Nou forum - muzica

Vreti un forum nou ? Ati descoperit o problema cu siteul ? Nu va convine ceva ? Daca da ... asteptam aici mesajele ... (aici pot posta si userii banati)

Nou forum - muzica

Mesajde Guppy » Vin Aug 17, 2001 4:22 am

Mda,deci vroiam sa intreb ceva despre o formatie dance de pe la noi si n-am unde :) ca's offtopic. LA rock nu mere,la hh nici atat , iar la barfe ... :rolleyes: ,mai bine-mi trag un glontz in capatzana decat sa inceapa carnatzii sa faca misto de preferintele mele :p
So - un forum muzica (general - orice gen,ro,straina & stuff) huh ?
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Nou forum - muzica

Mesajde Vizitator » Vin Aug 17, 2001 4:28 am

nu-i mai bine un forum dance-pop?
Vizitator
 

Mesajde Administratori » Vin Aug 17, 2001 5:11 pm

Astept sa luati o decizie ... adevarul e ca putem face atat un forum general de muzica cat si unul dance-pop daca e nevoie ...
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Vin Aug 17, 2001 7:56 pm

Initial trimis de Administrator
Astept sa luati o decizie ... adevarul e ca putem face atat un forum general de muzica cat si unul dance-pop daca e nevoie ...


guppy, decizia iti apartine!!!
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Sâm Aug 18, 2001 3:50 pm

Eu zic ca un general ar merge mai bine ... parca dance si pop ar fi ceva mai general totusi ... rockerii si hiphoperii au o 'identitate' ca sa zic asa , sunt o 'specie' :D ... o generala in care sa vorbim despre muzica romaneasca si straina dar nu la modul "barfelor a tot stiutoare <=> criticam tot ce misca nstuff" :D
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

forum MUZICA

Mesajde Vizitator » Dum Aug 19, 2001 3:11 pm

Initial trimis de Guppy
Eu zic ca un general ar merge mai bine ... parca dance si pop ar fi ceva mai general totusi ... rockerii si hiphoperii au o 'identitate' ca sa zic asa , sunt o 'specie' :D ... o generala in care sa vorbim despre muzica romaneasca si straina dar nu la modul "barfelor a tot stiutoare <=> criticam tot ce misca nstuff" :D
deci te deranjeaza ca noi criticam muzica romaneasca !!!!!!

las ca vezi tu ce topicuri iti pun pe forumul de mzica!!!
(dau eu mesaj la admin cu crearea forumului)
Vizitator
 

forum muzica

Mesajde loran_raul » Dum Aug 19, 2001 11:26 pm

un forum de muzica ar di bine venit ...
cred ca mai bine ar fi sa fie impartit in
Muzica straina (unde sa se discute de Madona , Metallica,Britney Spears , Backstreetboys si alte formanii) -
Muzica romaneasca ( discutii despre Andree ,3sud est , Voltaj ,Candy )
loran_raul
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Lun Iun 25, 2001 12:51 pm
Localitate: bucharest

Mesajde Guppy » Lun Aug 20, 2001 3:42 pm

Nu stiu de ce dar pe mine ma seaca impartirea asta in mii de subforumuri :D ... hai ca la matrimoniale mai merge sa stie lumea unde cauta ...

Da' la muzica ...
hai asa sa facem si la Backstreet Boys o subcategorie - fanele lui Nick , alta: fanele lui Brian ..and so on .. :D

eu cand intru pe un forum si vad ca in loc de subiecte imi apar alte titluri de subforumuri ma apuca dracii :D

it's only mho
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: Re: Nou forum - muzica

Mesajde asia_ele » Sâm Dec 22, 2001 4:30 pm

Initial trimis de vali
nu-i mai bine un forum dance-pop?



da ai dreptate mi-ar placea si mie un forum de dance-pop ar fii o idee buna
asia_ele
 

Re: Re: Re: Nou forum - muzica

Mesajde badboy » Sâm Mar 02, 2002 1:20 am

am si eu o nelamurire: de ce nu exista in forumul de Muzica si un sub-forum Manele? sau si voi ca si alti 99% din oamenii din romania aveti ceva impotriva lor :) ?
in primul rand mi s-ar parea echitabil sa existe forumuri pentru toate genurile de muzica. in al doilea rand, desi mai toata lumea declara sus si tare ca uraste manelele, treaba nu sta chiar asa si am si un exemplu pt voi.
pana foarte de curand m-am ocupat de site-ul http://www.romusic.net (poate il stiti). acolo am avut un sondaj de opinie 'ce muzica va place?'. si din aprox. 1000 de voturi manele au avut peste 40%. deci...
badboy
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Sâm Mar 02, 2002 12:41 am
Localitate: romania

Mesajde Vizitator » Sâm Mar 02, 2002 2:36 am

cred ca nu vrea nimeni sa se murdareasca
Vizitator
 

Re: Re: Re: Re: Nou forum - muzica

Mesajde Kryszti » Sâm Mar 02, 2002 7:35 pm

Initial trimis de badboy
am si eu o nelamurire: de ce nu exista in forumul de Muzica si un sub-forum Manele? sau si voi ca si alti 99% din oamenii din romania aveti ceva impotriva lor :) ?
in primul rand mi s-ar parea echitabil sa existe forumuri pentru toate genurile de muzica. in al doilea rand, desi mai toata lumea declara sus si tare ca uraste manelele, treaba nu sta chiar asa si am si un exemplu pt voi.
pana foarte de curand m-am ocupat de site-ul http://www.romusic.net (poate il stiti). acolo am avut un sondaj de opinie 'ce muzica va place?'. si din aprox. 1000 de voturi manele au avut peste 40%. deci...



La idei d'astea ar trebui dat un avertisment zic eu...
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde badboy » Dum Mar 03, 2002 2:13 am

Initial trimis de vali
cred ca nu vrea nimeni sa se murdareasca


mdea. hai ca imi asum eu riscul :)
badboy
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Sâm Mar 02, 2002 12:41 am
Localitate: romania

Mesajde Sopra Tutt1 » Dum Mar 03, 2002 4:14 am

momentan nu se poate site de manele :D

badboy - am sa iti trimit un mail maine, poate o punem de o colaborare...
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde lucianus » Sâm Mai 18, 2002 9:36 pm

Un forum dance-pop ar fi perfect!
Deci se face forum?
No Comment
Avatar utilizator
lucianus
Junior Member
 
Mesaje: 326
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am


Înapoi la Sugestii si reclamatii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori