ce parere aveti despre noul videoclip Animal X??????

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

ce parere aveti despre noul videoclip Animal X??????

Mesajde Adryana » Mar Ian 21, 2003 10:51 pm

oameni buni aici o sa va spuneti parerile despre noul videoclip al Animal X:bune sau rele.cum vreti ca nu se supara nimeni(sa speram) mie mi se pare super si melodia e cea mai mishto pe care am ascultat-o pana acum la Animal X.in sfarsit ceva mai de calitate.
Adryana
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 19, 2003 11:42 am
Localitate: Ploiesti

Mesajde Wild Rose » Mie Ian 22, 2003 12:34 am

Mi se pare un videoclip foarte bun, este chiar cel mai bun videoclip de-al lor (my opinion) ... Are o poveste originala, el fiind facut de cei de la Silver Bullets :D Sincer sa va spun, desi stiam oaredecat cum va fi videoclipul, m-a surprins enorm de mult cat de bine a fost regizat si cat de real pare totul! Cat despre piesa in sine, nu am decat cuvinte de lauda! Precum si videoclipul, intregul album le intrece pe cele precedente.... :) Cred ca si-au mai castigat ceva fani (defapt stiu...)
Urmeaza sa scoata si clip la piesa in engleza, pentru ca vor sa patrunda in toata europa :D
In rest...daca nu ati vazut inca clipul si vreti sa-l vedeti, uitati-va pe MTV, il dau non stop!
indiferent cine esti si cum o arzi soarele tot rasare dimineata
---
vom zbura si fara aripi, trebuie doar sa crezi
Wild Rose
Junior Member
 
Mesaje: 3338
Membru din: Dum Sep 01, 2002 11:00 am
Localitate: buc.

Mesajde Adryana » Mie Ian 22, 2003 11:16 am

ai dreptate chiar este cel mai reusit album.celelalte albume n-au fost chiar asa de bune.si chiar sa stii ca si-au mai castigat niste fani in plus:eu una pana acum nu mi-au placut dar cu noul lor videoclip am devenit si eu fan Animal X.
Adryana
 

Mesajde copiutzu » Mie Ian 22, 2003 11:37 am

Initial trimis de Adryana
ai dreptate chiar este cel mai reusit album.celelalte albume n-au fost chiar asa de bune.si chiar sa stii ca si-au mai castigat niste fani in plus:eu una pana acum nu mi-au placut dar cu noul lor videoclip am devenit si eu fan Animal X.


Ai dreptate. O sa ia iar premiul MTV si o sa ii vada o suta de mii de miliarde de oameni in direct... loooool.
Noroc ca si cei de la MTV mai ai idee despre ce inseamna f.f.f.f. penibil si au bagat reclame cand au aparut ei.
V-am pupat pe chelie! ;e
Avatar utilizator
copiutzu
Junior Member
 
Mesaje: 362
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

vrem sa ne inscriem in fanclub animalx

Mesajde vuap alice » Mie Ian 22, 2003 11:47 am

Buna!Suntem Alina,Oana si Alice si vrem sa va spunem ca suntem super fane ANIMAL X si ca videoclipul este SUPER-MEGA-COOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!Am vrea sa ne inscriem intr-un fan club.
vuap alice
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 08, 2003 5:17 pm
Localitate: romania-bucuresti

Mesajde nocturna » Mie Ian 22, 2003 2:04 pm

ok, mult succes fetelor la inscrierea in fan club.

clipul seamana izbitor de mult cu un film (sau poate mai multe chiar), la alegere orice film cu vampiri si fiinte posedate de la Dracula incoace. iar baietii se potrivesc ca nuca-n perete cu piesajul demonic din jurul lor dar asta e.
am observat ca in ultima vreme este o moda ca videclipurile romanesti sa copieze filme cunoscute (vezi Sexxy, vezi DMS feat. Cristina...)
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde B_zkita » Mie Ian 22, 2003 4:16 pm

Initial trimis de Lady Killer
ok, mult succes fetelor la inscrierea in fan club.

clipul seamana izbitor de mult cu un film (sau poate mai multe chiar), la alegere orice film cu vampiri si fiinte posedate de la Dracula incoace. iar baietii se potrivesc ca nuca-n perete cu piesajul demonic din jurul lor dar asta e.
am observat ca in ultima vreme este o moda ca videclipurile romanesti sa copieze filme cunoscute (vezi Sexxy, vezi DMS feat. Cristina...)

Nici eu nu puteam s-o spun mai bine! Ai multa dreptate...Cum a aparut un clip diferit, de fapt cu mai multa actziune, cum sar fanii cu "originalitatea"! Clipul ala numai original nu e, cat despre melodie, aaa... cu ce le intrece pe celelalte?!?
B_zkita
 

Mesajde Adryana » Joi Ian 23, 2003 11:00 am

mie mi se pare ca este mai reusit pentru ca este vb.de ceva ce nu au facut pana acum.este primul lor videoclip de genul acesta si melodia este super.
oricum,aici va puteti sspune orice fel de parere nu este interzis.
Adryana
 

Mesajde nasty_girl_pink » Mar Ian 28, 2003 9:39 am

salutaare tuturor!
bai... eu zic BRAVO celor de la ANIMAL X!
clipu e bun,piesa suna bine ,iar albumu ..
nu l-am ascultat :(
inca ceva : GUSTURILE NU SE DISCUTA :)
nu de alta dar nu-i putea vedea pe AX inainte .. iar acum imi plac :)
VA PUP
nasty_girl_pink
 

Mesajde Titina » Mar Ian 28, 2003 9:35 pm

Prima oara nu ma gandeam ca va fi asha de cool video-clipul...mie imi place ce fatza are aia,cand are sange la gura(joking).
Shi melodia,shi versurile,shi clipul sunt k-lumea.Acolo unde se roaga Hyena,e exact ca'n Cleaning out my closet-Emin3m.Shi'ala se ruga la fel.Din pacate nu prea imi convine ca versurile imi aduc aminte de...de cineva... :cry:
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Sabyna*bc » Mar Ian 28, 2003 9:52 pm

Imi place clipul... mai ales cum au fost folosite efectele speciale cand danseaza ei in cripata... cum se spune e super-mega-cool! :)
Alfabetul incepe cu A si se termina cu Z, ziua incepe dimineata si se termina noaptea, iar viata mea incepe si se termina cu ... TiNe!
zZBye boys&girls! :)
Avatar utilizator
Sabyna*bc
Junior Member
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Aug 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Sonya17 » Mie Ian 29, 2003 11:20 pm

Initial trimis de Adryana
ai dreptate chiar este cel mai reusit album.celelalte albume n-au fost chiar asa de bune.si chiar sa stii ca si-au mai castigat niste fani in plus:eu una pana acum nu mi-au placut dar cu noul lor videoclip am devenit si eu fan Animal X.



Spune-mi ca n-ai scris tu aici,da?
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Adryana » Joi Ian 30, 2003 11:22 am

ba da dar e doar o chestie de timp.pana ma plictisesc de videoclip.dar de ce nu-ti spui si tu parerea despre noul lor videoclip????tu stii de cand asteptam sa scrii si tu ceva aici????
Adryana
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 19, 2003 11:42 am
Localitate: Ploiesti

parerea mea... ;p

Mesajde Draga » Joi Ian 30, 2003 12:57 pm

Daca n-ar fi avut scenele alea in care protagonista are sange la gura, poate ca mi-ar fi placut. Recunosc ca atunci cand l-am vazut prima oara era in jur de miezul noptii si eram cam intoarsa pe dos asa ca impactul a fost evident negativ... dar l-am mai vazut de-atunci de vreo cateva ori si tot nu-mi place. Are si scene frumos facute, da' io tot nu ma-mpac cu vampira respectiva. Sperie lumea, zau...

Anyway, vorba ceea: De gustibus non disputandum.

Pace si prosperitate :)
Draga
 

Re: parerea mea... ;p

Mesajde Bortzianu' » Joi Ian 30, 2003 3:10 pm

Initial trimis de Draga
Anyway, vorba ceea: De gustibus non disputandum.


DAr de : "EX ossibus ultor" ..... ce zici?..:)
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Re: Re: parerea mea... ;p

Mesajde Draga » Joi Ian 30, 2003 3:41 pm

Initial trimis de Bortzianu'


DAr de : "EX ossibus ultor" ..... ce zici?..:)


*Tacere, uimire si miros de creieri incinsi* dupa care:

"Din mormant/oase se ridica razbunatorul"?! sau ceva de genul asta... sunt ani de zile de cand m-am despartit de latina (fara regrete, recunosc :o ), dar parca asa tin eu minte.

Suna a ceva eroic, lupte, alea-alea, gothic, bantuieli, fantome si strigoi.

Ce sa zic?! are de gand sa ma bantuie careva :) sau care e treaba, ca nu ma prind?

E cumva urmatorul single al celor de la Animal X? (Nefiind fan nu m-am obosit sa ma documentez in domeniu, asa ca-mi declar nestiinta. Na)

Ia sa vedem ce maxime ne mai amintim din tinerete, ca sa nu ramanem mai prejos :)

"Per aspera ad astra" - Na.
Draga
 

Mesajde Sonya17 » Joi Ian 30, 2003 10:35 pm

Videoclipul imi place dar parerea mea despre Animal X ramane aceeasi :sunt varza ;B si tu Ady stii, nu inteleg de ce imi mai ceri parerea
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

frumos

Mesajde ckride » Joi Ian 30, 2003 10:42 pm

E un clip bunicel. Parerea mea: bani multi investiti in shit-uri, da` nu-i nimic, mai sunt cazuri...
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Re: frumos

Mesajde Bortzianu' » Vin Ian 31, 2003 11:08 am

Initial trimis de neamtzu
E un clip bunicel. Parerea mea: bani multi investiti in shit-uri, da` nu-i nimic, mai sunt cazuri...


... Eu am doar o intrebare: VOR CANTA LIVE (ca de-aia dau bani la concert) vreodata amaratii astia?
..Veti spune ca asta e genul de voce (cu tone de corectii si efecte) pentru acest tip de muzica..:)))
..Fratilor, ati auzit ca DINCOLO exista si TRUPE exclusiv DE STUDIO? adica ..dai un ban pe albumul lor ..dar nu se arata niciodata live? ...
..CLIP-ul ??? ..de banii aia mai bine faceau fericiti 50 de aurolaci ... si isi mai spalau din pacatele facute cu "iti place ce frumos mimiez???"

Oftica e pentru mintile odihnite...:)
Avatar utilizator
Bortzianu'
Junior Member
 
Mesaje: 1145
Membru din: Vin Ian 24, 2003 12:00 am

Mesajde Sonya17 » Sâm Feb 01, 2003 12:05 am

Vor canta live cand vor zbura porcii!N-ai auzit cate efecte au pe voce?Iti dai seama cum suna fara nimic?Pacat de negative...risipa pe niste antitalente
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Bassplayer » Dum Feb 02, 2003 1:54 am

Videoclipul e bine realizat. In rest totul e jenant. Prost gust sudist cu nemiluita. Si astia au castigat la EMA..... asta spune ceva despre publicul roman...ca doar ei au votat, nu?
Bassplayer
 

Mesajde Unregistered » Dum Feb 02, 2003 2:07 am

Initial trimis de Bassplayer
Videoclipul e bine realizat. In rest totul e jenant. Prost gust sudist cu nemiluita. Si astia au castigat la EMA..... asta spune ceva despre publicul roman...ca doar ei au votat, nu?

de cand a ajuns serban asta sa exorcizeze fetele?si in finalul videoclipului arata a ingeras.numai ingeras nu e paysan-ul asta care castiga premii fara sa stie de ce...si noul look il face foarte pitic.
Unregistered
 

Mesajde Amaterasu » Dum Feb 02, 2003 9:02 pm

Ce draq cauta tampenia asta de subiect (sorry!da` nu m-am putut abtine!!!!!!!!!!) pe "barfe online"? Nu le ajunge "lutzelor"ca au fanclub AnimalX si ca ne intoxica acolo cu tot felul de subiecte rasuflate?!
Videoclipul e de c*c*t... Am discutat cu cineva care se pricepe si mi-a spus ca desi videoclipul a fost filmat pe pelicule de 35 arata NASHPA!!!!!!!!!!!DE ACEEA ARATA, CHIPURILE, CA UN FILM PT CA A FOST FILMAT PE PELICULA!
Cat despre story...La fel rasuflat ca si celelalte...Cine naiba le-a dat voie sa isi bata joc de miturile Romaniei(cu vampiri) in asa fel?!
Ce sa pun"Noi o sa o exorcizam pe fata posedata in videoclip prin dans.Un fel de exorcizare prin dans", spunea bolnavul de progeria (imbatranire tampurie) de la Animale(sau mai bine zis din ograda...ca acum s-au inmultit!)...

;B ;B
Avatar utilizator
Amaterasu
 
Mesaje: 1287
Membru din: Lun Aug 26, 2002 11:00 pm

Mesajde Dulcika » Lun Feb 03, 2003 6:24 pm

Buna!!! Sunt o fana inraita Animal X. Sunt in extaz cand ma uit la videoclipuri si la protagonistii in sine. Tot ce tine de Animal X e super-mega-cool!!!
Lol.
Vorbiti despre Animal X de parca ar fi o treime divina(nu, nu sunt Sfanta Treime! ). Posturile seamana cu niste discursuri de la Oscar, un pic trase de par : "(Multumesc mamei, multumesc tatalui,) multumesc celor de la Animal X ca traiesc, ei ma sprijina si ma sustin, chiar daca nu direct, dar stiu ca melodiile lor imi sunt dedicate indirect si nu numai mie si tuturor fanilor din Romania"(si acum evetual aplauzele celor care citesc).
Eh ? Mi-a iesit bine discursul ? Ma incadrez si eu in decor ? Daca nu am folosit toate adjectivele la superlativ sa imi spuneti, sau daca am uitat vreo calitate.
Yeak!
Dulcika
Junior Member
 
Mesaje: 83
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 2:10 pm
Localitate: Romania

Mesajde Kara » Mar Feb 04, 2003 1:44 am

Initial trimis de Bad Girl
Mi se pare un videoclip foarte bun, este chiar cel mai bun videoclip de-al lor (my opinion) ... Are o poveste originala, el fiind facut de cei de la Silver Bullets :D Sincer sa va spun, desi stiam oaredecat cum va fi videoclipul, m-a surprins enorm de mult cat de bine a fost regizat si cat de real pare totul! Cat despre piesa in sine, nu am decat cuvinte de lauda! Precum si videoclipul, intregul album le intrece pe cele precedente.... :) Cred ca si-au mai castigat ceva fani (defapt stiu...)
Urmeaza sa scoata si clip la piesa in engleza, pentru ca vor sa patrunda in toata europa :D
In rest...daca nu ati vazut inca clipul si vreti sa-l vedeti, uitati-va pe MTV, il dau non stop!


BAI SCUZE DAR TRUPA ASTA MI SE PARE SUPER NASOALA,PE DEASUPRA FETZELE LOR DE COPII IMBERBI MA FAC SA MA GINDESC LA CRIMA:) ,DAR POTZI OARE SA FACI CEVA IN GUSTUL OMULUI?
Kara
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 03, 2003 4:19 am
Localitate: Romania

Mesajde Kara » Mar Feb 04, 2003 1:50 am

Initial trimis de copiutzu


Ai dreptate. O sa ia iar premiul MTV si o sa ii vada o suta de mii de miliarde de oameni in direct... loooool.
Noroc ca si cei de la MTV mai ai idee despre ce inseamna f.f.f.f. p
enibil si au bagat reclame cand au aparut ei.


:D Ai dreptate cu faza de la Mtv ,nu stiu cum au putut sa ia avortonii astia premiu,nu mi-a venit sa cred cind le-am vazut fetzele acolo,imi venea sa imi pun streangu de git:con: dar m-am gindit ca nu merita astia osteneala,oricum ceva a fost,album nou nu au mai scos de 1 an si hop:apar la Mtv cu premiu .CARE E FAZA?Lamureste-ma si pe mine ?
Kara
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 03, 2003 4:19 am
Localitate: Romania

Mesajde helina » Sâm Feb 08, 2003 5:00 pm

pot sa zic ca este sel mai tare videoclip din Romania la ora actuala. este super!
stiti voi altul mai bun?
helina
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Feb 01, 2003 5:49 pm

Mesajde Aliks_2003 » Sâm Feb 08, 2003 10:05 pm

...:con: Destul de bun...nu e chiar cel mai bun dintre toate vazute de mine,dar...totusi merge..:o
Avatar utilizator
Aliks_2003
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Mar Feb 04, 2003 12:00 am

Mesajde Sonya17 » Dum Feb 09, 2003 12:10 am

Initial trimis de Kara


BAI SCUZE DAR TRUPA ASTA MI SE PARE SUPER NASOALA,PE DEASUPRA FETZELE LOR DE COPII IMBERBI MA FAC SA MA GINDESC LA CRIMA:) ,DAR POTZI OARE SA FACI CEVA IN GUSTUL OMULUI?




ma bucur ca-mi mai impartaseste cineva sentimentele.Iti vine sa crezi ca verisoar'mea a facut subiectul?Eu nu pot sa-i sufar si nici ea nu putea,si dintr-o data....
Avatar utilizator
Sonya17
Junior Member
 
Mesaje: 146
Membru din: Mar Mar 05, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Lun Feb 10, 2003 10:37 pm

NASHPA ,GRETOS SI NU ARE NICI O LEGATURA CU PIESA AIA
Unregistered
 

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori