie Ian 15, 2003 11:36 pm

In atentzia adminilor siteurilor cu mp3-uri .. trezitzi-va putzi la realitate .. Eu m-am lasat de muzica pentru ca am un mare respect pentru toata industria muzicala si din tzara si de peste hotare mah .. iedde e ca .. oamenii astia care fac muzica (pe care voi o downloadatzi de pe toate siteurile de kkt (am zis siteuri de kkt pentru ca nu mai am nici un respect pentru siteurile cu mp3-uri cititzi mai departe si vedetzi de ce) .. cu mp3-uri ... ) muncesc foarte mult. cheltuiesc foarte mult pentru asta. sedinte foto, inregistrari, promovari etc. toate chestiile astea costa. singurul mod al lor de a castiga bani sunt concertele si vanzarile de albume. daca nu ar cumpara nimeni albumele nu ar mai exista muzica. si-ar baga totzi p**a. Id33a e ca .. mandarinmusic si olix.ro/muzica au vrut sa promoveze doar single-urile formatiilor (romanesti si straine) astfel incat sa stimulam omu` ca sa cumpere CD-ul original. Eu am tot respectul pentru oamenii astia din muzica, pentru formatii, compozitori, manageri, etc. Cunosc si eu catziva "artisti" si stiu cum e sa stai toata ziua in studio si sa nu potzi face nimic altceva. E greu pentru ei. Pentru noi nu e greu sa le piratam muzica si sa o punem pe internet. Le facem un foarte mare rau prin siteurile astea de mp3-uri. Eu sincer ii am pe constiintza (nush daca m-am exprimat bine) .. si mi-e mila de ei .. adica .. imi dau seama cam cum sta situatia .. CITITZI asta .. comentati si .. ganditzi-va bine !

n-JOY people !:)
OLiX
 

Mesajde MarioTH » Joi Ian 16, 2003 12:45 am

Wooowww!
Olix...nu stiu cine esti...sau de unde vi, dar pot sa spun un lucru clar despre tine si anume ca esti PATETIC.
Tu in loc sa compatimesti lumea care saraca nu are ce manca in tzara...care traesc fara caldura si etc, tu le plangi de mila artistilor....tu itzi imaginezi catzi bani se invart in orice ce inseamna masmedia in Romania...
Itzi recomand sa cobori cu picioarele pe pamant. :D

Numai bine! Mario


Ps: Si eu am lucrat impreuna cu multzi artisti....si itzi spun din toata inima ca nu le voi plange de mila niciodata cat traesc!!!
MarioTH
 

....

Mesajde Under-G » Joi Ian 16, 2003 4:16 am

bah... deci atata timp cat eu sau oricine se inregistreaza la eros-sore.org si NU PUTEM LUA MUZICA CA NU MERGE... ramane intradevar un site de kkt, asa cum a`ti zis si voi. fratzia.net a fost odata un site super marfa. aveau si videoclipuri, forums, etc... la eros n`am mai vazut asa ceva... si daca avea, sau are de gand sa`si puna... cine stie daca va merge sau nu. mai nou, vad ca fratzia.net s`a dus putin in jos, si s`a inchis (temporar, sper). dar ma rog, a fust unele din primele site`uri cu muzica romaneasca, si unul dintre cele mai tari... respekt.


p.s. - http://www.under-g.com se va lansa de curand, si va avea cea mai noua si mai MULTA muzica dintre toate siteurile care sunt acuma.

#RoMuzica - Asupra tuturor
Under-G
 

Heineken aicia

Mesajde Unregistered » Joi Ian 16, 2003 4:54 am

OLiX parerile sunt impartzite .... tu nu ai nici macar o treaba ce se intampla in ograda altora daca ai totushi treaba egal... potzi latra oriunde vrei tu.
Tu chiar crezi ca artisti fac bani aia multzi ce se invart in muzica ???
Hahah daca crezi aia esti naiv..oricum respect ce ai facut pana acuma... parerea ta pastreazo pt tine ..shi nu arunca cu noroi in altzi ca nu dovedesti nimica asha.
O zii buna!
Initial trimis de OLiX
In atentzia adminilor siteurilor cu mp3-uri .. trezitzi-va putzi la realitate .. Eu m-am lasat de muzica pentru ca am un mare respect pentru toata industria muzicala si din tzara si de peste hotare mah .. iedde e ca .. oamenii astia care fac muzica (pe care voi o downloadatzi de pe toate siteurile de kkt (am zis siteuri de kkt pentru ca nu mai am nici un respect pentru siteurile cu mp3-uri cititzi mai departe si vedetzi de ce) .. cu mp3-uri ... ) muncesc foarte mult. cheltuiesc foarte mult pentru asta. sedinte foto, inregistrari, promovari etc. toate chestiile astea costa. singurul mod al lor de a castiga bani sunt concertele si vanzarile de albume. daca nu ar cumpara nimeni albumele nu ar mai exista muzica. si-ar baga totzi p**a. Id33a e ca .. mandarinmusic si olix.ro/muzica au vrut sa promoveze doar single-urile formatiilor (romanesti si straine) astfel incat sa stimulam omu` ca sa cumpere CD-ul original. Eu am tot respectul pentru oamenii astia din muzica, pentru formatii, compozitori, manageri, etc. Cunosc si eu catziva "artisti" si stiu cum e sa stai toata ziua in studio si sa nu potzi face nimic altceva. E greu pentru ei. Pentru noi nu e greu sa le piratam muzica si sa o punem pe internet. Le facem un foarte mare rau prin siteurile astea de mp3-uri. Eu sincer ii am pe constiintza (nush daca m-am exprimat bine) .. si mi-e mila de ei .. adica .. imi dau seama cam cum sta situatia .. CITITZI asta .. comentati si .. ganditzi-va bine !

n-JOY people !:)
Unregistered
 

lol

Mesajde SaRaKu » Joi Ian 16, 2003 4:55 am

eros incerci prea mult da tot sti ca esti futut in kur prea mult si ca n-ai shanse.. asa ca suge-o mai departe ca tot sklav ramai

m0e !
SaRaKu
 

Mesajde OLiX » Joi Ian 16, 2003 10:04 am

oke .. 1) MarioTH .. am o propunere pentru tine .. apuca-te de muzica .. incearca sa scoti un album, incearca sa scoti uun videoclip .. incearca sa te bagi in seama la o casa de discuri. Costa foarte mult .. cateva mii de dolari toata chestia. Deci .. nah .. nu cred ca sunt chiar asa de PATETIC !
2) ala care a scris de pe Unregistred ziceai ca "Tu chiar crezi ca artisti fac bani aia multzi ce se invart in muzica ???" nu stiu exact la ce te referi aici da` .. eu zic ca totusi in industria muzicala romaneasca "se invart" multzi bani, dar cu toate astea se pierd si enorm de multzi bani ! Va recomand sa vedetzi exact parerea unor "artisti" daca-i pot numi asa .. cititzi interviul cu parazitzii de pe siteul lui Andrei Gheorghe. Interviul il gasitzi aici: http://www.andreigheorghe.ro/forum/viewtopic.php?t=533 ! Pentru cei care nu sunt fani Parazitzii si nu au chef sa citeasca tot interviul va dau cateva citate din interviu:

1)
intrebare: "ce ziceti de 106 ".mp3-uri" si 5 videoclipuri "parazitii" pe hardu' meu?"

raspuns de la parazitzii: "recomandam un format c:"

2)
intrebare: "Sunteti suparati ca nu va cumparam albumele si le luam gratis de pe net ? "

raspuns: "Cand va trageti albumele de pe net sau le cumparati piratate, practic va pisati pe noi si pe munca noastra de 5-6 luni. in ritmul asta, e foarte posibil ca in viitorul apropiat sa nu mai existe albume parazitii, din motive financiare: studioul costa, productia costa, videoclip-urile costa, sesiunile foto costa, totul costa. Ar trebui sa ne pisam si noi pe public inregistrand in cel mai ieftin studio, facand videoclip-uri de 700$ si cumparandu-ne de exemplu niste super masini?"

3) si totusi se cumpara albumele (raspuns parazitzii) "Primul tiraj de 50.000 de unitati s-a epuizat si casa de discuri a fost probabil putin surprinsa. Inca n-am retras albumul de pe piata, ai rabdare doua trei zile."

4) incheierea interviului "va multumim pentru participare, poate o s-o mai facem, insa pana atunci retineti: cumparand produse parazitii piratate riscati sa ramaneti fara chiar obiectul discutiei."

---------- ASTA A FOST INTERVIUL CU PARAZITZII daca vretzi cititi-l si voi --------- si ganditzi-va putzin .. ca nu vorbesc prostii !
OLiX
 

Mesajde Unregistered » Joi Ian 16, 2003 1:26 pm

.....:)...ok, ar fi o chestie nemaipomenita sa facem donatii pt trupa parazitii ca saraci se tarasc pe burta de foame..lol

Si daca e pana la urma urmei citeste articolul din Playboy , in care sunt intervievati cei de la Parazitii...si vezi ce spun acolo despre piraterie...:)

Numai bine!

Pentru donatii in lei...cont: 7768298798719
Pentru donatii in $...cont: 8797830987453

Va nultumeste trupa Paraitii:)
Unregistered
 

Mesajde MarioTH » Joi Ian 16, 2003 1:28 pm

Am uitat sa ma loghez la mesaju de mai sus!

Bafta! MarioTH
MarioTH
 

...

Mesajde Under-G » Joi Ian 16, 2003 9:10 pm

bai OLiX ... in loc sa te bucuri ca romanii au acum bani sa dea pe paine, decat pe CD`uri, tu pui botu ptr artisti, ca le furam muzica ? esti chiar aiurea, frate. vezi sa nu moara artistii de foame... sau poate raman fara bani ptr a platii porsche`urile ... saracii.

pisamas pe ei de paraziti, ca dupa ce citesti asemenea interviu, iti dai seama imediat ca is cei mai mari fakeri. drogati, care gandesc ca niste cizme. ar fi bine sa nu`i mai dai pe ei ca exemplu.


Under-G >|< Above The Rest
Under-G
 

Mesajde MarioTH » Vin Ian 17, 2003 12:01 am

Bine zis Under-G!....

Inca unu care gandeste!:)


Da totusi pe tine cine te-a prostit cu chestiile aste,Olix...sau tea somat vreo casa de discuri si acuma fai pe sfantu...hahahaha
Deci in concluzie raman la idea mea de dinainte...ESTI PATETIC!

Bafta su numai bine.
MarioTH
MarioTH
 

Re: Re: Re: Eros-Sore.org VERSUS Fratia.net

Mesajde Unregistered » Vin Ian 17, 2003 12:46 am

Initial trimis de jok3r
apropos ... care dintre voi ashtia cu muzica avetZi DJ BLACKIE & DJ STATIC - Cine Iubeste ????????????? ca io l anici unu nu am gasito ... :((((((((((((((( ... shi e chiar belea melo ...


MI51 here
incearca tzomp3.de.vu
o sa ai o surpriza
Unregistered
 

Mesajde OLiX » Vin Ian 17, 2003 9:41 am

1) am citit articolu` din playboy ..
2) nu m-a somat/santajat nimeni, chestia asta o fac pentru ca asa-mi veni mie ..
3) oke .. hai sa va dau un exemplu mai .. asa .. sa va dati seama cam cum sta treaba cu mp3-urile .. Cand iti iei mp3-uri de pe net e exact ca si cand ai circula pe tramvai, troleibuz, etc. fara bilet. E ceva asa .. foarte grav ca circuli fara bilet ?! NU! Dar este ilegal ! Regiile autonome de transport au neaparat nevoie de totzi banii nostrii, adica .. din banii nostri traiest ?! pe jumate da/pe jumate nun. Exact asa sta treaba si in cazul mp3-urilor. Nu te amendeaza nimeni daca downloadezi muzica de pe net .. sau stiu eu .. dar, precum presupun ca totzi stitzi .. siteurile cu mp3-uri sunt ILEGALE !
4) bai.. tu ala ..marioth .. inainte sa faci pe cineva patetic uita-te dreq in oglinda .. Eu am incercat sa nu jignesc pe nimeni, dar se pare ca s-au trezit tot felu` de berbeci ca tine aici si comenteaza aiurea.
5) Gata, asta mi-e ultimu` post pe forumu` asta de kkt .. tragetazi voi concluziile din ce am tot scris eu aiurea pe aici

hai pa
OLiX
 

Mesajde MrioTH » Vin Ian 17, 2003 1:10 pm

Ok maria ta ... vreau sa ractific ceva ce am postat inainte adica treaba ca te cunosc...inca te cunosc foarte bine... tu nu shti cine sunt (nici nu tre sa sti)...
Ia aduti tu aminte acu 2 ani cum, era cu mp3-urile pe mirc
Abia acum te-ai trezit ca nu ai bilet?...pai atunci e dureros.
Si inca ceva ashi dori sa te intreb...tu incepand de acm nu mei mai lua mp3-uri de pe net?....doar cd-uri originale?..Hahahhah asta sa io zici la tanti Veta poate ea te va crede...

numai bine!
Mario

PS: Ba ...sa va luatzi bilete pt dat jos mp3-uri de pe net! ca daca vine controlu e jale cu voi:)
MrioTH
 

Mesajde OLiX » Vin Ian 17, 2003 4:25 pm

tot eu ... asa .. eu nu numai ca eram acu` 2 ani cu muzica pe mirc .. dar am fost si pana acum o luna. nu am zis eu ca voi cumpara cd-uri originale, (prea multe), dar mp3-uri nu voi mai lua de pe net pentru ca nu am luat niciodata decat foarte rar. iti spun doar atat: eu primesc muzica direct acasa, direct de la casele de discuri si de la mine nu ma pleaca nici pe net si nici la prieteni. muzica ramane la mine in colectie si atata. hai pa
OLiX
 

Mandarin Music

Mesajde _wally_ » Vin Ian 17, 2003 7:46 pm

Vreau sa va intreb ceva dar voi de ce nu faceti pagini cu mp3 ? daca tot va tine asa gura la criticat ?
Ii tot criticati pe cei de la fratzia sau eros ....de ce nu incercati voi sa faceti rost de muzica si apoi sa puneti pe net ?
Eu unu sunt de parere cu olix ...si asa voi face site`ul http://www.mandarinmusic.org va fi scoate peste 1 luna . Voi decat stiti sa dati din papagal atat....si sa cereti muzica .... acum este timpul meu si al lui olix sa criticam ....
mailul meu este info@mandarinmusic.org
sau etech_studios@yahoo.com
astept paginile voastre, si atunci o sa va spun parerea mea despre ele ...adik sa va spun de acum ...e de cacata .
Voi decat cu papagalu dati atat..... si asta o sa ramaneti decat nijte papagali .
Paginile fratzi , eros si care mai sunt merita tot respectu pt ca ei se chinuie sa faca ceva ...nu ca voi ..
_wally_
 

Mesajde SakaD » Sâm Ian 18, 2003 1:18 am

Olix prietene... imi pare rau sa te aud spunand chestiide genul "vai, bietele trupe cat muncesc..."
Poate ar trebui as mai arunci un oki peste muzicabuna.ro, daca tot vorbim de furturi. Si din cate stiu si am vazut, numa bieti si amarasteni nu sunt. Poate multi dintre noi nu au bani nici sa treaca strada, sau cei pe care ii au trebuie sa mearga in alte parti decat pe albume. Daca iti place o melodie si se afla undeva de luat moka, sanatate. Eu personal nu ma omor cu muzica romaneasca, pentru ca, exceptand cateva.. restu-s furaciuni (unele penibile din cale-afara) si absurditati. Ei muncesc pentru piesele lor? Foarte bine, astfel isi castiga banii. Si fii sigur ca nu raman nerasplatiti, din contra... Si noi muncim sa facem aceste site-uri, si cred ca stii prea bine ca e munca pentru chestia asta. Nu as cataloga de kkt... poate intentia (vai, ilegal). Ce sa iti spun, nu merg cu belet... nu are regotrans bani. Pai daca ar mai inceta altii mai sus sa fure ca in codru, ar fi o treaba. Am avea burta plina si bani sa cumparam albumele. Eu unu daca mi-as permite as face-o, pentru ca in general muzica de pe net e in mare parte junk, proasta calitate, sau daca se cheama branza, cand dai play afli ca te-ai ales cu lumanari.
Si bun exemplu ai ales... parazitii... hehehe, oamenii au venit odata la un bal, au indrugat 3 lulele, au baut cat cuprinde si au luat banu si .."hai sa plecam in p... mea de aici ca ni s-a luat"
Daca tot dai exemplu, da pe.. simplu ... intamplator ii cunosc si stiu de unde au plecat si cat muncesc... si uite ca au ajuns undeva. Acuma, nu cred ca s-ar supara vreunul din ei ca le pun muzica pe net. Chiar este publicitate gratis. Fara grija, raman destui care dau bani pe album. Chiar si in randul celor care iau muzica de pe net.
Peace!
SakaD
 

fix pix

Mesajde OLiX » Sâm Ian 18, 2003 4:01 pm

iti zic eu ca nici carei formatzii nu le convine sa isi vada melodiile pe net iti zic eu .. daca zici ca-i cunosti pe cei de la simplu .. chiar iti recomand sa-i intrebi sa vezi numa` cum se oftica. asculta-ma bine ca nu-s chiar asa prost precum par .. :)
OLiX
 

Tampiti!

Mesajde ibm86 » Dum Ian 19, 2003 6:57 am

Sa-l "copii" si yo pe _wally_, incercati sa faceti si voi un site cu mp3-uri, invatati html, flash, mysql, php, invatati sa faceti ceva grafica ca sa dea bine site-ul si dupa aia umblati ca disperatii sa "cumparati" (ca oricum nu dati voi banii pe ei) 500 mb webhosting pe undeva, si sa vedeti ce repede se duc cand incepi sa pui mp3-uri....Si dupa o luna de munca, sa vina cineva si sa-ti spuna: "Ba ce site de kkt!".. sa vezi ce-ti iesi din sarite....


SaKaD: Intr-un fel si tu ai dreptate la faza cu albumele originale.
Si yo prefer sa cumpar cd-ul original.. in mare parte pentru calitate (Nimic nu se compara cu WAVe-ul initial, chiar si un mp3 la 320kbps). Dar asta o fac doar cei care "iubesc" calitatea... Si nu prea vad multi care fac diferenta intre un CDA cu WAV-uri la 44100 kbps si un mp3 la 128kpbs (nu zic 320 ca cer prea multe dupa aia)
ibm86
 

Re: Tampiti!

Mesajde Under-G » Dum Ian 19, 2003 9:20 am

asa, si care`i faza cu topicul "Tampiti!" ???
Under-G
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 16, 2003 9:14 pm
Localitate: New York

normal

Mesajde andrei22 » Dum Ian 19, 2003 4:40 pm

mi se pare normal, eu de ex. sunt fan 3se, animal x, cristiana raduta, candy, blondy etc. Am toate albumele lor. Am cumparat cd-urile. Imi plac foarte mult formatiile de muzica romanesca si le respect. Muncesc ca sa faca muzica, eu nu pot sa-i rasplatesc decat prin a le cumpara albumele si prin a merge la concertele lor. Nu sunt baiat de bani gata, dar mi-am strans din putinul meu si am dat aia 130-150.000 pe un CD. Vorba celui de mai sus .. merita si pentru calitate sa le cumperi, dar eu prefer sa vad coperta aia cu multe poze .. versuri .. etc .. decat sa-mi i-au coperta in format jpg de pe vre-un site de mp3-uri. Chestia e ca stiu ca nu sunt singurul care are parerea asta, si mai sun sute de oameni care sunt ca mine. Daca noi nu am fi, intr-adevar muzica romaneasca nu ar fi.
andrei22
 

Mesajde HipHopmen » Lun Ian 20, 2003 5:41 pm

nah ca shi io-s fan hip-hop si am toate albumele mafia si parazitzii. le-0am cumparat intai pe caseta si apoi cd-urile. sunt fanul lor. am postere cu ei, articole, etc. recunosc ca muzica hip-hop sau/si rap straina mi-o i-au de pe net. foarte putine albume le-am luat originale din ungaria si alea costa enorm de mult. in schimb, astea romanesti, sa dai 150.000 (adica 4.5$) nu mi se pare deloc mult. merita astia macar atata respect din partea noastra nu?
HipHopmen
 

Mesajde Unregistered » Mar Ian 21, 2003 11:06 am

bah io sunt cam neutru in kestia asta cu eros si fratzia. dar eros pare mai bine facut si niciodata n-am dat de un link inactiv in vreme ce la fratzia aproape fiecare link de melodie pe care il incercam era inactiv
cat despre mail la eros-sore nu stiu nimic pt ca nu ma intereseaza... am deja unu la yahoo si imi ajunge ala.
Unregistered
 

cool

Mesajde unhumanlove » Mie Ian 22, 2003 8:23 pm

Beshinilor mai multumiti-va si cu ce vi se da www.eros-sore.org e cool !!!
unhumanlove
 

Re: dc++

Mesajde contrax » Joi Ian 30, 2003 12:01 am

incercati direct connect versiunea 1.0 , nu asta ce zice omu asta, si plus ca tre sa ai duda pentru direct connect si share cat incape.
si cu site-urile :cool amandoua numa ca la eros mai dau si download la cate o melodie si ghici: nu merge spre exemplu cassa locco- din dragoste ,ii in pauza probabil.
cam atat ,see ya
contrax
 

---

Mesajde Andra » Vin Ian 31, 2003 4:24 pm

Respect pt. fiecare dintre voi.Avetzi fiecare dreptate in felul vostru.
Intrebarea este alta.De unde luam si noi "CRISTINA & DMS - PE FATA".Ceea ce exista acum pe mIrc si implicit pe paginile mai sus pomenite se aude jalnic.Tinand cont ca melodia are ceva timp de cand a aparut,e trist ca nu s-a gasit inca nimeni care sa cumpere cd-ul.Cel putzin nimeni din cei care isi pun muzica la dispozitzie pe net.Din ce am citit mai sus unora nu li se pare mult 150.ooo pt. un disc.Dar hai sa fim seriosi.Pt. un student cel putin e destul de greu sa dea acesti bani...Poate acum ne putem da seama cam ce a insemnat cu adevarat Audio Galaxy...Ar fi super sa avem o clona a acestui program in varianta .ro.Cel care a propus asta mai sus are perfecta dreptate.
Iar daca cineva ma poate ajuta cu Cristina si DMs,eu sunt ands@personal.ro. 10x
see ya!
Andra
 

Salz ALL

Mesajde TzO » Lun Feb 03, 2003 1:26 am

Gata si cu mine a fost cam destul 07.05.00 - 20.01.03 Am avut pe site multa muzica ptr toti am facut o gramada de lume fericita cred eu si multi si acum imi multumesc dar munca este extrem de grea extrem de dura mai ales daca esti pe dial-up cum sunt unii. Muzica in format mp3 va fi mereu poate va disparea cand va aparea un nou format mai tare le fel cum va fi mereu si acest warez . Cei care fac muzica o fac ca sa castige daca nu ar castiga nu ar mai face ... castiga enorm toti au tot ce vor pe cand multi romani poate mai destepti mai inteligenti au putin .. de ce sa le luam sansa de a avea un mp3 pe calc Olix de ce? daca tu erai un simplu student intr un campus asa cum cunosc eu multi si nu ai fi avut bani de o paine ai fi dat pe muzica 100.000 sau sa zicem 50.000 nu ai fi dat iti zic eu... nu stiu ce e cu lauda ca ai tot si ti trimit aia muzica etc si nu o dai... ce rezolvi oricum altu o da de ce nu vrei sa ajuti sau sa faci fericiti pe cei care nu au de unde da bani .. eu asta gandeam ca fac .. si acum regret unele chestii .. daca intrii cu adresa site ul meu dai peste un guestbook unde sunt unii care ma fac in toate felurile dar si multi ce e drept car emultumesc dar oare merita sa te chinui .. nu cred ... mult respekt celor care tin site uri ... Olix erai si tu unu inainte .. am fost si eu .. vor urma altii ... oricum sunt de acord cu tine ptr ca sunt dde parare fiecare cu principiile lui. Oricum vreau sa le spun unora ca e usor sa faci rau [ sa pui un pop-up virus la un redirect] si greu sa faci un bine .. Intrati pe #RoMuzica ptr Muzica sau pe site`urilor celor care merita [daca exista]
TzO
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Noi 27, 2002 12:57 am
Localitate: Romania

AnteriorUrmătorul

Înapoi la La Start

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator