De ce cred toti ca fetele care pleaca in strainatate pleaca sa se prostitueze?

Forumul siteului www.la-start.ro

De ce cred toti ca fetele care pleaca in strainatate pleaca sa se prostitueze?

Mesajde dirklady » Vin Noi 22, 2002 12:40 pm

Buna la toti!Sper ca ati citit intrebarea initiala..........si asa fi curioasa de ceva pareri...........de ce imediat cand se aude ca o fata e in strainatate se gandeste:aaa...........aia-i la "produs"?ciao...........va salut pe toti
dirklady
 

Mesajde Unregistered » Joi Apr 03, 2003 2:53 am

pt. ca sint niste imbecili. Daca pleaca barbatii nimeni nu spune ca se duc sa devina mafioti ca sa nu moara de foame. am vazut mai multi barbati la tribunal decit femei, asa ca ar fi cazul ca sa-si tina gura cine afirma ceea ce ai spus tu.

Ciao!
Unregistered
 

Re: De ce cred toti ca fetele care pleaca in strainatate pleaca sa se prostitueze?

Mesajde Unregistered » Sâm Iun 07, 2003 5:20 pm

Pentru ca in general asa este
Unregistered
 

Re: De ce cred toti ca fetele care pleaca in strainatate pleaca sa se prostitueze?

Mesajde Unregistered » Dum Iun 08, 2003 3:46 pm

Initial trimis de dirklady
Buna la toti!Sper ca ati citit intrebarea initiala..........si asa fi curioasa de ceva pareri...........de ce imediat cand se aude ca o fata e in strainatate se gandeste:aaa...........aia-i la "produs"?ciao...........va salut pe toti
din cauza ca daca e frumosa nu vine sa lucreze aici din cauza ca isi gaseste pe cineva cu bani in ro
Unregistered
 


Înapoi la La Start

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator