Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

de strans in brate, de pupat cu foc, de bagat in pat

De la a cata intalnire o punem?

Prima
12
18%
A doua
3
4%
A treia
4
6%
Cand o fi
38
56%
Seara nuntii
6
9%
Ce-i aia???
5
7%
 
Voturi totale : 68

Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

Mesajde genicon » Dum Dec 08, 2002 3:33 am

Ideea mi-a venit dupa ce am cunoscut o fata care mi-a zis clar, pe fata, fara rusine : "Nu facem dragoste decat dupa a treia intalnire, daca totul merge bine"
Cum dreq sa-ti dai seama daca totul merge bine dupa a treia intalnire???? Ori o faci si gata, ori astepti casatoria...
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Dum Dec 08, 2002 3:54 am

pei dupa ce o cunosc,mai astept vreo 4-5 ore maxim,si daca nu vrea,bine.mi se pare destul de mult pentru preludiu........

am votat "ce-i aia?"
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde genicon » Dum Dec 08, 2002 4:05 am

Initial trimis de Alin
pei dupa ce o cunosc,mai astept vreo 4-5 ore maxim,si daca nu vrea,bine.mi se pare destul de mult pentru preludiu........

am votat "ce-i aia?"


Hehehe... cu "preludiul" sunt partial de acord. Totusi... 4-5 ore? De ce asa de mult?
:D
La faza cu "ce-i aia?" - era la misto pusa. Banuiam ca toti stiu ce-i aia si o sa fie singura optiune la care n-o sa fie nici un vot. Damn! M-am inselat. :A
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Am votat a doua intalnire:)

Mesajde Love2Fly » Dum Dec 08, 2002 11:27 pm

Defapt...nici eu nu m-am asteptat sa o pun asa repede...pot spune sincer ca ea m-a f@#$ pe mine pentru ca era "tare in pat" cum se spune!:) posibil o tarfa de lux care a prestat gratis cu mine!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Lun Dec 09, 2002 10:44 am

pai..depinde in cele mai multe cazuri de fata...poate sa cedeze mai greu sau imediat...si depinde si cat de convingator poate sa fie baiatul :p
votat "cand o fi"...

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

hehe

Mesajde n3aGabitz » Lun Dec 09, 2002 10:50 am

am votat prima intalnire...daca atractia e prezenta sunt 90 sanse sa futzi din prima intalnire. Daca se vede ca fata are bucurii la tine, nu trebuie alcol, insa ca baiat tre sa ii arati unei fete ca o doresti si ca ea reprezinta totul ptr tine in momentul respetiv, adica sa o faci sa se simta speciala (din moment ce esti cu ea, reprezinta ceva..logic). nu mi se pare nici un efort mare sa iti arati sentimentele ca baiat....
Avatar utilizator
n3aGabitz
Junior Member
 
Mesaje: 1048
Membru din: Lun Oct 29, 2001 12:00 am

Re: Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

Mesajde JaJa Beens » Lun Dec 09, 2002 11:12 am

Initial trimis de genicon
Ideea mi-a venit dupa ce am cunoscut o fata care mi-a zis clar, pe fata, fara rusine : "Nu facem dragoste decat dupa a treia intalnire, daca totul merge bine"

Genicom spune-i tipei ca s-a uitat prea mult la filme si e cazul sa mai scoata capulin lume
Parerea mea e ca n-ai cum sa stii la a cata intalnire o pui de shnitzel, totul depinzand de moment. Eu stiu o tipa care dupa o relatie destul de lunga in care n-a facut nimic, l-a prins pe unu si "a stat" de la prima intalnire.
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde o.O » Lun Dec 09, 2002 11:29 am

Genicon:
http://www.therulesbook.com/topten.html
poate gasesti un raspuns acolo ;)
o.O
o.O
Junior Member
 
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 09, 2002 5:37 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 09, 2002 11:57 am

Huh...voi sinteti playboy´s, nu gluma! Mie imi trebuie cel putin vreo 5 dates pina imi iau inima in gura, s-o apuc pa fata de-o titza...
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

uneori trebuie sa mai iei si tzatza in gura ca sa o apuci pe fata de inima ... cred

Mesajde as xxl » Lun Dec 09, 2002 1:31 pm

daca o tipa se da de la prima intalnire, inseamna ca a avut multe "prime intalniri" d-astea. asa ca-i curva. imi plac curvele.
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 09, 2002 1:37 pm

Da...cu-i nu-i plac? Dar eu am amintiri nasoale de la prima curva cu care am fost....mi-a dat o boala de am mincat antibiotice vreo 2 saptamini.:(
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

ce subiect...

Mesajde Superba Oana » Lun Dec 09, 2002 2:12 pm

depinde de persoana...sunt persoane cu care ma culc de prima data...sunt persoane cu care ma intalnesc si 2-3 luni fara sa trec la actiune...si mai sunt persoane cu care ma intalnesc degeaba...:p
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

bau

Mesajde PreferatA » Lun Dec 09, 2002 2:30 pm

dupa trei luni .. daca rezista ku mine atata e klar ca a suferit destul si ka merita un premiu
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 09, 2002 2:38 pm

Huh...Oana le zice, nu gluma :)

Eu sint timid cind vine vorba de fete...tin minte ca am avut o prietena de prin Filimon Sirbu, si m-am intilnit cu ea de vreo 3-4 ori, pina cind, mi-a zis intr-o seara cind eram in fata scarii:
"Alex, usturoi nu maninc, pe dinti ma spal, dantura o am frumoasa, de ce nu vrei sa ma saruti?"

Am ramas mut! Eu, intr-un fel, am asteptat intotdeauna sa faca fata primul pas...asa cel putin nu pot fii invinuit de nimic :)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Superba Oana » Lun Dec 09, 2002 3:27 pm

Originally posted by Nicholas_Alex
Huh...Oana le zice, nu gluma :)


stiu...faptul ca sunt prea directa nu-mi aduce intotdeauna numai bucurii


Originally posted by Nicholas_Alex
Am ramas mut! Eu, intr-un fel, am asteptat intotdeauna sa faca fata primul pas...asa cel putin nu pot fii invinuit de nimic :) [/B]


nu cred ca te invinuia nimeni daca o sarutai...
revenind la oile noastre...eu fac de obicei primul pas...multi se feresc de mine...cred ca nu vor sa ma supere :p
If I could rearange the alphabet, I'd put U and I together
Avatar utilizator
Superba Oana
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Aug 30, 2002 11:00 pm

Hmm si eu care credeam ca de la a II-a intalnire e prea devreme!:)

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 10, 2002 1:12 am

Oana, de ce se feresc mai astia de tine? ai legaturi cu mafia tziganeasca, se alege prafu' de fostii tai?:) don't get it!:con:
Nickolas_Alex.....timid eram si eu pana cand perversele astea de fete sa ma f#$% fara sa vreau!:):rolleyes: si acum imi amintesc...eu ziceam: "daca nu vrei! o lasam pe alta data" si ele: eh na! stii vorba aia, nu lasa pe maine ce poti face azi!:)" so...de atunci nu prea las nimic pe maine.....
Mai nashpa e cand dau de vreo versata din asta care le spune direct, ca daca ma trezesc cu un: "hai s-o facem!" de la prima intalnire deja ma pierd:)....anyway....you may say that I'm a dreamer, but I'm not the only one....;)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

ce noroc pe unii...

Mesajde genicon » Mie Dec 11, 2002 9:59 pm

Frate, frate... tare in urma ma mai simt acu'.
Eu n-am pus-o pana acum nici o data de la prima intalnire. E drept - nici nu am cerut-o, si nici nu o vedeam ca ceva posibil in Romania noastra (poate eu nu m-am uitat destul la filme :)). Dar vad ca in sondaj cineva a votat "noaptea nuntii". As fi tare curios sa aflu cine a zis-o, daca a zis-o serios si mai ales, daca nu cumva deja e casatorit/a. Am zis.
Fara acte, fara bani, fara echilibru - genicon!

Shi tzine bine minte numele/ Ca s-ar putea sa-l auzi din toate partzile/ Si n-ai sa uitzi niciodata ca ai fost cu mine - Du-te dracu! De la mine pentru tine...
Avatar utilizator
genicon
Junior Member
 
Mesaje: 395
Membru din: Dum Dec 08, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Dec 12, 2002 10:54 pm

votata prima intalnire.;D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

Mesajde kArRa » Joi Dec 12, 2002 11:39 pm

buna!hop shi eu p-aci..mey mi se pare interesant ce faceti voi si cam ce discutati..suntetzi cool..acuma cred ca aveti inima cat franzela..:PP..in legatura cu subiectul asta..ce sa zic..am votat shi eu.."cand o fi"..adevarul e ca mi s-a intamplat sa o pun cu un tip dupa 2-3 luni de zile dar si din prima seara ..de fapt nu a fost chiar sex..a fost doar sex oral ..dar dupa 2 zile am pusdo deadevaratelea..
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

Bai nene...io sunt in urma rau

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 13, 2002 12:01 am

Fac fetele astea sex oral grupa mare si eu nici nu stiam...credeam ca doar tarfele presteaza asa ceva...(asta pt ca eu nu am avut parte de asa ceva din partea unei FETE) in fine.....sper ca la anu' sa auzim si de sex anal, sex bucal, sex virtual, sex, sex, sex!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

Mesajde kArRa » Vin Dec 13, 2002 12:06 am

buna!hop shi eu p-aci..mey mi se pare interesant ce faceti voi si cam ce discutati..suntetzi cool..acuma cred ca aveti inima cat franzela..:PP..in legatura cu subiectul asta..ce sa zic..am votat shi eu.."cand o fi"..adevarul e ca mi s-a intamplat sa o pun cu un tip dupa 2-3 luni de zile dar si din prima seara ..de fapt nu a fost chiar sex..a fost doar sex oral ..dar dupa 2 zile am pusdo deadevaratelea..
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

Re: Bai nene...io sunt in urma rau

Mesajde kArRa » Vin Dec 13, 2002 12:13 am

frumoasa primire..n-am ce zice..asa facetzi cu totzi nou-venitii?..cred ca nu mam explica ..ai dreptate..se poate interpreta
si in alt mod..de fapt si de drept ca sa te lamuresc tipul era foarte experimentat la facut sex oral..pe vremea aia habar n-aveam ce si cum dar daca m-a invatzat la "dulce" dupa aceea nici macar nu am mai conceput sa fac sex fara ca el sa faca sex oral..ca sa fac si eu sex oral..mi-au trebuit 2 ani de relatie..in fine..
think what u want!
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

Continuare de pe prv.....

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 13, 2002 12:29 am

karRa, n-am nimic cu tine...mi-am exprimat o simpla parere, daca sunt idiot asta e...scuza-ma...asa sunt eu..insa un sfat iti dau...nu considera ca toate mesajele care sunt postate aici sunt mesaje adresate tie...in fine.....
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Bai nene...io sunt in urma rau

Mesajde Aliosha » Vin Dec 13, 2002 12:33 am

Initial trimis de Love2Fly
Fac fetele astea sex oral grupa mare si eu nici nu stiam...credeam ca doar tarfele presteaza asa ceva


Credeai gresit.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Re: Sondaj - de la a cata intalnire "o punem"?

Mesajde kArRa » Vin Dec 13, 2002 1:02 am

[adevaru este ca am intentionat intotdeauna sa il tin pe respectivu fara..cam 6 luni..dar sunt trari baietii care rezista atata..in cel mai bun caz mai au si pe altcineva doar pt sex sau frecventeaza curvele..dar mi se pare aberanta parerea unui anume baiat care tine neaparat sa o faca cu o fata cel mult dupa o luna..cica daca a trecut luna si nu sa intamplat..atunci s-a dus relatzia..hmm..ce parere aveti?
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

lume proasta si batuta in cap....oare cati mai sunteti asa?

Mesajde marian jan » Vin Dec 13, 2002 1:48 am

karra si love2fly,sunteti ori figuranti,ori batuti in cap,ori prea prosti.nu inteleg de ce cineva trebuie sa para mai "tare" pe forum.de ce nu scrieti voi adevarul?de ce sunteti asa muisti?de ce mancati atat cacat?de ce credeti voi ca prin vorbe sunteti mai adevarati?de ce caca e peste tot???????????????a dracu muie daca recunoasteti ca ati dat-o sau ati luat-o parca ati zice ca ati rupt Terra!!!!!!dobitocii dracu!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Alin, e una din zilele alea pt tine, nu?

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 13, 2002 2:10 am

karra si love2fly,sunteti ori figuranti,ori batuti in cap,ori prea prosti.nu inteleg de ce cineva trebuie sa para mai "tare" pe forum


Cine ti se pare figurant mey? ca spun ca "am ramas in urma cu astea" inseamna ca vreau sa par mai "tare"? Ciudat...eu nu ineleg asta nu stiu altii..........:mad: "ori batuti in cap,ori prea prosti." Nu ma cunosti deci nu cred ca ai dreptul sa afirmi ceva despre mine.k?

de ce sunteti asa muisti?de ce mancati atat cacat?de ce credeti voi ca prin vorbe sunteti mai adevarati?de ce caca e peste tot???????????????a dracu muie daca recunoasteti ca ati dat-o sau ati luat-o parca ati zice ca ati rupt Terra!!!!!!dobitocii dracu!

E clar! e una din zilele acelea pt tine. Prietene, esti total offtopic...si nu inteleg de ce te-ai suparat in halul asta....pana la urma subiectul era despre la a cata intalnire o punem da?
So.....eu zic sa incheiem subiectul aici da?
:a
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Vin Dec 13, 2002 1:04 pm

hmmm nici un subiect inchis mai love2fly .. orikum gandirea ta e penibila ? pot sa stiu si eu de ce creezi stereotipuri spunand ka numai curvele fac sex oral ? cu ce suntem noi devina .. ka tu ai dat numai de fete traditionaliste .. sau de tipe kare stiu sa si-o puna numai intr-o singura pozitie ? DING DING! wake up!
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Vin Dec 13, 2002 1:35 pm

Preferata are dreptate, oameni buni! Sexul oral apartine de relatia sexuala in sine...este cel mai bun "foreplay", si pot sa spun sincer ca odata am incercat si eu numai sex oral, si mi-a placut...si mie si ei..:)...intradevar, adevaratul motiv a fost ca nici unul dintre noi nu aveam prezervativ, si aveam aceeasi conceptie:

No condom, no gulu-gulu...:)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Re: lume proasta si batuta in cap....oare cati mai sunteti asa?

Mesajde kArRa » Vin Dec 13, 2002 11:29 pm

mai alin uite care e treaba..nu stiu care e pozitia ta in forumul asta..nu ma cunosti si nu te cunosc ok?si in plus era o mica neintelegere intre mine si l0ve2fly pe care am rezolvat_o..si in plus nu mam laudat cu nimic din ceea ce am spus..poate ca ma atacat putin baiatu dar miam revenit repede ....este un pic depashit..no ofense..dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma jignesti doar pt ca teai trezit tu cu nervi sau mai stiu eu ce..ok??
in plus nu ma intereseaza prea mult ce crezi tu despre mine din moment ce nu ma cunosti dar asta a fost ca sa te lamuresc..ciao
kArRa
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Dec 10, 2002 10:38 pm
Localitate: braila

Următorul

Înapoi la Sex

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron