care este cel mai urat lucru pe care l-ai facut vreodata?

subiecte clasice

care este cel mai urat lucru pe care l-ai facut vreodata?

Mesajde strumph » Joi Feb 16, 2006 12:26 pm

eu, de exemplu, acum cativa ani am dat o proba la radioul din cadrul facultatii. cui nu i-ar fi placut sa lucreze in domeniu inca din primul an de studiu? si cum pe vremea aia nu toata lumea isi permitea sa-si cumpere tel. mobil, am acceptat ca una dintre colege sa lase nr. meu pentru a o contacta in cazul in care era admisa.
dupa vreo cateva saptamani, ca deja ma gandeam ca postul a fost ocupat, a sunat cineva de la radio si mi-a zis sa o anunt pe colega mea ca a fost acceptata. si pt ca in momentul respectiv ea era acasa, in vacanta, la intoarcerea ei m-am prefacut ca nu stiu nimic, ca n-a sunat nimeni.
urat, ce-i drept, din partea mea!
strumph
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 10:26 pm
Localitate: brasov

Mesajde Sică » Joi Feb 16, 2006 1:20 pm

strumph ar fi trebuit deschis pe katerinci thread-ul asta, ii scuteai pe moderatori de o treaba :)
nu ii dau mai mult de 2 zile pe scoala veche ~p

cel mai urat lucru facut de mine ?
am vandut la o persoana un telefon prost pe bani multi :)
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde marian jan » Joi Feb 16, 2006 1:31 pm

deci eu am facut si fac in continuare acelasi lucru urat cuma ca can' is la spritz cu cineva si cinevau' asta se duce sa se pishe eu ii beau asa,cam juma din bauturile lui.pur si sinplu nu pot sa ma aptin.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde strumph » Joi Feb 16, 2006 1:50 pm

:))))))))))) am ras de numa - numa. pai cum iti dai seama ca nu ti-a baut si el cand te-ai dus tu sa te pishi? sau e reciproca treaba
strumph
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 10:26 pm
Localitate: brasov


Înapoi la Aici e Scoala Veche

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron