Vreau... ceva!

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Vreau... ceva!

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 1:16 am

Salutare! Sunt... eu si am si eu ceva... pe suflet, si niste nervi!
Daca v-as spune ca as vrea sa devin moderator pe vreo rubrica, ati zice: " ce mai e si cu asta mah? Tac, pac, nici nu s-a logat bine si gata! Vrea sa devina moderator!". Stati! Va anunt ca nu sunt un novice in aceasta "meserie"! Inca de cand am intrat pe forum, m-au coplesit niste nervi... ce e cu "mizeria" asta, domne? Topicuri colo, colo, pe niste teme... aberante, chiar! Nu de alta, dar sunt unele subiecte...
Bun, acum, daca vreti, si daca aveti incredere in mine, atunci puteti sa ma faceti moderator pe orice rubrica(cu conditia sa ma anuntati pe acest post". Puneti-ma la incercare, doar!
O sa ziceti: "dar tu nu ai postat nimic!"! E adevarat! Ce sa postez? Merita sa bat campii? ...Nu cred...!
Dovada, puteti sa intrati pe http://www.freesms.ro., pe site-ul meu: http://www.thediavole.150m.com, si pe http://www.level.ro! Acolo sunt ce sunt!
Daca avetzi intelegere, ok! Daca nu, atunci o sa continui sa fiu activ pe acest site-care este destul de bun-, si gata!
Va multumesc anticipat!
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 13, 2002 1:26 am

Vezi ca se cauta si un administrator pentru acest forum. Depune-tzi si acolo candidatura. Nu se stie de unde sare iepurele ! Mai ales ca te dai priceput ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 1:35 am

...no, thanks! Nu vreau sa par nerabdator! Si nici nu sunt!
Daca vor ei... atunci, ok!
Oricum, multam pt. sugestie!
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Aliosha » Vin Dec 13, 2002 1:44 am

!



:D
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 1:53 am

...P.S.=Am citit pe forum:"moderatorii sunt alesi in functie de cate posturi au postat, de calitatea lor" ... de. Atat am vrut sa subliniez!
In functie de cate posturi?
... Pai daca ar fi asa, m-as apuca nene sa pun posturi si reply-uri, si pana maine dimineata o sa am... vreo 2500 de posturi?
...Nu domnilor!Nu! Nu merita sa stau sa bat campii(ma repet)!
Iar cand voi avea ceva interesant de zis, sau ceva de comentat, sau... mai stiu eu ce, atunci postez! De regula am sa raspund la cei care intradevar au ceva de "facut"! Iar la rubricile "free", unde poti posta de ce te doare pe tine... poate cand nu mai am ce face!
Dar, pana atunci, mai e!
Problems?
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde Aliosha » Vin Dec 13, 2002 2:03 am

Unde anume ai dori tu sa fi moderator ?

PS: De curiozitate ... nu iti merge tasta cu care poti face "." de folosesti mereu "!" ?
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

salut!

Mesajde marian jan » Vin Dec 13, 2002 2:21 am

salut!
flooorin calineeescuuuuuuuu!
sunt administratorul sit-ului http://www.miscrosoft.com si doresc sa fiu moderator pe http://www.k.ro!ce ziceti?ne bagam?10% ne iese!:D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Dec 13, 2002 3:19 am

Initial trimis de The Diavole
"moderatorii sunt alesi in functie de cate posturi au postat, de calitatea lor" ... de. Atat am vrut sa subliniez!

Initial trimis de The Diavole
Pai daca ar fi asa, m-as apuca nene sa pun posturi si reply-uri, si pana maine dimineata o sa am... vreo 2500 de posturi?
Tie cuvantul "calitate" chiar nu ti-a sugerat nimic? Daca pana maine dimineatza ai 2500 de posturi de calitate, esti admin.

Banuiesc ca moderatorii se aleg dintre userii care posteaza... si care se diferentieaza prin calitate si cantitate. Daca e sa alegem numai prin cantitate, nu e bine, deoarece o sa fie unii care gandesc ca tine si posteaza numai pentru asta. Daca e sa alegem numai dupa calitate, probabil ca am alege unul care are 1 singur post... si acela de o calitate ireproshabila. Deci, facem o oarecare medie. Capishi?... doar e regula de doi simpla.
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 9:57 am

...ok! atunci am sa postez si eu, pe ici, pe colo, depinde!:) :o
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 11:10 am

...sa zicem-pentru inceput si sa nu par nesimtzit... sa zicem ca as vrea sa fiu moderator pe forumul:"Akcent, Andre, Blondy, Ca$$a Loco, Candy, Cristiana Raduta, Kpital si Non Stop "! Am vazut ca nu aveti nici un moderator colo... si se pare ca aveti nevoie(zic eu)! Oricum... sunt in faza de test, nu?
:D
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde baixinho© » Vin Dec 13, 2002 1:32 pm

Nu exista moderator pe intreg forumul, dar sunt moderatori pe subforumurile mentionate de tine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Sopra Tutt1 » Vin Dec 13, 2002 4:15 pm

Initial trimis de The Diavole
sa zicem ca as vrea sa fiu moderator pe forumul:"Akcent, Andre, Blondy, Ca$$a Loco, Candy, Cristiana Raduta, Kpital si Non Stop "! Am vazut ca nu aveti nici un moderator colo...
:D
Si zici ca te pricepi, huh? :con:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Re: Vreau... ceva!

Mesajde as xxl » Vin Dec 13, 2002 4:46 pm

Initial trimis de The Diavole

Dovada, puteti sa intrati pe [.......] pe site-ul meu: http://www.thediavole.150m.com, si Acolo sunt ce sunt!


shit .. nu merge!
deci, esti un nimic ...
:D :D :D
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Mesajde Wild Rose » Vin Dec 13, 2002 5:48 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1
Si zici ca te pricepi, huh? :con:



loolz... :D se pricepe mah!! Probabil nu a intrat inca pe acolo sa vada ce si cum...cica:D

Deci, acolo sunt moderatori, dar sunt moderatori doar pe unul din forumurile mentionate de tine (De exemplu, eu sunt pe Candy, Pisica pe Cristiana Raduta, Sly pe BLondy etc...)

Eu zic ca ar trebui sa mai astepti, sa mai cunosti si tu un pic forumul, dupa care sa ceri dreptul de a modera! Nu de alta, dar mai cunosti si tu lumea, regurile, etc...
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde The Diavole » Vin Dec 13, 2002 8:10 pm

... http://www.thediavole.150m.com! Incearca acum!
The Diavole
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:44 am
Localitate: Romania-Bucuresti

Mesajde as xxl » Sâm Dec 14, 2002 12:52 am

tinere, te inteleg ca vrei sa vii si tu un pui de mod - e firesc, e normal la varsta ta - dar ce nu intelg eo este de ce dracu de dai mare cu pajina cu trei linkuri care duc toate spre alte pajini, toate "sub constructie" ?

"Acest site a fost creat de Alexandru si a fost lansat pe data de 03.13.2002"


hihihi - mestere, vez ca in romanica se foloseste dd/mm/yy !
maciuci©
Avatar utilizator
as xxl
 
Mesaje: 587
Membru din: Joi Iun 13, 2002 11:00 pm

Re: Vreau... ceva!

Mesajde vali » Lun Dec 16, 2002 3:36 pm

Initial trimis de The Diavole
Inca de cand am intrat pe forum, m-au coplesit niste nervi... ce e cu "mizeria" asta....pe acest site-care este destul de bun


noi sa fim sanatosi, ca motive de ras apar in fiecare zi.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron